Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτησω αν είναι αξιόπιστη η εφαρμογή υπολογισμού μορίων του ischool.Ας απαντήσει κάποιος ειναι ανάγκη.
Απόλυτα αξιόπιστη. Εδώ και πολλά χρόνια, κανένας δεν είχε ποτέ πρόβλημα.


.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Απόλυτα αξιόπιστη. Εδώ και πολλά χρόνια, κανένας δεν είχε ποτέ πρόβλημα.

Oκ γιατί ανησύχησα.Ειχα υπολογισει απο εδω τα μόρια και τα υπολόγισα έτσι από περιέργεια απο άλλη εφαρμογή και μου βγήκαν λιγότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Βγηκαν τα αποτελεσματα των ειδικων! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Βγήκααααααααααν :D

Γραμμικό 18.00
Ελεύθερο 14.30

ΟΛΕ
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Βγήκααααααααααν :D

Γραμμικό 18.00
Ελεύθερο 14.30

ΟΛΕ
:clapup:

Συγχαρητήριααα :D
Καλα αποτελέσματα σε όσους έδωσαν ειδικά μαθήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Συγχαρητήριααα :D
Καλα αποτελέσματα σε όσους έδωσαν ειδικά μαθήματα!

ΜΕΕΕΘ <3

φχαριστω :redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Και από εμένα καλή επιτυχία σε όσους έδειναν ειδικά μαθήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juggernaut

Νεοφερμένος

Ο (A) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Οποιος εδωσε 2η φορα πρεπει να παρει καποιο χαρτι απο το σχολειο;
Την βεβαιωση προσβασης οπως την προηγουμενη χρονια ; Αν ναι, που ακριβως χρειαζεται; Thx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Οποιος εδωσε 2η φορα πρεπει να παρει καποιο χαρτι απο το σχολειο;
Την βεβαιωση προσβασης οπως την προηγουμενη χρονια ; Αν ναι, που ακριβως χρειαζεται; Thx

Θα πρις κανεις ;και εγώ την ίδια απορία εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Οποιος εδωσε 2η φορα πρεπει να παρει καποιο χαρτι απο το σχολειο; Την βεβαιωση προσβασης οπως την προηγουμενη χρονια ; Αν ναι, που ακριβως χρειαζεται; Thx
Θα πρέπει να πάρετε από το λύκειο την καινούργια βεβαίωση πρόσβασης. Τα σχολεία το καλοκαίρι είναι ανοικτά μόνο μια μέρα τη βδομάδα (το ποια θα το γράφει στην πόρτα). Διαφορετικά το Σεπτέμβριο ανοίγουν κανονικά. Η βεβαίωση πρόσβασης θα χρειαστεί οπωσδήποτε για την εγγραφή στη σχολή.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ευχαριστούμε Δια για τις πληροφορίες να σαι καλά ρε δια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki.........

Νεοφερμένος

Η maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Το μηχανογραφικο σίγουρα μέχρι τις 17;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Εμ...μονο εγω δεν εχω συμπληρωσει το μηχανογραφικο ακομη..? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Το μηχανογραφικο σίγουρα μέχρι τις 17;;
Ναι σίγουρα
Εμ...μονο εγω δεν εχω συμπληρωσει το μηχανογραφικο ακομη..? :redface:
Εμ και εγώ όχι ότι δεν έχω γράψει σε χαρτί πως θα είναι αλλά δε μπήκα να το καταθέσω ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Εμ και εγώ όχι ότι δεν έχω γράψει σε χαρτί πως θα είναι αλλά δε μπήκα να το καταθέσω ακόμα

Why not?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Έχω μία απορία εδώ και 3 χρόνια αλλά δεν έτυχε να ρωτήσω κανέναν και το θυμήθηκα τώρα.....
Έστω ένα τμήμα που παίρνει 180 άτομα και στην 180η θέση υπάρχουν 2 άτομα με τα ίδια μόρια,τι γίνεται τότε? παίρνουν 181?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Έχω μία απορία εδώ και 3 χρόνια αλλά δεν έτυχε να ρωτήσω κανέναν και το θυμήθηκα τώρα.....
Έστω ένα τμήμα που παίρνει 180 άτομα και στην 180η θέση υπάρχουν 2 άτομα με τα ίδια μόρια,τι γίνεται τότε? παίρνουν 181?:confused:

Νομιζω οτι μετραει ο γενικος βαθμος του απολυτηριου.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Εγώ έχω ακούσει ότι παίρνουν 181. Υπήρχε η φήμη ότι παίρνουν αυτόν που έχει δηλώσει την συγκεκριμένη σχολή με υψηλότερη σειρά προτίμησης, κάπου διάβασα όμως ότι αυτό ισχύει μόνο για τις στρατιωτικές σχολές. Στις απλές σχολές παίρνουν και τους δυο, δηλαδή 181
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εγώ έχω ακούσει ότι παίρνουν 181. Υπήρχε η φήμη ότι παίρνουν αυτόν που έχει δηλώσει την συγκεκριμένη σχολή με υψηλότερη σειρά προτίμησης, κάπου διάβασα όμως ότι αυτό ισχύει μόνο για τις στρατιωτικές σχολές. Στις απλές σχολές παίρνουν και τους δυο, δηλαδή 181

οκ ευχαριστώ:) μου έλυσες μία αιώνια απορία ...και εγώ αυτό νόμιζα αλλά δεν ήμουν και σίγουρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Έχω μία απορία εδώ και 3 χρόνια αλλά δεν έτυχε να ρωτήσω κανέναν και το θυμήθηκα τώρα.....
Έστω ένα τμήμα που παίρνει 180 άτομα και στην 180η θέση υπάρχουν 2 άτομα με τα ίδια μόρια,τι γίνεται τότε? παίρνουν 181?:confused:

παίρνουν αυτόν με το μεγαλυτερο βαθμό πρόσβασης, αν είναι ίδιοι οι βαθμοί πρόσβασης παίρνουν αυτον με το μεγαλύτερο βαθμό στα μαθήματα βαρύτητας, αν ειναι και αυτοί οι βαθμοί ιδιοι παίρνουν και τους 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top