[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Οτι προτιμησεις εσυ...δεν μπορω εγω να σου πω κατι γιατι θα σε βαλω στον λαιμο μου..ημαστε ολοι πριν τις εξετασεις και δεν ξερουμε τι ακριβως ειναι καλο....καλυτερα ρωτα εναν μεγαλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελοκρουσμενη

Νεοφερμένος

Η Αγγελοκρουσμενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Ποιο ειναι το πρωτο θεμα της εκθεσης (αρχιζω αυριο) ;;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Ημουν θετικη κατευθυνση και πηγα τεχνολογικη Α με μαθημα επιλογης Φυσικη Κατ.

Μαλλον θα εννοεις Φυσικη γενικης :P

Ποιο ειναι το πρωτο θεμα της εκθεσης (αρχιζω αυριο) ;;; :confused:

Ειναι αναλογως το προγραμμα του φροντιστηριου ή του καθηγητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα κάνετε θέματα? εμείς μόνο θεωρία έκθεςης στα καλοκαιρινά και απο Σεπτέμβρη μονο θέματα και διαγωνίσματα. Δεν είναι κι ότι πιο εύκολο να γράφεις καλοκαιριάτικα κατεβατά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosvog

Νεοφερμένος

Ο christosvog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα!
Χρήστος λέγομαι (σιγά το σπουδαίο νέο, βλέποντας το username). Είμαι κι εγώ 97αρης και ετοιμάζομαι για τις Πανελλήνιες εξετάσεις που πλησιάζουν όλο και περισσότερο. Έχω επιλέξει από τη Β Λυκείου τη θετική κατεύθυνση και θα συνεχίσω με αυτήν και φέτος. Μάθημα επιλογής έχω πάρει βιολογία.

Παιδιά ξεφύλλισα την ύλη της φυσικής κατεύθυνσης και απελπίστηκα. Είναι υπέρογκη! Αν και τα πάω πολύ καλά με τη φυσική (και γενικά με όλα τα θετικά μαθήματα), φέτος έχω την εντύπωση ότι θα τα βρω μπαστούνια.

Όσοι θετικάριοι έδωσαν πανελλήνιες, ας μας πουν ποιο μάθημα τους φάνηκε απαιτητικότερο από τα υπόλοιπα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Θα κάνετε θέματα? εμείς μόνο θεωρία έκθεςης στα καλοκαιρινά και απο Σεπτέμβρη μονο θέματα και διαγωνίσματα. Δεν είναι κι ότι πιο εύκολο να γράφεις καλοκαιριάτικα κατεβατά :P


οχι φυσικα!δεν θα αντεχα να εγραφα και εκθεση το καλοκαιρι με τοση ζεστη :Pαυριο τελειωνουμε την εκθεση για το καλοκαιρι:clapup:
καναμε μονο θεωρια και το τελη Αυγουστου αρχιζουμε εξασκηση σε διαφορες θεματικες ενοτητες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα!
Χρήστος λέγομαι (σιγά το σπουδαίο νέο, βλέποντας το username). Είμαι κι εγώ 97αρης και ετοιμάζομαι για τις Πανελλήνιες εξετάσεις που πλησιάζουν όλο και περισσότερο. Έχω επιλέξει από τη Β Λυκείου τη θετική κατεύθυνση και θα συνεχίσω με αυτήν και φέτος. Μάθημα επιλογής έχω πάρει βιολογία.

Παιδιά ξεφύλλισα την ύλη της φυσικής κατεύθυνσης και απελπίστηκα. Είναι υπέρογκη! Αν και τα πάω πολύ καλά με τη φυσική (και γενικά με όλα τα θετικά μαθήματα), φέτος έχω την εντύπωση ότι θα τα βρω μπαστούνια.

Όσοι θετικάριοι έδωσαν πανελλήνιες, ας μας πουν ποιο μάθημα τους φάνηκε απαιτητικότερο από τα υπόλοιπα! :)

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Χρήστο.
Δεν θα μπερδέψεις την βιολογία γενικής με την βιολογία κατεύθυνσης; :hmm:

Η εξεταστέα ύλη κάθε χρόνο μένει η ίδια ή αλλάζει; Ξέρω ίσως να ναι χαζή ερώτηση αλλά ντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosvog

Νεοφερμένος

Ο christosvog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής είναι μικρή η ομοιότητα της γενικής βιολογίας με αυτήν της κατεύθυνσης. Βέβαια, από τη στιγμή που τόσα άτομα έχουν αποφύγει τη σύγχυση των δύο μαθημάτων, πιστεύω πως μπορώ να τα καταφέρω κι εγώ.

