Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Το πρωτο πραγμα που θα κανω αυριο θα ειναι να κλεισω το κινητο, γιατι θα παρουν ολοι εκεινοι που και και καλα ενδιαφερονται, για να μαθουν πως εγραψαα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Υπομονή !! Λίγες ώρες έμειναν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ έχω φρικάρει . Είχε μπλοκάρει το Ιντερνετ στην περιοχή όλη την νύχτα και δεν είχα τι να κάνω.Με ταινία την έβγαλα μέχρι τις 4 παρά και μετά με τα χίλια ζόρια κοιμήθηκα μέχρι τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Καλημερααααα! Εγω κοιμηθηκα κατα τις 2 παρα αλλα πριν λιγο ξυπνησα! Ελπιζω να με ξαναπαρει ο υπνος! Λιγο εμεινε
...! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Ημουν η μονη αναισθητη που χθες βγηκε, γυρισε σπιτι και ξεραθηκε στον υπνο απο την κουραση? :P
Και που μπηκατε τσατ ρε παιδια τι καταλαβατε? Ο,τι λεμε εδω, αυτα θα λεγατε κι εκει και θα αγχωνατε ο ενας τον αλλον με τις ανησυχιες σας. Τωρα που διαβασα τα χθεσινα μηνυματα αγχωθηκα λιγο :P
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ημουν η μονη αναισθητη που χθες βγηκε, γυρισε σπιτι και ξεραθηκε στον υπνο απο την κουραση? :P
Και που μπηκατε τσατ ρε παιδια τι καταλαβατε? Ο,τι λεμε εδω, αυτα θα λεγατε κι εκει και θα αγχωνατε ο ενας τον αλλον με τις ανησυχιες σας. Τωρα που διαβασα τα χθεσινα μηνυματα αγχωθηκα λιγο :P
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ :yahoo:

Εγω στην αρχη στο τσατ ξεαγχωθηκα κι περασα καλα...Καπου στης 2μμ αρχισα να αγχώνομαι εκ νέου κι να κανω υπολογισμους...Κι κατα της 3 κοιμηθηκα...Δυστυχως ξυπνησα 6.20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Εγω στην αρχη στο τσατ ξεαγχωθηκα κι περασα καλα...Καπου στης 2μμ αρχισα να αγχώνομαι εκ νέου κι να κανω υπολογισμους...Κι κατα της 3 κοιμηθηκα...Δυστυχως ξυπνησα 6.20

εγω ξυπνησα στις 7 γιατι οι γονεις μου εκαναν φασαρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά!Σε λίγες ώρες θα ξέρετε τα αποτελέσματα!! Καλή επιτυχίααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
παιδια ενα βραδυ ηταν . κι εγω δεν κοιμηθηκα αλλα και τι μαυτο; εχουμε να κανουμε κτ ; μονο να δουμε τς βαθμολογιες. συγκρινεται με το αγχος οταν γραφαμε;(για μενα με την καμια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
παιδια ενα βραδυ ηταν . κι εγω δεν κοιμηθηκα αλλα και τι μαυτο; εχουμε να κανουμε κτ ; μονο να δουμε τς βαθμολογιες. συγκρινεται με το αγχος οταν γραφαμε;(για μενα με την καμια)

Συγκρίνεται και παρασυγκρίνεται... Όταν γράφαμε ήμουν κάπως αγχωμενός το βράδυ της 27ης αλλά μια χαρά κατάφερα να κοιμηθώ. Σήμερα το μόνο που μπόρεσα ήταν να αποκοιμηθώ γύρω στις 5 και να ξυπνήσω στις 7 απ' το άγχος. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Συγκρίνεται και παρασυγκρίνεται... Όταν γράφαμε ήμουν κάπως αγχωμενός το βράδυ της 27ης αλλά μια χαρά κατάφερα να κοιμηθώ. Σήμερα το μόνο που μπόρεσα ήταν να αποκοιμηθώ γύρω στις 5 και να ξυπνήσω στις 7 απ' το άγχος. :/:

Same here.
Για μένα το άγχος των αποτελεσμάτων ειναι πολύ χειρότερο.
Μακάρι να έχουν πάει ολα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Συγκρίνεται και παρασυγκρίνεται... Όταν γράφαμε ήμουν κάπως αγχωμενός το βράδυ της 27ης αλλά μια χαρά κατάφερα να κοιμηθώ. Σήμερα το μόνο που μπόρεσα ήταν να αποκοιμηθώ γύρω στις 5 και να ξυπνήσω στις 7 απ' το άγχος. :/:

Συμφωνω οσο σιγουρος κι να ειναι κανεις για την επιδοση του,εχει το αγχος μην δει κατι ανεπαντεχο,ενω οταν γραφαμε στις πανελληνιες ξεραμε οτι ειχαμε προετοιμαστει μια ολοκληρη χρονια και ήμασταν ετοιμοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εγω full αναισθητος, δεν περνανε πλεον τα αποτελεσματα απο το χερι μας... 11 πιστευετε θα τα αναρτησουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Εγω full αναισθητος, δεν περνανε πλεον τα αποτελεσματα απο το χερι μας... 11 πιστευετε θα τα αναρτησουν;

Εγώ κάπου εκεί, ίσως λίγο μετά τις 11 λέω να πάω στο σχολείο. Πιστεύω όμως ότι θα περιμένω, πιθανώς μετά τη 1... Θα δείξει. Καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Ακουστε εδω βρε και μην αγχωνεστε!! :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εγω full αναισθητος, δεν περνανε πλεον τα αποτελεσματα απο το χερι μας... 11 πιστευετε θα τα αναρτησουν;

Στο ιντερνετ σιγουρα κατα της 1...Στο σχολειο 12-1,καποια σχολεια 12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Το καθε σχολειο κανει upload τα αποτελεσματα των μαθητων του στο internet ή το υπουργειο οταν παρει το οκ απο πολλα σχολεια; Απο ολα δεν νομιζω γιατι σε καποια νησια αργουν (λογικα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδιαααα ας παμε καλα κι αν εχω γραψει 17600-18200 και περναω φαρμακευτικη θα κερασω ολο το ischool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
γυρω στις 9 ο διευθυντης καθε σχολειου παραλαμβανει τα αποκομματα των βαθμολογιων . αφου τα φερει στο σχολειο ακολουθει ο ελεγχος απο μια ομαδα καθηγητών για να δουν αν ταυτιζονται τα αποκομματα με τα στοιχεια του κάθε μαθητη. μολις ολοκληρωθεί αυτη η διαδικασία τα περισσοτερα σχολεια αναρτουν τα αποτελεσματα(στο δικο μ σχολειο γυρω στις 10-12) παρα τον κανονισμο π οριζει ως ωρα ανακοινωσης τη 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αν το άγχος μου πριν την έκθεση ήταν 8 τώρα το άγχος μου είναι 48!
Κοιμήθηκα ελάχιστα και μάλιστα έβλεπα όνειρο τους βαθμούς που πήρα.. Δε μου άρεσαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top