Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Παιδιά καλά αποτελέσματα εύχομαι για όλους μας!!!!!!!!!!!!!! ;)
Φιλάκια και καλό καλοκαίρι :kissing: :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Πρώτη μέρα που κοιμάμαι (θεωρητικά) χωρίς άγχος και βλέπω όνειρο ότι τρέχω να προλάβω τις εξετάσεις σε κάποιο μάθημα. Και σαν να μην έφτανε αυτό, με σταματάει μια παλιά μου καθηγήτρια στον δρόμο (ναι, την ώρα που τρέχω) και μου πιάνει την κουβέντα. Τα ψυχολογικά τραύματα της Γ' Λυκείου...
Καλά αποτελέσματα σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Πρώτη μέρα που κοιμάμαι (θεωρητικά) χωρίς άγχος και βλέπω όνειρο ότι τρέχω να προλάβω τις εξετάσεις σε κάποιο μάθημα. Και σαν να μην έφτανε αυτό, με σταματάει μια παλιά μου καθηγήτρια στον δρόμο (ναι, την ώρα που τρέχω) και μου πιάνει την κουβέντα. Τα ψυχολογικά τραύματα της Γ' Λυκείου...
Καλά αποτελέσματα σε όλους.
Αυτό δεν είναι τίποτα! Εγώ ξύπνησα με εφιάλτη,ότι όλοι οι συμμαθητές μου από το φροντιστήριο,πέρασαν στη σχολές που ήθελαν και υψηλόβαθμες μάλιστα κι εγώ έμεινα απ 'έξω .Και μου έλεγαν........εμ,για να περάσεις έπρεπε να έχεις γράψει τέλεια:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Πρώτη μέρα που κοιμάμαι (θεωρητικά) χωρίς άγχος και βλέπω όνειρο ότι τρέχω να προλάβω τις εξετάσεις σε κάποιο μάθημα. Και σαν να μην έφτανε αυτό, με σταματάει μια παλιά μου καθηγήτρια στον δρόμο (ναι, την ώρα που τρέχω) και μου πιάνει την κουβέντα. Τα ψυχολογικά τραύματα της Γ' Λυκείου...
Καλά αποτελέσματα σε όλους.

Μες τον ύπνο μου σκεφτομουν οτι πρέπει να ξυπνησω για να διαβάσω. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Χαχα και εγώ πεταγόμουν γιατί έβλεπα ότι βγήκαν οι βαθμοί και πρέπει να υπολογίσω τα μόρια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εγώ πάλι είδα στον ύπνο μου ότι γράφαμε πανελλήνιες αρχαία κατεύθυνσης και είχε πέσει λέει η 1η ενότητα των Ηθικών, αλλά είχε πολλές ερωτήσεις και δε θα προλάβαινα να τελειώσω. Αγχωμένος ξύπνησα! Δε φεύγουν τόσο εύκολα τα ψυχολογικά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Νιωθω ενα κενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Κι εγώ... στο στομάχι. :P
Πέρα απ' την πλάκα τώρα, κι εγώ παραξενεύτηκα χθες που είχα τόσο ελεύθερο χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Παιδιά πιστεύω να το ξεπεράσουμε σιγά,σιγά αλλά σε αυτό θα βοηθήσει η πραγματοποίηση της επιθυμίας μας!
Κι εγώ δεν έχω τίποτα να κάνω........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bkar1997

Νεοφερμένος

Ο bkar1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Για όσους τελείωσαν καλή ζωή, καλό ύπνο και καλά αποτελέσματα!!!
Για εμάς που δίνουμε και ΑΟΘ, καλό κουράγιο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Το κακό είναι ότι όλη τη χρονιά έλεγα ότι θα μπορούσα να κάνω ένα σωρό πράγματα αντί να διαβάζω για τις κωλο-πανελλήνιες και τώρα που επιτέλους έχω το χρόνο, δεν ξέρω τι να κάνω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Διαβάστε και λιγάκι για τις ενδοσχολικές. Δεν είναι ανάγκη να θεωρείτε μαγκιά το να τις φτύσετε εντελώς. Δεν ξέρετε πού θα μπορούσε κάποτε να σας χρειαστεί ένα "καλό" απολυτήριο. Για παράδειγμα, υπάρχουν μεταπτυχιακά στη Μεγάλη Βρετανία που ζητάνε (εντάξει, σα δευτερεύον προσόν) και βαθμό απολυτηρίου λυκείου. Ακόμα, αν σαν φοιτητές θελήσετε να εργαστείτε, ίσως σας το ζητήσουν. Ο ΟΤΕ πριν λίγα χρόνια προσλάμβανε φοιτητές με βάση το βαθμό απολυτηρίου. Εντάξει, μην ξεσκισθείτε, αλλά μη λέτε "έλα μωρέ και με μηδέν περνάω"