Τώρα, όσον αφορά την εξεταστέα ύλη, νομίζω ότι παραμένει ίδια κάθε χρόνο και οι αλλαγές περιορίζονται σε προσθαφαιρέσεις μικρών κομματιών. Στο λέω, όμως, με επιφύλαξη επειδή δεν έχω ψάξει το θέμα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Θα κάνετε θέματα? εμείς μόνο θεωρία έκθεςης στα καλοκαιρινά και απο Σεπτέμβρη μονο θέματα και διαγωνίσματα. Δεν είναι κι ότι πιο εύκολο να γράφεις καλοκαιριάτικα κατεβατά :P
Εμεις κανουμε θεωρια και θεματα παραλληλα. Με βολευει καλυτερα ετσι για να τα βλεπω και στην πραξη.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Χρήστο.
Δεν θα μπερδέψεις την βιολογία γενικής με την βιολογία κατεύθυνσης; :hmm:

Η εξεταστέα ύλη κάθε χρόνο μένει η ίδια ή αλλάζει; Ξέρω ίσως να ναι χαζή ερώτηση αλλά ντάξει.

Η βιολογια κατ. με την γεν. δεν εχουν καμια σχεση, εκτος ισως απο καποιες εννοιες που υπαρχουν σε καθε βιβλιο βιολογιας και ειναι απαραιτητο να υπαρχουν. Μπορουν να σου το επιβεβαιωσουν και οι αποφοιτοι αυτο. Η υλη, λογικα, θα παραμεινει ως εχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Παιδιά ξεφύλλισα την ύλη της φυσικής κατεύθυνσης και απελπίστηκα. Είναι υπέρογκη! Αν και τα πάω πολύ καλά με τη φυσική (και γενικά με όλα τα θετικά μαθήματα), φέτος έχω την εντύπωση ότι θα τα βρω μπαστούνια.

Όσοι θετικάριοι έδωσαν πανελλήνιες, ας μας πουν ποιο μάθημα τους φάνηκε απαιτητικότερο από τα υπόλοιπα! :)

Η ύλη της Φυσικής Κατεύθυνσης έχει 4 κεφάλαια:
i)Ταλαντώσεις (Μηχανικές και Ηλεκτρικές)
ii)Κύματα (Μηχανικά και Ηλεκτρικά) (μοιάζει αρκετά στις Ταλαντώσεις)
iii)Μηχανική Στερεού Σώματος (θα σου θυμίσει τις κινήσεις της Α', ευθύγραμμη ομαλή κτλπ)
iv)Κρούσεις και Φαινόμενο Doppler (σαν τις κρούσεις τις Β', λίγο πιο εξειδικευμένες)

Προσωπικά, η ύλη των Μαθηματικών μου φάνηκε μεγαλύτερη. Πάντως, μην ανησυχείς, σε διαβεβαιώ ότι θα βγει (και στα δύο μαθήματα:D).

Ώντας από Τεχνολογική γαρ, στο τελευταίο δεν μπορώ να απαντήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosvog

Νεοφερμένος

Ο christosvog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Η ύλη της Φυσικής Κατεύθυνσης έχει 4 κεφάλαια:
i)Ταλαντώσεις (Μηχανικές και Ηλεκτρικές)
ii)Κύματα (Μηχανικά και Ηλεκτρικά) (μοιάζει αρκετά στις Ταλαντώσεις)
iii)Μηχανική Στερεού Σώματος (θα σου θυμίσει τις κινήσεις της Α', ευθύγραμμη ομαλή κτλπ)
iv)Κρούσεις και Φαινόμενο Doppler (σαν τις κρούσεις τις Β', λίγο πιο εξειδικευμένες)

Προσωπικά, η ύλη των Μαθηματικών μου φάνηκε μεγαλύτερη. Πάντως, μην ανησυχείς, σε διαβεβαιώ ότι θα βγει (και στα δύο μαθήματα:D).

Ώντας από Τεχνολογική γαρ, στο τελευταίο δεν μπορώ να απαντήσω.

Εγώ από Φυσική έχω κάνει όλες τις ταλαντώσεις (σήμερα τελείωσα και το διακρότημα) και έχω κάνει τις ελαστικές κρούσεις (όχι το Doppler). Έχω ακούσει το στερεό σώμα (που πέφτει και 4ο) είναι πολύ δύσκολο!

