[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
η Χημεία αυτά με τον τα οξ'ωνια και οξεοβασικές ισορροπίες τα μισούσα και μπαίνουν και 4α θέματα ....Μπορ Περιοδικός πίνακας στιβάδες μου άρεσαν εμένα αν και είχα ακούσει ότι δεν αρέσει...Αλλά οργανική και δέντρα Λατρεία μεγάλη...Η Βιολογία γενικά είναι το αγαπημένο μου μάθημα γενικά μαζί με την Φυσική...Οι μεταλλάξεις έχουν την πιο ωραία θεωρία ως προς το ενδιαφέρον ...Ο μέντελ την πιο εύκολη...Είμαι νοσηλευτική και η βιολογία με έχει ξελασπώσει πολλές φορές στη Φυσιολογία και την Παθολογία αργότερα .. Η φυσική σαν ύλη είναι πολύ κάψιμο...Στεκόμουν και διάβαζα και σκεφτόμουν τις δυνάμεις που ασκώ..Έβλεπα παντού φυσική ...Το στερεό έχει άπειρας ασκήσεις ...Δεν τελειώνουν ποτέ ...Μακράν το πιο δύσκολο κεφάλαιο αλλά σε εξιτάρει πολύ . Γούσταρα να λύνω ασκήσεις του και το πόσο ζήλεψα το θέμα του 14 δεν λέγεται σε σχέση με το ηλίθιο θέμα που έπρεπε να γράψω πέρσι.Τα μαθηματικά τα μισούσα ...Μίσος έβγαζα σπυριά και μόνο στο άκουσμα της λέξης..Μάντεψε ...Τα λάτρεψα είχαν τρομερό ενδιαφέρον και αν και τα ολοκληρώματα τα φοβόμουν καθώς τα έβλεπα στην αρχή που ξεφυλλιζά το βιβλίο ύστερα ήταν ένα από τα αγαπημένα μου κομμάτια μαζί με τα Θεωρήματα και τα όρια..Με λίγα λόγια τα μαθήματα κατεύθυνσης της 3ης είναι ουρανοξύστες πιο ωραία σε σχέση με της 2ας που έκοβα φλέβες ειδικά Φυσική (Με τον ηλεκτρισμό και τον μαγνητισμό) και χημεία με την ΔΗ (Ενθαλπία και μπαρούφες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Να ρωτήσω τα οικονομικά μαθήματα άμα αρχίζω να τα μελετώ τώρα χωρίς φροντηστήριο θα μου είναι έυκολα η μπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
η Χημεία αυτά με τον τα οξ'ωνια και οξεοβασικές ισορροπίες τα μισούσα και μπαίνουν και 4α θέματα ....Μπορ Περιοδικός πίνακας στιβάδες μου άρεσαν εμένα αν και είχα ακούσει ότι δεν αρέσει...Αλλά οργανική και δέντρα Λατρεία μεγάλη...Η Βιολογία γενικά είναι το αγαπημένο μου μάθημα γενικά μαζί με την Φυσική...Οι μεταλλάξεις έχουν την πιο ωραία θεωρία ως προς το ενδιαφέρον ...Ο μέντελ την πιο εύκολη...Είμαι νοσηλευτική και η βιολογία με έχει ξελασπώσει πολλές φορές στη Φυσιολογία και την Παθολογία αργότερα .. Η φυσική σαν ύλη είναι πολύ κάψιμο...Στεκόμουν και διάβαζα και σκεφτόμουν τις δυνάμεις που ασκώ..Έβλεπα παντού φυσική ...Το στερεό έχει άπειρας ασκήσεις ...Δεν τελειώνουν ποτέ ...Μακράν το πιο δύσκολο κεφάλαιο αλλά σε εξιτάρει πολύ . Γούσταρα να λύνω ασκήσεις του και το πόσο ζήλεψα το θέμα του 14 δεν λέγεται σε σχέση με το ηλίθιο θέμα που έπρεπε να γράψω πέρσι.Τα μαθηματικά τα μισούσα ...Μίσος έβγαζα σπυριά και μόνο στο άκουσμα της λέξης..Μάντεψε ...Τα λάτρεψα είχαν τρομερό ενδιαφέρον και αν και τα ολοκληρώματα τα φοβόμουν καθώς τα έβλεπα στην αρχή που ξεφυλλιζά το βιβλίο ύστερα ήταν ένα από τα αγαπημένα μου κομμάτια μαζί με τα Θεωρήματα και τα όρια..Με λίγα λόγια τα μαθήματα κατεύθυνσης της 3ης είναι ουρανοξύστες πιο ωραία σε σχέση με της 2ας που έκοβα φλέβες ειδικά Φυσική (Με τον ηλεκτρισμό και τον μαγνητισμό) και χημεία με την ΔΗ (Ενθαλπία και μπαρούφες)
Συμφωνώ απόλυτα με τον από πάνω! Τα μαθηματικά σπέρνουν, ειδικά εκεί με τα θεωρήματα συνέχειας και τα ολοκληρώματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Δεν είναι μαγευτικό μάθημα; (εκτός από την παπαγαλία) :redface:

