Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Αν εισαι καλός στην κατευθυνση δεν εχεις να φοβηθεις τίποτα. Αλλά εντάξει το αριθμητικό μπορεί πάντα να σου φύγει. μέσα στο πρόγραμμα είναι όλα. Μην περιμένεις να πας και να αποδώσεις στο 100%, αυτό είναι σχεδόν αδύνατον. Εντάξει έχεις ακόμα χρόνο μέχρι να κατασταλάξεις, απλά θα πρέπει να αρχίσεις φροντιστήριο στα μαθηματικά γενικής αν είναι...
Προσωπικα θεωρουσα τη βιολογία τζάμπα διάβασμα πολύς κόπος για το τίποτα.
Τωρα αν θεωρείς ότι δεν το χεις και τόσο με τον μαθηματικό τρόπο σκέψης παω πασο...
Αλλά δεν είναι σωστή λογική το αν μου φύγει αριθμητικό. Πάντα υπάρχει κίνδυνος.
Ούτως η άλλως αυτό που χρειάζεσαι είναι καλή προετοιμασία και πάνω απ'όλα συγκέντρωση :clapup:

Εγω επελεξα βιολογια γεν απο θετικη ομως και δεν το μετανιωσα με τιποτα.Ειναι απο τα πιο ευκολα μαθηματα αν το διαβασεις οπως πρεπει.Ο διαβασμενος μαθητης στη βιολογια οσο δυσκολα και να βαλουν δεν πεφτει απο απο 18.Το μαθημα ειναι ευκολο απο μονο του.
Ασε που ειναι και πολυ ενδιαφερον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Δεν ξερω πραγματικα που θα βρισκω ορεξη να γραφω εκθεσεις μεσα στην χρονια... σημερα πηγα να αυτοκτονησω μεχρι να την κανω:P

'Εκθεση εε? Εγώ θα γράψω την 1η μου την Κυριακή μάλλον γιατί Πέμπτη έχω 1ωρίτσα έκθεση και 1ωρίτσα γνωστό -ιδιαίτερο- ....παιδεία το θέμα μου! Εσύ τι θέμα έγραψες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
'Εκθεση εε? Εγώ θα γράψω την 1η μου την Κυριακή μάλλον γιατί Πέμπτη έχω 1ωρίτσα έκθεση και 1ωρίτσα γνωστό -ιδιαίτερο- ....παιδεία το θέμα μου! Εσύ τι θέμα έγραψες?
Βια εγκληματικοτητα σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εγω επελεξα βιολογια γεν απο θετικη ομως και δεν το μετανιωσα με τιποτα.Ειναι απο τα πιο ευκολα μαθηματα αν το διαβασεις οπως πρεπει.Ο διαβασμενος μαθητης στη βιολογια οσο δυσκολα και να βαλουν δεν πεφτει απο απο 18.Το μαθημα ειναι ευκολο απο μονο του.
Ασε που ειναι και πολυ ενδιαφερον.

Συμφωνώ με τον Ματθαίο ..Είχα και γω βιολογία γεν από θετική και το γεγονός ότι έγραψα 20 ενώ διάβασα τη μισή ύλη το τελευταίο 15νθημερο τα λέει όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Βια εγκληματικοτητα σημερα

Αααα...... :inlove: :inlove:
Ωραίο θέμα........! Πόσα θέματα έκανες μέχρι τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Άκυρο η Πληροφορική στη γ λυκείου αλγόριθμους έχει ξέρει κανείς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Άκυρο η Πληροφορική στη γ λυκείου αλγόριθμους έχει ξέρει κανείς??
Αν εννοείς την ΑΕΠΠ ναι έχει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αααα...... :inlove: :inlove:
Ωραίο θέμα........! Πόσα θέματα έκανες μέχρι τώρα?

