Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Αρκετες ηταν, δεν χρειαζεται να τρως ολη σου τη μερα στα μαθηματα και μετα να εισαι πτωμα :P Το ποσες ωρες θα κανεις δεν το καθοριζει ο καθηγητης αλλα ο μαθητης. Ετσι πρεπει να γινεται τουλαχιστον.

Αν είναι ιδιαίτερο είναι καλές οι ώρες...Αλλά συνήθως στα φροντιστήρια απαιτούνται περισσότερες ώρες...Όμως πιστεύω ότι ο καθηγητής είναι αυτός που ξέρει πόσες ώρες χρειάζεται ένα παιδί ή μια ομάδα παιδιών...Δεν μπορεί να κρίνει ένα παιδί πόσες ώρες π.χ χρειάζονται για να βγει ο Κρητικός...Χρειάζονται συγκεκριμένες ώρες για κάθε μάθημα..Βέβαια στα ιδιαίτερα κάποιοι γονείς απαιτούν από τους δασκάλους να κάνουν παπάδες....Δεν γίνεται ας πούμε με 1 ώρα την εβδομάδα μαθηματικά κατεύθυνσης να βγάλει ο καθηγητής καλά την ύλη επειδή έτσι θέλει ο μαθητής ή οι γονείς!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikolascy

Νεοφερμένος

Ο nikolascy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Θα ηθελα να ρωτησω κατι, μιας και παντα ειχα απορια το αν η υλη της Κυπρου ειναι ιδια ή παρομοια με αυτη της Ελλαδας. Χθες εκανα το πρωτο μαθημα Βιολογιας και ηταν για χημικες ενωσεις,σακχαρα,γλυκοζες,αμυλλο κλπ. Και εσεις αυτα κανατε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αλήθεια γιατί τοσες λίγες ώρες φροντιστήριο την ημέρα;;; Λόγω του οτι ήσασταν λίγα παιδιά ή οι καθηγητές έκριναν οτι δεν χρειάζονται παραπάνω ώρες;;;; Εσύ τι προτιμάς βέβαια: βραδινές ώρες φροντιστήριο ή μεσημεριανές;;; :) :) :)

Μα δεν πιστεύω ότι ήταν λίγες. Ήταν αρκετές για να μου λύνουν τις απορίες, να παραδίδουν το παρακάτω μάθημα και να μου διορθώνουν τις ασκήσεις. Ήμασταν συνειδητοποιημένα παιδιά όλα που ήξεραν ότι στο σπίτι γίνεται όλη η δουλειά και ΟΧΙ στο φροντιστήριο. Και το ίδιο πρόγραμμα είχε όλο το φροντιστήριο, όχι μόνο εμείς. Πιστεύω ότι οι πολλές ώρες σου δίνουν την ψευδαίσθηση ότι είσαι καλυμμένος αλλά αν δεν κάτσεις μόνος σου να ασχοληθείς για να βρεις μια άκρη το έχασες το παιχνίδι.
Αναλυτικά το πρόγραμμά μου:
Γνωστό- 1 ώρα
Άγνωστο- 2 ώρες
Βιολογία- 1 ώρα
Έκθεση- 2 ώρες
Ιστορία- 1 ώρα (περιστασιακά)
Λογοτεχνία- 1 ώρα (περιστασιακά)
Λατινικά- 2 ώρες

Για να πω και του στραβού το δίκιο τα bold θα μπορούσα να μην τα είχα κάνει φροντιστήριο και πάλι να τα κατάφερνα μόνο από τις σημειώσεις του σχολείου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά και από εμένα. Μπήκε το φθινόπωρο για τα καλά σήμερα:hmm: δεν πειράζει τουλάχιστον αυξάνονται έτσι οι πιθανότητες να βρούμε όρεξη να διαβάσουμε . Δεν ξέρω για εσάς εμένα αυτή η εισαγωγή του Πρωταγόρα με παιδεύει αφάνταστα , σ' αντίθεση με την ιστορία που την έχω πάρει με καλό μάτι(;)ξέρω αρχή είναι ακόμη....... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Μα δεν πιστεύω ότι ήταν λίγες. Ήταν αρκετές για να μου λύνουν τις απορίες, να παραδίδουν το παρακάτω μάθημα και να μου διορθώνουν τις ασκήσεις. Ήμασταν συνειδητοποιημένα παιδιά όλα που ήξεραν ότι στο σπίτι γίνεται όλη η δουλειά και ΟΧΙ στο φροντιστήριο. Και το ίδιο πρόγραμμα είχε όλο το φροντιστήριο, όχι μόνο εμείς. Πιστεύω ότι οι πολλές ώρες σου δίνουν την ψευδαίσθηση ότι είσαι καλυμμένος αλλά αν δεν κάτσεις μόνος σου να ασχοληθείς για να βρεις μια άκρη το έχασες το παιχνίδι.
Αναλυτικά το πρόγραμμά μου:
Γνωστό- 1 ώρα
Άγνωστο- 2 ώρες
Βιολογία- 1 ώρα
Έκθεση- 2 ώρες
Ιστορία- 1 ώρα (περιστασιακά)
Λογοτεχνία- 1 ώρα (περιστασιακά)
Λατινικά- 2 ώρες

