Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Παιδια μην αγχωνεστε απο οσους λενε οτι εχουν μαθει τους βαθμους... Καθε χρονο τα ιδια γινονται... Και λιγο πριν βγουν οι βασεις θα βγαινουν καποιοι και θα λενε οτι ηδη τις ξερουν.... Οποτε αραχτα και χωρις αγχος... Για οσους εχουν παντως πολυ αγχος καλο θα ειναι να πανε με τους κολλητους τους να τους δουνε ολοι μαζι για αλληλοσυμπαρασταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια..... δε μπορω ουτε κι εγω να μπω στο τσατ.. αλλα δεν πειραζει αφου νυσταζω.
Να μας ευχηθω λοιπον καλα αποτελεσματα και μη φοβαστε τιποτα! Αυριο μας περιμενουν πολλες εκπληξεις, η αναμονη τελειωνει...
Και ας μην ξεχασουμε να ζησουμε εκεινη τη στιγμη που θα στριμωχτουμε στους πινακες και θα αντικρισουμε τον πρωτο μας βαθμο... :Ρ
Καληνυχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος Π...

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Π... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Για αυτους που λενε σιγα ρ παιδια μην αγχωνεστε και οτι ειστε ΤΟΣΟ υπερανω που δεν θα κοιταγατε τους βαθμους ακομα και αν ειχατε γνωστο.. Αν οντως ειχατε παλεψει σκληρα ολη τη χρονια και μια ωρα νωριτερα να μπορουσατε να δειτε τους βαθμους θα το κανατε. Οποτε δεν θελω να ακουω απο παιδια που δεν εχουν αφιερωσει πολυ χρονο σε αυτην την οδυνηρη προσπαθεια φετος, συμβουλες και προτροπες ή να προσπαθουν να το παιξουν τιμιοι κτλ. Γιατι φυσικα αν το να δουμε τα αποτελεσματα νωριτερα θα μας εδινε καποιο πλεονεκτημα ουτε εγω θα το εκανα. Αλλα απο τη στιγμη που η χρηση ''μεσου'' απλως θα μας βοηθησει λιγο με το αγχος και τιποτα αλλο δεν βλεπω το λογο, ατομα που δεν εχουν αφιερωσει τον ιδιο χρονο στο διαβασμα να μας κανουν κηρυγμα για αρχες και αξιες.

Φυσικα υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα λιγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εγω τελικα μπηκα chat...Μπειτε κι αλλοι να γινουμε πιο πολλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
παιδια εσεις θα πατε στο σχολειο ή θα τα δειτε απο το ιντερνετ τα αποτελεσματα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Και τα δύο, αλλά πρώτα στο σχολείο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
παιδια εσεις θα πατε στο σχολειο ή θα τα δειτε απο το ιντερνετ τα αποτελεσματα;;;

Εγω θα τα δω απο το ιντερνετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Εγω θα τα δω απο το ιντερνετ

κι εγω απο το ιντερνετ θα τα δω αλλα ολα τα παιδια που μιλαω λενε οτι θα πανε στο σχολειο κι αρχιζω να ανυσηχω μηπως πρεπει να παω κι εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
παιδια εσεις θα πατε στο σχολειο ή θα τα δειτε απο το ιντερνετ τα αποτελεσματα;;;

Σχολείο να παρηγορησουμε ο ένας τον άλλο.. Άσε που θα μπουκαρουν όλοι στη σελίδα και ο σερβερ θα πέσει και η αγωνία θα παραταθει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelis_P

Νεοφερμένος

Ο Pantelis_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
που θα βγουν πρωτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
δεν μου ανοιγει το τσατ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelis_P

Νεοφερμένος

Ο Pantelis_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
keep trying
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
ειναι κανεις τσατ? ειμαι απο κιν και δεν μπορω να μπω.

ολοι για υπνο πηγατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Είμαστε αρκετοί...Μπορούμε και καλύτερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
ειναι κανεις τσατ? ειμαι απο κιν και δεν μπορω να μπω.

ολοι για υπνο πηγατε?

Είναι άτομα,εγώ ήμουν πριν λίγο,αλλα βγήκα κατα λάθος και από τότε δεν μπορώ να μπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
αναμεινατε στο ακουστικο
καταφθανουν ενισχυσεις σε λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
δεν μου ανοιγει το τσατ :(

Καλύτερα,πίστεψε με δεν χάνεις τίποτα όπως το έχουν κάνει...ότι να'ναι λένε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelis_P

Νεοφερμένος

Ο Pantelis_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Καλύτερα,πίστεψε με δεν χάνεις τίποτα όπως το έχουν κάνει...ότι να'ναι λένε..
χαχα ναι. ειμαι απο θεωρητικη και ελεγαν για αοθ κλπ τπτ δεν καταλαβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Sleep is for the weak. Still awake. :-S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Τα αποτελεσματα θα αναρτηθουν στα σχολεια;; δηλαδη θα μπορει ο οποιοσδηποτε να βλεπει τους βαθμους ολων των παιδιων;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top