αυτο και την παιδεια και βαριεμαι χαχαχα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
αυτο και την παιδεια και βαριεμαι χαχαχα:P:P

Ωραία... :)
Εγώ νιώθω πως είμαι πίσω αρκετά γιατί ξεκίνησα Δευτέρα το διάβασμα! Στην ουσία δε έχω κάνει τπτ :( :hmm:
Αλλά όπως έχει βγει το πρόγραμμα μου....θα καλύψω το χρόνο που όλοι είχαν κάνει στα καλοκαιρινά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ωραία... :)
Εγώ νιώθω πως είμαι πίσω αρκετά γιατί ξεκίνησα Δευτέρα το διάβασμα! Στην ουσία δε έχω κάνει τπτ :( :hmm:
Αλλά όπως έχει βγει το πρόγραμμα μου....θα καλύψω το χρόνο που όλοι είχαν κάνει στα καλοκαιρινά! :)

σου βγαζω το καπελο που ξαναδινεις και ευχομαι να περασεις εκει που θες
παμε γερα τους εχουμε
αυριο αρχιζω χειμερινα με δυο ωρες φυσικη και 2 ωρες βιολογια!!
9 μηνες !! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
σου βγαζω το καπελο που ξαναδινεις και ευχομαι να περασεις εκει που θες
παμε γερα τους εχουμε
αυριο αρχιζω χειμερινα με δυο ωρες φυσικη και 2 ωρες βιολογια!!
9 μηνες !! :P

:) ;) Και σε σένα το ίδιο εύχομαι!
Καλή αρχή!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasver

Νεοφερμένος

Η vasver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδιά εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους και για να σας δώσω κουράγιο σας λέω πως αποφάσισα να ξαναδώσω πανελλήνιες κρυφά απο τους δικούς μου και φυσικά χωρίς φροντιστήρια....Στόχος βέβαια - αν και θα σας φανεί δύσκολο - οτιδήποτε σε στρατιωτική σχολή με πρώτη επιλογή ΣΜΑ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Παιδιά εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους και για να σας δώσω κουράγιο σας λέω πως αποφάσισα να ξαναδώσω πανελλήνιες κρυφά απο τους δικούς μου και φυσικά χωρίς φροντιστήρια....Στόχος βέβαια - αν και θα σας φανεί δύσκολο - οτιδήποτε σε στρατιωτική σχολή με πρώτη επιλογή ΣΜΑ...!

Τι έχεις περάσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Παιδιά εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους και για να σας δώσω κουράγιο σας λέω πως αποφάσισα να ξαναδώσω πανελλήνιες κρυφά απο τους δικούς μου και φυσικά χωρίς φροντιστήρια....Στόχος βέβαια - αν και θα σας φανεί δύσκολο - οτιδήποτε σε στρατιωτική σχολή με πρώτη επιλογή ΣΜΑ...!

:clapup: :clapup: Mπράβο!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasver

Νεοφερμένος

Η vasver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Έχω περάσει στο τμήμα βιολογικών εφαρμογών και τεχνολογιών του πανεπιστημίου Ιωαννίνων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Παιδιά εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους και για να σας δώσω κουράγιο σας λέω πως αποφάσισα να ξαναδώσω πανελλήνιες κρυφά απο τους δικούς μου και φυσικά χωρίς φροντιστήρια....Στόχος βέβαια - αν και θα σας φανεί δύσκολο - οτιδήποτε σε στρατιωτική σχολή με πρώτη επιλογή ΣΜΑ...!
Γιατί κρυφά από τους δικούς σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Έχω περάσει στο τμήμα βιολογικών εφαρμογών και τεχνολογιών του πανεπιστημίου Ιωαννίνων..

Δεν σου άρεσε η σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasver

Νεοφερμένος

Η vasver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γιατί κρυφά από τους δικούς σου;

Καταρχήν γιατί στους δικούς μου αρέσει η σχολή που πέρασα, δεύτερον γιατί φέτος δίνει και η αδερφή μου πανελλήνιες και τρίτον γιατί ένας από τους παράγοντες που με επηρέασαν στο να καταλήξω σε αυτή την απόφαση είναι και το οικονομικό..

Δεν σου άρεσε η σχολή?

Η σχολή είναι πολύ καλή- δύσκολη βέβαια- αλλά πολύ καλή και την συστήνω ανεπιφύλαχτα....Απλά έχω τρέλα με τον στρατό και είναι στη μέση και το οικονομικό όπως ξαναείπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top