Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαλαραα

Νεοφερμένος

Ο Χαλαραα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
τωρα που καποιος ανεφερε τους 98'αρηδες,ειδε κανεις την υλη τους στη φυσικη κατ απο του χρονου?
Παει η καλη μας μηχανικη φυσικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη κάτι για την ύλη της φυσικής για το σχολικό έτος 2015-16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsar000

Νεοφερμένος

Η tsar000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα!!! θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος όσον αφορά τα λεγόμενα φετινά "θέματα sos" για ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2015... Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Όχι. Δεν θα γράφετε σαν απόφοιτοι, αλλά ως φοιτητές.



Απόφοιτοι λυκείου σίγουρα, το φοιτητές παίζεται. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Μήπως δεν εχεις δωσει μεγαλη βαρυτητα στο μαθημα;; :hmm:Δε θα το'λεγα οτι ειναι τοοοσο δυσκολο.
Εγω ειμαι ακριβως το αντιθετο με'σενα! Παω πολυ καλα ΑΕΠΠ και μαθηματικα πούλο :P

Ασχολούμαι και πάρα πολύ κιόλας τελευταία,αλλά πάλι δεν μπορώ να μπω με τίποτα στο νόημα.Ένα 10 αν γράψω θα είναι επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Καλησπέρα!!! θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος όσον αφορά τα λεγόμενα φετινά "θέματα sos" για ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2015... Ευχαριστώ
Εδώ θα βρεις όλα τα S.O.S. για τις πανελλήνιες:
Γιατί ρωτάς; Αφού το ξέρεις ότι...
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ S.O.S. ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Δία πότε θα μας βάλεις ασκήσεις; Ο λαός αδυμωνεί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δία πότε θα μας βάλεις ασκήσεις; Ο λαός αδημονεί. :P
Χεχεχεχε!! Μαζοχισμός ε; Κάτι θα γίνει σύντομα μην ανησυχείτε. Μέχρι τότε λύστε τα "προβληματάκια" που έχω βάλει τα προηγούμενα χρόνια στο θέμα "Επιλεγμένα Προβλήματα Φυσικής Γ'΄Κατεύθυνσης": https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=72253 ...και τα λέμε.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παιδιά εγώ αν στο πρώτο μάθημα (έκθεση πάω χωρίς άγχος και σε normal συνθήκες) είμαι ανάμεσα στο 13-16 μου λένε οι καθηγητές μου οχι εγώ.
Εσείς πως τα πάτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Παιδιά εγώ αν στο πρώτο μάθημα (έκθεση πάω χωρίς άγχος και σε normal συνθήκες) είμαι ανάμεσα στο 13-16 μου λένε οι καθηγητές μου οχι εγώ.
Εσείς πως τα πάτε

Εξαρτάται εγώ χωρίς πίεση/άγχος αρκετά καλά αλλά όταν πάω σε ένα διαγώνισμα αυστηρά 3ωρο αγχωνομαι μην τυχόν και δεν μου φτάσει ο χρόνος και στην τελική το τρεχω τοσο καταλήγω να το χω τελιωσει σε 1μισι ώρα και μα χω γράψει σκατουλες με μέλι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εξαρτάται εγώ χωρίς πίεση/άγχος αρκετά καλά αλλά όταν πάω σε ένα διαγώνισμα αυστηρά 3ωρο αγχωνομαι μην τυχόν και δεν μου φτάσει ο χρόνος και στην τελική το τρεχω τοσο καταλήγω να το χω τελιωσει σε 1μισι ώρα και μα χω γράψει σκατουλες με μέλι:(

Κατάλαβα εγώ την πέμπτη που γράφαμε μόνο θέμα πείρα 30/40 στους ηγέτες (μόνο θέμα) και τον ορισμό και αυτά τα πάμε την παρασκευή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Κατάλαβα εγώ την πέμπτη που γράφαμε μόνο θέμα πείρα 30/40 στους ηγέτες (μόνο θέμα) και τον ορισμό και αυτά τα πάμε την παρασκευή

Πας σε φροντ ή κάνεις ιδιαίτερα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πας σε φροντ ή κάνεις ιδιαίτερα??