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά θα διαβάσω για τις ενδοσχολικές. Ξεκινάμε την Πέμπτη με Φυσική Γενικής και Ιστορία Γενικής. Αλλά επειδή είναι ακόμα Σάββατο και μόλις χθες τελείωσαν οι πανελλήνιες, θέλω λίγο να ξεφύγω από το διάβασμα, δεν μπορώ να αρχίσω να διαβάζω πάλι από τώρα. Αύριο μεθαύριο θα ξεκινήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νιωθω ενα κενο.

Κι εγώ... στο στομάχι. :P
Πέρα απ' την πλάκα τώρα, κι εγώ παραξενεύτηκα χθες που είχα τόσο ελεύθερο χρόνο.

Δεν έχεις τι να κάνεις εε?! :P

Παιδιά πιστεύω να το ξεπεράσουμε σιγά,σιγά αλλά σε αυτό θα βοηθήσει η πραγματοποίηση της επιθυμίας μας!
Κι εγώ δεν έχω τίποτα να κάνω........

Γιατί δεν μαζεύεστε να πάτε για καφεδάκι και να τα πείτε από κοντά? Ρίξτε και καμιά ματιά στις ενδοσχολικές. Κρίμα είναι να βγάλετε έναν βαθμό απολυτηρίου που δεν σας αντιπροσωπεύει. Εκτός από αυτό θα σας βοηθήσει να αποσυμπιεστείτε σιγά-σιγά (όπως οι δύτες). Η απότομη επάναφορά στους κανονικούς ρυθμούς εγκυμονεί κινδύνους!!!:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Γιατί δεν μαζεύεστε να πάτε για καφεδάκι και να τα πείτε από κοντά? Ρίξτε και καμιά ματιά στις ενδοσχολικές. Κρίμα είναι να βγάλετε έναν βαθμό απολυτηρίου που δεν σας αντιπροσωπεύει. Εκτός από αυτό θα σας βοηθήσει να αποσυμπιεστείτε σιγά-σιγά (όπως οι δύτες). Η απότομη επάναφορά στυς κανονικούς ρυθμούς εγκυμονεί κινδύνους!!!:teasing:
Εγώ έδινα 2η φορά και δεν έχω ενδοσχολικές! Όσο για να βρεθούμε από κοντά, δεν ξέρουμε καν από που είναι ο καθένας...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ο πρώτος στις πανελλήνιες του σχολείου μου πέρσι έβγαλε ΓΒΠ 19,18 και ένα απολυτήριο του κώλου. Εγώ έβγαλα 18,81 και απολυτήριο 19,3. Μαντέψτε πώς έμοιαζε η φάτσα του, όταν έμαθε ότι εγώ τσίμπησα 800 ευρώ από την Eurobank και αυτός έμεινε με το Φοινίκι στο χέρι! ;)

Οι ενδοσχολικές δεν θέλουν κάνα τρελό διάβασμα. Τα θέματα που πέφτουνε είναι πραγματικά γελοία και η επιτηρητές υπερβολικά χαλαροί. Πάτε και αφιέρωστε 1 ώρα να γράψετε. Μην δώσετε λευκές κόλλες παντού για το YOLO.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δεν έχεις τι να κάνεις εε?! :P

Kαλά εσύ που έδωσες μετά από δυο χρόνια, τόσο καιρό τι έκανες; Οι μέρες σου θα ήταν τόσο άδειες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
... εγώ τσίμπησα 800 ευρώ από την Eurobank ....
800 € το κάνανε; Στην εποχή μου ήταν χιλιάρικο. Οι καημένες οι τράπεζες πλήττονται από την κρίση...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
800 € το κάνανε; Στην εποχή μου ήταν χιλιάρικο. Οι καημένες οι τράπεζες πλήττονται από την κρίση...


Ποιοι; Που; Πως; Πότε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top