Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Μεσα στο καλοκαίρι θα βγαλω τραγούδι για το ποσο αγαπω ( :P ) το ΑΟΔΕ.Θέλω την υποστήριξη σας :Ρ
Σοβαρά τώρα αυτός ο άνθρωπος τι σταδιαλα έπαιρνε όταν εγραφε το 3ο κεφάλαιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Δε θα τη βγάλω 2 βδομάδες. Το αισθάνομαι.
Σκατά επανάληψη έχω κάνει σε όλα μου φαίνεται.
Γρήγορα θα περάσει - τουλάχιστον έτσι λένε οι προηγούμενοι. Τι στο καλό, 15 μέρες είναι, δεν γίνεται, θα περάσουν.

Συνειδητοποίησα τα λεγόμενα των παλαιοτέρων, ότι το ΑΟΔΕ αν το αφήσεις, σε αφήνει.Οι αμαρτίες πληρώνονται τώρα.
Ναι, είδαμε και εμείς που "δεν το αφήσαμε" όλη τη χρονιά τι κατάλαβαμε. Τα ίδια σκ@τ@.

Μεσα στο καλοκαίρι θα βγαλω τραγούδι για το ποσο αγαπω ( :P ) το ΑΟΔΕ.Θέλω την υποστήριξη σας :Ρ
Σοβαρά τώρα αυτός ο άνθρωπος τι σταδιαλα έπαιρνε όταν εγραφε το 3ο κεφάλαιο?
Εγώ γελάω εκεί στο τέλος, που λέει για την πληρότητα, την συνεκτικότητα και τη συντομία. Ο τύπος αναφέρει ξεκάθαρα "λέξεις όπως "αρκετά", "σύντομα", θα πρέπει να αποφεύγονται" και τις χρησιμοποιεί παντού.
Σκέψου το άλλο... θα μπορούσαμε να έχουμε όλο το βιβλίο. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πφφ αγχώνομαι πολύ για την ιστορία..ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ περίπτωση μετά απο δύο βδομάδες να την θυμάμαι :cry_x:
Και κάτι άλλο..είμαι η μόνη που σε ορισμένα μαθήματα έχω σταματήσει να πηγαίνω φροντιστήριο(πχ λογοτεχνία,έκθεση,ιστορία..) γιατί νιώθω πως μόνη μου κάνω καλύτερη και πιο ουσιαστική δουλειά?!
Μακάρι να είχα κάνει και εγώ το ίδιο ;) Πιστεύω ότι τώρα στο τέλος,ό,τι έγινε έγινε, τι παραπάνω μπορούν να κάνουν τα φροντιστήρια; Μόνη σου διαβάζεις καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niightdreamer97

Νεοφερμένος

Η niightdreamer97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Άσ' τα, πονεμένη ιστορία η... ιστορία (pun intended :P)! Πάντως εγώ έχω να πατήσω στο φροντιστήριο από την Παρασκευή και σήμερα είναι η τελευταία μέρα που έχουμε μάθημα. Οπότε δεν είσαι μόνη!

Και σήμερα που πήγα φροντιστήριο να γράψω έκθεση (bullying για 4η? φορά φέτος :whistle: )
συνειδητοποίησα οτι οι περισσότεροι το έχουν κόψει λίγο-πολύ.1000 φορές μόνη μου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δε θέλω να το σκεφτώ καν χαχα
Πάντως αν το δω ποτέ αυτόν,έχω 100 + 1 τρόπους για το πως θα τον βασανισω :P
Έχω να πιάσω μαθηματικα/φυσική και γω δε ξέρω από πότε για να κάνω ΑΟΔΕ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Αυτο το κεφαλαιο της εξελιξης και η οικολογια ο,τι χειροτερο εχω διαβασει στη ζωη μου..2 χρονια μου χουν φαει τη ζωη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Φυσικη θα παθωψυολογικα
Μαθηματικ το ιδιο
Δεν ειμαι καλα
Δεν μπορω αλλο
Αισταδιαολια κ;αριολοπανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Αυτό είναι το μόνο που κάνω! :hehe:
Εννοείται αλλά και να μην πέσει το 1ο πάλι θα τα πάμε πολύ καλά. Εκτός πανελληνίων. Θα κάνουμε προετοιμασία για στρίπερ , εκεί να δεις λεφτά. :lol:

Τώρα με αγχώσες , πρέπει να ξεκινήσουμε γυμναστήριο ρε :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.


