Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Δεν τα πηγατε καλα? :/ :/

Δεν τα πήγα όσο καλά περίμενα...Ας πούμε τώρα τελευταία σκεφτόμουν την Γεωπονία του ΑΠΘ την οποία με 13.099 που έχω βγάλει στο 2ο πεδίο δεν την πιάνω με την καμία.Σαν εναλλακτική είχα το τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων στο ΠΑΜΑΚ ή το Οικονομικο του ΑΠΘ τα οποία με τις περσινές βάσεις τα πιάνω.(στο 5ο έβγαλα 14.396).Αλλά πολύ φοβάμαι ότι δεν θα τα πιάσω γιατί πέρισυ είχαν πέσει δραματικά οι βάσεις και φέτος όλοι οι υποψήφιοι έγραψαν καλύτερα..Τώρα μέχρι να βγουν οι βάσεις θα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Δεν τα πήγα όσο καλά περίμενα...Ας πούμε τώρα τελευταία σκεφτόμουν την Γεωπονία του ΑΠΘ την οποία με 13.099 που έχω βγάλει στο 2ο πεδίο δεν την πιάνω με την καμία.Σαν εναλλακτική είχα το τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων στο ΠΑΜΑΚ ή το Οικονομικο του ΑΠΘ τα οποία με τις περσινές βάσεις τα πιάνω.(στο 5ο έβγαλα 14.396).Αλλά πολύ φοβάμαι ότι δεν θα τα πιάσω γιατί πέρισυ είχαν πέσει δραματικά οι βάσεις και φέτος όλοι οι υποψήφιοι έγραψαν καλύτερα..Τώρα μέχρι να βγουν οι βάσεις θα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα...:worry:

:/: :/: :/: Βαλε ολες τις σχολες που σ' ενδιαφερουν!! Μην ακους τις προβλεψεις, καθε λιγο και λιγακι τ' αλλαζουν! Ολα καλα θα πανε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
:/: :/: :/: Βαλε ολες τις σχολες που σ' ενδιαφερουν!! Μην ακους τις προβλεψεις, καθε λιγο και λιγακι τ' αλλαζουν! Ολα καλα θα πανε :)
Αυτό θα κάνω..Απλώς ήθελα οπωσδήποτε Θεσσαλονίκη και τώρα το βλέπω να απομακρύνεται...:/: Ευχαριστώ για το κουράγιο :)
Εσύ Αγγλική Φιλολογία θέλεις ε;Την πιάνεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
παιδια με 15127 στο τριτο πιανω νοσηλευτικη θεσ/νικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Μπορει καποιοςνα μουπει τι ειναι ο γενικος βαθμος προσβασης; Ενας φιλος μου ειχε στο πρωτο πεδιο μεγαλυτερο βαθμο απο το γβπ, ενω εγω ειχα αρκετα μικροτερο...
Πως γινεται αυτο;;
Ειναι ο μέσος όρος των βαθμών πρόσβασης που έβγαλες ( γραπτό και προφορικό). Για τα μόρια άνα πεδίο προσμετράται το 0,7 του ΓΒΠ με το 0,3 των μαθημάτων βαρύτητας του εκάστοτε πεδίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princessleia

Νεοφερμένος

Η princessleia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
συγνωμη κιολας ...εγω σε ενοχλησα με το ποστ μου??? ολοι εδω αυτο ρωτανε.... και εν τελη αν δεν σε αφορα κατι (εφοσον λεσ οτι δεν ξερεισ) μην το απαντας....και την βαση την ξερω ...ευχαριστω πολυ δεν περιμενα εσενα ή κανεναν αλλο να μου πει ποσο ηταν...απλα ηλπιζα να δωσει καποιος μια εκτιμηση για φετος , αυτο το τρομερο ζητησα :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ειναι ο μέσος όρος των βαθμών πρόσβασης που έβγαλες ( γραπτό και προφορικό). Για τα μόρια άνα πεδίο προσμετράται το 0,7 του ΓΒΠ με το 0,3 των μαθημάτων βαρύτητας του εκάστοτε πεδίου.

