Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
"Λιποθυμουν" :P
Ντάξυ ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται μπορεί να συμβεί κάτι μέσα σε τόσα παιδιά. Για μένα πάντως λίγο κουλό να κάνει κάποιος ότι λιποθυμάει στα ψέματα για να δώσει αργότερα. Ποιο το κέρδος δηλαδή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
https://www.dikaiologitika.gr/eidhs...aseis-2015-apo-ton-meiomeno-arithmo-eisakteon .Οχι και πολύ καλό αυτό.Αλλα ρε παιδες πως το ξέρουν εκείνοι πως θα ανέβουν οι βάσεις επειδή μειώθηκαν οι θέσεις;Αν δεν διεξαχθούν οι παννεληνιες πως γίνετε να βγάζουν τετοια συμπεράσματα ότι θα αυξηθούν οι βάσεις;Πέρυσι λεγανε ότι θαπεσουν οι βάσεις και ανέβηκαν στον θεό.Εσεις τι λέτε για όλα αυτά;Θέλω και απόψεις παλιών αν γίνετε οκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
https://www.dikaiologitika.gr/eidhs...aseis-2015-apo-ton-meiomeno-arithmo-eisakteon .Οχι και πολύ καλό αυτό.Αλλα ρε παιδες πως το ξέρουν εκείνοι πως θα ανέβουν οι βάσεις επειδή μειώθηκαν οι θέσεις;Αν δεν διεξαχθούν οι παννεληνιες πως γίνετε να βγάζουν τετοια συμπεράσματα ότι θα αυξηθούν οι βάσεις;Πέρυσι λεγανε ότι θαπεσουν οι βάσεις και ανέβηκαν στον θεό.Εσεις τι λέτε για όλα αυτά;Θέλω και απόψεις παλιών αν γίνετε οκ;
Όχι βλακείες είναι αυτά αν δεν βγουν τα αποτελέσματα αυτών που δίνουν φέτος δεν μπορεί να γίνεται καν λόγος για τις βάσεις.
Αυτό ισχύει μόνο στην περίπτωση που οι φετινές επιδόσεις είναι ίδιες με τις περσινές,τότε θα υπάρξει κάποια αύξηση των βάσεων θεωρητικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ακριβώς αλλά γιατί τρομοκρατούν τον κόσμο έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
τις προηγούμενες χρονιές ανακοίνωναν πριν τις πανελλήνιες τον αριθμο των εισακτέων που θα δεχθει κάθε σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Δηλωνω εθισμενος..

Ολη την χρονια αντεξα χωρις να δω καποια σειρα ονλινε για μην ξοδεψω χρονο!!
Πριν καποιες μερες ειδα ενα επεισοδιο how i met your mother..Εβγαλα 1μισι κυκλο.. ελεος. Σταματαει εδω αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δηλωνω εθισμενος..

Ολη την χρονια αντεξα χωρις να δω καποια σειρα ονλινε για μην ξοδεψω χρονο!!
Πριν καποιες μερες ειδα ενα επεισοδιο how i met your mother..Εβγαλα 1μισι κυκλο.. ελεος. Σταματαει εδω αυτο
Eβγαλα σχεδον 2 κυκλους απο lost (καθε κυκλος απο 25 επεισοδια) that's what we call καψιμο :P
Ξεκινησε κανεις επαναληψεις αοδε; Ξεκινησα πρωτο κεφαλαιο και το'βγαλα μεσα σε 1 ωρα!Το'χω κανει 300 επαναληψεις μεσα στη χρονια βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
και ενα τραγουδι για να παει καλά η μερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Δηλωνω εθισμενος..

Ολη την χρονια αντεξα χωρις να δω καποια σειρα ονλινε για μην ξοδεψω χρονο!!
Πριν καποιες μερες ειδα ενα επεισοδιο how i met your mother..Εβγαλα 1μισι κυκλο.. ελεος. Σταματαει εδω αυτο

άντε καλέ, εγώ από Φλεβάρη και μετά, όντας κάπως κουρασμένη, έβλεπα για 3η φορά 5 σεζόν φιλαράκια (από την 6η κι έπειτα) και μια χαρά έγραψα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.


Kαθε μερα στο σχολειο..θα μου λειψει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Καλό μηναα :D
Πλησιάζει επιτέλους η ευλογημένη αυτή η μέρα και δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή να φρικάρω :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.


