Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Δε μου ανοίγει το chat... Και λέω να σας κάνω παρέα.
Πάντως μίλησα με Αθήνα και τους ξέρουν ΟΛΟΙ τους βαθμούς. Είναι σχεδόν αυτονόητο. Αλί σε μας τους επαρχιώτες :hmm:
Ουτε εμενα μου ανοιγει το chat,ενω το σαββατο μου ανοιγε κανονικα....ΤΙ??????Εγω που μένω Αθηνα δεν ξερω τους βαθμους μου κι θελω....Πως τους ξερουν?
Πως τους μαθαινουν;; ολοι γνωστους εχουν ;;;
Το σκεφτομαι να παρψ το λεωφορειο αυριο, αλλα ποιος παει μες στη ζεστη στο σχολειο...
Απο την αλλη, αν ανακοινωθουν νωριτερα τα αποτελεσματα στο σχολειο;

Γνωστοί στα υπουργεία, στις διευθύνσεις, μπαμπάδες που έχουν καλές διασυνδέσεις κλπ...
Ει αμα είναι να βγουν 1 η ώρα να μην τρέχω πρωινιάτικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tenekes

Νεοφερμένος

Ο Tenekes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αν μαθητες του 20 εγραψαν τετοιο βαθμο στην εκθεση,οι υπολοιποι τι θα γινουν??:stunned:

Εχει να πεσει γελιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Και η γιαγιά μου έχει γνωστούς στη δευτεροβάθμια που έχουν πρόσβαση στους βαθμούς. Είναι ζήτημα τιμής να περιμένεις την ώρα των αποτελεσμάτων γιατί δεν είσαι εσύ κάτι διαφορετικό από τους άλλους.Ηρεμήστε και σκεφτείτε πως δεν τελειώνει εδώ ο αγώνας ..μπορεί να χάσουμε ή να κερδίσουμε την μάχη αλλά δεν σημαίνει πως χάσαμε ή κερδίσαμε τον πόλεμο..Χαλαρώστε και βγείτε να τα σπάσετε,γυρίστε πρωί και μετά να πάτε σχολείο σαν να μην έχει γίνει τίποτα ..σκληροί,ψυχροί και πάνω από όλα ψύχραιμοι ,κλείστε αυτιά και κοιτάτε μόνο μπροστά..Στα @@@ σας τι έβγαλαν οι άλλοι και στα @@@ τι λένε οι καθηγητές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandkonst

Νεοφερμένος

Ο alexandkonst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
καλα χαλαρωστε λιγο
πρωτον, τι σημερα τι αυριο τι τωρα ρε μαγκες, δεν θα ειναι τα μορια +500 αν τους μαθετε σημερα
δευτερον, που ξερετε αν δεν σας πουλανε παπα, στο ιντερνετ ειμαστε, να και εγω τα εμαθα χθες κιολλας και ειχα 18 σε ολα εκτος απο εκθεση που ειχα 16, αν δεν εγραφα τα προηγουμενα θα λεγατε εδω ααα αυτος ειναι ψαγμενος και μυρωδιας και ιστοριες
οσο για το τσατ και ιστοριες, σιγα ρε μαγκες πως κανετε ετσι, δηλαδη αν σε μερικα χρονια τυχει τιποτα στη δουλεια η με καποιον γνωστο πως θα διαχειρστηστειτε την κατασταση μου λετε? Οχι οτι εγω ειμαι καλυτερος βεβαια που φετος απο τα νευρα μου εσπασα 2 καρεκλες και μια πορτα στο σχολειο και δεν ξερω και γω τι στο σπιτι, ομως τουλαχιστον τωρα καθομαι και ευχαριστιεμαι, ειδικα εφοσον οταν εδινα φυσικη ελεγα οτι δεν θελω να ξαναδω τον ευατο μου τοσο εξαθλιωμενο, αν κανετε ετσι για το οτιδηποτε, μετα αντε φατε παλι στα φορουμ το καλοκαιρι σας να περιμενετε βασεις, μετα αντε παλι στα φορουμ να δειτε αν η πολη ειναι καλη να βρειτε σπιτι κτλ κτλ, μετα αντε φορουμ να μαθετε για τη σχολη σας και ετσι περναει η ζωη στα φορουμ, θα με βρισετε αλλα αυτη ειναι η αληθεια, ολη τη χρονια οσοι ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, θα καταλαβαινετε τι εννοω, οταν σκεφτοσασταν οτι χανετε την ταδε δραστηριοτητα επειδη εχετε να διαβασετε τα κολομαθηματικα και την κολοφυσικη( οποιος πει οτι το εκανε με χαρα ειναι υποκριτης), τωρα καντε αυτη τη δραστηριοτητα, αυτα απο μενα τον "κακο"