Είναι που θέλω και Ιατρική, βλέπεις, αλλιώς δε θα αγχωνόμουν τόσο πολύ. :hmm:

Υ.Γ.: έκανα ύλη Γ Λυκείου και κατά τη διάρκεια της χρονιάς που πέρασε...αλλά σε πιο ήρεμους ρυθμούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Εγώ από Φυσική έχω κάνει όλες τις ταλαντώσεις (σήμερα τελείωσα και το διακρότημα) και έχω κάνει τις ελαστικές κρούσεις (όχι το Doppler). Έχω ακούσει το στερεό σώμα (που πέφτει και 4ο) είναι πολύ δύσκολο!

Είναι που θέλω και Ιατρική, βλέπεις, αλλιώς δε θα αγχωνόμουν τόσο πολύ. :hmm:

Το θεμα ειναι να τα πάρεις με καλό μάτι :D στο στερεό μπορούν να βάλουν περίεργα ερωτήματα αλλα συνήθως με κάποιες κλασσικές κινήσεις ξεμπερδευεις, θα το δεις όταν φτάσεις εκεί. Να λυνεις πολλές ασκησεις και να γράφεις διαγωνίσματα ώστε να οργανώσεις καλα τον χρόνο σου στις εξετάσεις.
Εγω τη μίσησα τη φυσικη φέτος αλλα μην παίρνεις παράδειγμα απο εμενα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosvog

Νεοφερμένος

Ο christosvog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Το θεμα ειναι να τα πάρεις με καλό μάτι :D στο στερεό μπορούν να βάλουν περίεργα ερωτήματα αλλα συνήθως με κάποιες κλασσικές κινήσεις ξεμπερδευεις, θα το δεις όταν φτάσεις εκεί. Να λυνεις πολλές ασκησεις και να γράφεις διαγωνίσματα ώστε να οργανώσεις καλα τον χρόνο σου στις εξετάσεις.
Εγω τη μίσησα τη φυσικη φέτος αλλα μην παίρνεις παράδειγμα απο εμενα :D

Εγώ τη Φυσική άρχισα να την απομυθοποιώ στη Β Λυκείου. Μέχρι και στις αρχές του Λυκείου πίστευα ότι η Φυσική είναι αυτό που λέμε ''χάος''. Με θεωρούσα πολύ τυχερό που κατάφερνα και έγραφα 20αρια. Τώρα, πιστεύω ότι είναι ένα δύσκολο μάθημα, το οποίο με πολύ και καλή δουλειά είναι αντιμετωπίσιμο. Βέβαια δεν μπορώ να πω ότι την έχω πάρει με καλό μάτι. :P

Εγώ στον τρόπο διαβάσματός μου κάνω τακτικά επαναλήψεις. Κάθε Σάββατο και Τρίτη (που είμαι σχεδόν κενός) κάνω επανάληψη σε κεφάλαια Φυσικής, Χημείας και Μαθηματικών. Ελπίζω να βοηθήσουν βέβαια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Που να έβλεπες εμενα στη α και στη Β... 20αρια στη φυσικη αλλα μετα...τέλος πάντων, αλλο έφταιγε σε εμενα οποτε μην αγχωνεσαι εσυ :P Με καλό διάβασμα μια χαρά θα τα πας. Ειναι καλό που κανεις επαναλήψεις ειδικά αν λυνεις ασκησεις για να λυθεί και το χέρι σου, και να μην αφήνεις κενά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Όσοι θετικάριοι έδωσαν πανελλήνιες, ας μας πουν ποιο μάθημα τους φάνηκε απαιτητικότερο από τα υπόλοιπα!

Mαθηματικά μακράν!

Δεν θα μπερδέψεις την βιολογία γενικής με την βιολογία κατεύθυνσης;

Eίναι δύσκολο να τα μπερδέψεις, γιατί κάθε βιβλίο σχετίζεται με διαφορετικούς τομείς της βιολογίας. Η γενικής ασχολείται με τη μικροβιολογία, την ανοσία, την οικολογία και την εξέλιξη και της κατεύθυνσης σχετίζεται με τη μοριακή βιολογία και τη γενετική. Εγώ το μόνο που είχα μπερδέψει ήταν οι ασθένειες, καθώς και στα δύο μαθήματα αναφέρονται αρκετές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

EleniKat

Νεοφερμένος

Η EleniKat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα!
Χρήστος λέγομαι (σιγά το σπουδαίο νέο, βλέποντας το username). Είμαι κι εγώ 97αρης και ετοιμάζομαι για τις Πανελλήνιες εξετάσεις που πλησιάζουν όλο και περισσότερο. Έχω επιλέξει από τη Β Λυκείου τη θετική κατεύθυνση και θα συνεχίσω με αυτήν και φέτος. Μάθημα επιλογής έχω πάρει βιολογία.