Εδώ θα μου πεις δεν θυμάσαι την επόμενη. :hehe: Αντε να τελειώνουμε να δούμε τι θα κάνουμε από Σεπτέμβρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bkar1997

Νεοφερμένος

Ο bkar1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Αν όντως πάνε για λιγότερες θέσεις, προφανώς θα υπάρξει μια τάση των βάσεων προς τα πάνω.Αυτή θα αντισταθμιστεί μόνο αν τα θέματα είναι λίγο τσιμπημένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Αν όντως πάνε για λιγότερες θέσεις, προφανώς θα υπάρξει μια τάση των βάσεων προς τα πάνω.Αυτή θα αντισταθμιστεί μόνο αν τα θέματα είναι λίγο τσιμπημένα.

Μπορεί να είναι λιγότεροι οι εισακτέοι, αλλά μπορεί να είναι επίσης λιγότεροι και οι εξεταζόμενοι σε σχέση με πέρσι, οπότε αντισταθμίζεται η διαφορά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bkar1997

Νεοφερμένος

Ο bkar1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Μπορεί να είναι λιγότεροι οι εισακτέοι, αλλά μπορεί να είναι επίσης λιγότεροι και οι εξεταζόμενοι σε σχέση με πέρσι, οπότε αντισταθμίζεται η διαφορά..

Σε αυτό έχεις δίκιο, δεν το είχα σκεφτεί. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MataVii

Νεοφερμένος

Η MataVii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
https://www.dikaiologitika.gr/eidhs...aseis-2015-apo-ton-meiomeno-arithmo-eisakteon .Οχι και πολύ καλό αυτό.Αλλα ρε παιδες πως το ξέρουν εκείνοι πως θα ανέβουν οι βάσεις επειδή μειώθηκαν οι θέσεις;Αν δεν διεξαχθούν οι παννεληνιες πως γίνετε να βγάζουν τετοια συμπεράσματα ότι θα αυξηθούν οι βάσεις;Πέρυσι λεγανε ότι θαπεσουν οι βάσεις και ανέβηκαν στον θεό.Εσεις τι λέτε για όλα αυτά;Θέλω και απόψεις παλιών αν γίνετε οκ;

ακριβως οπως ειπες.οι βασεις εχουν να κανουν με πολλα και το σημαντικοτερο ισως αυτων ειναι η δυσκολια των θεματων και τα ποσοστα υψηλων ή χαμηλων βαθμολογιων,οχι με τους εισακτεους.αυτα ολα ειναι κουταμαρες και για να φοβιζουν τα παιδια.στο λεω απο εμπειρια,αυτα βγαλε τα απο το μυαλο σου και αν και οταν τα διαβαζεις,να τα προσπερνας.να διαβασεις οσο καλυτερα μπορεις για το καλυτερο αποτελεσμα.εχω δωσει αρκετες φορες(μη ρωτας :P )και το τελευταιο που με ενοιαζε ηταν οι εισακτεοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ρε παιδια στο φροντηστηριο ειμαστε 6 ατομα και απο ολα αυτα τα ατομα κανω μονο εγω και ενα κοριτσι ασκησεις κατι που εχει ως αποτελεσμα να κανουμε ακομα και τις απλες ασκησεις για να τις καταλαβουν οι αλλοι και εγω με το κοριτσι δεν προχωραμε οσο θα θελαμε!
Τι να κανω?
Αν οι αλλοι τα γραφουν στα @@@@ εγω δεν ειμαι ετσι
Και η καθηγητρια στη δουλεια της ειναι τοσο καλη αλλα οταν συμβαινει κατι τετοιο δεν μπορει να κανει αυτα που θελει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MataVii

Νεοφερμένος

Η MataVii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ρε παιδια στο φροντηστηριο ειμαστε 6 ατομα και απο ολα αυτα τα ατομα κανω μονο εγω και ενα κοριτσι ασκησεις κατι που εχει ως αποτελεσμα να κανουμε ακομα και τις απλες ασκησεις για να τις καταλαβουν οι αλλοι και εγω με το κοριτσι δεν προχωραμε οσο θα θελαμε!
Τι να κανω?
Αν οι αλλοι τα γραφουν στα @@@@ εγω δεν ειμαι ετσι
Και η καθηγητρια στη δουλεια της ειναι τοσο καλη αλλα οταν συμβαινει κατι τετοιο δεν μπορει να κανει αυτα που θελει

να μιλησεις στον υπευθυνο του φροντιστηριου για να σου αλλαξει τμημα,να σε βαλει σε καποιο πιο προχωρημενο ή κατι αλλο που δεν μπορω να σκεφτω τωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top