Και η γιαγιά μου έχει γνωστούς στη δευτεροβάθμια που έχουν πρόσβαση στους βαθμούς. Είναι ζήτημα τιμής να περιμένεις την ώρα των αποτελεσμάτων γιατί δεν είσαι εσύ κάτι διαφορετικό από τους άλλους.Ηρεμήστε και σκεφτείτε πως δεν τελειώνει εδώ ο αγώνας ..μπορεί να χάσουμε ή να κερδίσουμε την μάχη αλλά δεν σημαίνει πως χάσαμε ή κερδίσαμε τον πόλεμο..Χαλαρώστε και βγείτε να τα σπάσετε,γυρίστε πρωί και μετά να πάτε σχολείο σαν να μην έχει γίνει τίποτα ..σκληροί,ψυχροί και πάνω από όλα ψύχραιμοι ,κλείστε αυτιά και κοιτάτε μόνο μπροστά..Στα @@@ σας τι έβγαλαν οι άλλοι και στα @@@ τι λένε οι καθηγητές..
πες τα ρε μαγκα, να και ενας που μιλησε με σοφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Καλά τι τα βγάζουν λοιπόν αύριο; Αφού η μισή Ελλάδα τα έχει μάθει από γνωστούς :P

Είναι γελοίο αυτό!Ακόμα και σ'αυτό το θέμα κοιτάμε πώς θα κάνουμε την π**στια για να επωφεληθούμε...Απορώ δηλαδή...:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Είναι γελοίο αυτό!Ακόμα και σ'αυτό το θέμα κοιτάμε πώς θα κάνουμε την π**στια για να επωφεληθούμε...Απορώ δηλαδή...:verymad:

Κι εγώ έχω αυτήν τη στιγμή την ευκαιρία αν πιέσω τα πράγματα. Αλλά το βρίσκω χαζό να τα ξέρω εγώ εκ των προτέρων και όλοι οι άλλοι να έχουν πεθάνει στην αγωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Other

Νεοφερμένος

Η Other αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
σε ποιο site βγαινουν οι βαθμοι παιδια? και τι ωρα περιπου? ξερει κανεις?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Είναι γελοίο αυτό!Ακόμα και σ'αυτό το θέμα κοιτάμε πώς θα κάνουμε την π**στια για να επωφεληθούμε...Απορώ δηλαδή...:verymad:

Να επωφεληθούμε από τι ;
Προσωπικά εγώ αύριο θα πάρω τους βαθμούς μου αλλά καρφάκι δεν μου καίγεται αν κάποιος ξέρει ήδη τους βαθμούς του.
Και που τους ξέρει τώρα τι ; Αλλάζει κάτι ; Μάλλον όχι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Το έθιμο με το τσατ(κάθε χρόνο παραμονή αποτελεσμάτων πανελληνίων το βράδυ λέμε μπούρδες για να περάσει η ώρα) έχει αρχίσει..!!

Παρακαλώ,όσοι πιστοί προσέλθετε..!!

Είναι η σειρά μας φέτος...Come on guys ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
παιδια τι παιζει με το τσατ? θα ηθελα κι εγω να συμμετασχω γιατι κοντευω να βαλω τα κλαμματα απο την αγωνια αλλα δεν μου ανοιγει!!! μου βγαζει απλα μια γκρι κενη σελιδα :confused: help me!! δεν θα αντεξω να δω αλλα ονειρα με εμενα κι εκατονταδες αλλους να συνοστιζονται στους πινακες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Refresh ανα δεκάλεπτο στο chat και τα χέρια σταυρωμένα μήπως σας βάλει μέσα ('κλειδώνει' την IP σε κάθε προσπάθεια για 10 λεπτά).

Πάει καιρό που είναι έτσι και παρά τα παράπονα που έχουν γίνει από πολλούς δεν έχει φτιαχτεί ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αχ θα κλάψω, άνοιξε και αυτό το θέμα :cry_x:
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=152066
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
τωρα μπηκα και δουλευε, ελπιζω να συμβαινει το ιδιο και το βραδυ. Παρακαλω θερμη παρακληση να μην αρχισετε ορισμενοι τους σνομπισμους σας και το ποσο καλα γραψατε και τους κομπλαρετε παλι ολους, σημασια εχει να δινουμε ο ενας θαρρος στον αλλον! :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Μακαρι να ανοιγε κατα λαθος το συστημα και να εβλεπα τους βαθμους...
με ταινιες θα τη βγαλω ολο το βραδυ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Παιδιά,σε εμένα μπήκε το τσατ με την πρώτη,απίστευτο!! Δεν πρόκειται να βγω τώρα :D
Μίλησα με την καθηγήτριά μου στο σχέδιο και μου είπε ότι τα πήγα καλά στο γραμμικό και μου έχει φύγει ένα απίστευτο βάρος τώρα!! Πιο πολύ άγχος είχα για αυτό,παρά για τους βαθμούς αύριο.