Παιδιά ξεφύλλισα την ύλη της φυσικής κατεύθυνσης και απελπίστηκα. Είναι υπέρογκη! Αν και τα πάω πολύ καλά με τη φυσική (και γενικά με όλα τα θετικά μαθήματα), φέτος έχω την εντύπωση ότι θα τα βρω μπαστούνια.

Όσοι θετικάριοι έδωσαν πανελλήνιες, ας μας πουν ποιο μάθημα τους φάνηκε απαιτητικότερο από τα υπόλοιπα! :)



Τα μαθηματικα εχουν τον ατελειωτο! :P Γενικα ομως με καθε κεφαλαιο που θα τελειωνεις και θα καταλαβαινεις ( θα μπαινεις στη λογικη) θα σου αρεσουν! Η φυσικη αν δεν εχεις αφησει μεχρι τωρα κενα δεν θα σε δυσκολεψει πολυ..Μονο το στερεο θα σε τρομοκρατησει στην αρχη, αλλα αν εισαι καλος θα ανταπεξελθεις.. Οσον αφορα βιολογιες, η γενικης ειναι απλα πανευκολη και βγαινει ευκολα με οργανωμενο διαβσμα..Δεν εχει καμια σχεση με αυτη της κατ., η οποια ειναι σαφως δυσκολοτερη αλλα και πολυ πιο ενδιαφερουσα( εγω την αγαπησα :D) Η χημεια, δεν θεωρειται ακραιο μαθημα και εχει αρκετες ομοιοτητες με αυτην που εχεις διδαχτει μεχρι στιγμης! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Παραθετω ενα comm του μεγα dr.tasou :
Μη ψαρώνετε ρε πιτσιρικάδες , δεν υπάρχει τίποτα ρε να πούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TimeLady

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εγώ από Φυσική έχω κάνει όλες τις ταλαντώσεις (σήμερα τελείωσα και το διακρότημα) και έχω κάνει τις ελαστικές κρούσεις (όχι το Doppler). Έχω ακούσει το στερεό σώμα (που πέφτει και 4ο) είναι πολύ δύσκολο!

Είναι που θέλω και Ιατρική, βλέπεις, αλλιώς δε θα αγχωνόμουν τόσο πολύ. :hmm:

Υ.Γ.: έκανα ύλη Γ Λυκείου και κατά τη διάρκεια της χρονιάς που πέρασε...αλλά σε πιο ήρεμους ρυθμούς!
Γεια σου και απο εδω! Κι εγω Ιατρικη θελω,με το καλο,και για τη φυσικη αγχωνομαι περισσοτερο απο ολα τα αλλα μαθηματα. Εσυ που εχεις δει λιγο πολυ την υλη,πως τα βλεπεις? Εγω εχω κανει μονο λιγο στερεο και τωρα ταλαντωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Γεια σου και απο εδω! Κι εγω Ιατρικη θελω,με το καλο,και για τη φυσικη αγχωνομαι περισσοτερο απο ολα τα αλλα μαθηματα. Εσυ που εχεις δει λιγο πολυ την υλη,πως τα βλεπεις? Εγω εχω κανει μονο λιγο στερεο και τωρα ταλαντωσεις.

Καλε μην αγχωνετε απο τωρα με την ύλη, ειναι πολυ νωρις για να κάνετε στερεό τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panossalonika

Νεοφερμένος

Ο panossalonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Γεια σου και απο εδω! Κι εγω Ιατρικη θελω,με το καλο,και για τη φυσικη αγχωνομαι περισσοτερο απο ολα τα αλλα μαθηματα. Εσυ που εχεις δει λιγο πολυ την υλη,πως τα βλεπεις? Εγω εχω κανει μονο λιγο στερεο και τωρα ταλαντωσεις.

και εγω ιατρικη θελω...εγω δεν εχω κανει καθολου στερεο. εχουμε κανεις τις μηχανικες ταλαντωσεις και τις κρουσεις. μεχρι στιγμης παντως δεν εχω καθολου αγχος....για να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top