Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Ναι και τα πραγματα πανε απο το κακο στο χειροτερο
Αυριο γραφω βιολογια γενικης και εχω αγχοθει να φανταστεις! :/
Έτσι νομιζω και'γω μου φαινονται σαν βουνο ολα αυτα αλλα το παλευω οσο μπορω..
Έλα ρε για την βιολογια γενικης αγχωνεσαι; Σε τι ακριβως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Στο αν θυμαμαι τη θεωρια
Γενικα εχω αγχοθει με την ολη κατασταση
Δεν φταιει η βιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιάα ...και γω καμιά 2αρα μερούλες έλεγα να αφιερώσω αλλά είπα να σιγουρευτώ ...μια θεωρία τροποι ανάπτυξης , συλλογισμοί κλπ κλπ και την άλλη μέρα θεματικές ενότητες ...οπότε αποτι καταλαβα βγαίνει :)

Τώρα μια 2η ερώτηση ..λογοτεχνία που μου την θύμισε τώρα η meetmeinmontauk βγαίνει στην 1μισι μέρα που μας αφήνουν ή να ξεκινήσω επανάληψη από πριν την έναρξη των πανελληνίων?

βγαίνει, αν και θα βαρεθείς να διαβάζεις θεωρία.... βγάλε τα μεγάλα κείμενα πρώτα κι έπειτα τα ποιήματα. εγώ το έκανα αντίστροφα και βαριόμουν απίστευτα :P αλλά αν έχεις διαβάσει όλη τη χρονιά δεν έχεις πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Έλα ρε μη μασας! Τόσες επαναληψεις θα κανουμε,θα το παλεψουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
όσοι πάτε θετική ή τεχνολογική λύνετε τα θέματα του οεφε απο προηγούμενες χρονιές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
όσοι πάτε θετική ή τεχνολογική λύνετε τα θέματα του οεφε απο προηγούμενες χρονιές;
Τα αφήνω για το Πάσχα! Εσυ λύνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
όσοι πάτε θετική ή τεχνολογική λύνετε τα θέματα του οεφε απο προηγούμενες χρονιές;

Μεχρι τωρα εχω δουλεψει κυριως τα μαθηματικα γενικης, αν το εχεις ως μαθηκα επιλογης.. δοκιμασετα.. ειδικα του 2008/2009/2010 ειναι πολυ ωραια θεματα που εμπεριεχουν ολη την υλη, οποιος καταφερει να τα λυσει σωστα, δεν πιστευω να εχει το οποιοδηποτε προβλημα στο τελος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Mωρε τον γαϊδαρο τον φαγαμε, μη φαμε τπτ άλλο του γαιδαρου στα αποτελεσματα ειναι το θεμα :P

Χαχαχαχαχ πωπωω απαισιοδοξιααααα....ο,τι είναι να γίνει θα γίνει μωρεεε εμείς έτσι κ αλλιώς θα προσπαθούμε..!!!

Βιολογία γενικής παίζει να μου κόψουν κανένα ψιλο που την έχω μάθει με δικά μου λόγια? ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Χαχαχαχαχ πωπωω απαισιοδοξιααααα....ο,τι είναι να γίνει θα γίνει μωρεεε εμείς έτσι κ αλλιώς θα προσπαθούμε..!!!

Βιολογία γενικής παίζει να μου κόψουν κανένα ψιλο που την έχω μάθει με δικά μου λόγια? ?
Καθολου απαισιοδοξια, τις τελευταιες μερες νομιζω πως την εχω αποβαλει σε μεγαλο βαθμο!
Στη βιολογια ( αν κανω λαθος,ας με διορθωσει καποιος) δε πειραζει να τα λες με δικα σου λόγια αρκεί να χρησιμοποιεις καποιος βασικες λέξεις που'χει το βιβλιο.όταν λέω με δικα μας λόγια δεν εννοοω να αλλάζουμε τη θεωρία εε, βασιζόμενοι σε αυτη :P
Θελω να καταληξω στο οτι δε διορθωνουν οπως διορθωνουν στο αοδε ή στην ιστορία κατευθυνσης ( aka παπαγαλια). Εμενα ενας φιλος μου περσυ την βιολογια την εμαθε μέσα απο ενα βοηθημα το οποιο σαφως ειχε διαφορετικα διατυπωμενη τη θεωρια, παρ'όλα αυτά εγραψε 19! ( λαθος σε Σ/λ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καθολου απαισιοδοξια, τις τελευταιες μερες νομιζω πως την εχω αποβαλει σε μεγαλο βαθμο!
Στη βιολογια ( αν κανω λαθος,ας με διορθωσει καποιος) δε πειραζει να τα λες με δικα σου λόγια αρκεί να χρησιμοποιεις καποιος βασικες λέξεις που'χει το βιβλιο.όταν λέω με δικα μας λόγια δεν εννοοω να αλλάζουμε τη θεωρία εε, βασιζόμενοι σε αυτη :P
Θελω να καταληξω στο οτι δε διορθωνουν οπως διορθωνουν στο αοδε ή στην ιστορία κατευθυνσης ( aka παπαγαλια). Εμενα ενας φιλος μου περσυ την βιολογια την εμαθε μέσα απο ενα βοηθημα το οποιο σαφως ειχε διαφορετικα διατυπωμενη τη θεωρια, παρ'όλα αυτά εγραψε 19! ( λαθος σε Σ/λ)