για τη σχολη που θελω εκεινο που εχει σημασια ειναι ο βαθμος που εχω στο πρωτο πεδιο....
ετσι δεν ειναι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
για τη σχολη που θελω εκεινο που εχει σημασια ειναι ο βαθμος που εχω στο πρωτο πεδιο....
ετσι δεν ειναι;;

Τα μόρια καθορίζουν την εισαγωγή σου στο τμήμα που θέλεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
οι ελευθερες μεταγραφες τελικα ισχυουν ξερετε? είμαι πολυτεκνη και εχω οικονομικο πρόβλημα και περιμενω την αποφαση για τις μεταγραφες για να φτιαξω μηχανογραφικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
οι ελευθερες μεταγραφες τελικα ισχυουν ξερετε? είμαι πολυτεκνη και εχω οικονομικο πρόβλημα και περιμενω την αποφαση για τις μεταγραφες για να φτιαξω μηχανογραφικο.

Ισχυουν...βαλε πρωτα την πολη σου..μετα τις αλλες..κ θ μεταφερθεις στην πολη σ αυτοματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
για τη σχολη που θελω εκεινο που εχει σημασια ειναι ο βαθμος που εχω στο πρωτο πεδιο....
ετσι δεν ειναι;;
Μετράνε τα μόρια που εχεις στο συγκεκριμένο πεδίο. Για παράδειγμα , αν θες νομική μετράνε τα μόρια που εχεις στο πρώτο πεδίο , αν θες ιατρική μετράνε τα μόρια που εχεις στο τρίτο πεδίο κ.ο.κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazmaniac

Νεοφερμένος

Ο tazmaniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ρε παιδια αυτο το αυτοματα σημαινει οτι θα γινει η μεταγραφη χωρις τη θεληση μου η θα το ζητησω απο το τμημα που με ενδιαφερει??????:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ρε παιδια αυτο το αυτοματα σημαινει οτι θα γινει η μεταγραφη χωρις τη θεληση μου η θα το ζητησω απο το τμημα που με ενδιαφερει??????:worry:

Αν βαλεις πρωτα το μερος της σχολης που μενεις,μετα την ιδια σχολη σε αλλο μερος και περνας σε οποιοδηποτε απο αυτα π δηλωσες σε στελνει στο μερος σου που εβαλες πρωτα..Αν δε το βαλεις δε σε στελνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DeSurreal

Νεοφερμένος

Η DeSurreal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εχω οριστικοποιησει το μηχανογραφικο μου και εχω βαλει για 1η επιλογη μια σχολη 13,500 μοριων και στην δευτερη μια σχολη 15,000 μοριων. Διαβαζω ομως σε καποια αρθρα οτι η σειρα προτιμησης δεν παιζει ρολο παρα μονο για στρατιωτικες αστυνομικες σχολες. Εγω εχω 16,200 μορια ειναι σιγουρο οτι πιανω την πρωτη προτιμηση μου η θα βρεθω προ εκπληξεως? :eek::confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Πρώτα ελέγχει το σύστημα αν περνάς στην πρώτη επιλογή εφόσον δεν περάσεις παει στην επόμενη δεν εχει σημασία πιο τμήμα εχει το περισσότερα μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DeSurreal

Νεοφερμένος

Η DeSurreal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ευχαριστω και ανυσηχησα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Εχω οριστικοποιησει το μηχανογραφικο μου και εχω βαλει για 1η επιλογη μια σχολη 13,500 μοριων και στην δευτερη μια σχολη 15,000 μοριων. Διαβαζω ομως σε καποια αρθρα οτι η σειρα προτιμησης δεν παιζει ρολο παρα μονο για στρατιωτικες αστυνομικες σχολες. Εγω εχω 16,200 μορια ειναι σιγουρο οτι πιανω την πρωτη προτιμηση μου η θα βρεθω προ εκπληξεως? :eek::confused::worry:
Αν τα μόρια σου είναι αρκετά για περισσότερες από μία σχολές τότε μπαίνεις σε αυτή που προηγείται στη σειρά προτίμησης των σχολών που έχεις δηλώσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpap

Νεοφερμένος

Ο dimpap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Με 17565 περναω βιολογικο και εαν ναι σε ποια πολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Με 17565 περναω βιολογικο και εαν ναι σε ποια πολη;

Σου απάντησα στο άλλο topic.
Πάτρα! Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριαντζελα

Νεοφερμένος

Η Μαριαντζελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας παιδιά! Φέτος έδωσα πανελλήνιες και σκέφτομαι σοβαρά την σχολη διοίκηση επιχειρήσεων- τουριστικών επιχειρήσεων και επιχειρήσεων φιλοξενίας στο ηράκλειο κρήτης. Θα μπορούσε κάποιος να με ενημερώσει σχετικά με τα μαθήματα, τις εγκαταστάσεις της σχολης και το ποσο ενδιαφέρον είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top