Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Σιγά ρε παιδιά που είστε όλοι τόοοοσο γαμάτοι και καλοί που κάνετε ήδη επαναλήψεις και βγάζετε και τους μιγαδικούς σε μια μέρα. Αν είναι έτσι οι μισοί απο εσώ μέσα πρέπει να περάσετε στις καλύτερες σχολές που συνήθως αυτό δεν γίνεται. Ναι και εγώ έκανα επανάληψη σε όλη την ύλη των μαθηματικών, φυσική , χημεία, βιολογία και έκθεση. έχω τελειώσει ήδη όλην την ύλη και απλά κάθομαι γιατί είμαι υπερβολικά έξυπνη. Βλακείες. Σταματήστε να γράφετε υπερβολές εδώ μέσα λες και θα σας πιστέψει κανείς.
Μπορεί στα αλήθεια να έβγαλε τους μιγαδικούς σε μία ημέρα. Εσύ γιατί νευριάζεις ακριβώς; Και γιατί ενδιαφέρεσαι για το τι κάνουν οι άλλοι; Ο καθένας με τον τρόπο του και με τον ρυθμό του. Και αν υπάρχουν κάποιοι που λένε ψέματα, περαστικά τους.
Καλές χριστουγεννιάτικες "διακοπές" σε όλους :santa:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Έβγαλα κι εγώ πρόγραμμα επανάληψης για αυτά που έχω κάνει και θα προχωρήσω και στην ύλη γιατί είμαι λίγο πίσω :)
Την Βιολογία Γενικής θα την ξεκινήσω μέσα Φεβρουαρίου μάλλον...που θα έχω τελειώσει με όλα τα άλλα :) Γιατί όλοι λένε πως είναι πολύ εύκολη! Ισχύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

padofla

Νεοφερμένος

Ο padofla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
το ποιο ευκολο ειναι η φυσικη κατευθυνσησ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
το ποιο ευκολο ειναι η φυσικη κατευθυνσησ

Και για μένα τα λατινικά και το άγνωστο κατεύθυνσης :P ;)
Φυσική χάλια!!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

padofla

Νεοφερμένος

Ο padofla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εισαι θεωρητικη . Τοτε να ξερεις οτι πρεπει να αρχισεις απο τωρα βιολογια γιατι το 2 κεφαλαιο εχει υπολογισμους και πραξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
γιατι το 2 κεφαλαιο εχει υπολογισμους και πραξεις

lol, σιγά τις πράξεις δηλαδή, στις περισσότερες ασκήσεις βρίσκεις το 10% και ζωγραφίζεις πυραμίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

padofla

Νεοφερμένος

Ο padofla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
μιλα για τουσ θεωρητικους . Τ α ατομα εχουν ξεχασει ποσο κανει 1 και 1

απο τον πολυ πρωταγορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
μιλα για τουσ θεωρητικους . Τ α ατομα εχουν ξεχασει ποσο κανει 1 και 1

απο τον πολυ πρωταγορα

Καλά σε αυτό έχεις και ένα δίκιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Είχα μαθηματικά το 2013 που έδινα....τώρα παίρνω βιολογία για να ανοίξω 3ο πεδίο και παραϊατρικά!
Στη σχολή μου πέρσι κάναμε πολύ high μαθηματικά που τα κάνουν στο 1ο έτος στο μαθηματικό Κρήτης :closed:
Oπότε θεωρώ δεν θα με δυσκολέψουν τα μαθηματικά....οι πράξεις που ενδέχεται να έχουν οι ασκήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Σιγά ρε παιδιά που είστε όλοι τόοοοσο γαμάτοι και καλοί που κάνετε ήδη επαναλήψεις και βγάζετε και τους μιγαδικούς σε μια μέρα. Αν είναι έτσι οι μισοί απο εσώ μέσα πρέπει να περάσετε στις καλύτερες σχολές που συνήθως αυτό δεν γίνεται. Ναι και εγώ έκανα επανάληψη σε όλη την ύλη των μαθηματικών, φυσική , χημεία, βιολογία και έκθεση. έχω τελειώσει ήδη όλην την ύλη και απλά κάθομαι γιατί είμαι υπερβολικά έξυπνη. Βλακείες. Σταματήστε να γράφετε υπερβολές εδώ μέσα λες και θα σας πιστέψει κανείς.

Όταν ο κόσμος έχει κόμπλεξ και προβλήματα... Δεν καταλαβαίνω πως ακριβώς σε επηρεάζει εσένα το γεγονός του τι κάνω εγώ. Σοβαρευτείτε λίγο.

