[Πανελλήνιες 2016] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 88)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 5000-10.000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 10.000-12.000

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • 12.000-14.000

    Ψήφοι: 5 5.7%
  • 14.000-16.000

    Ψήφοι: 12 13.6%
  • 16.000-18.000

    Ψήφοι: 30 34.1%
  • 18.000-20.000

    Ψήφοι: 35 39.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Χανω ιατρικη απο την πουτανα την εκθεση ..ολοι ευκολα θεματ α λενε τον πουλο πηραν

Ηρεμησε ρε φιλε..Πως ξερεις οτι χανεις ιατρικη?ακους αυτους που λενε για ανοδο?Φετος δεν υπηρχαν προφορικοι βαθμοι...Εγω πιστευω αμα εχεις πανω απο 18000 εχεις δικαιωμα να ελπιζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καταραμένα Αρχαία!!!
Σε όλα καλά πήγα (ειδικά στην Έκθεση), αλλά Αρχαία... θρήνος
Συγκεκριμένα:
Αρχαία: 12,5 (Α': 60, Β': 65)
Ιστορία: 17,5 (με έριξε πολύ ο δεύτερος βαθμολογητής, Α':91, Β': 84)
Ἐκθεση: 17,6 (Α': 90, Β': 86)
Λατινικά: 18,2 (Α' και Β': 91)
Σύνολο: 16.010

Δεν πειράζει, του χρόνου πάλι...
(Πειράζει, αλλά δεν αξίζει να τα παρατήσει κανείς... ;-) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Παιδιά μία αποτυχία σε ένα μάθημα, δεν σημαίνει κάτι! Περάστε ένα όμορφο καλοκαίρι και μην ανησυχείτε από τώρα! Μην την πατήσετε όπως εγώ, που έκλαιγα ένα καλοκαίρι και διάβαζα, ενώ είδα ότι πέρασα εκεί που ήθελα τον Σεπτέμβρη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά μία αποτυχία σε ένα μάθημα, δεν σημαίνει κάτι! Περάστε ένα όμορφο καλοκαίρι και μην ανησυχείτε από τώρα! Μην την πατήσετε όπως εγώ, που έκλαιγα ένα καλοκαίρι και διάβαζα, ενώ είδα ότι πέρασα εκεί που ήθελα τον Σεπτέμβρη! :)

Κοίτα, το μηχνογραφικό θα το κάνω όπως το ήθελα, δεν θα αφήσω σχολές απ'έξω. Αλλά μάλλον δεν παιρνώ στην πρώτη μου επιλογή. Δεν είμαι ευχαριστημένος με τα αρχαία, γιατί δεν περίμενα τόσο χάλια (το λιγότερο 14 περίμενα)... Στα άλλα πήγα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κοίτα, το μηχνογραφικό θα το κάνω όπως το ήθελα, δεν θα αφήσω σχολές απ'έξω. Αλλά μάλλον δεν παιρνώ στην πρώτη μου επιλογή. Δεν είμαι ευχαριστημένος με τα αρχαία, γιατί δεν περίμενα τόσο χάλια (το λιγότερο 14 περίμενα)... Στα άλλα πήγα καλά.

Τα αρχαία ήταν δύσκολα. Έδινε μία φίλη μου φέτος για δεύτερη φορά, ενώ έχει πτυχίο φιλολογίας, και δυσκολεύτηκε. Άρα μην απογοητεύεσαι! Γενικό το κακό!!

Επίσης, σαν παλιά να σας πω, ότι μπορεί να δείτε αρκετά τρολλ σήμερα στο φόρουμ που θα σας λένε ότι έβγαλαν 19.999, μην πανικοβληθείτε και νομίζετε ότι όλοι οι άλλοι τα πήγαν τέλεια! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα αρχαία ήταν δύσκολα. Έδινε μία φίλη μου φέτος για δεύτερη φορά, ενώ έχει πτυχίο φιλολογίας, και δυσκολεύτηκε. Άρα μην απογοητεύεσαι! Γενικό το κακό!!

