Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

billakosIRA

Νεοφερμένος

Ο billakosIRA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αμα κάποιος θέλει ξαναδώσει του χρονου δινει στην ίδια ύλη η αλλάζει λογω αλλαγης του συστήματος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Αμα κάποιος θέλει ξαναδώσει του χρονου δινει στην ίδια ύλη η αλλάζει λογω αλλαγης του συστήματος;
Στην ίδια νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Άλλη μία εβδομάδα απελπισίας ξεκινά φίλοι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billakosIRA

Νεοφερμένος

Ο billakosIRA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Δεν είμαι καλά.εκεί που διάβαζα πολύ και τα πηγαινα αρκετά καλά επαθα τενοντίτιδα..είμαι δέκα μέρες τώρα δεν μπορω να γράψω μου πάνε όλα σκατά δεν έχω διάθεση ψυχολογία όρεξη να διαβάσω τόσες μέρες τπτ δεν κάνω έχω αφήσει εντελώς τα μαθήματα γαμωωτο μου δεν μπορω να διανοηθω γιατι έγινε όλο αυτο γιατί τα παραταω,είχα φτάσει τόσο ψηλά πολλές θυσίες πόνο και κούραση κρίμα ειναι γιατι να πηγαίνουν τζάμπα τόσοι κόποι και χρημα γιατιι ;; :/ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αισιοδοξια ρεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Δεν είμαι καλά.εκεί που διάβαζα πολύ και τα πηγαινα αρκετά καλά επαθα τενοντίτιδα..είμαι δέκα μέρες τώρα δεν μπορω να γράψω μου πάνε όλα σκατά δεν έχω διάθεση ψυχολογία όρεξη να διαβάσω τόσες μέρες τπτ δεν κάνω έχω αφήσει εντελώς τα μαθήματα γαμωωτο μου δεν μπορω να διανοηθω γιατι έγινε όλο αυτο γιατί τα παραταω,είχα φτάσει τόσο ψηλά πολλές θυσίες πόνο και κούραση κρίμα ειναι γιατι να πηγαίνουν τζάμπα τόσοι κόποι και χρημα γιατιι ;; :/ :(

Ακου!!! Περυσι που εδινα πανελληνιες επαθα γυρω στις αρχες μαρτιου ενα πολυ σοβαρο προβλημα υγειας και εκανα εγχειρηση εσπευμενα! Αποτελεσμα? Περασε ολοκληρος ο Μαρτιος χωρις να ανοιξω βιβλιο και χωρις να πατησω σχολειο, με αποτελεσμα να μου τελειωνουν και οι απουσιες..! Και εκει που ελεγα οτι 'δεν παει'' '''τζαμπα κοπος''' '''δεν θα δωσω καν'' και γενικα με ειχε πιασει η απαισιοδοξια, αρχες Απριλιου μεχρι το τελος τα εδωσα ΟΛΑ κυριολεκτικα, και καταφερα ενα αποτελεσμα που διεψευσα τους παντες! Ολα μες στο μυαλο ειναι και στην θεληση!!! Δωστα ολα, μην μασας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαλαραα

Νεοφερμένος

Ο Χαλαραα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Μετα απο 4 ωρες και 10 ασκησεις στερεο (ενεργεια ) ,ακομα αναπνεω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Μετα απο 4 ωρες και 10 ασκησεις στερεο (ενεργεια ) ,ακομα αναπνεω!
σου βγαζω το καπελο :P Εγω στο 2ωρο το παρατησα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Κανενας ανωμαλος εδω μεσα οπως εγω, που να του αρεσει η φυσικη;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Η βάση στην Φυσική Κατ. είναι εύκολο να βγει ρε παιδιά ;
Αν κάποιος διαβάσει καλά τη θεωρία από το σχολικό βιβλίο και ξέρει να λύνει τις ασκήσεις του σχολικού βιβλίου, τη βάση την φτάνει μια χαρά. Για παραπάνω θέλει πολλή δουλειά.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαλαραα

Νεοφερμένος

Ο Χαλαραα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
σου βγαζω το καπελο :P Εγω στο 2ωρο το παρατησα..

