Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Και εγω θα κανω επαναληψη σε ολα τα μαθηματα αλλα θα επιμεινω λατινικα και ιστορια επειδη θελω υψηλο βαθμο σε αυτα. Το προγραμμα σου θα ειναι γενικα για τις 15 μςρες ή για καθε μερα ξεχωριστα;
Λογικα πχ θα΄χω 2 μερες αοδε, 2 μερες αεππ, 2 μερες βιολογια + ολα τα υπολοιπα και απο την αρχη έτσι! Αν το κάνω καθε μερα ξεχωριστα νομιζω θα μου πεφτουν πολλα διαφορετικα πραγματα μαζι και θα μαθαινω οτι να'ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Καθολου απαισιοδοξια, τις τελευταιες μερες νομιζω πως την εχω αποβαλει σε μεγαλο βαθμο!
Στη βιολογια ( αν κανω λαθος,ας με διορθωσει καποιος) δε πειραζει να τα λες με δικα σου λόγια αρκεί να χρησιμοποιεις καποιος βασικες λέξεις που'χει το βιβλιο.όταν λέω με δικα μας λόγια δεν εννοοω να αλλάζουμε τη θεωρία εε, βασιζόμενοι σε αυτη :P
Θελω να καταληξω στο οτι δε διορθωνουν οπως διορθωνουν στο αοδε ή στην ιστορία κατευθυνσης ( aka παπαγαλια). Εμενα ενας φιλος μου περσυ την βιολογια την εμαθε μέσα απο ενα βοηθημα το οποιο σαφως ειχε διαφορετικα διατυπωμενη τη θεωρια, παρ'όλα αυτά εγραψε 19! ( λαθος σε Σ/λ)

Καλα κάνεις η ψυχολογία παίζει βασικό ρόλο για τις πανελληνιες και ευχαριστώ για την απαντηση σουυ..!! ..εσυ τι θές να περάσεις φίλε μου ?? :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Καλα κάνεις η ψυχολογία παίζει βασικό ρόλο για τις πανελληνιες και ευχαριστώ για την απαντηση σουυ..!! ..εσυ τι θές να περάσεις φίλε μου ?? :clapup:
Μην ευχαριστεις! :) Ενδιαφερομαι για πολιτικων μηχανικων ως πρωτη επιλογη! Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Μην ευχαριστεις! :) Ενδιαφερομαι για πολιτικων μηχανικων ως πρωτη επιλογη! Εσύ;

Εγώ ή για ψυχολογία ή για δασκάλα ή για προσχολικης ολα στην αθηναα αλλά θα δειξειι γτ έχω επαναπαυτει υπερβολικά πολύ τελευταία και πιάνω δεν πιάνω τα μόρια αυταα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εγώ ή για ψυχολογία ή για δασκάλα ή για προσχολικης ολα στην αθηναα αλλά θα δειξειι γτ έχω επαναπαυτει υπερβολικά πολύ τελευταία και πιάνω δεν πιάνω τα μόρια αυταα:hmm:

Ουπς. Δυσκολα τα πραγματα. Απο οτι εχω δει και τα τρια που σε ενδιαφερουν εχουν υψηλες βασεις ειδικα η ψυχολογια. Καλυτερα να ξεβολευτεις και να αρχισεις το διαβασμα σαν να μην υπαρχει αυριο ή καλυτερα ξεκινα το για να υπαρξει αυριο. Και γω για προσχολικη αγωγη σκεφτομαι αλλα με βλεπω να μπαινω καμια κοινωνιολογια ή θεολογια. Νταξει τουλαχιστον θα περασω καπου υποθετω. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Θα κανετε προγραμμα διαβασματος το Πασχα; σε ποιο μαθημα θα κανετε περισσοτερες επαναληψεις;

Οπως ειπε ο Ultraviolence, θα δωσω και 'γω εμφαση σε αοδε/αεππ(θεωρια) και αοθ μιας και δεν εχω βιολογια.. ηδη εχω βγαλει προγραμμα το οποιο αν και σφιχτο αν καταφερω και το ακολουθησω κατα γραμμα θα εχω πολυ καλα αποτελεσματα πιστευω!!