Επίσης, σαν παλιά να σας πω, ότι μπορεί να δείτε αρκετά τρολλ σήμερα στο φόρουμ που θα σας λένε ότι έβγαλαν 19.999, μην πανικοβληθείτε και νομίζετε ότι όλοι οι άλλοι τα πήγαν τέλεια! ;)

Ήταν δύσκολα, το ξέρω. Όμως περίμενα το λιγότερο 14, γι'αυτό εξεπλάγην όταν είδα τον βαθμό.

Τα τρόλλ ας πουν ότι θέλουν, υπάρχουν τα στατιστικά και εκεί φαίνονται πολλά. Το να έχουν μαζευτεί όλες οι ιδιοφυίες των εξετάσεων εδώ... δύσκολο. Έχεις όμως δίκιο, πάντα οφείλεις να είσαι λίγο επιφυλακτικός με το τί βλέπεις. Εγώ πάντως ψέματα δεν λέω και ούτε θα έλεγα, δεν έχω λόγο. Ότι είδα από τους βαθμούς το έγραψα. Τώρα κάποιοι κομπλεξικοί... τί να πω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Το να έχουν μαζευτεί όλες οι ιδιοφυίες των εξετάσεων εδώ... δύσκολο.

Αααα, δεν έχεις δει τίποτα. Πόσοι μπαίνουν τέτοιες μέρες στο ischool και δηλώνουν μαθητές του 19+, που αρίστευσαν, τους φάνηκαν εύκολα, διάβαζαν σταθερά χωρίς να παιδευτούν και είχαν πρόγραμμα (:P) θα εκπλαγείς. Βέβαια μετά με την ανακοίνωση των βάσεων μπαλανσάρεται πάλι το πράγμα.

Καλή επιτυχία σε όλους, κάντε και το μηχανογραφικό και χαλαρώστε! Κανένα άλλο καλοκαίρι δεν θα έχετε τόσο πολύ ελεύθερο χρόνο, trust me. Αξιοποιήστε τον! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Συγχαρητήρια panosedessa!Πραγματικά πολύ καλή βαθμολογία μπράβο σου.
Ρε παιδιά εχω μια απορία όμως;Τι πράγμα και αυτό να μην μπορούν να μπουν μαθητές απο την κατεύθυνση Οικονομίας-Πληροφορικής στο μαθηματικό ή στο ΗΜΜΥ!Λες και δεν έχουν ξεσκιστεί τα παιδιά αυτά στα μαθηματικά κατεύθυνσης και στο ΑΕΠΠ!Εισάγονται μαθητές της θετικής στο συγκεκριμένο τμήμα του Πολυτεχνείου χωρίς να έχουν "ακουμπήσει" προγραμματισμό και αποκλείονται αυτοί της Οικονομίας-Πληροφορικής που το δίνουν πανελλαδικά.
Σε καμία περίπτωση δεν το λέω για εσένα panosedessa ,ούτε κατηγορώ τους θετικούς εννοείται που στοχεύουν σε αυτό το τμήμα, απλά μου φαίνεται πολύ περίεργο αυτό με το σύστημα!Από τα μεγαλύτερα "ατοπήματα" του υπουργείου!!

γιατι για τα πολυτεχνεια απαιτειται(και πολυ σωστα) να ξερεις φυσικη ..... off topic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γιατι για τα πολυτεχνεια απαιτειται(και πολυ σωστα) να ξερεις φυσικη ..... off topic

Από πίσω μου ακριβώς, είναι η βιβλιοθήκη του δωματίου μου, γεμάτη με τα βιβλία του αδελφού μου, που σπούδασε ΗΜΜΥ. Δεν βλέπω ΟΥΤΕ ΕΝΑ με Φυσική. Δεν ξέρω εάν υπάρχει και εάν τα έχει αλλού ή τα έχει δώσει σε κάποιους άλλους.

Βέβαια, δεν μπορώ να μιλήσω επ' αυτού, δεν είμαι ο ειδικός, δεν έχω βασικά ιδέα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Από πίσω μου ακριβώς, είναι η βιβλιοθήκη του δωματίου μου, γεμάτη με τα βιβλία του αδελφού μου, που σπούδασε ΗΜΜΥ. Δεν βλέπω ΟΥΤΕ ΕΝΑ με Φυσική. Δεν ξέρω εάν υπάρχει και εάν τα έχει αλλού ή τα έχει δώσει σε κάποιους άλλους.

