Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Παιδια καλησπέρα! Έβλεπα την συζήτηση περί σος θεμάτων! Δεν θεωρω οτι ειναι σωστή αυτή η τακτική για κάποιον που θελει να νιώθει σίγουρος λιγο πριν δώσει! Βεβαια, δεν ειναι λίγες οι περιπτώσεις μαθητών με "τυχη βουνό", καθώς "πεφτει" αυτο που είχαν διαβασει καλυτερα, αποκλείοντας τα αλλα! Αν κοιτάξουμε και τα θεματα των προηγούμενων ετών, καταλαβαίνουμε οτι πιο πιθανό ειναι να πέσει πρωταγορας, ενώ στη λογοτεχνια κάποιο ποιημα( δυστυχώς).... Αλλά ολα ειναι εικασίες!!! ������������✌️✌️������

πίστεψέ με, είναι πολύ λίγες. δεν γίνεται να διαβάσεις ένα μικρό μέρος της ύλης λίγο πριν δώσεις και να πέσει αυτό. αλλά ακόμη και αυτό να γίνει, αν δεν έχεις προετοιμαστεί σωστά (να κατανοήσεις την ύλη, να δεις προηγούμενα θέματα, να έχεις μάθει να εκφράζεσαι ορθά) δεν σημαίνει πως θα γράψεις καλά.
ναι, έτσι λέγαμε και πέρυσι, πως Πρωταγόρας θα πέσει... και έβαλαν πάλι Ηθικά. Στη λογοτεχνία ό,τι και να σας βάλουν, όσο εύκολες κι αν σας φανούν οι ερωτήσεις, ποτέ δεν θα μπορείτε να είστε σίγουροι για το πόσο γράψατε :worry:

Όντως τα αντίκλειδια δεν είναι και εύκολα, μην τρελαθούμε:worry:. ..Καταρχάς και μόνο το περιεχόμενο του ποιήματος το βρίσκω λίγο ανούσιο ...δεν νομίζω καταρχάς ότι ο Παυλόπουλος πιστεύει αυτά που γράφει και γιαυτο δεν έχει και ένα καθαρό νόημα :P

είμαι δηλαδή η μόνη που της άρεσαν τ' αντικλείδια? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
πίστεψέ με, είναι πολύ λίγες. δεν γίνεται να διαβάσεις ένα μικρό μέρος της ύλης λίγο πριν δώσεις και να πέσει αυτό. αλλά ακόμη και αυτό να γίνει, αν δεν έχεις προετοιμαστεί σωστά (να κατανοήσεις την ύλη, να δεις προηγούμενα θέματα, να έχεις μάθει να εκφράζεσαι ορθά) δεν σημαίνει πως θα γράψεις καλά.
ναι, έτσι λέγαμε και πέρυσι, πως Πρωταγόρας θα πέσει... και έβαλαν πάλι Ηθικά. Στη λογοτεχνία ό,τι και να σας βάλουν, όσο εύκολες κι αν σας φανούν οι ερωτήσεις, ποτέ δεν θα μπορείτε να είστε σίγουροι για το πόσο γράψατε :worry:



είμαι δηλαδή η μόνη που της άρεσαν τ' αντικλείδια? :(

Ναιιι χαχαχ Ο.ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πάντως από τα αντικλείδια δε βγαίνουν πολλές ερωτήσεις, οπότε δε θα κάτσεις να γράψεις 1.000.000 σάλτσες :P
Αν πέσουν, εγώ δε θα είχα πρόβλημα. Ίσα-ίσα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια οι ασκησεις απ το study4exams για μαθηματικα,φυσικη θεωρουντε μπομπατες σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
παιδια οι ασκησεις απ το study4exams για μαθηματικα,φυσικη θεωρουντε μπομπατες σωστα?
Μπομπάτες θεωρούνται αυτές της ΕΜΕ (αλλά όχι από τους διαγωνισμούς, οι διαγωνισμοί είναι ελαφρώς άσχετοι με τις πανελλαδικές).
Πάτα εδώ.
Καλή διασκέδαση.

Για φυσική ρώτα τον πατέρα των θεών (ξέρεις ποιον), όλο και κάτι θα σου έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Έλα κοντά δυο μήνες σας έμειναν, δώστε τα όλα!!! :):)
Μην αγχώνεστε όλα θα βγουν να ξέρετε. Με υπομονή και καλή θέληση τα πάντα γίνονται (μόνο του σπανού τα γένια δε γίνονται :P )
Καλές επαναλήψεις, καλύψτε τα κενά σας και βουρ για τις εξετάσεις! :D
Έχετε τη σκέψη μου και την θετική μου ενέργεια ως άτομο που πέρασε πολύ δύσκολα πέρυσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Άντε, του χρόνου θα γράφουμε κι εμείς σαν απόφοιτοι στο "Πανελλήνιες 2016". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Στο Studyforexams έχει πολύ ωραία αρχεία με επαναληπτικά θέματα!

