Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αύριο Χημεία. Ένα μάθημα που μισώ όσο τίποτα :P Τρίτο 100στάρι στη σειρά δεν αντέχεται όμως, θα χάσω κάποιες μονάδες εσκεμένα πιστεύω :P

ειρωνικα το λες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Ναι το κατάλαβα δεν εννοούσα για εισακτέους απλά μου κάνει εντύπωση 3000 ΕΝΕΡΓΟΙ φοιτητές??
επειδή αν δεν είναι ενεργοί και δεν πατάνε ποτέ δεν υπάρχει πρόβλημα είναι σαν να μην υπάρχουν:hmm:

Στο δικο μου τμημα καθε χρονο μπαινουν 300 ατομα περιπου!! Και ειναι 5 χρονια η σχολη που πολλοι λιγοι τη βγαζουν στα 5!! Αρα 3000 λογικο ειναι να υπαρχουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
αντε 2 μαθηματα ακομα και μετα καλοκαιρι 2015!!! φοιτητικη ζωη σαλονικα ερχετε :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
αντε 2 μαθηματα ακομα και μετα καλοκαιρι 2015!!! φοιτητικη ζωη σαλονικα ερχετε :P :D
Σκέψου ότι υπάρχουν κάποιοι συμμαθητές σου που δίνουν και αοθ.
Οπότ μη λες τίποτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Στο δικο μου τμημα καθε χρονο μπαινουν 300 ατομα περιπου!! Και ειναι 5 χρονια η σχολη που πολλοι λιγοι τη βγαζουν στα 5!! Αρα 3000 λογικο ειναι να υπαρχουν

Σε τι τμήμα είσαι???
Εγώ όταν είχα δώσει είχαμε μπει 150-155 άτομα δεν θυμάμαι ακριβώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
ρε σεις να ρωτήσω κάτι που μου χτύπησε τώρα, στο μάθημα 45 λατινικά, εκεί που λέει providet ne, intercepta epistula, nostra consilia ab hostibus cognoscantur, σε ευθύ λόγο θα πάει σε απαγόρευση(ne + υποτακτική παρακειμένου) δηλαδή ne, intercepta epistula, nostra consilia ab hostibus cognita sint ή θα διατηρηθεί η υποτακτική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Στη Χημεία πόσα ηλεκτρόνια βρίσκονται στον τομέα σ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Σε τι τμήμα είσαι???
Εγώ όταν είχα δώσει είχαμε μπει 150-155 άτομα δεν θυμάμαι ακριβώς

Βαλε και μεταγραφες και 10% και βγαινουν!! Σε μας μπαινουν 200 καθε χρονο και υπαρχει μεγαλη συσσωρευση!! Ηλεκτρολογων ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Αχ, δυστυχώς δεν είμαι σε θέση να συμμετάσχω στη σημερινή εξέταση, λόγω ξαφνικής ασθενείας- τι ήταν και αυτό-!
Το κακό είναι ότι πάντα ήγειρα θέματα ηθικής σχετικά με τις επαναληπτικές! Και τώρα εγώ!.
Καλή επιτυχία σε όλους! Τουλάχιστον θα είμαι σε θέση αυτή τη φορά να σχολιάσω από τους πρώτους τα θέματα(Λατινικά)
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Αχ, δυστυχώς δεν είμαι σε θέση να συμμετάσχω στη σημερινή εξέταση, λόγω ξαφνικής ασθενείας- τι ήταν και αυτό-!
Το κακό είναι ότι πάντα ήγειρα θέματα ηθικής σχετικά με τις επαναληπτικές! Και τώρα εγώ!.
Καλή επιτυχία σε όλους! Τουλάχιστον θα είμαι σε θέση αυτή τη φορά να σχολιάσω από τους πρώτους τα θέματα(Λατινικά)
:(

Μην σε απασχολεί καθόλου αυτό, δες το σαν μια ευκαιρία για περαιτέρω επαναλήψεις...καλή ανάρρωση και καλή συνέχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Σκέψου ότι υπάρχουν κάποιοι συμμαθητές σου που δίνουν και αοθ.
Οπότ μη λες τίποτ

Ήρεμα βρε Σωτήρη. Στη τελική επιλογή μας ήταν. Να περιορίσουμε τους άλλους από το να ενθουσιαστούν επειδή εμείς δίνουμε ακόμα ένα μάθημα; Εξάλλου είναι το μάθημα που αναμένουμε να μας ανεβάσει, you shouldn't be bothered that much.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Πλεον ουτε ο καφες δεν με κραταει ξυπνια ! Ηπια το μεσημερι για να κρατηθω και να διαβασω ιστορια και τελικα ξεραθηκα :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Παιδιά τι ώρα βγαίνουν οι πρόχειρες απαντήσεις των πανελληνίων; Θυμάμαι πέρσι τις έβγαζε ο Πουκαμισάς χειρόγραφες γύρω στις 11 το πρωί. Ισχύει και φέτος αυτό με τον Πουκαμισά και την ώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinahp

Νεοφερμένος

Η xristinahp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια πως το βλεπετε για 5ο πεδιο? Λετε να πεσουν οι βασεις? :redface: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ήρεμα βρε Σωτήρη. Στη τελική επιλογή μας ήταν. Να περιορίσουμε τους άλλους από το να ενθουσιαστούν επειδή εμείς δίνουμε ακόμα ένα μάθημα; Εξάλλου είναι το μάθημα που αναμένουμε να μας ανεβάσει, you shouldn't be bothered that much.

απλα μη μας στελνουν τερμα γτ εμεις τελειωνουμε τον ιουνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σιγά ρε guys, εμείς που δίνουμε και ειδικά μαθήματα τι να πούμε δηλαδή; :P
Επειδή θα γράψετε 5 μέρες αργότερα δε χάθηκε και ο κόσμος :P Το θέμα είναι ότι τελείωσε η πανελληνιομαχία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Σιγά ρε guys, εμείς που δίνουμε και ειδικά μαθήματα τι να πούμε δηλαδή; :P
Επειδή θα γράψετε 5 μέρες αργότερα δε χάθηκε και ο κόσμος :P Το θέμα είναι ότι τελείωσε η πανελληνιομαχία :D

Παρασκευή παιδιά μου:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
απλα μη μας στελνουν τερμα γτ εμεις τελειωνουμε τον ιουνη

Λες τελειώνουμε Ιούνη λες και εννοείς ένα μήνα μετά, ενώ είναι απλά πέντε μέρες, chill
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Ποσο πιστευετε οτι θα παει το γεωπονικο απθ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top