Ιδαιτέρα: Γλώσσα Αοδε Αοθ
Φροντιστήρειο Μαθηματικά φυσική Πληροφορικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Και,αν κάποιος είναι ερωτευμένος τι κάνει?

Πολυ απλα δεν ειναι. Πρεπει να αντιληφθει απο την αρχη της προετοιμασιας του πως κατι τετοιο δεν πρεπει να συμβει, με συνεπεια να μην συμβαινει. ;)

*Μην ακουσω κανεναν να λεει ''δεν επιλεγεις ποτε θα ερωτευτεις'' :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Πολυ απλα δεν ειναι. Πρεπει να αντιληφθει απο την αρχη της προετοιμασιας του πως κατι τετοιο δεν πρεπει να συμβει, με συνεπεια να μην συμβαινει. ;)

*Μην ακουσω κανεναν να λεει ''δεν επιλεγεις ποτε θα ερωτευτεις'' :P

Χαχαχαχ η αλήθεια είναι πως δεν το επιλέγεις...αλλά για να ελαφρυνω λίγο την κατάσταση mikess αγόρι μου δεν αξίζει όλες *ίδιες είναι!! (δεν ξέρω αν την ξεερωτευτηκες μετά από αυτό, πάντως εγώ προσπάθησα) :P
*(ψέμα)<---μην διαφωνήσει κανένας! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Πολυ απλα δεν ειναι. Πρεπει να αντιληφθει απο την αρχη της προετοιμασιας του πως κατι τετοιο δεν πρεπει να συμβει, με συνεπεια να μην συμβαινει. ;)

*Μην ακουσω κανεναν να λεει ''δεν επιλεγεις ποτε θα ερωτευτεις'' :P

σοβαρά τώρα? μια χαρά γίνεται να συνδυάσεις και πανελλαδικές και σχέση. αρκεί να έχεις ένα μέτρο. δηλαδή τι, για ένα χρόνο γίνεσαι ρομπότ και δε νιώθεις τίποτα απλά για μια εξέταση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
σοβαρά τώρα? μια χαρά γίνεται να συνδυάσεις και πανελλαδικές και σχέση. αρκεί να έχεις ένα μέτρο. δηλαδή τι, για ένα χρόνο γίνεσαι ρομπότ και δε νιώθεις τίποτα απλά για μια εξέταση?
Φυσικά και γίνεται. Σιγά μην πρέπει ο/η υποψήφιος/α να φυλακίζεται σε μοναστήρι - φροντιστήριο. Έδινα πανελλήνιες τη μια χρονιά και την επόμενη η κοπέλα μου, μια χαρά τα καταφέραμε και οι δυο μας. (Έχω όμως ακόμα μέσα μου το αγκάθι ότι δεν της στάθηκα όσο στάθηκε εκείνη σε μένα).


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνα0506

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα0506 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παιδιά τι λέτε 3ο θέμα φυσική κατεύθυνσης ;;; νομίζω ταλάντωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Παιδιά τι λέτε 3ο θέμα φυσική κατεύθυνσης ;;; νομίζω ταλάντωση

Όλα είναι πιθανά...πέρυσι 3ο θέμα είχε ένα δυνατό στάσιμο! Φέτος απο προαίσθημα, πιστεύω θα έχει ελατηριο σε ταλαντωση όπως λες και εσύ, και 4ο θέμα στερέο! Υποθέσεις είναι αυτά όμως, εννοείτε ότι πρέπει να είμαστε προετοιμασμένοι για όλα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνα0506

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα0506 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Άσε άσε είμαι απόφοιτος.. Τα είδα όλα πέρσυ με το στάσιμο......ας ελπίζουμε σε καμιά ταλάντωση φέτος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top