Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Οι ηλεκτρικες ταλαντωσεις δεν εχουν κατι.Απλα αντικατασταση των τυπων ειναι.Βεβαια αν βαλουν κανενα περιπλοκο κυκλωμα παω πασο.
Κ γω παντως ενα θεματακι με τις ταλαντωσεις το χω...Οσο για το στερεο δεν ειναι τοσο παλουκι.Διαβασμα και κατανοηση θελει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Το πρόγραμμα τον Πανελληνίων βγαίνει Απρίλιο... σωστά παιδιά???
Φέτος πέφτει νωρίς το Πάσχα!!!!!!!! Πως το κόβεται??? Θα ξεκινήσουμε γύρω στις 11 Μαΐου εξετάσεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Άμα πέσει δεύτερο θέμα ηλεκτρικές ή Doppler την βάψαμε.

Πρέπει οπωσδήποτε να λυθεί το 2ο θέμα και από εκεί και πέρα στα άλλα 2 ο Θεός βοηθός.

ΥΓ:Μου φαίνεται αρκετά νωρίς 11.Εγώ ή 20 ή 22 βλέπω να αρχίζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Άμα πέσει δεύτερο θέμα ηλεκτρικές ή Doppler την βάψαμε.

Πρέπει οπωσδήποτε να λυθεί το 2ο θέμα και από εκεί και πέρα στα άλλα 2 ο Θεός βοηθός.

ΥΓ:Μου φαίνεται αρκετά νωρίς 11.Εγώ ή 20 ή 22 βλέπω να αρχίζουμε.

Μην είσαι και σίγουρος,μπορεί στα άλλα θέματα να τα πας καλύτερα από το δεύτερο :hehe: μιλάει η εμπειρία.. Απλά σου χαλάει την ψυχολογία αν κολλήσεις στο δεύτερο. Κατά τη γνώμη μου είναι αυτό που χρειάζεται την περισσότερη εξάσκηση.
Παιδιά,δυναταααα μην φοβάστε τίποτα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άμα πέσει δεύτερο θέμα ηλεκτρικές ή Doppler την βάψαμε.

Πρέπει οπωσδήποτε να λυθεί το 2ο θέμα και από εκεί και πέρα στα άλλα 2 ο Θεός βοηθός.

ΥΓ:Μου φαίνεται αρκετά νωρίς 11.Εγώ ή 20 ή 22 βλέπω να αρχίζουμε.
Πρέπει όσο γίνεται να μη σε αγχώσει αυτό. Εννοώ ότι αν κολλήσεις κάπου στο δεύτερο θέμα να μην πανικοβληθείς και αν δεις ότι ξεφεύγεις από τον χρόνο να προχωρήσεις παρακάτω. Και στα άλλα θέματα (3ο, 4ο) αν σε ζητάει κάτι και δεν μπορείς να το βρεις και σε χρειαστεί στο επόμενο ερώτημα κράτα το σαν μεταβλητή δεν πειράζει. Έστω για να κάνεις τη διαδικασία αν την ξέρεις, θα πάρεις μονάδες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Το πρόγραμμα τον Πανελληνίων βγαίνει Απρίλιο... σωστά παιδιά???
Φέτος πέφτει νωρίς το Πάσχα!!!!!!!! Πως το κόβεται??? Θα ξεκινήσουμε γύρω στις 11 Μαΐου εξετάσεις???

11? wtf αν ισχύει αυτό τότε είναι μόνο 2 μήνες μέχρι τότε, τι να προλάβεις να πρωτοδιαβάσεις; :hehe: αν και ίσως να είναι καλύτερα έτσι για να ξεμπερδεύουμε μια ώρα αρχύτερα. το μόνο που θέλω είναι να γράψουμε και να μην μας νοιάζει μετά τίποτα, δεν γίνεται να πραγματοποιήσεις και να αφιερώσεις χρόνο σε άλλα πράγματα που θες να κάνεις. διότι πανελλήνιες είναι αυτές, κρίνεται το μέλλον μας από αυτό. κουράγιο ω ρε! άντε να περιμένεις μέχρι τότε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
κρίνεται το μέλλον μας από αυτό