Για να πω και του στραβού το δίκιο τα bold θα μπορούσα να μην τα είχα κάνει φροντιστήριο και πάλι να τα κατάφερνα μόνο από τις σημειώσεις του σχολείου :)

Έχεις απόλυτο δίκαι ο με αυτό που λες....Πρέπει να γίνεται η περισσότερη δουλειά στο σπίτι και όχι στο φροντιστήριο γιατί εκεί κρίνεται η αξία του μαθητή αλλά και οι πραγματικές δυνατότητες του!!! Ίσως το κάθε φροντιστήριο να έχει την δική του νοοτροπία σχετικά με τις ώρες που απαιτούνται!!! Στο φροντιστήριο μας κάποια μαθήματα από αυτά που ανέφερες τα κάνουμε περισσότερες ώρες!!!! Αλλά κάνουμε πολύ καλή προετοιμασία και τα εξηγούμε αναλυτικά οπότε γλιτώνουμε κάποια ώρα από το διάβασμα του σπιτιού!!!! Ωστόσο έχουμε και πολύ δουλειά στο σπίτι γιατί μας βάζουν πολλές ασκήσεις και θεωρία!!! Εμένα πάντως όπως είναι οι ώρες έτσι με βοηθάνε και δεν έχω πρόβλημα με τον χρόνο...Τώρα δεν ξέρω για αλλά παιδια!!!! :) :) :)

Υ.Γ Έχω ακούσει πολλά παιδιά που λένε το ίδιο πράγμα με σένα ότι δηλαδή με τις σημειώσεις του σχολείου ανταποκρίνονταν πολύ καλά στο γνωστό και δεν χρειαζόντουσαν φροντιστήριο....!!!! :) Στο τέλος των πανελληνίων θα μπορώ και εγώ να κρίνω εάν θα μπορούσα ή οχι μόνο με την βοήθεια του σχολείου να αντεπεξέλθω στο γνωστό!!! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Στο τέλος των πανελληνίων θα μπορώ και εγώ να κρίνω εάν θα μπορούσα ή οχι μόνο με την βοήθεια του σχολείου να αντεπεξέλθω στο γνωστό!!! :) :)

Το θεμα ειναι να το κρινεις νωρις για να μην κανεις και περιττα εξοδα :P
Ιστορια, οπως ειπε και η Alireza, μπορεις να κανεις και χωρις φροντηστηριο. Ουτε κι εγω εκανα και εγραψα 18,9 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Το θεμα ειναι να το κρινεις νωρις για να μην κανεις και περιττα εξοδα :P
Ιστορια, οπως ειπε και η Alireza, μπορεις να κανεις και χωρις φροντηστηριο. Ουτε κι εγω εκανα και εγραψα 18,9 :redface:

Εμένα προσωπικά με βοηθάει το φροντιστήριο στην ιστορία γιατί με την συζήτηση που κάνουμε γνωρίζω περαιτέρω πράγματα και κατανοώ καλύτερα το μάθημα , πράγμα που στο σχολείο δεν γίνεται σε τόσο μεγάλο βαθμό λόγω του χρόνου!!! :( Τώρα για το γνωστό θα αρχίζω να έχω μια γενική άποψη μόλις αρχίσει το σχολείο και δω τη καθηγήτρια μου και τις σημειώσεις που θα μας δίνει!!! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά και από εμένα. Μπήκε το φθινόπωρο για τα καλά σήμερα:hmm: δεν πειράζει τουλάχιστον αυξάνονται έτσι οι πιθανότητες να βρούμε όρεξη να διαβάσουμε . Δεν ξέρω για εσάς εμένα αυτή η εισαγωγή του Πρωταγόρα με παιδεύει αφάνταστα , σ' αντίθεση με την ιστορία που την έχω πάρει με καλό μάτι(;)ξέρω αρχή είναι ακόμη....... )

