Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αααα, εγω μετα την εξέταση στο ΑΟΔΕ, μόλις βγήκα εξω, σκισαμε το βιβλίο και το πετάξαμε σε έναν κάδο μαζί με μια φιλη μου. Δεν αντεχαμε να περιμένουμε :hehe:
Απο το φροντιστηριο στα μαθηματικα μου λείπει και ο καθηγητής και τα περισσότερα παιδιά, γιατι υπήρχε ωραίο κλίμα μεταξύ μας :( Στα υπόλοιπα μαθηματα,εκθεση, σχεδιο,μου λείπουν πιο πολυ οι καθηγητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμένα μου λείπουν τα παιδιά από το τμήμα γενικής παιδείας και το μάθημα της Λογοτεχνίας και του Αγνώστου όπως τα κάναμε στο σχολείο....
Με πιάνει νοσταλγία παραδόξως όταν ακούω για Πλάτωνα και Αριστοτέλη. Και η Βιολογία θα μου λείψει.
Δε θα την ξαναπερνούσα την χρονιά αν δεν υπήρχε ανάγκη αλλά δεν μπορώ να πω ότι ήταν και τραγικά τα πράγματα φέτος. Ήταν πολύ πιο χαλαρά και ήρεμα απ' ότι περίμενα.Όχι τόσο από θέμα διαβάσματος όσο ψυχολογίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ήρθε πλέον και η σειρά της γενιάς του '96 να περάσει την χρονιά της Γ' Λυκείου που οδηγεί στις Πανελλήνιες.

Μιας και την πέρασα εγώ, την χρονιά που μας πέρασε έχω να σας πω πως είναι ένας μεγάλος μύθος. Δώστε τον καλύτερο σας εαυτό για να πετύχετε αυτό που εσείς επιθυμείτε.

:clapup:Καλή σας αρχή παιδιά!:clapup:


Σημείωση συντονιστή για off-topic μηνύματα

πως περασε ο καιρος τοτε που δημοσιευσες το μυνημα Ιορδανη ελεγα δεν θα περασει ο καιρος ευκολα και περασε σφαιρα.Καταλαβατε πως περασε ο καιρος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
πως περασε ο καιρος τοτε που δημοσιευσες το μυνημα Ιορδανη ελεγα δεν θα περασει ο καιρος ευκολα και περασε σφαιρα.Καταλαβατε πως περασε ο καιρος?

Εγω οχι...πως περασε ενας χρονος ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Σαν χτες το θυμάμαι που γράφαμε στο τοπικ για τη θερινή προετοιμασία. Και σήμερα γράφουν οι '97ρηδες...Βρήκα και ένα θέμα ''πρωτοετείς στη Βιολογία'' και ανυπομονώ να γράψω και εκεί (αν όλα πάνε καλά). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εμένα μου λείπουν τα παιδιά από το τμήμα γενικής παιδείας και το μάθημα της Λογοτεχνίας και του Αγνώστου όπως τα κάναμε στο σχολείο....
Με πιάνει νοσταλγία παραδόξως όταν ακούω για Πλάτωνα και Αριστοτέλη. Και η Βιολογία θα μου λείψει.
Δε θα την ξαναπερνούσα την χρονιά αν δεν υπήρχε ανάγκη αλλά δεν μπορώ να πω ότι ήταν και τραγικά τα πράγματα φέτος. Ήταν πολύ πιο χαλαρά και ήρεμα απ' ότι περίμενα.Όχι τόσο από θέμα διαβάσματος όσο ψυχολογίας.

