Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαλαραα

Νεοφερμένος

Ο Χαλαραα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Αυτα νομιζω επεσαν περυσι θεωρια!
Εγω παντως τελείωσα πίνακες και μπαίνω προγράμματα

Εγω τελειωνω υποπρογραμματα και τελος
Καποια απο αυτα ναι πεσανε περυσι αλλα ειναι ενα πολυσημαντικο κεφαλιο οσο αφορα τη θεωρια διοτι μπορεις να την πατησεις ευκολα..και φυσικα δεν μπορεις να ρισκαρεις να μην τα διαβασεις!

Το 6ο είναι καθαρά κεφάλαιο θεωρίας... Ό,τι χειρότερο....:mad:

Για αυτό προσέξτε τι θα διάβασε από αυτό!:P
Θυμάμαι πολλά παιδιά πέρσυ να έχουν αποστηθίσει απ' έξω όλες τις γλώσσες προγραμματισμού, τις ιδιότητες και τις χρήσεις τους και να μην ξέρουν τις διαφορές μεταγλωττιστή/διερμηνευτή...

Ή να γνωρίζουν τις Σκοπιές που μελετάει η Πληροφορική τα Δεδομένα και να μην ξέρουν τους κανόνες για εμφωλευμένες Για... (δεν ήταν 6ο κεφάλαιο αυτά, αλλά αποτελεί εξίσου καλό παράδειγμα).

Καταλαβαινω,εγω προσωπικα απο καθε γλωσσα εμαθα 2-3 γραμμες τις πιο σημαντικες και εδωσα μεγαλη βαρυτητα στο 6.7 (διερμηνευτης,μεταγλωτιστης,συνδετης φορτωτης κλπ) το οποιο εχει πολυ πραγμααα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Καλό μήνα ρε παιδιά :hehe:

Άντε να δούμε τι θα γίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Καλο μηνααα σε ολους!!
Αυτοι οι μηνες ειναι για γερα νευρα.. Ας οπλιστουμε με υπομονη!
Κουραγιο♡
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
αυτο με τις γλωσεες προγραμματισμου,μετταγλωτιστες,διερμηνευτες μπουρουμπουρουμπουρου

Πω, ναι το σιχαίνομαι. Σκέτη θεωρία. Και είναι τόσο κακογραμμένη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαλαραα

Νεοφερμένος

Ο Χαλαραα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Πω, ναι το σιχαίνομαι. Σκέτη θεωρία. Και είναι τόσο κακογραμμένη!!!