Χαχαχα το χειροτερο κομματι αυτη τη στιγμη ειναι οτι τα εχω κανει ολα στα προχειρο και πρεπει να τα περασω καθαρο..χμμμ..μαλλον αυριο στο σχολειο ξερω τι 8α κανω στα γενικης!

Κανενας ανωμαλος εδω μεσα οπως εγω, που να του αρεσει η φυσικη;; :hmm:

Εδω!ΑΠο την Α Λυκειου η φυσικη με εχει μαγεψει,σε σχεση με τα μαθηματικα!
Αλλα οσο παιρναει ο καιρος ολο και πιο πολυ με κουραζουν οι ασκησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billakosIRA

Νεοφερμένος

Ο billakosIRA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ακου!!! Περυσι που εδινα πανελληνιες επαθα γυρω στις αρχες μαρτιου ενα πολυ σοβαρο προβλημα υγειας και εκανα εγχειρηση εσπευμενα! Αποτελεσμα? Περασε ολοκληρος ο Μαρτιος χωρις να ανοιξω βιβλιο και χωρις να πατησω σχολειο, με αποτελεσμα να μου τελειωνουν και οι απουσιες..! Και εκει που ελεγα οτι 'δεν παει'' '''τζαμπα κοπος''' '''δεν θα δωσω καν'' και γενικα με ειχε πιασει η απαισιοδοξια, αρχες Απριλιου μεχρι το τελος τα εδωσα ΟΛΑ κυριολεκτικα, και καταφερα ενα αποτελεσμα που διεψευσα τους παντες! Ολα μες στο μυαλο ειναι και στην θεληση!!! Δωστα ολα, μην μασας!!
Ποσά εβγαλες αν επιτρέπεται ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ποσά εβγαλες αν επιτρέπεται ;;

14.600 2ο-4ο πεδιο, την στιγμη που με βαση τις ''ατυχιες'' που σε ανεφερα, ακουγα σχολια ακομα και απο καθηγητες οτι δεν προκειται να ξεπερασω τα 10.000....φυσικα αν δεν μου τυχαινε το ατυχημα που ανεφερα, θα μπορουσα να τα παω πολυ καλυτερα...αλλα οπως και να χει, η ουσια φιλε μου ειναι να μην χανεις ποτε το κουραγιο σου!! Καθε ατυχια πρεπει να σε πεισμωνει ακομα παραπανω! Βαλε στοχο και θα τα καταφερεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Αν κλαίγεστε εσείς που δίνετε πρώτη φορά ..τι να πούμε και εμείς που δίνουμε 2η φορά και βλεπουμε ολους τους φιλους μας να τα σπανε και μεις να καθομαστε και να διαβαζουμε μαθηματικα και φυσικη :P

Πες τα ρε φίλε και εγώ δίνω πάλι και δεν παλεύεται η κατασταση αλλά δεν μπορώ να κάνω και αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Υπάρχει σοβαρό Τμήμα Πανεπιστημίου ή μάλλον σοβαροί φοιτητές...που τα σπάνε; :confused: Πείτε μας να ξέρουμε να πάμε να σπουδάσουμε. Αρκετά με την καραμέλα της "φοιτητικής" ζωής. Οι πανελλήνιες είναι εξετάσεις και πάντα θα έχουν τη δυσκολία τους σαν εξετάσεις. Μην υπερεκτιμάτε και μην αναπαράγετε αστ(ρ)ικούς μύθους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
14.600 2ο-4ο πεδιο, την στιγμη που με βαση τις ''ατυχιες'' που σε ανεφερα, ακουγα σχολια ακομα και απο καθηγητες οτι δεν προκειται να ξεπερασω τα 10.000....φυσικα αν δεν μου τυχαινε το ατυχημα που ανεφερα, θα μπορουσα να τα παω πολυ καλυτερα...αλλα οπως και να χει, η ουσια φιλε μου ειναι να μην χανεις ποτε το κουραγιο σου!! Καθε ατυχια πρεπει να σε πεισμωνει ακομα παραπανω! Βαλε στοχο και θα τα καταφερεις!!!