Τώρα με αγχώσες , πρέπει να ξεκινήσουμε γυμναστήριο ρε :whistle::P

Εγώ ξεκίνησα αυτό το μήνα :P Αν πατώσουμε μην βγούμε με χάλια κορμιά στις παραλίες τουλάχιστον :P :whistle:
Πάω για ύπνο...... Αύριο έχω μάθημα 9:30-11:30 και 12:00-14:00 :mad: Και μετά με περιμένει η βιολογία και η έκθεση!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλό σας ξημέρωμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Εγώ ξεκίνησα αυτό το μήνα :P Αν πατώσουμε μην βγούμε με χάλια κορμιά στις παραλίες τουλάχιστον :P :whistle:
Πάω για ύπνο...... Αύριο έχω μάθημα 9:30-11:30 και 12:00-14:00 :mad: Και μετά με περιμένει η βιολογία και η έκθεση!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλό σας ξημέρωμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sleep:

Αντε καλό μάθημα και καλό διάβασμα ..!! Όσο για τις παραλίες δεν πειράζει , τον πρώτο μήνα θα βγαίνουμε με στολές δύτη :P
Σίγουρη επιτυχία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Αντε καλό μάθημα και καλό διάβασμα ..!! Όσο για τις παραλίες δεν πειράζει , τον πρώτο μήνα θα βγαίνουμε με στολές δύτη :P
Σίγουρη επιτυχία!!

Με μπικινι θα βγουμε ρε γιατί είμαστε ακομπλεξαριστες κι όποιος δε γουσταρει ας μη κοιτάει. :P

Θα γίνουνε πάλι fit με τις ρακέτες, δε χρειάζεται τίποτα άλλο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Με μπικινι θα βγουμε ρε γιατί είμαστε ακομπλεξαριστες κι όποιος δε γουσταρει ας μη κοιτάει. :P

Θα γίνουνε πάλι fit με τις ρακέτες, δε χρειάζεται τίποτα άλλο...:P

Όχι εγώ το χω πει !! Με το που τελιωσουμε για 1 μηνα θα λιώσω σε γυμναστήρια και διατροφες:P
Θελω να είμαι φέτες στις διακοπές:strong::strong::boxing::boxing::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Αντε καλό μάθημα και καλό διάβασμα ..!! Όσο για τις παραλίες δεν πειράζει , τον πρώτο μήνα θα βγαίνουμε με στολές δύτη :P
Σίγουρη επιτυχία!!

old but gold. όλες αυτό λέγαμε :P αχ αυτά τα κιλά των πανελληνίων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Για ποιο λόγο να διαβάζεις τα θετικά μαθήματα?! Όσο και να τα παιδεύεις, καλύτερος δεν γίνεσαι... Πιάσε Γενικής, έκθεση, ΑΟΔΕ, μπορείς να κάνεις μια πρόοδο έστω -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αυτο δεν ισχυει γκρινιαρη
Ολο και κατι θα δεις που θα σου μεινει
Ολα πρεπει να τα διαβαζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Ξυπνάς γεμάτος ορεξη και ενέργεια,βλέπεις το αοδε στο γραφείο και surprisingly η όρεξη και η ενέργεια πιάνουν πάτο..

Αυτο το κεφαλαιο της εξελιξης και η οικολογια ο,τι χειροτερο εχω διαβασει στη ζωη μου..2 χρονια μου χουν φαει τη ζωη :P
Ειδικά η οικολογία από τους κύκλους και μετά δε ξέρει τι φτιάχνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Θα προλάβω να βγάλω τα 2 πρώτα κεφάλαια βιολογιας αν της αφιερώσω ολόκληρη την Κυριακή ?? (Στα περισσότερα κομμάτια έχω μια ιδέα αλλά δεν μπορώ να πω ότι τα ξέρω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Θα προλάβω να βγάλω τα 2 πρώτα κεφάλαια βιολογιας αν της αφιερώσω ολόκληρη την Κυριακή ?? (Στα περισσότερα κομμάτια έχω μια ιδέα αλλά δεν μπορώ να πω ότι τα ξέρω)
Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο αν το βάλεις στοχο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο αν το βάλεις στοχο!

Βγαινει , δεν βγαινει θα το παλέψω δίκιο έχεις . Ετσι κ αλλιως δεν έχω να χάσω κάτι:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Βγαινει , δεν βγαινει θα το παλέψω δίκιο έχεις . Ετσι κ αλλιως δεν έχω να χάσω κάτι:worry:

Έτσι κ'αλλιώς δε μπορεί να πάρει άλλη διορία :hehe:
Btw δε μπορώ να με φανταστώ να διαβάζω δίχως μουσικη. .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top