Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Μη μου τα λες αυτά και αρχίσω κι εγώ από κανένα 10αράκι... Κι εγώ δεν έχω καμία ιδέα, ειδικά για την έκθεση πόσο θα με βαθμολογήσουν.. Εγώ πάντως θα την έπαιρνα σωστή :P
Ε κοίτα και εγώ σωστή θα την έπαιρνα τη δικιά μου αλλά δεν είμαι φιλόλογος...π.χ την περίληψη την βρήκα αρκετά εύκολη και στο σχολείο ο φιλόλογός μου λέει περισσότερο έχαναν στις περιλήψεις παρά στην έκθεση.Στα άλλα έχω μια γενική ιδέα πιστεύω +-1 μονάδα πόσο έχω γράψει έκθεση έχω την μεγάλη περιέργεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ε κοίτα και εγώ σωστή θα την έπαιρνα τη δικιά μου αλλά δεν είμαι φιλόλογος...π.χ την περίληψη την βρήκα αρκετά εύκολη και στο σχολείο ο φιλόλογός μου λέει περισσότερο έχαναν στις περιλήψεις παρά στην έκθεση.Στα άλλα έχω μια γενική ιδέα πιστεύω +-1 μονάδα πόσο έχω γράψει έκθεση έχω την μεγάλη περιέργεια

Α εγώ σε όλα έχω αμφιβολίες εκτός από την παράγραφο που μου βγήκε πολύ καλή (φτου μην την γρουσουζέψω).. Ακόμα και στα συνώνυμα-αντώνυμα πρέπει να έχω κάνει πατάτα γιατί έχω βρει λάθος, έγραψα σε μια λέξη αντώνυμο ενώ χρειαζόταν συνώνυμο.. Ελπίζω να μην το έκανα έτσι σε όλη την άσκηση :/::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Α εγώ σε όλα έχω αμφιβολίες εκτός από την παράγραφο που μου βγήκε πολύ καλή (φτου μην την γρουσουζέψω).. Ακόμα και στα συνώνυμα-αντώνυμα πρέπει να έχω κάνει πατάτα γιατί έχω βρει λάθος, έγραψα σε μια λέξη αντώνυμο ενώ χρειαζόταν συνώνυμο.. Ελπίζω να μην το έκανα έτσι σε όλη την άσκηση :/::whistle:
Καλά συνώνυμα/αντώνυμα είναι μια πονεμένη ιστορία αλλά οι άλλες ασκήσεις μου φάνηκαν εύκολες αρκετά.Τώρα θα δούμε αύριο τι έχουμε κάνει αλλά να χεις όλη την άσκηση λάθος επειδή έχεις γράψει τα αντίθετα είναι λίγο μεγάλη απροσεξία.Δεν έχεις τσεκάρει πουθενά προτεινόμενες απαντήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εγω στην εκθεση εχω παει πολυ ασχημα και πιστευω πως θα μου ριξει πολυ τον μεσο ορο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Καλά συνώνυμα/αντώνυμα είναι μια πονεμένη ιστορία αλλά οι άλλες ασκήσεις μου φάνηκαν εύκολες αρκετά.Τώρα θα δούμε αύριο τι έχουμε κάνει αλλά να χεις όλη την άσκηση λάθος επειδή έχεις γράψει τα αντίθετα είναι λίγο μεγάλη απροσεξία.Δεν έχεις τσεκάρει πουθενά προτεινόμενες απαντήσεις;

Απ' ό,τι θυμάμαι δεν βρήκα κάτι τραγικό αλλά άγνωσται αι βουλαί του βαθμολογητή :P
Αύριο θα δούμε οριστικά επιτέλους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Απ' ό,τι θυμάμαι δεν βρήκα κάτι τραγικό αλλά άγνωσται αι βουλαί του βαθμολογητή :P
Αύριο θα δούμε οριστικά επιτέλους ;)
Έχω την εντύπωση ότι θα έχω πάει σε τρίτο δεν ξέρω για σένα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση ότι θα έχω πάει σε τρίτο δεν ξέρω για σένα:P

Πόση πρέπει να είναι η διαφορά μεταξύ των δυο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Πόση πρέπει να είναι η διαφορά μεταξύ των δυο;
Πάνω απο 12/100 από ό,τι θυμάμαι για να πάει σε τρίτο...αλλά έκθεση και λογοτεχνία είναι αυτά που πάνε αρκετές φορές και σε τρίτο νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πάνω απο 12/100 από ό,τι θυμάμαι για να πάει σε τρίτο...αλλά έκθεση και λογοτεχνία είναι αυτά που πάνε αρκετές φορές και σε τρίτο νομίζω

η 12 η 13 πρεπει να ειναι...