Χωρις ζοομ θα δυσκολευτειτε να το δειτε..(Τα μαθηματα με κοκκινο ειναι τα μαθηματα που γραφω την εν λογω ημερα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ουπς. Δυσκολα τα πραγματα. Απο οτι εχω δει και τα τρια που σε ενδιαφερουν εχουν υψηλες βασεις ειδικα η ψυχολογια. Καλυτερα να ξεβολευτεις και να αρχισεις το διαβασμα σαν να μην υπαρχει αυριο ή καλυτερα ξεκινα το για να υπαρξει αυριο. Και γω για προσχολικη αγωγη σκεφτομαι αλλα με βλεπω να μπαινω καμια κοινωνιολογια ή θεολογια. Νταξει τουλαχιστον θα περασω καπου υποθετω. :hehe:

Χαχαχαχ τουλάχιστον συμπάσχω με κάποιον..!!..μονο αθηνα θες και συ? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Χαχαχαχ τουλάχιστον συμπάσχω με κάποιον..!!..μονο αθηνα θες και συ? :whistle:

οπουδηποτε αρκει καπου να περασω αλλα θα προτιμουσα θεσσαλονικη, τωρα θα δειξει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Ρε θετικοτεχνολογικοι, μονο εμενα μου σπαει τα νευρα το βιβλιο των επαναληπτικων θεματων του παναγιωτακοπουλου; Τα θεματα τυπου Θεμα Γ ειναι κομπλέ αλλά αυτά του τυπου Θέμα Β είναι μαστιγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
οπουδηποτε αρκει καπου να περασω αλλα θα προτιμουσα θεσσαλονικη, τωρα θα δειξει :P

Προσχολικης Πάτρας πάντως έχει κάπου στα 13.000 αν σαρεσει και η πόλη και θες να περάσεις εκεί. .. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Το πιο αντιπροσωπευτικο τραγουδι χαχαχ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ελενακι996.)

Νεοφερμένος

Η Ελενακι996.) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Kαλή επιτυχία σε όλους ολόψυχα παιδιά!! Δίνω δέφτερη φορά καθώς πέρασα σε σχολή που δεν μ'αρέσει και ο φόβος ακόμα υπάρχει έντονος...αντιμετώπισα κρίσεις πανικού και άσκημες καταστάσεις κ τελικά δεν ξέρω άμα άξιζε τον κόπο... Ελπίζω ωστόσο να πετύχω τον στόχο μ κ όλα τα άλλα να τα ξεπεράσω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Kalh epituxia se olous olopsuxa paidia!! Dinw defterh fora kathws perasa se sxolh pou dn maresei kai o fovos akoma uparxei entonos...antimetopisa kriseis panikou kai askimes katastaseis k telika den kserw ama aksize ton kopo... Elpizw wstoso na petuxw tn stoxo m k ola ta ala na ta kseperasw!!!

Καλή επιτυχία και σε σένα ...λοιπόν έχω να σου πω ότι πρόσφατα πέρασα και γω μια κρίση πανικού πάρα πολύ άσχημη αλλά από τότε συνειδητοποιησα πως δεν αξίζει τον κόπο ...εσυ θα πας , θα δώσεις και ο,τι γίνει έγινε...μην αγχώνεσαι , μην στεναχωριεσαι όλα θα παν καλά ...λίγη προσπάθεια θέλει αυτόν τον καιρό και έπειτα από αυτό είτε πετύχεις την σχολή που σου αρέσει είτε όχι να ξέρεις ότι η ζωή συνεχίζεται και ότι ο, τι γίνει σίγουρα θα είναι για το καλύτερο
Με αγάπη Ctee_m:bigarmhug:bigarmhug:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Καλημερααααα παιδια , με ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ, καφεεε και athensradio!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Aυτο που δε πας σχολειο για να διαβασεις, και'κει που διαβαζεις φυσικη ξαφνικα καθεσαι και βλέπεις Lost , δε μπορω να το εξηγησω :P
Πόσοι δε πηγαμε σχολειο σημερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Aυτο που δε πας σχολειο για να διαβασεις, και'κει που διαβαζεις φυσικη ξαφνικα καθεσαι και βλέπεις Lost , δε μπορω να το εξηγησω :P
Πόσοι δε πηγαμε σχολειο σημερα;

Έλα μαζί σου και γω ..!! Έχει αναστεναξει το youtube
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Έλα μαζί σου και γω ..!! Έχει αναστεναξει το youtube
πανελληνιες σου λεει μετα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αντε ρε κοπανατζηδες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
με τα ολοκληρώματα πώς τα πάτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top