Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Το κεφάλαιο με τα κυματα στην κατεύθυνση ειναι δυσκολο ή μου φαίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Το κεφάλαιο με τα κυματα στην κατεύθυνση ειναι δυσκολο ή μου φαίνεται?

Έφτασες κιολας ανακλαση-διαθλαση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνα_

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Όσοι είστε στη θετική κατεύθυνση, πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο/ιδιαίτερα την εβδομάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.

Α σόρρυ,μπερδεύτηκα,νόμιζα είπες τελευταίο κεφάλαιο.Η Συμβολή όντως θεωρείται το πιο δύσκολο κομμάτι των κυμάτων.Εγώ βρίσκομαι στα στάσιμα κύματα τώρα,που είναι πιο εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
παιδια τι αλλαξε στην ύλή στα αρχαία? ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αβοκάντο

Νεοφερμένος

Ο Αβοκάντο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Τελικά απολύτως τίποτα απλά βγήκαν 2 κείμενα από Αριστοτέλη από ότι άκουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τελικά απολύτως τίποτα απλά βγήκαν 2 κείμενα από Αριστοτέλη από ότι άκουσα.
Από την ύλη των εσπερινών. Από τα ημερήσια δεν αφαιρέθηκε απολύτως τίποτα (εκτός από τις παραπομπές στις σελίδες).
Μην μπερδεύεστε. Από τον Ιούλιο μάς έχει φάει η ύλη των εσπερινών :P For goodness sake, δείτε τον τίτλο του εγγράφο πρώτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Τα παιδια στο σχολειο λεγανε οτι βγήκε το πρωτο πρώτο κομμάτι της εισαγωγής (αυτο με το εν οίδα οτι ουδεν οιδα )...ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Από περιέργεια για όσα λέτε σχετικά με την ύλη...βγήκε ανακοίνωση τροποποίησης της ύλης στις 16/10/2014 :eek:

Ορίστε: https://www.minedu.gov.gr/publications/docs2014/141016_tropopoiisi_ulis_g_gel.pdf

Ρε παιδιά...εγώ δεν βλέπω αλλαγές στα αρχαία :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ersaia

Νεοφερμένος

Η Ersaia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
δεν εχει αλλαγές στα αρχαία, μάλλον τη βγάλανε για τα μάτια και μόνο λόγω του προβλήματος με τους αριθμούς σελίδων στο ΦΕΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Τώρα σοβαρά, με τόσες ώρες φροντιστήρια μπορείται και είσαστε συγκεντρωμένοι στο μάθημα; βασικά πότε προλαβαίνετε να διαβάσετε;
Κάνω ούτε 10 τη βδομάδα (για τα πέντε μαθήματα, στο 6ο δεν πάω) και ίσα που τα προλαβαίνω. Εννοείται χωρίς ξενυχτια κ μαλακίες, είπα εξ αρχης ότι ακρότητες δεν κάνω.
Αλλά ακούω κάτι 20ωρα και τρελαίνομαι, πως την παλεύετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Τώρα σοβαρά, με τόσες ώρες φροντιστήρια μπορείται και είσαστε συγκεντρωμένοι στο μάθημα; βασικά πότε προλαβαίνετε να διαβάσετε;
Κάνω ούτε 10 τη βδομάδα (για τα πέντε μαθήματα, στο 6ο δεν πάω) και ίσα που τα προλαβαίνω. Εννοείται χωρίς ξενυχτια κ μαλακίες, είπα εξ αρχης ότι ακρότητες δεν κάνω.
Αλλά ακούω κάτι 20ωρα και τρελαίνομαι, πως την παλεύετε;
Έτσι, αυτη την απορία έχω και'γω. Η βλακεια για μενα ειναι οτι ο χρονος που μπορω να διαβασω ειναι μονο τη νυχτα, μαλακια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τώρα σοβαρά, με τόσες ώρες φροντιστήρια μπορείται και είσαστε συγκεντρωμένοι στο μάθημα; βασικά πότε προλαβαίνετε να διαβάσετε;
Κάνω ούτε 10 τη βδομάδα (για τα πέντε μαθήματα, στο 6ο δεν πάω) και ίσα που τα προλαβαίνω. Εννοείται χωρίς ξενυχτια κ μαλακίες, είπα εξ αρχης ότι ακρότητες δεν κάνω.
Αλλά ακούω κάτι 20ωρα και τρελαίνομαι, πως την παλεύετε;
Εγώ τρίτη λυκείου έκανα 16 ώρες τη βδομάδα. Ντάξυ νομίζω είναι νορμάλ φάση γιατί στο σχολείο έκανα μαθήματα για το φροντ και κοιμόμουν αν δεν ήμουν καλά. Αλλά γενικά κάτι 20ωρα και παραπάνω που λες είναι υπερβολή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Όσοι είστε στη θετική κατεύθυνση, πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο/ιδιαίτερα την εβδομάδα;

17 ωρες εγω...

