Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Θέλω να διαβάσω ιστορία.
:'(

Εγω να κανω μάθημα με τον αγαπημένο μου μαθηματικο :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ΑΟΔΕ μου λειπεις :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Είναι πάντως από ό,τι βλέπω γενικό το φαινόμενο να μας λείπουν τα μαθήματα που κάναμε, όσο και αν μας παίδευαν. Να συμπληρώσω ότι μου λείπει και ο τρισμέγιστος βιολόγος μου, να 'ναι καλά το παιδί...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εγώ πέρασα την ίδια φάση με τη βιολογία. Παλι καλά που μου πέρασε. :P

Δεν μπορώ να ζήσω μακριά από το Βενιζέλο.
Ναι είχαμε τις κόντρες μας όταν δεν μπορούσα να τον καταλάβω.
Ναι το Μάιο η κατάσταση χειροτέρεψε και το χάσμα ανάμεσά μας μεγάλωσε.
Ναι με εγκατέλειπε μερικές φορές αν και εμφανιζόταν συχνά πυκνά όμως στο κρητικό ήταν πάλι ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!
Ναι μπορεί να έδειξα κάποτε μια συμπάθεια και για τον Τρικούπη αλλά ο Βενιζελούκος μου ήταν η μεγάλη μου αγάπη και παντοτινή...
Πώς θα αντέξω τώρα μακριά του; :redface:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Destroy this topic :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ευχαριστω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Σε ποιο νησακι θα παμε; :D
Σκιάθο 2 Αυγούστου:D
Οντως και μένα μου έχει λείψει η χρονιά και κυρίως τα μαθηματικά κατεύθυνσης το πιο υπέροχο μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Σκιάθο 2 Αυγούστου:D
Οντως και μένα μου έχει λείψει η χρονιά και κυρίως τα μαθηματικά κατεύθυνσης το πιο υπέροχο μάθημα.

Ωραιος;) εγω Μυκονο-Παρο 30 ιουλιου εως 8 Αυγουστου. Full προγραμμα λεμεεε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Άνδρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τα οριστικοποιήσατε τα μηχανογραφικά σας, οπότε τώρα πλέον είστε ξένοιαστοι και ελεύθεροι να απολαύσετε το καλοκαίρι σας χωρίς κανένα άγχος . . .

... καλό καλοκαίρι και καλά αποτελέσματα σε όλους !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Σε (ξανα)προσκυνάω Δία! Αυτή είναι η κατάστασή μας τις τελευταίες μέρες..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Κι εμένα μου έλειψε το γνωστό και ο Αριστοτέλης, αλλά περισσότερο η τάξη μου στο φροντιστηριο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Εγω να κανω μάθημα με τον αγαπημένο μου μαθηματικο :cry_x:
Ακριβώς αυτό και νόμιζα ήμουν ο μόνος.Βασικά και στο φροντ και στο σχολείο είχα τρομερούς μαθηματικούς και ήταν ο 1 καλύτερος από τον άλλον.Οπότε θα μου λείψει πολύ το μάθημα και των 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό και νόμιζα ήμουν ο μόνος.Βασικά και στο φροντ και στο σχολείο είχα τρομερούς μαθηματικούς και ήταν ο 1 καλύτερος από τον άλλον.Οπότε θα μου λείψει πολύ το μάθημα και των 2.

Ο μαθηματικός μου στο φροντ ήταν απίστευτος. Στο σχολειο είχαμε μια μαθηματικο, πολυ καλη κυρία, απλά δεν μπορούσε να κανει το μάθημα που ήθελε γιατι γινόταν φασαρία επειδή αρκετά παιδιά δεν δινανε..! Ο μόνος απαράδεκτος ήταν ο φυσικός μας. Ούτε καν την ύλη δεν μας έβγαλε, έστω τυπικά, το πέμπτο κεφάλαιο ούτε καν το αγγιξαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Ο μαθηματικός μου στο φροντ ήταν απίστευτος. Στο σχολειο είχαμε μια μαθηματικο, πολυ καλη κυρία, απλά δεν μπορούσε να κανει το μάθημα που ήθελε γιατι γινόταν φασαρία επειδή αρκετά παιδιά δεν δινανε..! Ο μόνος απαράδεκτος ήταν ο φυσικός μας. Ούτε καν την ύλη δεν μας έβγαλε, έστω τυπικά, το πέμπτο κεφάλαιο ούτε καν το αγγιξαμε.
Μπα όχι σε εμάς δεν ήταν έτσι είχα πολύ καλούς καθηγητές και στο σχολείο και στο φροντιστήριο που σε βοηθούσαν σε ό,τι και να τους ζητούσες.Ίσως να εξαιρέσω αυτήν που μας έκανε ΑΕΠΠ στο σχολείο,δεν κατάλαβα ποτέ πότε έβγαλε όλη την ύλη χωρίς να έχει δείξει τίποτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Εμένα παίδες, από το σχολείο μου λείπουν κάποιοι καθηγητές και από το φροντιστήριο 2-3 άτομα(μαθητές)..

Επίσης μου λείπει η διοίκηση, μιας και το είχα αγαπήσει πολύ αυτό το μάθημα..με βοήθησε αρκετά άλλωστε..

Ακόμη τη θυμάμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Εμένα παίδες, από το σχολείο μου λείπουν κάποιοι καθηγητές και από το φροντιστήριο 2-3 άτομα(μαθητές)..

Επίσης μου λείπει η διοίκηση, μιας και το είχα αγαπήσει πολύ αυτό το μάθημα..με βοήθησε αρκετά άλλωστε..

Ακόμη τη θυμάμαι..
Το ΑΟΔΕ εννοείς ε;Ναι τι ωραίο συναισθημα να καις ομαδικώς 3 τέτοια βιβλία(μαζί με 2 λογοτεχνίες παιδιών θεωρητικής):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Το ΑΟΔΕ εννοείς ε;Ναι τι ωραίο συναισθημα να καις ομαδικώς 3 τέτοια βιβλία(μαζί με 2 λογοτεχνίες παιδιών θεωρητικής):P

H τελετή καύσης θα γίνω όταν περάσω στην σχολή που θέλω,αλλιώς ξανά πάλι..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top