Βέβαια, δεν μπορώ να μιλήσω επ' αυτού, δεν είμαι ο ειδικός, δεν έχω βασικά ιδέα :P

Αυτό δεν είναι δυνατόν. :P
Γενική φυσική, κυκλώματα, ηλεκτρονική, ηλεκτρικά πεδία, διάδοση κυμάτων, οπτική, ακουστική, ακόμη και κβαντική φυσική κ.ά. είναι μαθήματα που διδάσκονται σε ΗΜΜΥ (ΑΠΘ σίγουρα). Η ΗΜΜΥ δεν είναι σχολή που έχει να κάνει μόνο με προγραμματισμό. :)

οφφ τόπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Από πίσω μου ακριβώς, είναι η βιβλιοθήκη του δωματίου μου, γεμάτη με τα βιβλία του αδελφού μου, που σπούδασε ΗΜΜΥ. Δεν βλέπω ΟΥΤΕ ΕΝΑ με Φυσική. Δεν ξέρω εάν υπάρχει και εάν τα έχει αλλού ή τα έχει δώσει σε κάποιους άλλους.

Βέβαια, δεν μπορώ να μιλήσω επ' αυτού, δεν είμαι ο ειδικός, δεν έχω βασικά ιδέα :P


Συγνώμη αλλα τα κυκλώματα που κανουν,κατι ηλεκτρομηχανικες και κατι τετοια φυσικη δεν ειναι...; Τι περιμένεις να λένε τα βιβλία τους, Φυσικη ΗΜΜΥ; :hehe:Εννοείται οτι για τα μαθήματα τους χρειάζονται γνώσεις φυσικής ή κάποιες βάσεις τελος πάντων.

On topic,καλη επιτυχία παιδια! Όντως αυτο θα ειναι το πιο ανέμελο καλοκαίρι της ζωής σας,περάστε καλα και ο,τι έγινε έγινε με τους βαθμούς. Προσέξτε οταν κανετε το μηχανογραφικό,να βάλετε τις σχολές που πραγματικά θέλετε (ακομα και αν νομίζετε οτι δεν τις πιάνετε) και μην αφήσετε τους αλλους να σας επηρεάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Χημεία: 19,6
Φυσική: 18,6
Έκθεση: 16,1
Μαθηματικά: 15,6 :/:

Μόρια: 17310

Ο, τι ήταν να γίνει έγινε :)
Καλές διακοπές σε όλους, ξεχάστε τα αποτελέσματα και απολαύστε το καλοκαίρι. :clapup: :) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τον καιρο που άρχιζα την πρώτη σχολή μου οι απόφοιτοι ΗΜΜΥ βρίσκανε άμεσα δουλειά με πολύ καλό βαθμό σήμερα δεν υπάρχει λόγος να είναι τόσο δημοφιλής αυτή η σχολή . Αν σου αρέσει ο προγραμματισμός πήγαινε πληροφορικη..........

Στους ΗΜΜΥ ούτε οι φοιτητές τους για να μην πω απόφοιτοι δεν ξέρουν τι βγαίνεις αν τελειώσει αυτή την σχολή.

Φέτος δε θα ασχοληθώ με βάσεις αλλά όταν ανοιξει το θέμα με τα μηχανογραφικά θα πω με ποια λογική εγώ θα διάλεγα τώρα σχολή......

Τι σας έχει πιάσει όλους με το ΗΜΜΥ ήταν μια φούσκα που έσκασε ή θα σκάσει πιο αργά από ότι έσκασε η φούσκα των οικονομικών σχολών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Από πίσω μου ακριβώς, είναι η βιβλιοθήκη του δωματίου μου, γεμάτη με τα βιβλία του αδελφού μου, που σπούδασε ΗΜΜΥ. Δεν βλέπω ΟΥΤΕ ΕΝΑ με Φυσική. Δεν ξέρω εάν υπάρχει και εάν τα έχει αλλού ή τα έχει δώσει σε κάποιους άλλους.