Τώρα σοβαρά, με τόσες ώρες φροντιστήρια μπορείται και είσαστε συγκεντρωμένοι στο μάθημα; βασικά πότε προλαβαίνετε να διαβάσετε;
Κάνω ούτε 10 τη βδομάδα (για τα πέντε μαθήματα, στο 6ο δεν πάω) και ίσα που τα προλαβαίνω. Εννοείται χωρίς ξενυχτια κ μαλακίες, είπα εξ αρχης ότι ακρότητες δεν κάνω.
Αλλά ακούω κάτι 20ωρα και τρελαίνομαι, πως την παλεύετε;

τι κατευθυνση εισαι; εγω ειμαι θετικη και καθε εβδομαδα εχω σιγουρα 17 ωρες και για τα 6, οι 10 ωρες που κανεις μου φαινονται πολυ λιγες...εκτος κι αν κανεις ιδιαιτερο ή εισαι σε αλλη κατευθυνση :P

Πειτε οτι το τιτο κεφαλαιο χημεια ειναι το πιο δυσκολο

ειναιιιι...αλλα ειναι και το πιο σημαντικο ολης της υλης :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Τώρα σοβαρά, με τόσες ώρες φροντιστήρια μπορείται και είσαστε συγκεντρωμένοι στο μάθημα; βασικά πότε προλαβαίνετε να διαβάσετε;
Κάνω ούτε 10 τη βδομάδα (για τα πέντε μαθήματα, στο 6ο δεν πάω) και ίσα που τα προλαβαίνω. Εννοείται χωρίς ξενυχτια κ μαλακίες, είπα εξ αρχης ότι ακρότητες δεν κάνω.
Αλλά ακούω κάτι 20ωρα και τρελαίνομαι, πως την παλεύετε;

Ούτε εγώ προλαβαίνω με 13 ώρες τη βδομάδα.Και δυστυχώς δεν μένει χρόνος για επιπλέον ασκήσεις,που το θεωρώ πολύ σημαντικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni_lee

Νεοφερμένος

Η eleni_lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
τα πολιτικα της ιστοριας κατ. ειναι δυσκολα μονο για εμενα? ας μου πει καποιος την γνωμη του γιατι εχω φρικαρει δεν μπορω να θυμηθω τιποτα..ξερω τι συμβαινει μεχρι εκει που εφτασα αλλα δεν μπορω να τα παπαγαλισω.. :/ εσεις πως το διαβαζεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
17 ωρες εγω...



τι κατευθυνση εισαι; εγω ειμαι θετικη και καθε εβδομαδα εχω σιγουρα 17 ωρες και για τα 6, οι 10 ωρες που κανεις μου φαινονται πολυ λιγες...εκτος κι αν κανεις ιδιαιτερο ή εισαι σε αλλη κατευθυνση :P



ειναιιιι...αλλα ειναι και το πιο σημαντικο ολης της υλης :/

Είμαι τεχνολογική, τρία παιδιά με καθηγητή στο σπίτι εκτός από φυσική που πάω σε οργανωμένο φροντιστήριο... Αλλά καιτης θετικής που λες οι συμμαθητές μου 10-12 ώρες κάνουν ( και για τα εξι) και πανε σε οργανωμενο και στην υλη πάνε πολύ καλά, απλά νομίζω από ένα σημείο και επειτα δεν εχουν νοημα οι πολλες ωρες φροντ γιατι δεν πας εκει για να λυνετε μαζι ασκησεις που ελυνες και σπιτι σου, για τις αποριες και την παραδοση και καποιες απαλευτες ασκησεις πας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Είμαι τεχνολογική, τρία παιδιά με καθηγητή στο σπίτι εκτός από φυσική που πάω σε οργανωμένο φροντιστήριο... Αλλά καιτης θετικής που λες οι συμμαθητές μου 10-12 ώρες κάνουν ( και για τα εξι) και πανε σε οργανωμενο και στην υλη πάνε πολύ καλά, απλά νομίζω από ένα σημείο και επειτα δεν εχουν νοημα οι πολλες ωρες φροντ γιατι δεν πας εκει για να λυνετε μαζι ασκησεις που ελυνες και σπιτι σου, για τις αποριες και την παραδοση και καποιες απαλευτες ασκησεις πας...
Συμφωνώ μαζί σου, είναι πολύ κουραστικό το πρόγραμμα μου και να φανταστείς ότι δεν κάνω κανένα μάθημα ιδιαίτερο, δηλαδή δεν ορίζω εγώ πόσες ώρες θα γίνεται κάθε μάθημα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra1997

Νεοφερμένος

Η dimitra1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου, είναι πολύ κουραστικό το πρόγραμμα μου και να φανταστείς ότι δεν κάνω κανένα μάθημα ιδιαίτερο, δηλαδή δεν ορίζω εγώ πόσες ώρες θα γίνεται κάθε μάθημα :(
10? Λιγες δεν είναι??? Εννοώ για προετοιμασία τρίτης!!:spasiklas:
Εγώ κάνω 21 και μια ανασφάλεια ω` βαθμού την έχω ακόμα για την ύλη:book::oops::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top