Συμφωνω!
Ευτυχως πηγε καλα το τεστ χθες στο προγραμματισμο! Μονο κατι ενδοιασμους στο 4ο θεμα εχω γιατι ολοι δουλεψανε με μονοδιαστατους αλλα εγω με δισδιαστατο,και εκανα ταξινομηση πανω σε στηλες στο δισδιαστατο ( π.χ στην Α[ i,2] ),πραγμα που δεν μας εχει κανει αλλα ελπιζω να ναι σωστο :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
παιδιά πώς τα πάτε στα μαθηματικά ??? μόνο εγώ αισθάνομαι τόσο άχρηστη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
παιδιά πώς τα πάτε στα μαθηματικά ??? μόνο εγώ αισθάνομαι τόσο άχρηστη;
Έλα στη παρέα μας 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Τα Μαθηματικά θέλουν πάρα μα πάρα πολύ ενασχόληση σε καθημερινή βάση.Το λιγότερο 3 ώρες τη μέρα πρέπει να διαβάζεις Μαθηματικά.Δεν πρέπει σε καμία περίπτωση να αρκείσαι στις ασκήσεις του φροντιστηρίου.Χρειάζεται να λύνεις και έξτρα ασκήσεις και από βοηθήματα,ίντερνετ κτλπ,ώστε να φτάσεις σε ένα ικανοποιητικό επίπεδο.Είναι το μάθημα με τις περισσότερες απαιτήσεις,καλώς η κακώς.Λογικό είναι ένα κεφάλαιο στην αρχή να φαίνεται κάπως,με τη συνεχή εξάσκηση όμως τα πράγματα γίνονται πολύ πιο εύκολα.Όλες οι ασκήσεις επαναλαμβάνονται και πλέον θα ξέρεις ποια μεθοδολογία θα χρησιμοποιήσεις στις περισσότερες περιπτώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ναι ομως εκτος απο τα μαθηματικα εχεις να ασχοληθεις και με αλλα 5 μαθηματα
Οποτε αυτο που λες για 3 ωρες δεν ισχυει για τους περισσοτερους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Καλά εννοείται αυτό.Εγώ πάντως διαβάζω και στο σχολείο,δεν αφήνω καμια ώρα να πάει ανεκμετάλλευτη.Δεν ξέρω κατά πόσο εσείς έχετε τη δυνατότητα να το κάνετε αυτό και αν σας αφήνουν βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγω εχω και τη βιολογια και την χημεια
Οποτε δεν μπορω να διαβαζω συνεχεια μαθηματικα
Μακαρι να μπορουσα αλλα επειδη ειμαι πτωμα δεν θα κατσω να διαβασω επιπλεον μαθηματικα οταν τελειωνω στις 1 και μιση το βραδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εγω εχω και τη βιολογια και την χημεια
Οποτε δεν μπορω να διαβαζω συνεχεια μαθηματικα
Μακαρι να μπορουσα αλλα επειδη ειμαι πτωμα δεν θα κατσω να διαβασω επιπλεον μαθηματικα οταν τελειωνω στις 1 και μιση το βραδυ
κ εγώ το ίδιο ρε συ, η χημεία έχει μεγάλο όγκο ασκήσεων κ η βιολογία δεν μαθαίνεται εύκολα, οπότε το πολύ 6-7 ώρες να ασχοληθω με τα μαθηματικά την εβδομαδα...στο σχολείο με τόση φασαρία μόνο χημεία μπορώ να διαβασω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγω οσο περνα ο καιρος νοιωθω ολο και πιο κουρασμενος και πιεσμενος αλλα σκεφτομαι οτι οι κοποι μου μπορουν να πιασουν τοπο
Ελπιζω δηλαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εγω οσο περνα ο καιρος νοιωθω ολο και πιο κουρασμενος και πιεσμενος αλλα σκεφτομαι οτι οι κοποι μου μπορουν να πιασουν τοπο
Ελπιζω δηλαδη
σε λίγο καιρό θα σταματήσουμε το σχολείο,σκέψου αυτό ;) όλα καλά θα πάνε με τόσο κόπο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Με τον υπνο πως πατε ?? Εγω δεν μπορω καθολου και 5 καφεδες να πιω παλι νυσταζω .. Τι να κανω ρε παιδια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Με τον υπνο πως πατε ?? Εγω δεν μπορω καθολου και 5 καφεδες να πιω παλι νυσταζω .. Τι να κανω ρε παιδια :(

Ο καφες σε μεγαλες δοσεις εχει τα αντιθετα αποτελεσματα. Επιπλεον , εμποδιζει την απορροφηση σιδηρου απο τις τροφες με αποτελεσμα να υπαρχει ταση για υπνο και αδυναμια . προσπαθησε να τρως κανονικα , να κοιμασαι το βραδυ και το μεσημερι( αν εχεις χρονο) ξαπλωνε για 30 λεπτακια , θα σε βοηθησουν .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki.........

Νεοφερμένος

Η maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Παιδια πότε θα αρχίσετε τις "κοπανες"??
Με τη φυσικη πως τα ΠΑΤΕ με το στέρεο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Παιδια πότε θα αρχίσετε τις "κοπανες"??
Με τη φυσικη πως τα ΠΑΤΕ με το στέρεο??

Εγω θα αργησω αρκετα.. βασικα μεχρι τωρα οποιες μερες χρειαζομουν περισσοτερο χρονο, καθομουν σπιτι για να διαβασω, με αποτελεσμα να εχω 60, εχω αλλες 104 να κανω μεχρι το τελος.

Φυσικη προσωπικα μεχρι τωρα δεν εχω συναντησει κατι που να με εχει δυσκολεψει, αν σου αρεσει το αντικειμενο μαθαινεται ευκολα πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Παιδια το στερεο μεχρι στοφορμη τουλαχιστον που ειμαι ( ενεργια δεν ξερω) ειναι πολυ απλο σε κανονικες ασκησεις
Μην ακουτε φρασεις οπως ˊτο στερεο ειναι παλουκιˊ γτ μετα θα το δειτε και δεν θα το θελετε να το μαθαιτε

Πιστευω οι ταλαντωσεις ειναι λιγακι πιο δυσκολες
Ειδικα οι ηλεκτρικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top