Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ασφαλώς και μπορείς. Στη Νομική τα μαθήματα των εξαμήνων δεν είναι φιξαρισμένα. Μπορείς να δηλώσεις όποιο μάθημα θέλεις όποτε το θέλεις. Δημιουργείς στην ουσία το προσωπικό σου πρόγραμμα και παίρνεις πτυχίο όταν περάσεις τον απαιτούμενο, συνολικό αριθμό των μαθημάτων της σχολής. Βέβαια είναι ευνόητο ότι χρειάζεται μία ορθολογική σειρά παρακολούθησης των μαθημάτων ανά εξάμηνο έτσι ώστε να ξεκινάς από τα βασικά και να προχωράς στα πιο απαιτητικά αλλά αυτό το βρίσκεις στην πορεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ποτέ βγαίνουν οι βαθμοί για τα ειδικά μαθήματα και συγκεκριμένα για τα αγγλικά;;;;;!!;!;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ποτέ βγαίνουν οι βαθμοί για τα ειδικά μαθήματα και συγκεκριμένα για τα αγγλικά;;;;;!!;!;;;

Οι βαθμοί των ειδικών μαθημάτων αναμένεται να ανακοινωθούν στα μέσα της επόμενης εβδομάδας.
https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...in/deltia-typoy-main/11428-14-06-30-2014.html
;)
αντε να δουμε αγωνιω κι εγω και δεν εχουν ανεβει ακομα προτεινομενες απαντησεις ισπανικων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Για να μπω σε τμήμα που θέλει ειδικό μάθημα πρέπει να έχω περάσει τη βάση στο ειδικό ή δεν εχει σημασία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Για να μπω σε τμήμα που θέλει ειδικό μάθημα πρέπει να έχω περάσει τη βάση στο ειδικό ή δεν εχει σημασία

ναι! η βαση ειναι απαραιτητη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Αντε πάλι άγχος.....ππφφφφ το περίμενα , τελοσπαντων ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αντε πάλι άγχος.....ππφφφφ το περίμενα , τελοσπαντων ευχαριστώ!

Για ποια σχολη ενδιαφερεσαι αν επιτρεπεται; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Για ποια σχολη ενδιαφερεσαι αν επιτρεπεται; :)
Έχω 16500 στο πέμπτο πεδίο και θέλω ναυτιλιακων σπουδων στο παπει που είχε πέρσι 15975 με τα αγγλικά. Οπότε θα ειναι πολύ κρίμα πιστεύω άμα δεν έχω περάσει τη βάση στα αγγλικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω 16500 στο πέμπτο πεδίο και θέλω ναυτιλιακων σπουδων στο παπει που είχε πέρσι 15975 με τα αγγλικά. Οπότε θα ειναι πολύ κρίμα πιστεύω άμα δεν έχω περάσει τη βάση στα αγγλικά...

Ειναι προφανες οτι περνας ανετα. Εχεις δει τις λυσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ειναι προφανες οτι περνας ανετα. Εχεις δει τις λυσεις;
Άμα δεν περάσω την βάση στα αγγλικά δεν μπορώ να μπω όσα μόρια και να έχω.... Απο τις λύσεις που είδα λογικά τη περνάω τη βάση , αλλα ποτέ δεν ξέρεις!! Για παράδειγμα στο ΑΕΠΠ φέτος περίμενα γύρω στο 10-12 και πήρα 17...πόσο μάλλον τα αγγλικά που έχουν και έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άμα δεν περάσω την βάση στα αγγλικά δεν μπορώ να μπω όσα μόρια και να έχω.... Απο τις λύσεις που είδα λογικά τη περνάω τη βάση , αλλα ποτέ δεν ξέρεις!! Για παράδειγμα στο ΑΕΠΠ φέτος περίμενα γύρω στο 10-12 και πήρα 17...πόσο μάλλον τα αγγλικά που έχουν και έκθεση.

Συμφωνω... επειδη ομως η εκθεση ηταν σχετικα ευκολη ελπιζω να μην βαθμολογησουν αυστηρα γιατι χρειαζομαι κι εγω εναν καλο βαθμο. Καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Συμφωνω... επειδη ομως η εκθεση ηταν σχετικα ευκολη ελπιζω να μην βαθμολογησουν αυστηρα γιατι χρειαζομαι κι εγω εναν καλο βαθμο. Καλα αποτελεσματα!
Ευχαριστώ! Επίσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι.. στο ΤΕΙ νοσηλευτικης υπαρχουν κλαδοι νοσηλευτικης πχ παθολογικη νοσηλευτικη χειρουργικη παιδιατρικη που ακολουθεις στα επομενα εξαμηνα; η ειναι γενικη;;; χρειαζομαι αμεσα απαντησηηη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mvasilak

Νεοφερμένος

Η mvasilak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ρε παιδιά με 18416 στο 3ο πεδίο πιστεύετε οτι πιάνω οδοντιατρική αθηνας??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio pao

Νεοφερμένος

Ο gio pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ρε παιδιά με 18416 στο 3ο πεδίο πιστεύετε οτι πιάνω οδοντιατρική αθηνας??????

Βάση των στατιστικών που βγήκαν είσαι στο όριο..προσωπικά πιστεύω ότι αρκούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Παιδια διαβαστε αυτο παρακαλω :)
Το εγραψε ενας καθηγητης απο τον τοπο μου, πραγματικα αξιζει να διαβασετε την ιστορια του και ιδιαιτερα τις τελευταιες παραγραφους του κειμενου, δεν θα χασετε :)

https://www.inkefalonia.gr/oles-oi-eidiseis/item/23487-ilias-toumasatos-i-zoi-sou-den-einai-mixanografiko.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια διαβαστε αυτο παρακαλω :)
Το εγραψε ενας καθηγητης απο τον τοπο μου, πραγματικα αξιζει να διαβασετε την ιστορια του και ιδιαιτερα τις τελευταιες παραγραφους του κειμενου, δεν θα χασετε :)

https://www.inkefalonia.gr/oles-oi-eidiseis/item/23487-ilias-toumasatos-i-zoi-sou-den-einai-mixanografiko.html

Πραγματικά πολύ αληθινό κείμενο. Είδες που σου απάντησα για τις κατατακτήριες στη Νομική που ρώτησες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Πραγματικά πολύ αληθινό κείμενο. Είδες που σου απάντησα για τις κατατακτήριες στη Νομική που ρώτησες?

Το ειδα και ευχαριστω για την απαντηση σου :) δεν ενδιαφερομαι για εμενα, μια φιλη μου που δυστυχως με τα μορια της δεν πιανει τη νομικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Μπορει καποιοςνα μουπει τι ειναι ο γενικος βαθμος προσβασης; Ενας φιλος μου ειχε στο πρωτο πεδιο μεγαλυτερο βαθμο απο το γβπ, ενω εγω ειχα αρκετα μικροτερο...
Πως γινεται αυτο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top