Ειναι το πιο ενδιαφερον μαθημα φετος νομιζω..! Και η καθηγητρια ειναι κορυφη ! Κανει πολυ ωραιο μαθημα..
Εσυ πως την διαβαζες την βιολογια ; εννοω τα μαθαινες ολα παπαγαλια ή αλλαζες και καποιες λεξεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Εσυ πως την διαβαζες την βιολογια ; εννοω τα μαθαινες ολα παπαγαλια ή αλλαζες και καποιες λεξεις ;
Όλα παπαγαλία, και μου έτρωγε ώρες αυτό! Ο καθηγητής μου όμως ήταν ανένδοτος, μια και στόχευα ιατρική και ήθελα πολύ καλό βαθμό στη βιολογία. Όσον αφορά στη μέθοδο διαβάσματος, το μάθαινα παράγραφο-παράγραφο, λέγοντας στον τοίχο κάθε εδάφιο, ώστε στο τέλος να μη διαφέρει καθόλου από το βιβλίο. Καταραμένη αποστήθιση! :/:


Νομίζω όμως ότι δικαιώθηκα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Όλα παπαγαλία, και μου έτρωγε ώρες αυτό! Ο καθηγητής μου όμως ήταν ανένδοτος, μια και στόχευα ιατρική και ήθελα πολύ καλό βαθμό στη βιολογία. Όσον αφορά στη μέθοδο διαβάσματος, το μάθαινα παράγραφο-παράγραφο, λέγοντας στον τοίχο κάθε εδάφιο, ώστε στο τέλος να μη διαφέρει καθόλου από το βιβλίο. Καταραμένη αποστήθιση! :/:


Νομίζω όμως ότι δικαιώθηκα. :D

Εμας μας ειπε οτι θα μας δινει ερωτησεις διπλα απο καθε παραγραφο. Πιστευω ετσι θα μαθαινονται πιο ευκολα. Κι εγω πρεπει να γραψω 19+ στη βιολογια θελω δε θελω :P
Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
για ποτε θα τα εχεις μαθει αυτα..... :P μη σε νοιαζει, με υπομονη και προγραμμα ολα γινονται

Εμενα μου ειπε ο καθηγητής οτι οι παρενθέσεις είναί προαιρετικές ,δεν χρειάζεται να τις μαθεις αλλα καλο ειναι να τις ξερεις στο περιπου για να μπορεις να τοποθετείσαι σε χρονολογικο πλαισιο καλύτερά στις απαντήσεις σου!

Χαλάρωσε. :P Σιγά σιγά...
Βάλε πρόγραμμα.Εγώ εισαγωγή έβγαζα 2-3 σελίδες κάθε φορά. Ιστορία το πήγαινα μάθημα- μάθημα.Σε κάποια φρο τους έδιναν όλη την ενότητα μαζί. Όπως βολεύεσαι.Ψυχραιμία πάνω απ' όλα.
Ευχαριστώ για την ψυχολογική υποστήριξη :P

Το θέμα μου είναι ότι ποτέ δεν μπήκα στο τρυπάκι να αποστηθίζω και να μαθαίνω κάτι απ' έξω :P Όμως, από την εμπειρία μου στις φετινές εξετάσεις (της β' λυκείου), έφτυσα αίμα για να μάθω εισαγωγή 10 σελίδων (μέσα σε 5 μέρες, φυσικά) και ήταν κάτι πολύ αγχωτικό για εμένα. Δε θέλω να επαναληφθεί :/:

