Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Ήρθε μια θεία μου πρωί πρωί και έχει πιάσει κουβέντα με τη μάνα μου...

Άρχισαν τα όργανα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγώ ξύπμησα 8:15 για να δω μήπως είμαι τυχερός και τα δω στο ιντερνετ αλλά μπα.Πάω για τρεξιματάκι τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμένα το site με τα αποτελέσματα δε φορτώνει καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εμενα φορτωνει παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
2014-07-01_8-57-17.png

Αυτό δείχνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Αυτο ακριβως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Καλημέρα! Εγω μόλις ξύπνησα! Η ανακοινωση του υπουργείου λεει για 1 η ωρα άλλες σελίδες λενε 10 άλλες 11 και ενας καθηγητης στο σχολειο μου 11:30
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εγω 10:30 θα παω στο σχολειο και βλεπουμε... Εξοπλισα το κινητο μου με τις καταλληλες εφαρμογες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Steff

Νεοφερμένος

Ο Steff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Στο σχολείο μου βγήκαν.Πήρα τηλέφωνο.Μου είπαν πήγα πολύ καλά. Σε λίγο φεύγω για να τα δω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Εγώ ξύπμησα 8:15 για να δω μήπως είμαι τυχερός και τα δω στο ιντερνετ αλλά μπα.Πάω για τρεξιματάκι τώρα.
Καλά ρε συ, πόσος συγχρονισμός πιά?!? Μόλις ξύπνησα, τρεξιματάκι, ντουζάκι, πρωινό... Άγχος ΜΗΔΕΝ όμως... Μέχρι τις 11 διάβασμα χαλαρά και μετά βολτίτσα από το σχολείο. Μακάρι μόνο να έχουν όλοι καλά αποτελέσματα, για να μην έχουμε τίποτα κορίτσια να κλαίνε τον πεθαμένο. Άμα πάνε όλα καλά μπορεί να παίξει και καφεδάκι όλη η ομάδα. Αλλιώς πίσω στο σπίτι για διάβασμα... Τους συγγενείς τους έχει αναλάβει η μαμά και είμαι κομπλέ κι από κει. Όλα καλά λοιπόν!

:clapup:Παίδες, όπως κι αν τα χετε κανονίσει σήμερα, Κ Α Λ Α Α Π Ο Τ Ε Λ Ε Σ Μ Α Τ Α ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει το γεγονος οτι τα αποτελεσματα βγαινουν περιπου ιδια ωρα στο ιντερνετ με το σχολειο,γιατι δεν θα αντεξω να παω στο σχολειο να ψαχνω ονοματα,βαθμολογητες κι παραλληλα το contrast συναισθηματων..οποτε ας ελπισουμε να μην πεσει ο server
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Στο σχολείο μου βγήκαν.Πήρα τηλέφωνο.Μου είπαν πήγα πολύ καλά. Σε λίγο φεύγω για να τα δω.

Τυχερηη. Στο δικο μου μετα τις 12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Στο σχολείο μου βγήκαν.Πήρα τηλέφωνο.Μου είπαν πήγα πολύ καλά. Σε λίγο φεύγω για να τα δω.
Έλα ρε ΕΜΙΛΑΡΑ, καλή τύχη!!! Να έχεις +500άρα από όσο ήθελες!!! ΠΑΜΕ ΓΕΡΑΑΑΑ!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει το γεγονος οτι τα αποτελεσματα βγαινουν περιπου ιδια ωρα στο ιντερνετ με το σχολειο,γιατι δεν θα αντεξω να παω στο σχολειο να ψαχνω ονοματα,βαθμολογητες κι παραλληλα το contrast συναισθηματων..οποτε ας ελπισουμε να μην πεσει ο server

Εγω ειμαι κρητη αρα αναγκαστικα θα τ δω απο το site.. δε θελω να τα ςυζηταω απο το τηλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και κάπου εδώ να σας ενημερώσω ότι το θέμα για τα αποτελέσματα των βαθμολογιών μόλις άνοιξε. :)

Καλή σας Επιτυχία παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Στο σχολείο μου βγήκαν.Πήρα τηλέφωνο.Μου είπαν πήγα πολύ καλά. Σε λίγο φεύγω για να τα δω.

ποσο σε ζηλευω!!! και με τη νικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top