δεν μπορώ να το βλέπω άλλο αυτό :mad: κανενός το μέλλον δεν κρίνεται από μια ηλίθια εξέταση. είναι μια κρίσιμη περίοδος στη ζωή του μαθητή, το δέχομαι. περνάει όμως και φεύγει, δεν κρίνεται ολόκληρη η ζωή σας από τις πανελλαδικές!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Καλά ναι δεν ειπα πως αν δεν περασει και δεν επιτυχει στις πανελλαδικες θα ειναι αχρηστος για την υπολοιπη ζωη του και ουτε θα φανουν οι ικανοτητες του και τι μπορει να κανει. Οι πανελλαδικές απλά σου δινουν την δυνατοτητα να σπουδασεις κατι που σε ενδιαφερει και με το οποιο θα ασχοληθεις μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
δεν μπορώ να το βλέπω άλλο αυτό :mad: κανενός το μέλλον δεν κρίνεται από μια ηλίθια εξέταση. είναι μια κρίσιμη περίοδος στη ζωή του μαθητή, το δέχομαι. περνάει όμως και φεύγει, δεν κρίνεται ολόκληρη η ζωή σας από τις πανελλαδικές!!

εγω πιστευω οτι κρινεται το μελλον απο τις πανελληνιες αλλα οχι απο την αποψη οτι οποιος περασει ειναι πετυχημενος και οποιος δεν περασει ειναι αποτυχημενος.. μπορει καποιος που δεν θα περασει να του εμφανιστει μια τεραστια ευκαιρια για παραδειγμα που δεν θα μπορουσε να την εχει αν ειχε περασει.. οτιδηποτε! το μελλον μας κρινεται απο τα παντα απο τη καθε μερα που ζουμε, ετσι θα κριθει και απο τις πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Πολυ απλα η χειροτερη περιοδος...Και ειδικα για μενα που δν εχω τελειωσει την υλη ακομη...:worry::worry::worry::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Πολυ απλα η χειροτερη περιοδος...Και ειδικα για μενα που δν εχω τελειωσει την υλη ακομη...:worry::worry::worry::/:
Αυτο ακριβώς, μια απο τα ιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Simple as that.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.

Αν δεν έχεις όρεξη και πείσμα για διάβασμα τότε δεν το κάνεις για κανένα απολύτως λόγο. Αλλά ναι, είναι ένας καλός λόγος για να δείξει κανείς τι αξίζει και τι μπορεί να κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαλαραα

Νεοφερμένος

Ο Χαλαραα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εγραφα σημερα 1ο-2ο κεφαλαιο βιολογια γενικης..45 σελιδες..
ακομα ζαλισμενος απο το διαβασμα! Μπορω να πω πως γεμισανε τα περιθωρια μνημης μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ρε παιδια εχουν βαλει ποτε δυσκολες ασκησεις μιγαδικων με υπαρξιακα?
Απο τις 7 εχω καταφερει να λυσω τις 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Όταν λες υπαρξιακα εννοεις με θεωρήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δεν εχω ιδεα αλλα το καλο που τους θελω να μη βαλουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ουλτρα παντως ολη αυτη η διαδικασια με εχει τρελανει
Πηγαινουμε και σχολειο ακομα και δεν αντεχεται

Τουλαχιστον ολα τις ασκησεις που δεν ελυσα τις εβγαλα μεχρι ενα σημειο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Ουλτρα παντως ολη αυτη η διαδικασια με εχει τρελανει
Πηγαινουμε και σχολειο ακομα και δεν αντεχεται

Τουλαχιστον ολα τις ασκησεις που δεν ελυσα τις εβγαλα μεχρι ενα σημειο:P
Το σχολειο ειναι τεραστιο εμποδιο...6 ωρες φευγουν χωρις να'χεις κανει τπτ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top