Και πρέπει να μαθαίνω και το λόγο του εκάστοτε φιλοσόφου στην εισαγωγή; (πχ σελ. 34, 1η παράγραφος του Δ2)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Με αυτα και με αυτα που λετε ...ανυπομονω για το πρωτο μαθημα βιολογιας κατευθυνσης αφου συνεχιζω θετικη
Υ.σ το πρωτο κεφαλαιο της χημειας ειναι χαζο η μονο εγω το θεωρω ετσι?
Γτ δεν κανουμε και χημεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Εχει πολυ θεωρια το πρωτο κεφαλαιο πλακα πλακα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ναι μια το ηλεκτρονιακο νεφος μια τα φασματα
Οκ αυτα ..αλλα γτ να διαβαζουμε τα λαθη του bohr δεν το καταλαβαινω χεχε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστώ για την ψυχολογική υποστήριξη :P

Το θέμα μου είναι ότι ποτέ δεν μπήκα στο τρυπάκι να αποστηθίζω και να μαθαίνω κάτι απ' έξω :P Όμως, από την εμπειρία μου στις φετινές εξετάσεις (της β' λυκείου), έφτυσα αίμα για να μάθω εισαγωγή 10 σελίδων (μέσα σε 5 μέρες, φυσικά) και ήταν κάτι πολύ αγχωτικό για εμένα. Δε θέλω να επαναληφθεί :/:

Και πρέπει να μαθαίνω και το λόγο του εκάστοτε φιλοσόφου στην εισαγωγή; (πχ σελ. 34, 1η παράγραφος του Δ2)

Χαχα... :P ηταν η μοναδικη παραγραφος ολοκληρου του βιβλιου που δεν ειχα μαθει και την τελευταια μερα ειχα τρελο αγχος που την αφησα... εσεις ομως δεν θα κανετε τετοια. Για καλη μου τυχη επεσε το τελευταιο κομματι που διαβασα το προηγουμενο βραδυ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Εχουμε κανει και μεις λαθη, αλλα δεν τα εχουμε γραψει και σε βιβλιο ρε φιλε :P !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Εμας μας ειπε οτι θα μας δινει ερωτησεις διπλα απο καθε παραγραφο. Πιστευω ετσι θα μαθαινονται πιο ευκολα. Κι εγω πρεπει να γραψω 19+ στη βιολογια θελω δε θελω :P
Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι !!

Kαι εμάς μας έδινε ερωτήσεις, αλλά δεν με βόλευαν! Ευχαριστώ πολύ!

Με αυτα και με αυτα που λετε ...ανυπομονω για το πρωτο μαθημα βιολογιας κατευθυνσης αφου συνεχιζω θετικη
Υ.σ το πρωτο κεφαλαιο της χημειας ειναι χαζο η μονο εγω το θεωρω ετσι?
Γτ δεν κανουμε και χημεια.

Να ανυπομονείς για το πρώτο, και να ξέρεις ότι στην πορεία γίνεται όλο και πιο ενδιαφέρουσα η βιολογία. :)
Το 1ο κεφάλαιο είναι πολύ ενδιαφέρον γιατί στην ουσία ξεπερνάμε τις παρωχημένες απόψεις για τη δομή του ατόμου, και γνωρίζουμε τις νεώτερες και πιο αντιπροσωπευτικές θεωρίες..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τώρα λοιπόν που αρχίσαμε το καλοκαιρινό, μου έχει δημιουργηθεί η εξής απορία:

Στην αρχή των θερινών μαθημάτων, την πρώτη εβδομάδα, κάνατε τρελό διάβασμα ή λίγο πιο χαλαρό?