Και εγω δεν ήμουν άσχημα ψυχολογικά, με εξαίρεση μια περίοδο τον Φεβρουάριο, λόγω φυσικης (και τελικά δίκιο είχα που ήμουν χάλια γιατι χάλια έγραψα τελικά αλλα τέλος πάντων). Ήταν κουραστική χρονια, μου ειχε λείψει ο ύπνος αλλα υπήρχαν και όμορφες στιγμές! Ειδικά στα τελευταία μαθηματα στο φροντ ήμασταν όλοι λιγο συγκινημένοι και στεναχωρημένοι που αποχαιρετιομασταν :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Για μένα ήταν υπέροχη χρονιά.Ούτε στιγμή δεν είχα άγχος και πιστεύω ότι αυτό που με βοήθησε περισσότερο ήταν η αυτοπεποίθηση και η σιγουριά που είχα από την αρχή της χρονιάς ότι θα τα καταφέρω.Δεν μπορώ να πω ότι κουράστηκα ιδιαίτερα εξάλλου ποτέ δεν ξενύχτησα.Ακόμα και όταν διάβαζα πολλές ώρες μου άρεσε γιατί σε όλα τα μαθήματα βρήκα κάτι ενδιαφέρον(ακόμα και στη φυσική που τη μισούσα μέχρι πέρυσι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Για μένα ήταν υπέροχη χρονιά.Ούτε στιγμή δεν είχα άγχος και πιστεύω ότι αυτό που με βοήθησε περισσότερο ήταν η αυτοπεποίθηση και η σιγουριά που είχα από την αρχή της χρονιάς ότι θα τα καταφέρω.Δεν μπορώ να πω ότι κουράστηκα ιδιαίτερα εξάλλου ποτέ δεν ξενύχτησα.Ακόμα και όταν διάβαζα πολλές ώρες μου άρεσε γιατί σε όλα τα μαθήματα βρήκα κάτι ενδιαφέρον(ακόμα και στη φυσική που τη μισούσα μέχρι πέρυσι).

Τι δηλωσες τελικα νικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Αααα, εγω μετα την εξέταση στο ΑΟΔΕ, μόλις βγήκα εξω, σκισαμε το βιβλίο και το πετάξαμε σε έναν κάδο μαζί με μια φιλη μου. Δεν αντεχαμε να περιμένουμε :hehe:
Απο το φροντιστηριο στα μαθηματικα μου λείπει και ο καθηγητής και τα περισσότερα παιδιά, γιατι υπήρχε ωραίο κλίμα μεταξύ μας :( Στα υπόλοιπα μαθηματα,εκθεση, σχεδιο,μου λείπουν πιο πολυ οι καθηγητές.

Εμένα ήταν ήδη στο μαύρο του το χάλι και το λυπήθηκε...
Το άφησα σε μάτι κουζίνας και η αδερφή μου το άνοιξε !!!!!!
Έσκισα τα εκτός ύλης και τα πέταξα στα σκουπίδια, τα υπόλοιπα πριν μπω στην τάξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εμένα ήταν ήδη στο μαύρο του το χάλι και το λυπήθηκε...
Το άφησα σε μάτι κουζίνας και η αδερφή μου το άνοιξε !!!!!!
Έσκισα τα εκτός ύλης και τα πέταξα στα σκουπίδια, τα υπόλοιπα πριν μπω στην τάξη...

χαχαχα δεν το πιστεύω :P
εγώ στις σελίδες που ήταν εκτός ύλης του αοδε, ζωγράφιζα ή έκανα πράξεις για τα μαθηματικά και τη φυσική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Αντε σε λιγο κλείνει το θέμα πανελλήνιες 14 και θα αρχισει το 15...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Kαλά, γιατί βιάζεστε τόσο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Οντως, μην κανετε ετσι, θα δειτε τη γλυκα μολις μπει ο Σεπτεμβρης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Και εγώ έτσι έκανα πλάκα πλάκα. Αλλά έκανα βλακεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Απο Σεπτεμβριο γοιτητες ε;

Καλο ακουγεταιι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ποιό Σεπτέμβρη καλέ; Τώρα είναι τα ωραία. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Μπααα εγω το καλοκαιρι καλα την εβγαλα :P
Εσταζε λιγο ο ιδρωτας καθε μεσημερι αλλα το αντεχα :P
Κατσε ν' ανοιξουν τα σχολεια να μην προλαβαινουν, εκει ειναι που θα δουν τη γλυκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Πανελληνιες;; τι ειναι αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ακομα στις Πανελληνιες του 2014 ειμαστε;;; Τελιωσε το πανηγυρι ρε παιδια... Αραξτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top