Σου ευχομαι παντα να εισαι καλα! Μπραβο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Υπάρχει σοβαρό Τμήμα Πανεπιστημίου ή μάλλον σοβαροί φοιτητές...που τα σπάνε; :confused: Πείτε μας να ξέρουμε να πάμε να σπουδάσουμε. Αρκετά με την καραμέλα της "φοιτητικής" ζωής. Οι πανελλήνιες είναι εξετάσεις και πάντα θα έχουν τη δυσκολία τους σαν εξετάσεις. Μην υπερεκτιμάτε και μην αναπαράγετε αστ(ρ)ικούς μύθους.
Ε καλα ρε
Στο πανεπηστημιο εισαι πιο ελευθερος
Δεν εχεις την μανα σου απο πανω:P
Οτι εχει διαβασμα εχει αλλα εχει και περισσοτερο ζωη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Η κατάσταση είναι ολίγον τραγική θα έλεγα.

ΑΟΔΕ και Βιολογία δεν θυμάμαι τίποτα.ΑΕΠΠ δεν τελείωσα ακόμα την ύλη.Το Σάββατο γράφω τρίωρο Εκθεση και την Κυριακή διαγωνισμα Φυσική σε κρούσεις και ταλαντώσεις μαζί.Και από την άλλη έχουμε και τα παλουκοθέματα του Μπάρλα,τα επανληπτικά κυρίως που παίρνουν 1,5-2 ώρες το καθένα.

Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από τις επαναλήψεις.Σου βάζουν πάρα πολλά.Θέλω την παλιά καθημερινότητα μου με τους συνήθεις ρυθμούς που πηγαινα μεχρι πριν 2 βδομαδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Η κατάσταση είναι ολίγον τραγική θα έλεγα.

ΑΟΔΕ και Βιολογία δεν θυμάμαι τίποτα.ΑΕΠΠ δεν τελείωσα ακόμα την ύλη.Το Σάββατο γράφω τρίωρο Εκθεση και την Κυριακή διαγωνισμα Φυσική σε κρούσεις και ταλαντώσεις μαζί.Και από την άλλη έχουμε και τα παλουκοθέματα του Μπάρλα,τα επανληπτικά κυρίως που παίρνουν 1,5-2 ώρες το καθένα.

Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από τις επαναλήψεις.Σου βάζουν πάρα πολλά.Θέλω την παλιά καθημερινότητα μου με τους συνήθεις ρυθμούς που πηγαινα μεχρι πριν 2 βδομαδες.

Σε καταλαβαίνω εγω εδώ θα δώσω για δεύτερη φορά και αντιμετωπιζα ροβληματα χρόνου δηλαδήτωρα μ τις επαναλήψεις δεν προλαβαίνω κάποιες φορές άστα να πάνε.Κουράγιο να έχουμε και όλα θα πάνε καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Υπάρχει σοβαρό Τμήμα Πανεπιστημίου ή μάλλον σοβαροί φοιτητές...που τα σπάνε; :confused: Πείτε μας να ξέρουμε να πάμε να σπουδάσουμε. Αρκετά με την καραμέλα της "φοιτητικής" ζωής. Οι πανελλήνιες είναι εξετάσεις και πάντα θα έχουν τη δυσκολία τους σαν εξετάσεις. Μην υπερεκτιμάτε και μην αναπαράγετε αστ(ρ)ικούς μύθους.

'
Υπάρχουν φυτά αλλά υπάρχουν και οι μη σοβαροι φοιτητες με προγραμμα :) Oι "καλοί" φοιτητές προτιμούν να την βγάζουν στο ischool κάθε βράδυ ,φιλοσοφώντας για την υπεθέρμανση του πλανήτη και για την δυσκολία των πανελλαδικών προκειμένου να αποδείξουν σε κάποιες δεκάδες αγνώστων πόσο καλλιεργημένοι είναι ..ενώ συγχρόνως αντιμετωπίζουν μια πληθώρα ψυχοσωματικών προβλημάτων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top