Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Βγάλτε επιτέλους τους βαθμούς των ειδικών!!! Αντε να τελειώνουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

neo_melos

Νεοφερμένος

Ο neo_melos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
εσεις που δωσατε φετος κατα τη διαρκεια της χρονιας ποσες φορες την εβδομαδα και ποσες ωρες καθε φορα κανατε φυσικη κατευθυνσης και μαθηματικα κατευθυνσης;;;; κανατε ιδιαιτερα η ησασταν σε γκρουπακι φροντιστηριου;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Εγώ έκανα 2 φορές την εβδομάδα από δύο ώρες η κάθε φορά σε μικρό (5 άτομα) τμήμα φροντιστηρίου κατά τέτοιο τρόπο ώστε να κάνουμε ταυτόχρονα δύο κεφάλαια (πχ. ταλαντώσεις στο ένα 2ωρο και κρούσεις στο άλλο, κύματα και στερεό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
εσεις που δωσατε φετος κατα τη διαρκεια της χρονιας ποσες φορες την εβδομαδα και ποσες ωρες καθε φορα κανατε φυσικη κατευθυνσης και μαθηματικα κατευθυνσης;;;; κανατε ιδιαιτερα η ησασταν σε γκρουπακι φροντιστηριου;;;
Σε τάξη φροντιστηρίου.Τεχνολογική ήμουν και έκανα 5 ώρες Μαθηματικά Κατ και 3 Φυσική Κατ.Η θετική νομίζω κάνει 4 ώρες Μαθηματικά Κατ.Στα καλοκαιρινά μπορεί να έκανα 1 ώρα παραπάνω στο καθένα δεν θυμάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ έκανα μαθηματικά κατεύθυνσης κάθε Τετάρτη 1.5 ωρες, Πέμπτη 1 ώρα και Σάββατο 1,5 ώρες.
Φυσική κατεύθυνσης έκανα Τρίτη 1.5 ώρες και Σάββατο 1.5 ώρες.
Και στα 2 έκανα ιδιαίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
εσεις που δωσατε φετος κατα τη διαρκεια της χρονιας ποσες φορες την εβδομαδα και ποσες ωρες καθε φορα κανατε φυσικη κατευθυνσης και μαθηματικα κατευθυνσης;;;; κανατε ιδιαιτερα η ησασταν σε γκρουπακι φροντιστηριου;;;

Μαθηματικα κατ: 6 ώρες την εβδομάδα, τρια 2ωρα Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή
Φυσικη Κατ: 4 ώρες αν θυμάμαι καλα, ένα 2ωρο, δυο μονοωρα
Γκρουπακι, μαθηματικα 8 άτομα, φυσικη 6

Για τα αποτελεσματα των ειδικών μαθημάτων ξέρει κανεις τίποτα; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neo_melos

Νεοφερμένος

Ο neo_melos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
1,5 και 1,5 για φυσικη κατευθυνσης δεν ειναι λιγα κατα τη διαρκεια της χρονιας ;;;;
βγαινει ευκολα η υλη;;;;
επαναληψεις και διαγωνισματα ποτε γραφατε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
1,5 και 1,5 για φυσικη κατευθυνσης δεν ειναι λιγα κατα τη διαρκεια της χρονιας ;;;;
βγαινει ευκολα η υλη;;;;
επαναληψεις και διαγωνισματα ποτε γραφατε;;

Εμενα η ύλη της φυσικης μου φαινόταν μεγαλουτσικη οποτε για να σου πω την αλήθεια και εμενα λίγες μου φαίνονται οι 3 ώρες :/: αλλα μπορει να φταίει το φροντ μου, δεν ξέρω. Διαγωνίσματα τις Κυριακές, στα μαθηματικα έγραφα ανα δυο Κυριακές. Επαναλήψεις στα μαθηματικα κάναμε κυρίως μόνοι μας με ασκησεις που έβαζε ο καθηγητής και ρωτούσαμε απορίες. Στη φυσικη ο καθηγητής μας έκανε επανάληψη τη θεωρία στο μάθημα και εμεις μόνοι μας ασκησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOAND

Νεοφερμένος

Ο PAOAND αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
1,5 και 1,5 για φυσικη κατευθυνσης δεν ειναι λιγα κατα τη διαρκεια της χρονιας ;;;;
βγαινει ευκολα η υλη;;;;
επαναληψεις και διαγωνισματα ποτε γραφατε;;
εκανα 3 ωρες και η υλη βγηκε τον απριλιο, ειχαμε και χρονο για επαναληψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
1,5 και 1,5 για φυσικη κατευθυνσης δεν ειναι λιγα κατα τη διαρκεια της χρονιας ;;;;
βγαινει ευκολα η υλη;;;;
επαναληψεις και διαγωνισματα ποτε γραφατε;;
Εγώ έκανα 2 και 1 και η ύλη βγήκε αρχές Φλεβάρη.Διαγωνίσματα τις Κυριακές ή ορισμένες φορές γράφαμε μέσα στην εβδομάδα όποτε μπορούσε ο καθένας.Δεν μπορώ να πω ότι βγήκε δύσκολα η ύλη ούτε έκτακτα κάναμε ούτε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγω παντως εκανα 2 φορες την εβδομαδα απο 1,5 ωρα καθε φορα και εβγαλα την υλη εγκαιρως ωστε να εχω χρονο για τις επαναληψεις μου...Πιστευω 3-4 ωρες την εβδομαδα ειναι αρκετα καλα για φυσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Αυτό ηταν. Οριστικοποίησα το μηχανογραφικό μου , κλείνοντας έτσι την σκοτεινή ενότητα των πανελληνίων( δευτερη συνεχή χρόνια που δίνω) . Αντε καλό μας καλοκαίρι και καλή επιτυχία σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Σιγά σιγά αδειάζει η Αθήνα, οι πανελληνιομάχοι φεύγουν! Καλό μας καλοκαίρι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αχ, τι χρονια και αυτή! Τοσο καιρό γράφαμε σε αυτο το θεμα τις ανησυχίες μας αλλα τωρα ολα εχουν τελειώσει και πήγαν καλα τελικά (για τους περισσότερους, τουλάχιστον). Ήταν μια εμπειρία και αυτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Αχ, τι χρονια και αυτή! Τοσο καιρό γράφαμε σε αυτο το θεμα τις ανησυχίες μας αλλα τωρα ολα εχουν τελειώσει και πήγαν καλα τελικά (για τους περισσότερους, τουλάχιστον). Ήταν μια εμπειρία και αυτο :P

χαχα κι εγω αυτο σκεφτομουν σημερα!!! ποσο καιρο εχουμε να γραψουμε στο συγκεκριμενο τοπικ.....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Υπάρχει μια νοσταλγία γενικά για τη χρονιά...Αλλά είναι απλά ένας κύκλος που κλείνει. Τα καλύτερα έρχονται! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Θέλω να διαβάσω ιστορία.
:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Σε ποιο νησακι θα παμε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Θέλω να διαβάσω ιστορία.
Εγώ πέρασα την ίδια φάση με τη βιολογία. Παλι καλά που μου πέρασε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top