Ααχ σε καταλαβαινω!Η διαρθρωση του διαλογου κ τα προσωπα με εχουν παιδεψει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά και από εμένα. Μπήκε το φθινόπωρο για τα καλά σήμερα:hmm: δεν πειράζει τουλάχιστον αυξάνονται έτσι οι πιθανότητες να βρούμε όρεξη να διαβάσουμε . Δεν ξέρω για εσάς εμένα αυτή η εισαγωγή του Πρωταγόρα με παιδεύει αφάνταστα , σ' αντίθεση με την ιστορία που την έχω πάρει με καλό μάτι(;)ξέρω αρχή είναι ακόμη....... )

Και μένα Ο Πρωταγόρας με δυσκόλεψε αρκετά αλλά σαν τα ταξίδια του Πλάτωνα δεν το συζητάω....Δεν θυμάμαι ΤΊΠΟΤΑ!!! Σχετικά με την ιστορία και εμένα είναι από τα αγαπημένα μου μαθήματα γιατί σε κάνει να συγκρίνεις πράγματα με το σήμερα , να έχεις ορθή και τεκμηριωμένη άποψη και να γνωρίζεις γενικά για τον πολιτισμό άλλων χωρών!!!! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωνσταντίνος_βλ

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντίνος_βλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλή επιτυχία από μένα σε όλους..κι έχοντας περάσει όλο αυτό με τις πανελλήνιες δύο φορές να ξέρετε ότι τίποτα δεν τελειώνει εδω΄...τα δυνατά σας κι όλα καλά θα πάνε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά και από εμένα. Μπήκε το φθινόπωρο για τα καλά σήμερα:hmm: δεν πειράζει τουλάχιστον αυξάνονται έτσι οι πιθανότητες να βρούμε όρεξη να διαβάσουμε . Δεν ξέρω για εσάς εμένα αυτή η εισαγωγή του Πρωταγόρα με παιδεύει αφάνταστα , σ' αντίθεση με την ιστορία που την έχω πάρει με καλό μάτι(;)ξέρω αρχή είναι ακόμη....... )

Aπο εισαγωγες Σωκρατη,Πλατωνα και Πρωταγορα και εγω πιστευω πως ειναι η χειροτερη...!!1Μεγαλο παιδεμα μεχρι να τη βγαλω:mad:
Η ιστορια καλυτερη ειναι..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Θάνατος??????????????? :P
Εγώ σμρ ξεκίνησα...με λατινικά και αρχαία! :redface:
Πάντως αρκετοί απόφοιτοι.... :hmm: :hmm:


Μαθηματτικά κατ έκανα σήμερα εγώ πρώτο μάθημα ...έλα εμείς οι απόφοιτοι έχουμε εμπειρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Mέχρι στιγμής Μαθηματικά Κατ και Φυσική Κατ πάνε σχετικά καλά! Αυτο το αοδε δεν μπορω να το μαθω το άτιμο..:P Άν μπορουσα να το αποφυγω, θα το απεφευγα! Και για τη βιολογια γεν έχω κάποιους ενδοιασμούς :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Mέχρι στιγμής Μαθηματικά Κατ και Φυσική Κατ πάνε σχετικά καλά! Αυτο το αοδε δεν μπορω να το μαθω το άτιμο..:P Άν μπορουσα να το αποφυγω, θα το απεφευγα! Και για τη βιολογια γεν έχω κάποιους ενδοιασμούς :hmm:

Θα σου προτεινα μαθηματικά γενικής και όχι βιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Δεν ξερω πραγματικα που θα βρισκω ορεξη να γραφω εκθεσεις μεσα στην χρονια... σημερα πηγα να αυτοκτονησω μεχρι να την κανω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Mέχρι στιγμής Μαθηματικά Κατ και Φυσική Κατ πάνε σχετικά καλά! Αυτο το αοδε δεν μπορω να το μαθω το άτιμο..:P Άν μπορουσα να το αποφυγω, θα το απεφευγα! Και για τη βιολογια γεν έχω κάποιους ενδοιασμούς :hmm:

Τι πρεπει να πω και εγω το κακομοιρο (της θεωρητικης)που αναγκαζομαι να τα ακουω καθε μερα και εχω φτασει σε σημειο να τα ξερω σχεδον τελεια!!!!
Δυσκολευομαι να καταλαβω ομως την χρησιμοτητα του.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Θα σου προτεινα μαθηματικά γενικής και όχι βιολογία.

