Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Από τώρα θα πάμε φωτογραφίες για το καρτελάκι???? :worry:
Πιο αργά δεν γίνεται αυτο???? :hmm:

Αν θες μαζι με την αιτηση δινεις και τη φωτογραφια και ξαναπας στο σχολειο για να παρεις μονο το καρτελακι ( και να δωσεις εξετασεις φυσικα).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Αν θες μαζι με την αιτηση δινεις και τη φωτογραφια και ξαναπας στο σχολειο για να παρεις μονο το καρτελακι ( και να δωσεις εξετασεις φυσικα).:)

Ωραία :D Ευχαριστώ πολύ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Περι φωτογραφίας, πειράζει να ειναι ασπρόμαυρη; Μη παω και βγαζω αλλες τωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εμάς θα μας βγάλουν στο school φωτογραφίες (θα έρθει φωτογράφος να βγάλει τις αναμνηστικές και με την ευκαιρία τις ατομικές, για το καρτελάκι και το απολυτήριο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Αξιωθήκαμε τελικά να κάνουμε την αίτηση σήμερα.
(ουδέν σχολιον για τα... τεχνικα προβλήματα στο σάιτ, όλο το πρωί στο γραφείο τη βγάλαμε)

Άσχετο, τα καρτελάκια πότε βγαίνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Eγώ βγάζω την ύλη την άλλη βδομάδα!!!!!!!!!!! Και Μάρτιο ξεκινάω επαναλήψεις :P Μόνο έκθεση έχω ακόμα αρκετά :P
Χεχεχε... Στις επαναλήψεις σκέφτομαι να μην βάζω μαθήματα... Ίσα-ίσα να κάνω ασκήσεις να μου λύνουν και καμιά απορία!!! Θεωρώ πως δεν χρειάζεται να τα ξανά ακούσω στην ζωή μου!!!!!!!!!!!!
Τι λέτε κι εσείς??? :)

Αύριο μάλλον θα πάω για την δήλωση...νωρίς-νωρίς! Να δω θα τελειώσω γρήγορα ή θα φάω εκεί την μέρα μου!!!!!
Μέχρι 22 του μήνα δεν ειναι?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Laou αν δε κάνω λάθος είναι μέχρι της 25!

Ζηλεύω όσους κάνουν κιόλας επαναλήψεις. Εγώ έχω απογνωστεί το τελευταίο 3ήμερο. Μαθηματικά δύσκολα, ΑΕΠΠ και Φυσική παλούκια. Να δω πως θα την βγάλω ένα μήνα ακόμη μέχρι να τελειώσω την ύλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Νομίζω 25.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ζηλεύω όσους κάνουν κιόλας επαναλήψεις. Εγώ έχω απογνωστεί το τελευταίο 3ήμερο. Μαθηματικά δύσκολα, ΑΕΠΠ και Φυσική παλούκια. Να δω πως θα την βγάλω ένα μήνα ακόμη μέχρι να τελειώσω την ύλη...
Νομίζω ότι οι επαναλήψεις ήταν χειρότερες γιατί βαριέσαι να διαβάζεις τα ίδια πάλι από την αρχή.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Σημερα το απογευμα δεν μπορυσα να λυσω τιποτα στην φυσικη και τις ελυσα τελικα τωρα στις 12 και :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Το καθιέρωσα και κοιμάμαι χιλιες ώρες το μεσημέρι. Μετανιώνω που δε το έκανα νωρίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Έκανα την αίτηση και μου κράτησαν την βεβαίωση πρόσβασης :confused: Είπαν επειδή θα βγάλω άλλη μετά τις πανελλήνιες δεν χρειάζεται αυτή!!!!!
3 μήνες έμειναν?????? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
3 μήνες για πανελλήνιες, 6 για να εξαφανιστούμε (επιτέλους)
Πιστοί στο countdown.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Όσο πλησιάζει ο καιρός,παρά το σταθερό διάβασμα,αισθάνομαι όλο και πιο απροετοίμαστη.Ίσως να φταίει που είμαι στη δεύτερη προσπάθεια και στοχεύω σε υψηλόβαθμη σχολή.
Εσείς πως τα πάτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Μην πανικοβάλλεστε ρε, δεν θα σας βοηθήσει.
Κάθε φορά που σας πιάνουν οι αμφιβολίες και νιώθετε ότι δεν θα τα καταφέρετε απλά σκεφτείτε ότι η Στικούδη τραγουδάει.
Impossible is nothing, my friends.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Μην πανικοβάλλεστε ρε, δεν θα σας βοηθήσει.
Κάθε φορά που σας πιάνουν οι αμφιβολίες και νιώθετε ότι δεν θα τα καταφέρετε απλά σκεφτείτε ότι η Στικούδη τραγουδάει.
Impossible is nothing, my friends.

Εντάξει!Δεν νομίζω η Στικούδη να καταβάλλει και τον ίδιο πνευματικό κόπο με εμάς που δίνουμε πανελλήνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
παιδια της θετικης,ποσο γραφετε περιπου στα διαγωνισματα στη βιολογια της κατευθυνσης;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Ρε όσο πλησιάζει ο καιρός τόσο λιγότερο προετοιμασμένος νιώθω(fact actually)
Αυτοί οι 3 μήνες είναι οι πιο κρίσιμοι που πρέπει να τα δώσουμε όλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top