Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Επισημη ανακοινωση απο το υπουργειο δεν εχουμε ακομα! Μην μας κανουν κανενα χουνερι και τα βγαλουν Τεταρτη!

Καλά, όντως, αυτοί απο το υπουργείο ποτε περιμένουν να βγάλουν ανακοίνωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Εμενα γιατι μου βγαζει σφαλμα? :(
Μια καθηγήτρια χθες μου είπε κατα τις 11, αν θυμάμαι καλα.

Δεν θέλω να δω τους βαθμους!!! Φοβάμαι οτι θα έχω πάρει σε ολα λιγότερα απο όσα περιμένω και επειδή τα έχω υπολογίσει χίλιες φορές θα καταλάβω οτι δεν βγάζω αρκετά μόρια, και μετα... :cry_x:
Και εγω ακριβως αυτο φοβαμαι...παρα πολυ ομως:worry:
Ηθελα να παραθεσω κατι απο τον Κοελιο το βραδυ αλλα βλεπω πολυ ηττοπαθεια για τ' αποτελεσματα οποτε θα το γραψω τωρα:
" Κανεις δεν χανετε σε τουτο τον κοσμο. Ακομη κι οταν καποιες στιγμες πιστευει πως οι συνθηκες και οι αλλοι ειναι πιο δυνατοι απο εκεινον.Το μυστικο ειναι να μην εγκαταλειπεις τον αγωνα".

Ενταξει...πολυ καλο :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εμενα γιατι μου βγαζει σφαλμα? :(

Δεν θα λειτουργεί η σελίδα μαλλον... Να το συνηθίζουμε σιγα σιγα γιατι αυριο θα πέφτει συνέχεια ο server :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Α τελεια τοτε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Μεχρι να ανοιξει αυριο η σελιδα θα βγαζει σφαλμα οτι βρισκεται εκτος λειτουργειας μν ανησυχειτε. Και να ξερετε να πατατε ανανεωση σελιδας και οχι να μπαινεται στην σελιδα απο λινκ γιατι τρωει κατι κολληματα. (ακυρο αλλα το ειχα παθει οταν περιμενα τα δικα μ αποτελεσματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Denise2

Νεοφερμένος

Η Denise2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Θ υπαρχει δλδ προβλημα μ τ σελιδα??? γιατι εγω δν θελω ν τ δω απ τ σχολειο..προτιμω σπιτι μ με την οικογενεια μ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOAND

Νεοφερμένος

Ο PAOAND αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις τι ωρα θα βγουν αυριο τα αποτελεσματα στα σχολεια και τι ωρα στο internet; απο οτι διαβασα λενε μεριμερι οποτε κατα τισ 12.00;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πέρυσι στο σχολείο μου από τις 11 τα έδιναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Θα φάω όλο το ψυγείο μέχρι αύριο το πρωί :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
αυριο στο σχολείο σας τι ώρα θα πάτε ; εγώ κατα τις 9 σκέφτομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
αυριο στο σχολείο σας τι ώρα θα πάτε ; εγώ κατα τις 9 σκέφτομαι..
10-11 ανάλογα με την όρεξη των φίλων μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ με το αστικό των 10.Οπότε 10+ θα είμαι εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
10-11 ανάλογα με την όρεξη των φίλων μου:P

Τις 10:30 θα ξεκινήσω και 11 παρά θα είμαι σχολείο..Θα πάω με τα πόδια να χαλαρώσω και λίγο..Μαζί με την αδερφή μου θα πάω, σε περίπτωση που πάθω κανένα εγκεφαλικό να καλέσει το ασθενοφόρο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Κι εγώ 10 λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Ο Διευθυντής κάθε Λυκείου (ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Β) με μέλη του Συλλόγου Διδασκόντων, αμέσως μετά την παραλαβή των καταστάσεων και των αποκομμάτων πρέπει να προβούν στον απαραίτητο έλεγχο μεταξύ των καταστάσεων και των αποκομμάτων και στη συνέχεια να αναρτήσουν τα αποτελέσματα το μεσημέρι της Τρίτης 1 Ιουλίου.

Read more: https://www.newsbomb.gr/koinwnia/sto...o-gia-na-deite-tis-vathmologies#ixzz367yL6OjH
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Eγώ δεν ξέρω τι ώρα θα πάω, θα δω τι ώρα θα ξυπνήσω και βλέπουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Εγω κανοντας προετοιμασια για τα αθλήματα θα ξεκινησω απο τις 6,30 το πρωι και θα τρέχω στο τετράγωνο, που θα παει θα το βγάλω το χιλιάρι σε 2,30 λεπτά αντί του 4,30, καλά το άγχος δεν παλεύεται εχουν περάσει απο το μυαλό μου χιλιάδες εικονες αν βγάλω ή όχι τα απαιτούμενα μορια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Πέρυσι στο σχολείο μου από τις 11 τα έδιναν.

εμας περυσι τα ειχαν δωσει στη 1:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Καλά, όντως, αυτοί απο το υπουργείο ποτε περιμένουν να βγάλουν ανακοίνωση;

Λογικα τωρα οπου να ναι πρεπει να βγει ανακοινωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Λογικα τωρα οπου να ναι πρεπει να βγει ανακοινωση..

Στην τηλεόραση πριν λίγο είπαν "αύριο ίσως οι βαθμοί". Ίσως; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top