Kαι'γω μαθηματικα σκεφτόμουν, αλλά λέω, μαθηματικά ειναι αμα μπει ενα τσιμπημένο 4°θεμα ή χάσω κάτι απο αριθμητικό;; :hmm:

Τι πρεπει να πω και εγω το κακομοιρο (της θεωρητικης)που αναγκαζομαι να τα ακουω καθε μερα και εχω φτασει σε σημειο να τα ξερω σχεδον τελεια!!!!
Δυσκολευομαι να καταλαβω ομως την χρησιμοτητα του.:/:

Εσύ της θεωρητικής λογικά θα μπορεις να αποστηθίζεις ευκολα! :) Την χρησιμοτητα του αοδε εννοεις;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Kαι'γω μαθηματικα σκεφτόμουν, αλλά λέω, μαθηματικά ειναι αμα μπει ενα τσιμπημένο 4°θεμα ή χάσω κάτι απο αριθμητικό;; :hmm:

Αν εισαι καλός στην κατευθυνση δεν εχεις να φοβηθεις τίποτα. Αλλά εντάξει το αριθμητικό μπορεί πάντα να σου φύγει. μέσα στο πρόγραμμα είναι όλα. Μην περιμένεις να πας και να αποδώσεις στο 100%, αυτό είναι σχεδόν αδύνατον. Εντάξει έχεις ακόμα χρόνο μέχρι να κατασταλάξεις, απλά θα πρέπει να αρχίσεις φροντιστήριο στα μαθηματικά γενικής αν είναι...
Προσωπικα θεωρουσα τη βιολογία τζάμπα διάβασμα πολύς κόπος για το τίποτα.
Τωρα αν θεωρείς ότι δεν το χεις και τόσο με τον μαθηματικό τρόπο σκέψης παω πασο...
Αλλά δεν είναι σωστή λογική το αν μου φύγει αριθμητικό. Πάντα υπάρχει κίνδυνος.
Ούτως η άλλως αυτό που χρειάζεσαι είναι καλή προετοιμασία και πάνω απ'όλα συγκέντρωση :clapup:

Την χρησιμοτητα του αοδε εννοεις;;:P

Η χρησιμότητα της αοδε είναι πως οταν μπεις στο τμήμα και το πρώτο εξάμηνο έχεις αρχες δοιικησης επιχειρήσεων όσοι έκαναν αοδε τα είχαν πρόσφατα και περνούσαν χωρις να διαβασουν 500 σελίδεσςθεωρία.
ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :devil: :devil: :devil:

υγ: και να σκεφτείς δεν ήμουν σε αυτούς τους τυχερούς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Εσύ της θεωρητικής λογικά θα μπορεις να αποστηθίζεις ευκολα! :) Την χρησιμοτητα του αοδε εννοεις;;:P

Εεε, ναι αποστηθιζω ευκολα, αλλα δεν νομιζω οτι αυτο εχει σχεση με την κατευθυνση μου.Ναι την χρησιμοτητα του αοδε. Δεν ξερω πως μπορουν να χρησιμοποιηθουν στην καθημερινη ζωη( η στην μετεπειτα φοιτητικη), ειτε σε θεωρητικο ειτε σε πρακτκο επιπεδο ολα οσα λεει το βιβλιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Δεν ξερω πραγματικα που θα βρισκω ορεξη να γραφω εκθεσεις μεσα στην χρονια... σημερα πηγα να αυτοκτονησω μεχρι να την κανω:P
Σε καταλαβαίνω είχα να κάνω μια έκθεση όλη τη βδομαδα και όλο το ανέβαλλα και οταν αποφάσισα να τη γράψω έκανα συνέχεια διαλείμματα;) ελπίζω μέσα στη χρόνια να μπούμε σε ρυθμούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top