Ουουουου εννοείται ότι έχει πάει σε τρίτο... Η λογοτεχνία δε νομίζω βέβαια εκεί τα πήγα πιστεύω καλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Πως μπορουμε νσ δουμε τους βαθμους ολων των βαθμολογητων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Για ποια μαθήματα αγχώνεστε ή έχετε περισσότερο περιέργεια; Εγώ Έκθεση και Ιστορία.
Είναι παράδοξο αλλά είμαι πιο σίγουρη για τη Λογοτεχνία παρά για την Ιστορία. Στη 2η δεν ξέρω πόσο μου έκοψαν για την βλακεία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πως μπορουμε νσ δουμε τους βαθμους ολων των βαθμολογητων;
Γίνεται αυτό; Νομίζω αύριο βλέπουμε αναρτημένο τον τελικό βαθμό έτσι δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Ουουουου εννοείται ότι έχει πάει σε τρίτο... Η λογοτεχνία δε νομίζω βέβαια εκεί τα πήγα πιστεύω καλά..
Αυτό με τη λογοτεχνία πάντως όλα τα αγόρια του σχολείου μου λέγαν μέτρια ότι έγραψαν και τα κορίτσια γαμάτα και ότι ήταν πανεύκολα.Ευτυχώς στην τεχνολογική εμείς(και στη θετική βέβαια) δεν έχουμε μεγάλες αποκλίσεις μεταξύ των βαθμολογητών συνήθως

Πως μπορουμε νσ δουμε τους βαθμους ολων των βαθμολογητων;
Έλα ντε πέρσι νομίζω φαινόταν στους βαθμούς που έβγαζε το σχολείο πρόπερσι στο ίντερνετ ή ανάποδα.Φέτος δεν έχω προσέξει αν έχουν κάτι να πουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Στο σχολειο πανε και τα καρτελακια απο τα γραπτα με αναλυτικα τους βαθμους ολων των βαθμολογητων.. Οποτε πατε και τα ζητατε και τα βλεπετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
στο σχολειο θα αναρτηθουν οι τελικοι βαθμοι ( δηλαδη ο μεσος ορος των 2 ή των 3 βαθμολογητων) και μεσα στο σχολειο οι καθηγητες εχουν καταστασεις με το ποσο εβαλε συνολικα ο καθε βαθμολογητης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Στο σχολειο πανε και τα καρτελακια απο τα γραπτα με αναλυτικα τους βαθμους ολων των βαθμολογητων.. Οποτε πατε και τα ζητατε και τα βλεπετε
Δεν είναι σίγουρο αν θα μας το δώσουν όμως...Δεν επιτρέπεται,νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Έχω άγχος περισσότερο για βιολογία κατεύθυνσης και έκθεση. Στο πρώτο έχω εύρος 12-13 μορίων, στο δεύτερο άγνωστο..:/:

Στο internet τι θα έχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Στην εκθεση πρέπει να έχω χάσει μόρια επειδή δεν αιτιολόγησα σωστά τον ορισμό,και δεν ξέρω αν ειναι καλή η περίληψη και το Β1. Με την εκθεση όμως έμεινα πολυ ευχαριστημένη. Τα συνώνυμα-αντωνυμα τα είχα βρει ολα. Ελπιζω να μην έχω δυσάρεστες εκπλήξεις αυριο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Έχω άγχος περισσότερο για βιολογία κατεύθυνσης και έκθεση. Στο πρώτο έχω εύρος 12-13 μορίων, στο δεύτερο άγνωστο..:/:

Στο internet τι θα έχει;
Έκθεση έχω εύρος 4-5 μονάδων.
Ιστορία 1 μονάδας. Απλά είναι σημαντική...
Πραγματικά αν δω 15 Έκθεση θα είμαι πανευτυχής.Παρακάτω θα με ρίξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top