Πάντως αυτό που συμβαίνει με την έκθεση είναι απαράδεκτο. Είναι σαν να κόβουν επίτηδες από όπου βρουν. Γιατί; Ίσα ίσα για να γίνεται ντόρος για αυτό το μάθημα; Για να δείξουνε ότι όλοι είμαστε άχρηστοι και δεν μπορούμε να εκφραστούμε και έτσι να δώσουν τροφή στους μεγαλύτερους που επιμένουν ότι η νέα γενιά δεν μπορεί να μιλήσει ελληνικά,κλπ κλπ; Το γελοίο είναι όταν υπάρχουν αποκλίσεις πολλών μονάδων. Μια φίλη μου είχε πάρει 18 από τον έναν,και 15 από τον άλλον! Τέλος πάντων... Εγώ χρειάζομαι οπωσδήποτε 16+ στην έκθεση. Αν δω λιγότερο, τότε ελπίζω να έχω περισσότερο απ'όσο περιμένω σε όλα τα υπόλοιπα, διαφορετικά... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Παιδιά,σε εμένα μπήκε το τσατ με την πρώτη,απίστευτο!! Δεν πρόκειται να βγω τώρα :D
Μίλησα με την καθηγήτριά μου στο σχέδιο και μου είπε ότι τα πήγα καλά στο γραμμικό και μου έχει φύγει ένα απίστευτο βάρος τώρα!! Πιο πολύ άγχος είχα για αυτό,παρά για τους βαθμούς αύριο.

Πάντως αυτό που συμβαίνει με την έκθεση είναι απαράδεκτο. Είναι σαν να κόβουν επίτηδες από όπου βρουν. Γιατί; Ίσα ίσα για να γίνεται ντόρος για αυτό το μάθημα; Για να δείξουνε ότι όλοι είμαστε άχρηστοι και δεν μπορούμε να εκφραστούμε και έτσι να δώσουν τροφή στους μεγαλύτερους που επιμένουν ότι η νέα γενιά δεν μπορεί να μιλήσει ελληνικά,κλπ κλπ; Το γελοίο είναι όταν υπάρχουν αποκλίσεις πολλών μονάδων. Μια φίλη μου είχε πάρει 18 από τον έναν,και 15 από τον άλλον! Τέλος πάντων... Εγώ χρειάζομαι οπωσδήποτε 16+ στην έκθεση. Αν δω λιγότερο, τότε ελπίζω να έχω περισσότερο απ'όσο περιμένω σε όλα τα υπόλοιπα, διαφορετικά... :whistle:
πιστευω οτι η εκθεση θα ριξει πολλους μεσους ορους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
εκεί που ανησυχούσα για τη φυσική, έχω να ανησυχώ και για την έκθεση !! Δεν αντέχεται τόσο άγχος και τόση αγωνία !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Οχι οτι εγω ειμαι καλυτερος βεβαια που φετος απο τα νευρα μου εσπασα 2 καρεκλες και μια πορτα στο σχολειο και δεν ξερω και γω τι στο σπιτι,

Σώρα ρε Στάνκογλου, Αντωνίου...ούτε στην 10η Εντολή να ήσουν. Ούτε γκόμενα να με έφτυνε δεν θα έκανα έτσι πόσο μάλλον για τις πανελλήνιες. Βιασμένος με 2 χρονιές εξετάσεις (Β' και Γ' Λυκείου) στα κατεύθυνσης και σε όλα τα γενικής. Τα χειρότερα θέματα σε μαθήματα που εξετάστηκαν ποτέ σε Πανελλήνιες ήταν:

Β' Λυκείου

- Ευκλείδεια Γεωμετρία (κεφάλαια 9-12)
- Άλγεβρα (χειρότερα θέματα σε αριθμητικές και γεωμετρικές προόδους)
- Αρχαία (Αντιγόνη)
- Ρωμαϊκή, Βυζαντινή και Μεσαιωνική Ιστορία
- Φυσική (Ηλεκτρισμός και Μαγνητισμός = Βατερλώ για την Θεωρητική)
- Μαθηματικά Κατεύθυνσης (ειδικά σε ασκήσεις με Κωνικές Τομές και Θεωρία Αριθμών)
- Έκθεση (έπιανε ακριβώς 50/100 και το άριστα ήταν το 40)

Γ'΄Λυκείου

- Φυσική Γενικής Παιδείας (ότι να 'ναι)
- Ιστορία Γενικής Παιδείας (2 τόμοι παπαγαλία)
- Έκθεση (έπιανε ακριβώς 50/100 και το άριστα ήταν το 40)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδια δεν μου μπαινει το chatttttt
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pol_94

Νεοφερμένος

Ο pol_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παιδια δεν μου μπαινει το chatttttt
ουτε σε εμενα μπαινει αλλα ας κρατησουμε συνοχη στο θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top