Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Με αργα και σταθερα βηματα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Victoria Hislop

Νεοφερμένος

Η Victoria Hislop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα. Εχω μια απορία. Πέρασα φετος σε μια σχολη και εχασα για 200 μορια την σχολη της επιλογής μου. Θελω να ξαναδωσω φετος. Ξέρετε ποτε θα αρχισουν να κανουν αιτησεις για τις πανελληνιες φετος; Περυσι τις καναμε Φλεβάρη. Ξέρετε; Επίσης ξερετε αν φετος εγω θα πρεπει να δωσω με το νεο συστημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.

καστορας

Νεοφερμένος

Ο καστορας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
το 10 τοις εκατο το σκεφτηκες??? και σε ποια σχολη δεν περασες αν επιτρεπεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.

Victoria Hislop

Νεοφερμένος

Η Victoria Hislop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Θέλω Τεχνολογια τροφιμων στο Γεωπονικό. Ξέρετε να μου πείτε για τις αιτήσεις; Γιατι κάποιος μου είπε σήμερα οτι οι αιτήσεις τέλειωσαν. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καστορας

Νεοφερμένος

Ο καστορας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
το 10 τοις εκατο σου λεω το σκεφτηκες??? για διακοσια μορια αν βαλεις με 10 τοις εκατο που οι βασεις ειναι χαμηλοτερεσ εχεισ σημαντικεσ πιθανοτητεσ να μπεισ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Victoria Hislop

Νεοφερμένος

Η Victoria Hislop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Συγνώμη, το 10% δεν εχει υψηλότερες βάσεις; Πολλοί μου έχουν πεί οτι ειναι πολυ πιο ψηλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καστορας

Νεοφερμένος

Ο καστορας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
χαχαχαχα ποσοι σε περναγαν αυτοι που σου το ειπαν??

ποσο ρε περνανε στην ηλικια εννοω?

λοιπον σου δινω το λινκ με τις περσινες βασεις και πεσ μου τι σκεφτεσαι https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...-vaseis-eisagwghs-panelladikwn-exetasewn.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ερχονται η διακοπες των χριστουγενων
Εσεις πως θα το πατε το διαβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Έρχονται αλλά μόνο Χριστούγεννα δεν θα 'ναι. Μας δώσανε αναλυτικό πρόγραμμα μελέτης. Οκτώ ώρες τη μέρα διάβασμα!

Εγώ ξεκίνησα από σήμερα επανάληψη Μιγαδικούς, τους έβγαλα όλους σε μία μέρα. Σιγά-σιγά ανεβάζω ρυθμούς, ειδικά μετά τα Χριστούγεννα γιατί όπως χαρακτηριστικά μου είπε ένας φίλος που έδωσε πέρυσι και μου έμεινε “Μετά τα Χριστούγεννα έρχεται ο Μάϊος”. Οπότε...

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εφτιαξα μονος μου προγραμμα και θα διαβαζω καθε μερα εκτος της πρωτοχρονιας
Γενικα θα ειναι πολυ φορτωμενο αλλα οχι και εφιαλτικο
Χρειαζομαστε και ωρες ξεκουρασης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ θα κάτσω μόνο την ημέρα των Χριστουγέννων.
Έχω να λύσω όλα τα θέματα που υπάρχουν στο πίσω μέρος του Α Τεύχους του Μπάρλα, άλλα τόσα στην Φυσική, όπως επίσης και ασκήσεις στην Έκθεση.
Επιπλέον, θα γράφω διαγωνίσματα τις εξής μέρες:
29/12
30/12
02/01
05/01
07/01

Επίσης, την Τρίτη γράφω ΑΟΔΕ στο σχολείο (ναι, τελευταία μέρα) και διαγώνισμα Έκθεση στο φροντ. Τραγικόοοοο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filomathis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
"ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ" το χειροτερο για μενα το βαζω και ποτε δεν το τηρω και μετα δεν νιωθω και ικανοποιημενος.Ετσι αρχισα και ετσι θα συνεχισω ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ χωρις προγραμμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

padofla

Νεοφερμένος

Ο padofla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
8 ωρες τι λετε ρε παιδια χαλαρα ειναι τα πραματα και οι πανελληνιες υπερτιμημενες . Δε θελει υπερβολες τωρα τα χριστουγεννα χαλαρωστε και απολευστα τα με τις οικογενειες σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Τώρα είναι η καλύτερη στιγμή να καλύψετε κενά που έχετε αφήσει και να κάνετε μια καλή επανάληψη! ;)
Τα σχολεία πότε κλείνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Κι εγώ σήμερα λέω να κάτσω να βγάλω πρόγραμμα. Πρέπει επειγόντως να ασχοληθώ με τη βιολογία γενικής:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εγώ θα κάτσω μόνο την ημέρα των Χριστουγέννων.
Έχω να λύσω όλα τα θέματα που υπάρχουν στο πίσω μέρος του Α Τεύχους του Μπάρλα, άλλα τόσα στην Φυσική, όπως επίσης και ασκήσεις στην Έκθεση.
Επιπλέον, θα γράφω διαγωνίσματα τις εξής μέρες:
29/12
30/12
02/01
05/01
07/01

Επίσης, την Τρίτη γράφω ΑΟΔΕ στο σχολείο (ναι, τελευταία μέρα) και διαγώνισμα Έκθεση στο φροντ. Τραγικόοοοο :P

ρε σε πεθανανεεεε... :(

Κι εγώ σήμερα λέω να κάτσω να βγάλω πρόγραμμα. Πρέπει επειγόντως να ασχοληθώ με τη βιολογία γενικής:worry:

κ εγω την εχω παραμελησει πολυ, ενω εκ των πραγματων ειναι απο τα πιο ευκολα μαθηματα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

katerinabc5

Νεοφερμένος

Η katerinabc5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Έρχονται αλλά μόνο Χριστούγεννα δεν θα 'ναι. Μας δώσανε αναλυτικό πρόγραμμα μελέτης. Οκτώ ώρες τη μέρα διάβασμα!


Μπορείς να μας γράψεις το πρόγραμμα του φροντιστηρίου σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mary.Usalove

Νεοφερμένος

Η Mary.Usalove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Σιγά ρε παιδιά που είστε όλοι τόοοοσο γαμάτοι και καλοί που κάνετε ήδη επαναλήψεις και βγάζετε και τους μιγαδικούς σε μια μέρα. Αν είναι έτσι οι μισοί απο εσώ μέσα πρέπει να περάσετε στις καλύτερες σχολές που συνήθως αυτό δεν γίνεται. Ναι και εγώ έκανα επανάληψη σε όλη την ύλη των μαθηματικών, φυσική , χημεία, βιολογία και έκθεση. έχω τελειώσει ήδη όλην την ύλη και απλά κάθομαι γιατί είμαι υπερβολικά έξυπνη. Βλακείες. Σταματήστε να γράφετε υπερβολές εδώ μέσα λες και θα σας πιστέψει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top