Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Αυτό ακριβως. Ούτε με το ένα παραπάνω ούτε με τα δυο. Τα μαθηματικά το δημιουργούν το πρόβλημα. :P
Άσε που δε ξέρω τι να βάλω στο αεππ..
Τι ωραίες εποχές κάποτε που είχαν τους μηχανολογους στο φτυσιμο και ήθελαν όλοι κατασκευαστικά...
Ρε έχω φτάσει να παρακαλαω για κοζάνη.
Τη σχολή να πιάσουμε και τίποτα άλλο. Μ αρέσει που κάποτε νομιζαμε ότι θα επιλέξουμε κιόλας πόλη... :whistle:
Τι Λωζάνη τι Κοζάνη...
Τα μαθηματικά μας έχουν κάψει..όσο και καλά να γράψεις στα άλλα, χωρίς μαθηματικά δεν γίνεται τίποτα. Βασικά όντως, παρακαλάω να πιάσω έστω και πολυτεχνείο στα Κιούρκα, και παλιά μου ξύνιζαν μερικές πόλεις. Τραγική ειρωνία.:P
Εγώ μετα από Αθήνα, Θεσσ/νίκη και Πάτρα, για Χανιά με κόβω, Ξάνθη Βόλο και τέτοια δεν θα δηλώσω μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ποσο έχουν τα Χανιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τα μαθηματικά μας έχουν κάψει..όσο και καλά να γράψεις στα άλλα, χωρίς μαθηματικά δεν γίνεται τίποτα. Βασικά όντως, παρακαλάω να πιάσω έστω και πολυτεχνείο στα Κιούρκα, και παλιά μου ξύνιζαν μερικές πόλεις. Τραγική ειρωνία.:P
Εγώ μετα από Αθήνα, Θεσσ/νίκη και Πάτρα, για Χανιά με κόβω, Ξάνθη Βόλο και τέτοια δεν θα δηλώσω μάλλον.
Η ξάνθη είναι ωραία πόλη πάντως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Μακρια αλλά δε βαριεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Guys μέχρι τώρα (από τότε που ξεκίνησαν οι διακοπές) πόσες ώρες διάβασμα βγάλατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μακρια αλλά δε βαριεσαι...
Ναι είναι ανάλογα που μένεις, που μπορείς να πας και τέτοια.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Guys μέχρι τώρα (από τότε που ξεκίνησαν οι διακοπές) πόσες ώρες διάβασμα βγάλατε;

Υπονοείς ότι έχουμε διαβάσει ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Υπονοείς ότι έχουμε διαβάσει ? :P



Εγώ βαράω μέχρι τώρα οχτάωρα και με έκανες να <<χάσω>> τις τύψεις που ένιωθα γιατί σήμερα διάβασα τέσσερις. :P


ΔΥΝΑΤΑ ρε. Δεν έμεινε πολύ ακόμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εγώ βαράω μέχρι τώρα οχτάωρα και με έκανες να <<χάσω>> τις τύψεις που ένιωθα γιατί σήμερα διάβασα τέσσερις. :P


ΔΥΝΑΤΑ ρε. Δεν έμεινε πολύ ακόμη!

8ωρα?? ok im fucked :P πρέπει να στρωθώ επειγόντως μου φαίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
8ωρα?? ok im fucked :P πρέπει να στρωθώ επειγόντως μου φαίνεται
Αστα να πάνε! Σε νιώθω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Σήμερα ξύπνησα με θετική ενέργεια! Λοιπόν λέω να κάνω τα υπόλοιπα ηθικά, τα μισά Πολιτικά, να γράψω μία έκθεση με τις ασκήσεις για το σχολείο και να κάνω τις εισαγωγές του Δαρείου... Ντάξει είναι βέβαια λίγο πολλά, αλλά εντάξει, θα βγει!

