Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Blueflower

Νεοφερμένος

Η Blueflower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αρχισα φροντιστηριο σημερα
προλαβαινω να αγχωθω η οχι;
μπηκαμε εισαγωγη ενταξει καλα τα πραγματα μεχρι στιγμης ('μεγαλη μπουκια φαε' θα μου πεις )
ξεκινησαμε και με λατινικααα (αγαπημενα μου λατινικουλιααα :spasiklas:
εσεις που ξεκινησατε αυτες τις μερες πως τα βλεπετε τα πραγματαα αντεχουμε ακομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Δε ξερω για σας αλλα στη φυσικη εχω το Αγγελος και σπυρος Σαββαλλας εκδωσεις σαββαλλα.
Μια χαρα ειναι για μενα αυτο



Μια χαρά είναι, μέσα στο πνεύμα. Εγώ αυτό έκανα και κάποιες ασκήσεις του καθηγητή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Αρχισα φροντιστηριο σημερα
προλαβαινω να αγχωθω η οχι;
μπηκαμε εισαγωγη ενταξει καλα τα πραγματα μεχρι στιγμης ('μεγαλη μπουκια φαε' θα μου πεις )
ξεκινησαμε και με λατινικααα (αγαπημενα μου λατινικουλιααα :spasiklas:
εσεις που ξεκινησατε αυτες τις μερες πως τα βλεπετε τα πραγματαα αντεχουμε ακομα?
να σου πω εγώ καλά το πάω ακόμα αντέχω..... βέβαια δεν έκανα και θερινά γι' αυτό και είμαι ξεκούραστη :) (όμως δε μπορώ να πω ότι έχω μπει και σε ρυθμούς πανελληνίων:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αν δεν αντεχαμε 3 σεπτεμβρη δεν αξιζε τον κοπο να διναμε .. γερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Ναι, θυμαμαι που ο καθηγητής μου έλεγε οτι εχει μερικά λαθακια. Αλλα αν σε μπερδεύει που δεν δίνει πολλά νούμερα, πρέπει να το συνηθίσεις, εχει κατι τέτοιες περίεργες ασκησεις :hehe:

του κατσικα πρεπει να ειναι το πιο δυσκολο βοηθημα που υπαρχει για φυσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blueflower

Νεοφερμένος

Η Blueflower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
να σου πω εγώ καλά το πάω ακόμα αντέχω..... βέβαια δεν έκανα και θερινά γι' αυτό και είμαι ξεκούραστη :) (όμως δε μπορώ να πω ότι έχω μπει και σε ρυθμούς πανελληνίων:redface:)

ουτε εγω εκανα θερινα!
Οσο για του ρυθμους θα τους πιασουμε αργα η γρηγορα ;)

παντως δεν λεω τιποτα αλλο γιατι με βλεπω στα μεσα Νοεμβριου να το μετανιωνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
του κατσικα πρεπει να ειναι το πιο δυσκολο βοηθημα που υπαρχει για φυσικη

Είναι,καλό είναι να το δουλέψεις αφού έχεις κατανοήσει το κάθε κεφάλαιο. Εμείς λύναμε από εκεί κυρίως τους τελευταίους μήνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Δε ξερω για σας αλλα στη φυσικη εχω το Αγγελος και σπυρος Σαββαλλας εκδωσεις σαββαλλα.
Μια χαρα ειναι για μενα αυτο

Και εγω με αυτο δουλεψα, καλο βοηθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελοκρουσμενη

Νεοφερμένος

Η Αγγελοκρουσμενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Δε ξερω για σας αλλα στη φυσικη εχω το Αγγελος και σπυρος Σαββαλλας εκδωσεις σαββαλλα.
Μια χαρα ειναι για μενα αυτο
και εγώ αυτό δουλεύω, ο καθηγητής μου είπε ότι είναι το ιδανικό επειδή δεν έχει λάθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παντως εγω στην φυσικη Α Β Γ λυκειου παντα επαιρνα αυτο το βοηθημα του Σαββαλλα απο αυτους τους συγγραφεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελοκρουσμενη

Νεοφερμένος

Η Αγγελοκρουσμενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Παντως εγω στην φυσικη Α Β Γ λυκειου παντα επαιρνα αυτο το βοηθημα του Σαββαλλα απο αυτους τους συγγραφεις
Πέρυσι δούλευα Μαθιουδάκη-Παναγιωτακόπουλο αλλά δεν έμεινα πολύ ευχαριστημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Καλα, μην χαιρεσαι και τοσο γιατι σιγουρα θα το ξανανοιξεις 3-4 φορες μεσα στη χρονια :P

Θα το ανοίξω στις διακοπές των Χριστουγέννων και του Πάσχα για κανένα διήμερο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Πέρυσι δούλευα Μαθιουδάκη-Παναγιωτακόπουλο αλλά δεν έμεινα πολύ ευχαριστημένη.

Εγώ πέρυσι δούλευα με το φυλλάδιο του φροντιστηρίου και δεν το είχα πάρει.Ετοιμάζομαι να το πάρω για φέτος που ξαναδίνω.Γιατί δεν έμεινες ευχαριστημένη,αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελοκρουσμενη

Νεοφερμένος

Η Αγγελοκρουσμενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Μου φαίνονταν πολύ εύκολες οι ασκήσεις του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Μου φαίνονταν πολύ εύκολες οι ασκήσεις του...

Δεν σας χάλασε που στις πανελλαδικές το Β3 και το Γ τα είχε στο βοηθητικο του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panossalonika

Νεοφερμένος

Ο panossalonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδια,ξερετε αν στο βοηθημα του Κατσικα στη Φυσικη οι εκφωνησεις ορισμενων ασκησεων εχουν ασαφηες?? Σε καποιες δεν βγαζω νοημα!!!

αναφερεσαι στον δυο τομους η τον εναν που εχει ολη την υλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Παιδιά για τα αρχαία πήρατε κάποια άλλη γραμματική πέρα από αυτή του σχολείου και αν ναι ποια?

Δεν χρειάζεται να πάρεις άλλο βοήθημα...η άσπρη γραμματική είναι υπέρ αρκετή :)
Και για συντακτικό είναι πολύ καλό ένα μεγάλο μπεζ που έχω από το γυμνάσιο :hmm:
https://ebooks.edu.gr/courses/DSGL102/document/4bdada69luw3/4beab7ab3gb9/4e25548adjsh.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικολαμπας 03

Νεοφερμένος

Ο Νικολαμπας 03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Στο βιβλιο με ολη την υλη της φυσικης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά για τα αρχαία πήρατε κάποια άλλη γραμματική πέρα από αυτή του σχολείου και αν ναι ποια?

αλλη γραμματικη εκτος απο την ασπρη δεν θα σου χρειαστει...αυτο ομως που θα σου φανει αναγκαιο ειναι ενα βιβλιο με ανωμαλα ρηματα :)
καλοο κουραγιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
αλλη γραμματικη εκτος απο την ασπρη δεν θα σου χρειαστει...αυτο ομως που θα σου φανει αναγκαιο ειναι ενα βιβλιο με ανωμαλα ρηματα :)
καλοο κουραγιο!!!
Είχα ξεχάσει πως υπάρχουν και τα ανώμαλα ρήματα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top