Ευχαριστούμε για το θάρρος Alireza :)
Και θα το χτυπάμε στους ΄98άρηδες που αυτοί θα έχουν αγιασμό ενώ εμείς θα κοιμόμαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Τωρα εγώ γιατι απελπίστηκα με αυτά που λέτε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Άντε, του χρόνου θα γράφουμε κι εμείς σαν απόφοιτοι στο "Πανελλήνιες 2016". :P
Όχι. Δεν θα γράφετε σαν απόφοιτοι, αλλά ως φοιτητές.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μερικες φορες βλεπω μερικους εδω μεσα στα μαθηματικα να τα πιανουν ολα και εγω νοιωθω σαν homo erectus
Ουγκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Γιατί ρε ΄συ; Είναι τόσο τέλειο μάθημα. Πόσο χρόνο αφιερώνεις και πως τον αφιερώνεις; Αν σε παρηγορεί κάπως έτσι νιώθω και εγώ στο Στερεό! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Γιατί ρε ΄συ; Είναι τόσο τέλειο μάθημα. Πόσο χρόνο αφιερώνεις και πως τον αφιερώνεις; Αν σε παρηγορεί κάπως έτσι νιώθω και εγώ στο Στερεό! :D
Ενα εχω να σου πω
Πηγα να λυσω ολοκληρωματα και απο τις 6 ελυσα τις 2
Μιγαδικους καλα ειμαι και αντιπαραγωγισεις με θμτ
Ολοκληρωματα οχι
Παντως Πιο πολυ χρονο αφιερωνω φυσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ε, εντάξει ρε ΄συ. Είναι κεφάλαιο που έχει τις δυσκολίες του. Έχεις 1,5+ μήνα να προπονηθείς σε αυτό!
Στερεό rocks αλλά εγώ είμαι ότι να ΄ναι. Μαθ πρέπει να αφιερώνεις περισσότερο. Βασικά, Θετική είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikess

Νεοφερμένος

Ο mikess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Και,αν κάποιος είναι ερωτευμένος τι κάνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ε είναι λίγο ένα θεματάκι. Εξαρτάται από το άτομο...

Μπορείς να πειθαρχήσεις τον εαυτό σου να συγκεντρωθεί πλήρως στις εξετάσεις για τον υπολοιπόμενο χρόνο ή η σκέψη σου είναι όλο εδώ και εκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Μερικες φορες βλεπω μερικους εδω μεσα στα μαθηματικα να τα πιανουν ολα και εγω νοιωθω σαν homo erectus
Ουγκα

Εμένα τα Μαθηματικά στην αρχη με δυσκολευαν τωρα καθολου.Εχω αποκτησει μεγαλη οικειοτητα με το αντικειμενο.

Και εγώ έτσι είμαι με το ΑΕΠΠ,όπως εσυ με τα Μαθηματικα,δεν μπορω να λυσω ασκηση ουτε με σφαιρες και μου φαίνεται μακράν το πιο δύσκολο μάθημα από όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Εμένα τα Μαθηματικά στην αρχη με δυσκολευαν τωρα καθολου.Εχω αποκτησει μεγαλη οικειοτητα με το αντικειμενο.

Και εγώ έτσι είμαι με το ΑΕΠΠ,όπως εσυ με τα Μαθηματικα,δεν μπορω να λυσω ασκηση ουτε με σφαιρες και μου φαίνεται μακράν το πιο δύσκολο μάθημα από όλα.
Μήπως δεν εχεις δωσει μεγαλη βαρυτητα στο μαθημα;; :hmm:Δε θα το'λεγα οτι ειναι τοοοσο δυσκολο.
Εγω ειμαι ακριβως το αντιθετο με'σενα! Παω πολυ καλα ΑΕΠΠ και μαθηματικα πούλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εμένα τα Μαθηματικά στην αρχη με δυσκολευαν τωρα καθολου.Εχω αποκτησει μεγαλη οικειοτητα με το αντικειμενο.

Και εγώ έτσι είμαι με το ΑΕΠΠ,όπως εσυ με τα Μαθηματικα,δεν μπορω να λυσω ασκηση ουτε με σφαιρες και μου φαίνεται μακράν το πιο δύσκολο μάθημα από όλα.
Νταξ δεν ειπα οτι δεν ξερω που παν τα 4
Απλα λεω οτι ηθελα να ημουν καλυτερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top