Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ξερετε μηπως ποτε περιπου βγαινουν τα θεματα της οεφε επισημα στο σαιτ της; Μετα το περας των διαγωνισματων ή κατα την διαρκεια των πανελλαδικων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ, μεταφράζοντας το "Sulla", λέω "η Σούλα..." :D Θέλω να το διορθώσω, αλλά από την αρχή τον πήρα με στραβό μάτι τον άνθρωπο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgoslxs

Νεοφερμένος

Ο Giorgoslxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μπορεί να μου πει κάποιος τα θέματα του ΟΕΦΕ στη βιολογία γενικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Θεωρητικοί που είστε στα αρχαία στις επαναλήψεις? ?

Στο δρόμο προς την αποτυχία και όχι μόνο στα αρχαία, όμως, η αποτυχία σε οδηγεί στην επιτυχία αργότερα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niightdreamer97

Νεοφερμένος

Η niightdreamer97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
στη βιολογια επεσαν τα σταδια του aids και γιατι δεν μπορει να αντιμετωπιστει μαζι με σχεδιαγραμμα,δομη αντισωματος,πως παραλαμβανουν οι οργανισμοι την τροφη τους,2 τροφικες αλυσιδες και σου ελεγε να βρεις πληθυσμο και βιομαζα,2 κατηγοριες συμβιωτικων βακτηριων και επρεπε να γραψεις Ε.coli και αζωτοδεσμευτικα,νομιζω ενα διαγραμμα με δευτερογενη ανοσοβιολογικη αποκριση και δεν θυμαμαι κατι αλλο τωρα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Στο δρόμο προς την αποτυχία και όχι μόνο στα αρχαία, όμως, η αποτυχία σε οδηγεί στην επιτυχία αργότερα. :D

Έλα ρε συμπασχουσαα :whistle: :whistle::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Έλα ρε συμπασχουσαα :whistle: :whistle::D

oh hello :P
και ναι που λες, συν του ότι δεν ξέρω τι θέλω να σπουδάσω ακόμα, αν και οι περισσότεροι έχουν καταλήξει κάπου εγώ κάθε μέρα αλλάζω και γνώμη. συν επίσης πως δεν έχω διαβάσει όλη την χρονιά όσο θα έπρεπε, ε δεν με βλέπω για φέτος, και του χρόνου εδώ θα μαστε (για μένα το πιστεύω, για σένα δεν ξέρω) πιθανότατα. :book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
oh hello :P
και ναι που λες, συν του ότι δεν ξέρω τι θέλω να σπουδάσω ακόμα, αν και οι περισσότεροι έχουν καταλήξει κάπου εγώ κάθε μέρα αλλάζω και γνώμη. συν επίσης πως δεν έχω διαβάσει όλη την χρονιά όσο θα έπρεπε, ε δεν με βλέπω για φέτος, και του χρόνου εδώ θα μαστε (για μένα το πιστεύω, για σένα δεν ξέρω) πιθανότατα. :book:

Χαράς το κουραγιο σου ..εγω δεν ξέρω ρε δεν θέλω να ξαναπεράσω αυτό το άγχος και του χρόνου :/: ..γιαυτό τώρα ο,τι προσπαθήσω να βγάλω , τον σταυρό μου και ο,τι γίνει φέτος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
χαλαρά :P βασικά και γω μην νομίζεις πως είναι κάτι σίγουρο, άλλωστε κάθε 5 λεπτά αλλάζω γνώμη. αυτό θα πει σταθερός τύπος. :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
οχιιιι αυτο ειναι ωραίο!!!!! ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niightdreamer97

Νεοφερμένος

Η niightdreamer97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Oσοι πηγαινετε θεωρητικη ποσες επαναληψεις εχετε κανει στο καθε μαθημα? :clapup:
Να φρικαρω που ακομα και στο φροντ δεν εχουμε τελειωσει ουτε την πρωτη? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mathitis18ath

Νεοφερμένος

Ο Mathitis18ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Oσοι πηγαινετε θεωρητικη ποσες επαναληψεις εχετε κανει στο καθε μαθημα? :clapup:
Να φρικαρω που ακομα και στο φροντ δεν εχουμε τελειωσει ουτε την πρωτη? :redface:

Και εμείς δεν έχουμε τελειώσει ακόμα την πρώτη,εγώ προσωπικά Λατινικά και Αρχαία (χωρίς Πρωταγορα) 2,λογοτεχνία 3,βιολογία και έκθεση 1, την ιστορία δεν την εχω αρχίσει ακόμα αλλά με το φροντιστήριο έχουμε κάνει Παρευξεινιο,Κρητικό,Προσφυγικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εγώ μόλις ξαναξεκίνησα επανάληψη ιστορίας. Από εδώ και πέρα κάθε μέρα, από λίγο!!
Σήμερα έκανα το πρώτο κεφάλαιο. Τώρα θα ολοκληρώσω την ύλη στα λατινικά (έχω κάνει αρκετά κείμενα καμιά ωρίτσα θέλω - ίσως και λίγο παραπάνω) και μετά αν βλέπω ακόμα μπροστά μου θα κάνω λίγο από το δεύτερο.... αλλά μου φαίνεται λίγο δύσκολο αυτό!
Καλή Συνέχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Captain here