ΥΓ: Επιπλέον, δε βρίσκω το λόγο γιατί κάποιος να πει ψέματα για κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

padofla

Νεοφερμένος

Ο padofla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
σε ποια σχολη ειχες περασεις αν επιτρεπεται??

θα πας απο θεωρητικη 3 πεδιο πολυ συνατο:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
σε ποια σχολη ειχες περασεις αν επιτρεπεται??

θα πας απο θεωρητικη 3 πεδιο πολυ συνατο:whatever:

Μηχανικών Πληροφορικής :xtipao: Χάλια! Δεν ήταν επιλογή μου..... Το 1ο έτος το παρακολούθησα κανονικά,αλλά δεν με τράβηξε παραπάνω και είπα να δώσω να κάνω κάτι να μου αρέσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

padofla

Νεοφερμένος

Ο padofla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
συνειδητοποιεις οτι δεν εχεις καθολου αυτογνωσια ετσι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
συνειδητοποιεις οτι δεν εχεις καθολου αυτογνωσια ετσι???

Το πρόβλημα δεν ήταν η αυτογνωσία....το πρόβλημα ήταν οικονομικό!!!!!!! Δεν είχα επιλογή...έπρεπε να μείνω στην πόλη μου! :mad:
Όμως τα δεδομένα έχουν αλλάξει από οικονομικής άποψης,οπότε έχω την επιλογή να κάνω κάτι από αυτά που μου αρέσουν!!!!!!!
Μην κρίνεις,χωρίς να γνωρίζεις τους εσωτερικούς παράγοντες :/: Δεν είναι σωστό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

padofla

Νεοφερμένος

Ο padofla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
με παρεξηγησεις μιλαω για την κατευθυνση που διαλεξες . πρωτη χρονια θεωρητικη με επιλογης μαθηματικα για τεταρτο πεδιο και δευτερος χρονος θεωρητικη με βιολογια για 3 πεδιο . Ειλικρινα μας δουλευεις η πλακα μας κανεις :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Victoria Hislop

Νεοφερμένος

Η Victoria Hislop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα. Εχω μια απορία. Πέρασα φετος σε μια σχολη και εχασα για 200 μορια την σχολη της επιλογής μου. Θελω να ξαναδωσω φετος. Ξέρετε ποτε θα αρχισουν να κανουν αιτησεις για τις πανελληνιες φετος; Περυσι τις καναμε Φλεβάρη. Ξέρετε; Επίσης ξερετε αν φετος εγω θα πρεπει να δωσω με το νεο συστημα;

Βασικα μπορει κανεις να μου απαντησει για τις δηλώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

padofla

Νεοφερμένος

Ο padofla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παρε τηλεφωνο στο υπουργειο η ενα σχολειο για σωστη και εγκυρη πληροφορηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Victoria Hislop

Νεοφερμένος

Η Victoria Hislop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Βασικα αυτο που με καιει μπορείτε και εσεις να μου το απαντησετε. Εσεις εχετε δηλώσει ήδη για τις πανελλήνιες; Εσείς θα δώσετε με το νέο συστημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Βασικα αυτο που με καιει μπορείτε και εσεις να μου το απαντησετε. Εσεις εχετε δηλώσει ήδη για τις πανελλήνιες; Εσείς θα δώσετε με το νέο συστημα;
Λοιπόν οι πανελλήνιες του 2015 θα γίνουν με το παλιό σύστημα και οι αιτήσεις ξεκινούν τον φεβρουάριο.Δεν αλλάζει κάτι σε σχέση με πέρυσι.Με το 10% έχεις σκεφτεί να δώσεις?Θα ισχύσει φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Έβγαλα κι εγώ πρόγραμμα επανάληψης για αυτά που έχω κάνει και θα προχωρήσω και στην ύλη γιατί είμαι λίγο πίσω :)
Την Βιολογία Γενικής θα την ξεκινήσω μέσα Φεβρουαρίου μάλλον...που θα έχω τελειώσει με όλα τα άλλα :) Γιατί όλοι λένε πως είναι πολύ εύκολη! Ισχύει?

αν θες τη γνωμη μου,μην αφησεις τη βιολογια για τον φεβρουαριο,ειναι ενα μαθημα που μπορεις μεν να γραψεις ευκολα πανω απο 18, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θελει και διαβασμα! ξεκινωντας την τον φεβρουαριο ισως να αγχωθεις και να νιωθεις τυψεις, γι αυτο ξεκινησε την απο τωρα και ασχολησου εστω μια ωρα την εβδομαδα, θα αλλαξει και η ψυχολογια σου, ξεροντας οτι εχεις ενα σιγουρο μαθημα!! εγω ειμαι θετικη(ασχετο) και νιωθω οτι την εχω παραμελησει και αγχωνομαι πολυ...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top