Προτείνω να τα κλείσεις, και να την κάνεις για μέρη μακρυνά 3-4 μερούλες για ολική αποτοξίνωση. :) Δεν χάθηκε ο κόσμος αν δεν βγει το πρόγραμμα τρομοκρατίας του κάθε φροντιστηρίου. Σκέψου ότι στο Πανεπιστήμιο, σε λίγους μήνες, θα πρέπει να μάθεις 5πλάσια ύλη μόνη σου σε 2,5 μήνες εξαμήνου με γρήγορους ρυθμούς διδασκαλίας. :) Καλή πρωτοχρονιά.

Ε ρε και δε βγαίνουν τα κουκιά για μηχανολογους...


υπάρχει λόγος και θες οπωσδήποτε Μηχανολόγους; :P Εξίσου ενδιαφέρουσα είναι και η Χημικών Μηχανικών (μη σε παραπλανά ο τίτλος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
nPb εχεις δικιο σε αυτα που γραφεις,αλλα μην τρομοκρατεις απο τωρα τους υποψηφιους φοιτητες.Εξαλλου οσο μεγαλωνεις,τοσο ωριμαζεις περισσοτερο και λειτουργεις υπο αλλες συνθηκες.Ειδικα αν περασει καποιος σε μια σχολη που θελει δεν λογαριαζει ποσες ωρες θα διαβασει.
Για σας που δινετε πανελληνιες κοιταξτε να ξεκουραστειτε αυτες τις μερες που σας απεμειναν γιατι οι επομενοι μηνες ειναι αρκετα κουραστικοι και θα αναθεωρησετε πολλα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
To διάβασμα ακόμη και σε σχολή που θέλει, δεν παύει να είναι διαβάσμα kleop. Δεν υπάρχει όμορφο και άσχημο διάβασμα. Το διάβασμα είναι παντού κουραστικό και επίπονο. Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί στο φόρουμ, όταν λέει κάποιος μια αλήθεια γίνεται "τρομοκράτης". Ξεκαβαλήστε λέω εγώ, και δείτε λίγο την πραγματικότητα. Η αλήθεια καλό κάνει όπως και το Πανεπιστήμιο με πορδές δεν βγαίνει. Οι πανελλήνιες δεν είναι και το τέλος του κόσμου ούτε οι εξετάσεις του αιώνα. Στην κοπέλα απλά προτείνω να ξεκουραστεί και να δει λίγο τη φάση της προετοιμασίας πιο χαλαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Δεν εχεις αδικο nPb,αλλα αν σκεφτεσαι οτι σου αρεσει κατι γινεται λιγοτερο επιπονο.Ολοι λιγο πολυ εχουμε κανει πολλες θυσιες για αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Δεν αντιλέγω απλά το διάβασμα αν γίνεται όπως πρέπει δεν έχει κλίμακες «κούρασης»: είναι κούραση. Η ζωή είναι πολύ πιο ωραία από το διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Eμένα μου αρέσει να διαβάζω. Πάντα μου άρεσε. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Eμένα μου αρέσει να διαβάζω. Πάντα μου άρεσε. :hmm:

Για εξετάσεις; Περίεργο. :hmm:

Γενικά χωρίς το άγχος των εξετάσεων, σχολείου, Πανεπιστημίου, είναι ωραίο το διάβασμα αν διαβάζεις αυτά που θες να διαβάζεις και με τον τρόπο που θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Διαγώνισμα ΑΕΠΠ σήμερα.
Μόλις είδα τα θέματα λέω εντάξει, δεν γίνεται :whatever:
Μετά από σκέψη τα έλυσα πάντως :)
Βέβαια τώρα πονάει το κεφάλι μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Για εξετάσεις; Περίεργο. :hmm:

Γενικά χωρίς το άγχος των εξετάσεων, σχολείου, Πανεπιστημίου, είναι ωραίο το διάβασμα αν διαβάζεις αυτά που θες να διαβάζεις και με τον τρόπο που θέλεις.

Για όποιο λόγο και να διάβαζα, μου άρεσε. Ένιωθα ότι έβγαινα καλύτερη από αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top