Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Μην με αντιγράφεις -_- Σε πρόλαβα!



Στο εύχομαι αγαπητή μου Κατερίνα!!!
Είναι το καλύτερο <3 χαχα
Εσύ μπαίνεις εγώ αποφοιτώ!!!

Ευχαριστωωωώ πολύ, και μακάριιι :D ^_^

Εδώ θα μαστε, θα χω τα νέα σε λίγο καιρό :o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Παιδες δεν εχω καθολου αγχος:eek:
Δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρακι Μ.

Νεοφερμένος

Η Μαρακι Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ποια ειναι η παραγωγος της μαριαςπενταγιοτισσας

Ποιο ειναι το ολοκληρωμα της μαριας πενταγιωτισσας?



η μαρια εξαγιωτισσα εκτα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Ποιο ειναι το ολοκληρωμα της μαριας πενταγιωτισσας?



η μαρια εξαγιωτισσα εκτα :D

χαχαχαχχαα epic:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρακι Μ.

Νεοφερμένος

Η Μαρακι Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ειναι δυο μπαρακια το ενα ειναι κυκλος και το αλλο κυβος ποιο θα εχει πιο πολυ κοσμο?



Ο κυκλος γιατι εχει 2πr ( P= public R= relations ) get it? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνα0506

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα0506 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παιδιά στη βιολογία γενικής όσον αφορα τη ρύπανση των υδάτων, τι ερώτηση μπορεί να μπει; ευχαριστώ : )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpinikh

Νεοφερμένος

Η Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αν σας ελεγαν 5 θεματακια που τα θεωρειτε "σος" ποια θα λεγατε;είτε σας έχουνε πει στο φροντιστήριο είτε έχετε κάποιου είδους διαίσθηση:P
(δε προλαβαινω να διαβασω πολλα γι αυτο λεω να διαβασω 10-20 καλα..κ ο θεος μαζί μας!:redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ναι. Θα είσαστε φοιτητές και θα δίνετε στα "μικρά" του 98 συμβουλές του τύπου "Μην αγχώνεστε, δεν είναι και τίποτα το τρομερό οι πανελλήνιες".
Υ.Γ. Προς το παρόν, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...

Να σαι καλά Δια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ποιο ειναι το ολοκληρωμα της μαριας πενταγιωτισσας?



η μαρια εξαγιωτισσα εκτα :D
Wrong! Haha Έστω f(x) = 5i , Ολοκλήρωμα f(x) dx = 5i*x + C ! Έστω ότι i = ανεξάρτητη μεταβλητή δηλαδη f(i)= 5i Ολοκλήρωμα f(i) di = (5/2)*i^2 + C !!! Μαρία εξαγιωτισσα έκτα = μαρια γιωτισσα! Χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

Lovermusic

Νεοφερμένος

Ο Lovermusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Συνειδητοποιώ ότι αύριο ειναι ουσιαστικα η τελευταια μέρα..μετά έρχονται οι 2 βδομάδες για τις οποιες παλευουμε ένα χρόνο! Συμφορουμιστές μου,παιδια μου,που λέμε τον πόνο μας ο ενας στον άλλον 1 χρονο τώρα, καλή μας επιτυχία ρεεεε :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Σωστά! Πλέον ό,τι έγινε, έγινε. Τώρα τα δίνουμε όλα! ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! :clapup::hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
οπως λεει και ο τιτλος, μακαρι να μπορουσα να γυρισω πισω το χρονο ώστε να οργανωνα καλύτερα τον διαθεσιμο χρονο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
GL μάγκες.
Μακάρι να το πάρει αύριο ο Θρύλος να τρελαθούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
οπως λεει και ο τιτλος, μακαρι να μπορουσα να γυρισω πισω το χρονο ώστε να οργανωνα καλύτερα τον διαθεσιμο χρονο μου!
Αχ, ποσες φορες το εχω πει αυτο τον τελευταιο καιρο... Ομως δεν πρεπει να το σκεφτομαστε τωρα και να παλεψουμε για το καλυτερο!

Κανατε επαναληψη στην εκθεσουλα; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos977

Νεοφερμένος

Ο manos977 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
GL μάγκες.
Μακάρι να το πάρει αύριο ο Θρύλος να τρελαθούμε

Μες στο μυαλο μου εισαι μετα 100αρι εκθεση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Έχει πολλά χρόνια να πέσουν (ημερήσιες και επαναληπτικες) τα χαρακτηριστικα πολιτικού, επιστημονικου, δοκιμίου. Και ο επιστημονικός λόγος έπεσε στη α φάση της οεφε. Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να πέσει κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina2033

Νεοφερμένος

Η konstantina2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Γιατί να μην μπορούσαμε της θετικής να παραλείψουμε τη δεύτερη εβδομάδα (πλην της φυσικής) και να κρατήσουμε την έκθεση με τις βιολογίες; :Ρ

Εγώ πάλι θέλω το ακριβώς αντίθετο...Βασίζομαι στα μαθηματικά και τη χημεία για ένα καλό βαθμό....

Παιδιά στη βιολογία γενικής όσον αφορα τη ρύπανση των υδάτων, τι ερώτηση μπορεί να μπει; ευχαριστώ : )

Μπορεί να μπει να εξηγήσετε το φαινόμενο του ευτροφισμού ή σε άσκηση μαζί με βιοσυσσώρευση.

Έχει πολλά χρόνια να πέσουν (ημερήσιες και επαναληπτικες) τα χαρακτηριστικα πολιτικού, επιστημονικου, δοκιμίου. Και ο επιστημονικός λόγος έπεσε στη α φάση της οεφε. Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να πέσει κάτι τέτοιο;

Συνήθως στις πανελλήνιες δε βάζουν ερωτήσεις αυτού του τύπου. Πιο πιθανό είναι να σου βάλει εντοπίστε τρία από τα χαρακτηριστικά του στοχαστικού δοκιμίου πχ στο κείμενο και όχι γράψτε όλα τα χαρακτηριστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Σήμερα θα διαβάσετε? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top