Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ας ξεκινήσουμε κάνοντας το σταυρό μας :P

εσυ ποσες ωρες διαβαζες τις διακοπες τωρα ?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Τι 10 και 6 ώρες ακούω; Διαβάστε μέχρι να νιώθετε εσείς ικανοποιημένοι με τον εαυτό σας. Μπορεί να πάρει και απλά τρεις ώρες,εγώ ποτέ δεν μετρούσα πόση ώρα διάβαζα,τι νόημα έχει; :confused: Nα πάρετε δυνάμεις γιατί η περίοδος μετά τις γιορτές και πριν την άνοιξη,είναι αρκετά ζόρικη :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Τι 10 και 6 ώρες ακούω; Διαβάστε μέχρι να νιώθετε εσείς ικανοποιημένοι με τον εαυτό σας. Μπορεί να πάρει και απλά τρεις ώρες,εγώ ποτέ δεν μετρούσα πόση ώρα διάβαζα,τι νόημα έχει; :confused: Nα πάρετε δυνάμεις γιατί η περίοδος μετά τις γιορτές και πριν την άνοιξη,είναι αρκετά ζόρικη :hehe:

Αυτο λεω και εγω να διαβασεις για παραδειγμα 6 ωρες αλλα ικανοποιητικα τι λεει να διαβαζεις 10 ωρες για παραδειγμα και να εχεις το μυαλο σου αλλου?δεν θα ειναι ποιοτικο το διαβασμα.Ετσι δεν ειναι Βασια?:D:P:clapup:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ που λιβανίζω το αοδε εδώ και δυο μέρες και δεν έχω σκοπό να ακουμπήσω τίποτα απο σχολικά βιβλία αυτην την εβδομάδα, τι κάνουμε? :hehe:

Φλερτάρω άγρια με την αποτυχία ωρέ...

Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω αυτοδίδακτος γραφίστας.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Εγώ που λιβανίζω το αοδε εδώ και δυο μέρες και δεν έχω σκοπό να ακουμπήσω τίποτα απο σχολικά βιβλία αυτην την εβδομάδα, τι κάνουμε? :hehe:

Φλερτάρω άγρια με την αποτυχία ωρέ...

Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω αυτοδίδακτος γραφίστας.

:P
Και γω ΣΚΥΛΟβαριεμαι την επανάληψη ΑΟΔΕ και πρέπει να κάνω σχεδόν όλη την ύλη γιατι σχολείο έχει διαγωνισμα 1ο κεφάλαιο και φροντιστηριο 3ο... Νεβερ μάιντ, θα βγει κάποια στιγμή. :P
Ευτυχως σήμερα το προγραμμα έχει Φυσική ΓΠ :inlove:

ΥΓ: το φλερτ ειναι υγεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Και γω ΣΚΥΛΟβαριεμαι την επανάληψη ΑΟΔΕ και πρέπει να κάνω σχεδόν όλη την ύλη γιατι σχολείο έχει διαγωνισμα 1ο κεφάλαιο και φροντιστηριο 3ο... Νεβερ μάιντ, θα βγει κάποια στιγμή. :P
Ευτυχως σήμερα το προγραμμα έχει Φυσική ΓΠ :inlove:

ΥΓ: το φλερτ ειναι υγεια :P

Μη μου πεις οτι δίνεις Φυσική ΓΠ. :|

Εγω απο 3/1 γράφω εφ'όλης της ύλης σε όοοολα τα μαθήματα...

Θα τρελαθώ.
Απελπίζομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Μη μου πεις οτι δίνεις Φυσική ΓΠ. :|

Εγω απο 3/1 γράφω εφ'όλης της ύλης σε όοοολα τα μαθήματα...

Θα τρελαθώ.
Απελπίζομαι:P
Πρώτη φορά το ακούω να βγαίνει όλη η ύλη σε όλα τα μαθήματα της Τεχνολογικής πριν καν το Γενάρη, μήπως το πάτε λιγάκι βιαστικά στο φροντιστήριο σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω αυτοδίδακτος γραφίστας.

:P
Χαχαχαχα με θυμίζεις εμένα που κάθε φορά που άνοιγα τα μαθηματικά έλεγα όχι δεν αναγνωρίζω τίποτα, είναι όλα ψέματα δεν είμαι θετική. :hehe: Καλό κουράγιο. :happy:
Πρώτη φορά το ακούω να βγαίνει όλη η ύλη σε όλα τα μαθήματα της Τεχνολογικής πριν καν το Γενάρη, μήπως το πάτε λιγάκι βιαστικά στο φροντιστήριο σας;
Πλάκα πλάκα δίκαιο έχεις. Εμείς μαθηματικά/φυσική μέσα στον Μάριο τα είχαμε βγάλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Μη μου πεις οτι δίνεις Φυσική ΓΠ. :|

Εγω απο 3/1 γράφω εφ'όλης της ύλης σε όοοολα τα μαθήματα...