Βέβαια, δεν μπορώ να μιλήσω επ' αυτού, δεν είμαι ο ειδικός, δεν έχω βασικά ιδέα :P
Η φυσική είναι ένα από τα θεμέλια των ΗΜΜΥ. Όπως τα μαθηματικά και ο προγραμματισμός. Άρα λίγο δύσκολο, να μην έχει ούτε ένα βιβλίο φυσικής :P


Btw, καλά αποτελέσματα σε όλα τα παιδιά. Είτε περάσατε εκεί που θέλετε, είτε όχι, οφείλουμε να σας συγχαρούμε για την προσπάθειά σας. Ευτυχώς, έχετε και άλλες ευκαιρίες, όπως και επίσης και άλλες επιλογές. Σκεφτείτε τι θέλετε, καλά και με καθαρό μυαλό( το οποίο ίσως σημαίνει να αναβάλετε τη σκέψη σας εσείς που βλέπετε ότι δεν περνάτε, μέχρι να ηρεμήσετε) και πάρτε την καλύτερη δυνατή απόφαση. Πάνω από όλα, σε όποια κατηγορία και να ανήκετε, να μην κάνετε υπερβολές. Και τέλος, μην ακούτε τις χαζομάρες περί "καλύτερο καλοκαίρι της ζωής σας κλπ", αυτό είναι ηλίθιο και μάλιστα μυθοποιεί την όλη διαδικασία των Πανελληνίων, που γενικά δεν είναι όσο βουνό νομίζετε. Αυτό όμως δε σημαίνει, ότι δεν μπορείτε να το περάσετε πολύ όμορφα. Οπότε ευχαριστηθείτε το και από Σεπτέμβριο, είτε για 2η φορά, είτε για 3η, είτε για σχολή, συστηματικό διάβασμα και όχι υπερβολές! Η ψυχική υγεία και η ψυχραιμία χτίζονται.

Καλό καλοκαίρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
γεια! ο αδερφος μου θελει ψυχολογια παντειο και εγραψε
ιστορια 17.5
αρχαια 16.4
λατινικα 18.1
έκθεση 17
σύνολο 17157.

εχει ελπιδα? περυσι η σχολη ειχε 17.478. δεδομενου οτι φετος δεν υπαρχει προφορικος και 4 μαθηματα αντι για 6 με ιστορια και λατινικα δυσκολοτερα πως τα βλεπετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ κοίταξα και είπα. Ανθρωπιστικών είμαι, δεν ξέρω... Μην με φάτε κι όλας :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris kn

Νεοφερμένος

Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Εκθεση 14.3
Βιολογια 18.4
Φυσικη 19
Χημεια 19.5
Συνολο 17.997 ή 18.000
Πιστευετε πιανω ιατρικη αλεξανδρουπολης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolosa

Νεοφερμένος

Ο Lolosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Λοιπον
Εκθεση 17,6
Φυσικη 19,9
Χημεια 19,7
Μαθηματικα 20
Βιολογια 18,6
Ιατρικη περναω οριακα Πατρα (μάλλον όχι) ή Κρήτη πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Εγώ κοίταξα και είπα. Ανθρωπιστικών είμαι, δεν ξέρω... Μην με φάτε κι όλας :-P
Δεν σε τρωμε ειπαμε...Απλως οπως ανεφεραν και αλλοι παραπανω μπορει να ειχαν αλλους τιτλους τα βιβλια αντι για ΦΥΣΙΚΗ.
Ολες σχεδον οι πολυτεχνικες σχολες απο μαθηματικα και φυσικη αλλα τιποτα..Ειναι πολυ βασικα για τα μετεπειτα μαθηματα κορμου.
Ον τοπικ Καλα αποτελεσματα να εχετε παιδια και αν ετυχε καμια στραβη δεν πειραζει,οργανωστε σωστα το μηχανογραφικο σας ωστε να μην εχετε εκπληξεις και ολα καλα θα πανε.Οντως το καλοκαιρι αυτο θα σας μεινει αξεχαστο και θα ειναι ενα απο τα πιο χαλαρα πριν γινετε ακαδημαικοι πολιτες και επισημα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Έκθεση:16.2
Φυσική:16.8(οι βλακείες κοστίζουν)
Χημεία:19.8
Βιολογία:19.1 νομίζω βγάζω 18249 ντάξει ιατρική μάλλον όχι αλλά όπως και να χει κομπλέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top