Ρωτάω γιατί ακόμα δεν μας έχουν βάλει πολλά και σήμερα ζήτημα να έκατσα να διαβάσω 2 ώρες και αρχίζω να ανησυχώ και να σκέφτομαι οτι θα έπρεπε να χτυπάω 5ωρα:worry:

Σημ. Μαθηματικά Κατ, κάναμε τα βασικά των συναρτήσεων και είχαμε απλές εφαρμογές ενώ Βιολογία Γεν. μας έβαλε δυο παραγράφους για την ομοιόσταση. Δεν είναι πολλά δηλαδή....ακόμα:redface:

Και κάτι άλλο, μόνο εγώ είμαι τόσο αναίσθητη ακόμα και δεν έχω καταλάβει οτι διαβάζω για πανελλήνιες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζει κάνεις κανενα κάλο e-shop που να έχει σε καλές τιμές βοηθηματα??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζει κάνεις κανενα κάλο e-shop που να έχει σε καλές τιμές βοηθηματα??? :P

Παπασωτηρίου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Να ρωτήσω τα οικονομικά μαθήματα άμα αρχίζω να τα μελετώ τώρα χωρίς φροντηστήριο θα μου είναι έυκολα η μπα

ναι μπορείς να τα καταφέρεις με συστηματικό διαβασμα και προγραμμα.ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ετσι ωτε να μην τα ξεχάσεις...
Διάβασε καλά θεωρία αν είναι βγάλτην και απο το καλοκαιρι και πολλές μα πολλές ασκησεις απο το βοηθημα(εγώ είχα του σαββάλα και είμαι αρκετα ευχαριστημενος:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the plant

Νεοφερμένος

Η the plant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
@ meetmeinmontauk (συγγνώμη αν έχω το username λάθος) Ναι στα Μαθηματικά μου έχουν μείνει τα ολοκληρώματα,φυσική κατεύθυνσης έχω κάνει τις μηχανικές ταλαντώσεις και συνδυαστικά με τις κρουσεις της Β λυκείου έκανα από το 4ο όλα όσα δεν έχουν ελατήρια (χωρίς το Dopler βέβαια) χημεία έκανα όλη την οργανική αφού σε λίγα διαφέρει από της Β λυκείου και βιολογία κατεύθυνσης τελείωσα το 1ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Τώρα λοιπόν που αρχίσαμε το καλοκαιρινό, μου έχει δημιουργηθεί η εξής απορία:

Στην αρχή των θερινών μαθημάτων, την πρώτη εβδομάδα, κάνατε τρελό διάβασμα ή λίγο πιο χαλαρό?

Ρωτάω γιατί ακόμα δεν μας έχουν βάλει πολλά και σήμερα ζήτημα να έκατσα να διαβάσω 2 ώρες και αρχίζω να ανησυχώ και να σκέφτομαι οτι θα έπρεπε να χτυπάω 5ωρα:worry:

Σημ. Μαθηματικά Κατ, κάναμε τα βασικά των συναρτήσεων και είχαμε απλές εφαρμογές ενώ Βιολογία Γεν. μας έβαλε δυο παραγράφους για την ομοιόσταση. Δεν είναι πολλά δηλαδή....ακόμα:redface:

Και κάτι άλλο, μόνο εγώ είμαι τόσο αναίσθητη ακόμα και δεν έχω καταλάβει οτι διαβάζω για πανελλήνιες?:P

Nα διαβάζεις όσο εσύ κρίνεις ότι χρειάζεται. Δεν θα έχουμε τύψεις κιόλας επειδή δεν έχουμε πολλά να διαβάσουμε! Βγες μία βόλτα γιατί το χειμώνα με το σχολείο, είναι δύσκολο να βγαίνεις κάθε μέρα. Απόλαυσε αυτή τη χαλαρότητα γιατί η τρίτη λυκείου είναι πιεστική τάξη, ειδικά μετά το μάρτη. Μη χαλάς την ημέρα σου με άγχος. Μην ανησυχείς. Φιλικά, είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα, απλά μετά σκέφτηκα το πόσο ηλίθιο (συγγνώμη) είναι να έχεις άγχος για τέτοια θέματα. :)

και για του λόγου το αληθές:
https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=3839859&postcount=497
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Και κάτι άλλο, μόνο εγώ είμαι τόσο αναίσθητη ακόμα και δεν έχω καταλάβει οτι διαβάζω για πανελλήνιες?:P

Ουτε εγω εχω συνειδητοποιησει για τι διαβαζω. Απλα διαβαζω :slourp: ζητημα να κλεινω 3 ωρες, παραπανω δεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top