Θα τρελαθώ.
Απελπίζομαι:P

Ναι φυσική Γενικης δίνω. Καλά έχετε τελειώσει την ύλη σε όλα και απελπιζεσαι κιόλας; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Παιδιά κι εγώ! ενώ είχα ξεκινήσει δυναμικά σήμερα δεν έχω κάνει το απόγευμα σχεδόν τίποτα. Πάω να κάνω επανάληψη τα μισά ηθικά Νικομάχεια.... Ελπίζω να μη μου πάρει πάααρα πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Πρώτη φορά το ακούω να βγαίνει όλη η ύλη σε όλα τα μαθήματα της Τεχνολογικής πριν καν το Γενάρη, μήπως το πάτε λιγάκι βιαστικά στο φροντιστήριο σας;

Ναι φυσική Γενικης δίνω. Καλά έχετε τελειώσει την ύλη σε όλα και απελπιζεσαι κιόλας; :P

Καλέ όχι δεν έχουμε τελειώσει ακόμα την ύλη...Λάθος δικό μου,συγγνώμη :redface:

Εφ'όλης της ύλης που έχουμε κάνει μέχρι τώρα εννοούσα:redface:

Αν είχαμε τελειώσει την ύλη, πάει, θα είχα φουντάρει απ'τον τέταρτο από την χαρά μου :hehe:

Χαχαχαχα με θυμίζεις εμένα που κάθε φορά που άνοιγα τα μαθηματικά έλεγα όχι δεν αναγνωρίζω τίποτα, είναι όλα ψέματα δεν είμαι θετική. :hehe: Καλό κουράγιο. :happy:

Τενκ γιου βερυ μουτς :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ρεεεεεεεεεεε, δεν μπορώ να διαβάσω ΑΟΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
βαριέμαι
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Μια συμβουλή από μένα: Δεν λέω, διαβάστε αυτές τις μέρες, αλλα προσπαθήστε να εξοικονομήσετε όσο μπορείτε τις δυνάμεις σας! Το Πάσχα θα ειναι διαφορετικά τα πράγματα, συνεπώς τώρα μην κάνετε εξαντλητικά ωράρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρεεεεεεεεεεε, δεν μπορώ να διαβάσω ΑΟΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
βαριέμαι
:(
Τέτοιο που είναι το αοδε λογικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Σήμερα ξύπνησα με θετική ενέργεια! Λοιπόν λέω να κάνω τα υπόλοιπα ηθικά, τα μισά Πολιτικά, να γράψω μία έκθεση με τις ασκήσεις για το σχολείο και να κάνω τις εισαγωγές του Δαρείου... Ντάξει είναι βέβαια λίγο πολλά, αλλά εντάξει, θα βγει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ε ρε και δε βγαίνουν τα κουκιά για μηχανολογους...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ε ρε και δε βγαίνουν τα κουκιά για μηχανολογους...
Αχχχχχχ, πες τα, δεν βγαίνουν τα άτιμααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Αχχχχχχ, πες τα, δεν βγαίνουν τα άτιμααα
Έκανα κάτι υπολογισμούς... απλά ΔΕΝ βγαίνουν. :P
Αμα δε δώσουν μετεγγραφές και πεσουν οι βασεις στα περιφερειακά μπορώ να αρχίσω να ελπίζω για Κοζάνη. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Έκανα κάτι υπολογισμούς... απλά ΔΕΝ βγαίνουν. :P
Αμα δε δώσουν μετεγγραφές και πεσουν οι βασεις στα περιφερειακά μπορώ να αρχίσω να ελπίζω για Κοζάνη. :eek:

Χαχαχα και εγώ το κάνω αυτό και λέω "Να βάλω ακόμη ένα βαθμό εδώ και ακόμη έναν εκεί" αλλά δεεεεεεεν :P
Χίλιες φορές Ξάνθη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Χαχαχα και εγώ το κάνω αυτό και λέω "Να βάλω ακόμη ένα βαθμό εδώ και ακόμη έναν εκεί" αλλά δεεεεεεεν :P
Χίλιες φορές Ξάνθη :P
Αυτό ακριβως. Ούτε με το ένα παραπάνω ούτε με τα δυο. Τα μαθηματικά το δημιουργούν το πρόβλημα. :P
Άσε που δε ξέρω τι να βάλω στο αεππ..
Τι ωραίες εποχές κάποτε που είχαν τους μηχανολογους στο φτυσιμο και ήθελαν όλοι κατασκευαστικά...
Ρε έχω φτάσει να παρακαλαω για κοζάνη.
Τη σχολή να πιάσουμε και τίποτα άλλο. Μ αρέσει που κάποτε νομιζαμε ότι θα επιλέξουμε κιόλας πόλη... :whistle:
Τι Λωζάνη τι Κοζάνη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top