[Πανελλήνιες 2016] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ!!!!:D ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Να κι άλλος υποψήφιος Δρ !
Τελειώσατε...εγώ δίνω και αύριο γεωμετρία :(
Παιδιά εσείς καταφέρατε να διαβάσετε για τις εξετάσεις;
Εγώ με δυσκολία ειδικά σε κάποια μαθήματα δεν τα πήγα καλά.Όπως και να χει focus στο F4 των μαθημάτων! :)
Ελπίζω όλοι να κάνουμε αυτό που θέλουμε και να είμαστε συμφοιτητές ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Καταφέραμε καταφέραμε!:P Το θέμα ήταν να γράψουμε στα μαθήματα που μας ενδιαφέρουν για του χρόνου.Τώρα στα άλλα ότι προκύψει ανάλογα και με το ενδιαφέρον του καθενός. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Φιλε Θανάση συγχαρητήρια που έγραψες στα μαθήματα που σε ενδιαφέρουν αλλα χωρίς να θέλω να στην σπάσω έχω να σου πω ότι τίποτα δεν ειναι δεδομένο.Ξερω παιδί που έγραψε περυση 9 κατεύθυνση με τοζορι στην β λυκείου στο τέλος και φέτος έγραψε 17 και φλερτάρει με σχολές του εμπ.Γι αυτό μην αγχώνεσαι με το ότι έγραψες τώρα οκ αλλα επειδή κατάλαβα ότι έγραψες καλά θα σε συμβούλευα μην επαναπαυεσαι.Φιλικα!!!Καλό αγώνα δεν θα καταλάβεις πως θα περάσει ο καιρός.Εχουν και τα καλά τους οι πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Σωστή παρατήρηση σου και φυσικά και δεν επαναπαύομαι..Του χρόνου αλλιώς είναι..Απλώς το έθεσα έτσι γιατί σημασία εχει πρωτίστως να γράψεις στα 4 μαθήματα που θα εξεταστείς του χρόνου..Σε κείμενα και φιλοσοφίες για αγρίους δεν εγραψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JayTheKing

Νεοφερμένος

Ο JayTheKing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Η βιολογια κατευθηνσης εχει αλλαξει καθολου τα τελευταια χρονια ή τα κεφαλαια εχουν παραμεινει ιδια χωρις προσθαφαιρεσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
https://www.alfavita.gr/arthron/η-εξ...-πανελλαδικά-εξεταζόμενων-μαθημάτων-της-γ-γελ Ανακοινωθηκε η ύλη .Καλη επιτυχια.Καλο κουράγιο.Στο αοθ και στην αεεπ παραμένει ιδια η ύλη.

Στο ΑΕΠΠ μου φαίνονται υπερβολικά πολλά είναι σίγουρα τα ίδια?????
και γενικά ξέρει να μου πει κανείς αν το ΑΕΠΠ είναι δύσκολο μάθημα???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
και γενικά ξέρει να μου πει κανείς αν το ΑΕΠΠ είναι δύσκολο μάθημα???????
Όχι καθόλου δύσκολο μάθημα!! :D
Μην αγχώνεσαι, απλά θέλει εξάσκηση, να λύνεις αρκετά προγράμματα και παλιά θέματα.
Είναι ένα μάθημα που μπορείς να γράψεις καλό βαθμό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Έχει τις δυσκολίες του αλλά σίγουρα ειναι πιο εύκολο απο μαθηματικά και φυσική.60 στα 100 ειναι θεωρια.νομιζω πως σας έβαλαν ενα κεφάλαιο παραπάνω φέτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Φυαικη προσθεσαν τα ρευστα ε;Ενδιαφερον...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εγώ προβληματίστηκα με την υλη των μαθηματικών.μου φαίνονται αρκετά λίγα και θεωρώ οτι η υλη ειναι έλλειπης.ειναι δυνατόν παιδιά που στοχεύουν μαθηματικο και πολυτεχνεία να μην ξέρουν να παραγωγιζουν την συνάρτηση ολοκληρώμα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Aπο ολοκληρωματα οντως εχει τα πολυ βασικα πραγματα...Πανε και οι μιγαδικοι.Δεν ξερω αλλα οντως μου φαινονται και μενα λιγα τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ προβληματίστηκα με την υλη των μαθηματικών.μου φαίνονται αρκετά λίγα και θεωρώ οτι η υλη ειναι έλλειπης.ειναι δυνατόν παιδιά που στοχεύουν μαθηματικο και πολυτεχνεία να μην ξέρουν να παραγωγιζουν την συνάρτηση ολοκληρώμα ;
Σοβαρά μιλάς τώρα;; :eek:
Αν είναι δυνατόν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alan09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alan09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Σημαντική μείωση της ύλης με τις ίδιες ώρες διδασκαλίας σημαίνει περισσότερη εμβάθυνση και αυτό (κατά την άποψή μου) ίσως να είναι η αφορμή για παγίωση των απαιτητικών θεμάτων στις εξετάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Έχει τις δυσκολίες του αλλά σίγουρα ειναι πιο εύκολο απο μαθηματικά και φυσική.60 στα 100 ειναι θεωρια.νομιζω πως σας έβαλαν ενα κεφάλαιο παραπάνω φέτος...

Να προσθέσουμε όμως ότι δεν είναι εύκολες και οι 60!

Φυσική κλαίω... Καημένα παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Στη φυσική θα τολμήσω να πω ότι είναι ωραία και ενδιαφέρουσα η ύλη.Στα μαθηματικά δυστυχώς είναι μικρή κάτι το οποίο σημαίνει περισσότερη εμβάθυνση και συνεπώς δυσκολότερα θέματα και ασκήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Μάλλον θα πάω για οικονομικά εγώ (τον Σεπτέμβρη πάω Β λυκείου) στο φροντιστήριο μου λένε να αρχίσω από την Β λυκείου ΑΕΠΠ και ΑΟΘ πιστεύεται αξίζει??? ή να κάνω χημεία,φυσική????
Το αεππ από ότι λέτε παλεύεται .........,το ΑΟΘ ????? εύκολο , δύσκολο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
το ΑΟΘ ????? εύκολο , δύσκολο????
Ευκολάκι είναι το αοθ.
Αμα το διαβάσεις θα σου φανεί πολύ εύκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top