Νεοφερμένος

Ο Captain here αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά σχετικά με τα αρχαία στο γνωστό δεν υπάρχει λόγος για να αγχωθεί κάποιος,καθώς απαραίτητο είναι να μάθεις αυτολεξεί τις εισαγωγές,γιατί κόβουν μόρια έτσι μου έχουν πει τουλάχιστον και τις μεταφράσεις.Όσον αφορά τα σχόλια καλό είναι να διαβάζεται καλά τα σχόλια του βιβλίου έχοντας,όμως, και μια ιδέα σχετικά με το θέμα κάθε ενότητα.Βασικά μπορείς πολύ εύκολα να γράψει κάποιος 55 και πάνω!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathitis18ath

Νεοφερμένος

Ο Mathitis18ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά όσοι ενδιαφέρεστε για Νομική Θράκης εχω ευχάριστα νέα οι θέσεις αυξήθηκαν φέτος στις 420 όποτε λογικά θα πέσουν και λίγο τα μόρια αλλά βέβαια παιζει ρόλο και η βαθμολογία των διαγωνιζόμενων :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δεν εχω κανει καμια ολοκληρωτικη επαναληψη σε κανενα μαθημα :P Eιδικα για το αοδε δεν ξερω αν θα το βγαλω εστω και μια φορά επαναλήψη. Χρειαζομαι χρονο,περισσοτερο απο αυτον που μου παρέχεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Δεν εχω κανει καμια ολοκληρωτικη επαναληψη σε κανενα μαθημα :P Eιδικα για το αοδε δεν ξερω αν θα το βγαλω εστω και μια φορά επαναλήψη. Χρειαζομαι χρονο,περισσοτερο απο αυτον που μου παρέχεται..

για αυτό έχω ακούσει περιπτώσεις ατόμων που προετοιμάζονταν από την Γ γυμν για τις πανελλήνιες :P

Όπως και να 'χει όλα καλά θα πάνε! Μπορείτε και θα τα καταφέρετε! Είναι κάτι για το οποίο παλεύετε! Κι αν δεν ικανοποιηθούν οι προσδοκίες σας, δεν είναι αυτό αποτυχία. Αλλά ένα κίνητρο να ξεκινήσετε δυνατότεροι ;)

Να ξέρετε ότι είστε μοναδικοί, ξεχωριστοί και πως θα καταφέρετε αυτό που θέλετε κ ονειρεύεστε (αν το θέλετε πραγματικά) πάση θυσία είτε μέσω πανελληνίων είτε μέσω οτιδήποτε. Τίποτα δεν μπορεί να σταθεί ανάμεσα σε εσάς κ στο όνειρό σας. Ο μόνος που στέκεται εκεί είστε εσείς, εξοπλισμένοι με όλα τα όπλα να παλέψετε για το όνειρο. Άλλοι τα παρατούν γιατί πιστεύουν είναι αδύναμοι. Άλλοι απ' τ' όνειρο αντλούν δυνάμεις κ παλεύουν μέχρι το τέλος. Κι εσείς να παλέψετε με ό,τι και όσο μπορείτε. Γιατί αγαθά κόποις κτώνται, δεν έρχονται έτοιμα σε μας ;)

Καλημέρα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Hallo :D Δεν εγραψα λατινικα οεφε αλλα μου ειπαν οτι επεσαν δωροδοκια,ο συλλας και το αλλο που λεει μιλα για να σε καταλαβαινουν οχι για να μιλας :teasing:
Μετά επεσαν 4 προτασεις απο ευθυ σε πλαγιο και αντιστροφα,ενεργητικη παθητικη,απαγορευση,2 αναλυσεις μετοχων,1 συμπτυξη μετοχων,αναγνωριση δευτερευουσας,συντακτικο.Απο γραμματικη επεσαν επιθετα,παραθετικα,η nemo,η vestum,τα ferro,nolo,malo,utor
Αυτα τα λιγα :P καλη επιτυχιααα
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση! Μήπως γνωρίζεις ή μπορείς να μάθεις ποια αποσπάσματα έπεσαν από τα κείμενα αυτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niightdreamer97

Νεοφερμένος

Η niightdreamer97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση! Μήπως γνωρίζεις ή μπορείς να μάθεις ποια αποσπάσματα έπεσαν από τα κείμενα αυτά;

Θα ρωτησω σημερα στο φροντιστηριο και θα σου πω ;) ποτε το γραφεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Θα ρωτησω σημερα στο φροντιστηριο και θα σου πω ;) ποτε το γραφεις?
Δεν είναι για μένα, αλλά για τον αδερφό μου που δίνει φέτος εξετάσεις. Δεν κάνει φροντιστήριο. Διαβάζει μόνος του. Σ' ευχαριστώ πολύ που θα ρωτήσεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top