Μπορω να πω οτι ιστορια κατευθυνσης και Βιολογια,εαν λες ΙΔΙΕΣ λεξεις,ημερομηνιες(ιστορια) και δεν αλλαζεις το "επιστημονικο" υφος της Βιολογιας παραποιωντας..μπορεις να παρεις ιδιο βαθμο με αυτον που τα γραφει αυτολεξι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Μπορω να πω οτι ιστορια κατευθυνσης και Βιολογια,εαν λες ΙΔΙΕΣ λεξεις,ημερομηνιες(ιστορια) και δεν αλλαζεις το "επιστημονικο" υφος της Βιολογιας παραποιωντας..μπορεις να παρεις ιδιο βαθμο με αυτον που τα γραφει αυτολεξι!
Τι να σου πω φιλε για ιστορια δε ξερω, τεχνολογικη ειμαι,αλλα για βιολογια οπως ειδες αυτο ειπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Τα αφήνω για το Πάσχα! Εσυ λύνεις;
όχι, μόνο κάποια θέματα στη βιολογία κατεύθυνσης έχω λύσει, αλλά θέλω να λύσω κ σε άλλα μαθήματα, μάλλον θα το κάνω το πάσχα κ εγώ που θα έχω ολοκληρώσει την επανάληψη σε κάποια μαθήματα, αλλά φοβάμαι μήπως είναι πολλά τα διαγωνίσματα κ δεν προλάβω:/

Μεχρι τωρα εχω δουλεψει κυριως τα μαθηματικα γενικης, αν το εχεις ως μαθηκα επιλογης.. δοκιμασετα.. ειδικα του 2008/2009/2010 ειναι πολυ ωραια θεματα που εμπεριεχουν ολη την υλη, οποιος καταφερει να τα λυσει σωστα, δεν πιστευω να εχει το οποιοδηποτε προβλημα στο τελος :)
σ' ευχαριστώ για τη βοήθεια,αλλά επέλεξα βιολογία για ευνόητους λόγους, τα μαθηματικά δεν είναι το φόρτε μου, με αγχώνουν κιόλας πφφ... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
όχι, μόνο κάποια θέματα στη βιολογία κατεύθυνσης έχω λύσει, αλλά θέλω να λύσω κ σε άλλα μαθήματα, μάλλον θα το κάνω το πάσχα κ εγώ που θα έχω ολοκληρώσει την επανάληψη σε κάποια μαθήματα, αλλά φοβάμαι μήπως είναι πολλά τα διαγωνίσματα κ δεν προλάβω:/


σ' ευχαριστώ για τη βοήθεια,αλλά επέλεξα βιολογία για ευνόητους λόγους, τα μαθηματικά δεν είναι το φόρτε μου, με αγχώνουν κιόλας πφφ... :/
Συμπάσχω, μου'πεσαν και μενα τωρα μαζεμενα πολλα διαγωνισματα + επαναληπτικες σε μαθς/φυσικη. Οποτε ελπιζω στο Πασχα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Συμπάσχω, μου'πεσαν και μενα τωρα μαζεμενα πολλα διαγωνισματα + επαναληπτικες σε μαθς/φυσικη. Οποτε ελπιζω στο Πασχα..
ασε και σε εμένα και έχω πολύ άγχος με όλα τα μαθήματα...και είχα ηρεμήσει με την απουσία του τόσο καιρό:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Μεγάλη βλακια έκανα που δεν πήρα Μαθηματικά Γενικής,τεράστια.

Δεν ειναι δυνατον να διαβαζω ξανα και ξανα και ξανα ενα κεφαλαιο στη Βιολογια και μετα απο 1-2 μερες delete ολα και να μην θυμαμαι απολυτως τιποτα.Τι θα πρτοκανεις σε 2 μερες πριν δωσεις.Δεν παλευεται αλλο αυτη η κατασταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Μεγάλη βλακια έκανα που δεν πήρα Μαθηματικά Γενικής,τεράστια.

Δεν ειναι δυνατον να διαβαζω ξανα και ξανα και ξανα ενα κεφαλαιο στη Βιολογια και μετα απο 1-2 μερες delete ολα και να μην θυμαμαι απολυτως τιποτα.Τι θα πρτοκανεις σε 2 μερες πριν δωσεις.Δεν παλευεται αλλο αυτη η κατασταση.
Tίποτα τίποτα; Πως την διαβάζεις τη Βιολογια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Θα κανετε προγραμμα διαβασματος το Πασχα; σε ποιο μαθημα θα κανετε περισσοτερες επαναληψεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Θα κανετε προγραμμα διαβασματος το Πασχα; σε ποιο μαθημα θα κανετε περισσοτερες επαναληψεις;
Θα κανουμε και απο αυτο, εγω προσωπικα τις περισσοτερες επαναληψεις θα τις κανω σε αοδε/βιολογια/αεππ(θεωρια). αυτο βεβαια δε σημαινει πως θα παρατησω τα άλλα..
εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Μεγάλη βλακια έκανα που δεν πήρα Μαθηματικά Γενικής,τεράστια.

Δεν ειναι δυνατον να διαβαζω ξανα και ξανα και ξανα ενα κεφαλαιο στη Βιολογια και μετα απο 1-2 μερες delete ολα και να μην θυμαμαι απολυτως τιποτα.Τι θα πρτοκανεις σε 2 μερες πριν δωσεις.Δεν παλευεται αλλο αυτη η κατασταση.

Θα επερνες και ένα αοθ και ήσουν άρχοντας.Θετικη είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Θα κανουμε και απο αυτο, εγω προσωπικα τις περισσοτερες επαναληψεις θα τις κανω σε αοδε/βιολογια/αεππ(θεωρια). αυτο βεβαια δε σημαινει πως θα παρατησω τα άλλα..
εσύ;

Και εγω θα κανω επαναληψη σε ολα τα μαθηματα αλλα θα επιμεινω λατινικα και ιστορια επειδη θελω υψηλο βαθμο σε αυτα. Το προγραμμα σου θα ειναι γενικα για τις 15 μςρες ή για καθε μερα ξεχωριστα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top