Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
γενικα το πρωτο κεφαλαιο δεν ξεχνιεται ευκολα αν σκεφτεις οτι ο μεσος μαθητης το εχει κανει καμια 20αρια φορες
Χαχα, όντως. :P

Ρε παιδιά, άσχετο αλλά μόνο εγώ δεν περνάω τόσο καλά ως τώρα; Δεν μπορώ να είμαι κάθε μέρα έξω και πλήττω μέσα στο σπίτι. Άντε να βγουν τα αποτελέσματα, να πάμε διακοπές να τελειώνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Χαχα, όντως. :P

Ρε παιδιά, άσχετο αλλά μόνο εγώ δεν περνάω τόσο καλά ως τώρα; Δεν μπορώ να είμαι κάθε μέρα έξω και πλήττω μέσα στο σπίτι. Άντε να βγουν τα αποτελέσματα, να πάμε διακοπές να τελειώνουμε.

τα περι καλυτερου καλοκαιριου μετα τις πανελληνιες ειναι μουφα! επιβεβαιωθηκε περσι σε μενα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
τα περι καλυτερου καλοκαιριου μετα τις πανελληνιες ειναι μουφα! επιβεβαιωθηκε περσι σε μενα !

Και πάλι συμφωνώ. (χεχε:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Το μεγαλύτερο ίσως ναι, αλλά το καλύτερο δεν ξέρω, μέχρι τώρα δεν είναι. Βαρεμάρα και ζέστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Παιδιά μην ξενυχτήσετε περιμένοντας τους βαθμούς γιατί δεν έχει νόημα. Καλύτερα να κοιμηθείτε για να έχετε δυνάμεις να αντιμετωπίσετε το όποιο αποτέλεσμα. Και κυρίως μην απογοητεύεστε!

Εγώ την Τρίτη δίνω αθλήματα και είναι καλό που δεν θα δω πρώτα τους βαθμούς για να προσπαθήσω για το καλύτερο δυνατό.

Άσχετο, πέρσι οι βαθμοί των αθλημάτων βγήκαν 1 Αυγούστου. Λέτε φέτος που έχουμε καθυστερήσει τόσο να βγουν μαζί με τις βάσεις; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πωπω στον ύπνο μου είδα ότι έδινα ΑΟΘ (ενώ δεν το είχα πάρει καν) και είχε κάτι εύκολες ερωτήσεις που για κάποιο λόγο δεν τις έγραψα! Είχε λέει και ερώτηση: να γράψετε τον κλασικό και τον συνταγματικό ορισμό της πιθανότητας.( ??)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Πωπω στον ύπνο μου είδα ότι έδινα ΑΟΘ (ενώ δεν το είχα πάρει καν) και είχε κάτι εύκολες ερωτήσεις που για κάποιο λόγο δεν τις έγραψα! Είχε λέει και ερώτηση: να γράψετε τον κλασικό και τον συνταγματικό ορισμό της πιθανότητας.( ??)

συνταγματικο ορισμο της πιθανοτητας δυσκολα εισαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Οντως, γιατι περναμε τοσο βαρετα?
Βασικα, για να ειμαι και ειλικρινης, εγω δεν βαριεμαι και τοσο. Δεν κανω τιποτα το ιδιαιτερο αλλα μου αρεσει και μονο που ειναι καλοκαιρι, που χαλαρωνω και δεν εχω να διαβασω με τον ιδρωτα να σταζει στον αυχενα μου :P
Κι οσο γι' αυτο που λετε οτι θα ξενυχτησετε στο τσατ την προηγουμενη πριν βγουν τ' αποτελεσματα... Τι θα καταλαβετε αν το κανετε? :P Το μονο που θα καταφερετε ειναι να αγχωσετε ο ενας τον αλλον περισσοτερο και την επομενη μερα να μην μπορειτε να παρετε τα ποδια σας μεχρι το σχολειο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
συνταγματικο ορισμο της πιθανοτητας δυσκολα εισαι :P

Δεν υπάρχει ε; :whistle:
Αυτό πρεπει να το ξέθαψα απο τα μαθ γενικης...:P

Οντως, γιατι περναμε τοσο βαρετα?
Βασικα, για να ειμαι και ειλικρινης, εγω δεν βαριεμαι και τοσο. Δεν κανω τιποτα το ιδιαιτερο αλλα μου αρεσει και μονο που ειναι καλοκαιρι, που χαλαρωνω και δεν εχω να διαβασω με τον ιδρωτα να σταζει στον αυχενα μου :P
Κι οσο γι' αυτο που λετε οτι θα ξενυχτησετε στο τσατ την προηγουμενη πριν βγουν τ' αποτελεσματα... Τι θα καταλαβετε αν το κανετε? :P Το μονο που θα καταφερετε ειναι να αγχωσετε ο ενας τον αλλον περισσοτερο και την επομενη μερα να μην μπορειτε να παρετε τα ποδια σας μεχρι το σχολειο :P

Εγω δε θα το κανω επίτηδες. Αν μου έρθει ύπνος φυσικά και θα κοιμηθώ αλλα επειδή ξερω ότι θα αγχωθω δε θα μπορει με τιποτα να με πάρει ο ύπνος :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Οντως, γιατι περναμε τοσο βαρετα?
Βασικα, για να ειμαι και ειλικρινης, εγω δεν βαριεμαι και τοσο. Δεν κανω τιποτα το ιδιαιτερο αλλα μου αρεσει και μονο που ειναι καλοκαιρι, που χαλαρωνω και δεν εχω να διαβασω με τον ιδρωτα να σταζει στον αυχενα μου :P
Κι οσο γι' αυτο που λετε οτι θα ξενυχτησετε στο τσατ την προηγουμενη πριν βγουν τ' αποτελεσματα... Τι θα καταλαβετε αν το κανετε? :P Το μονο που θα καταφερετε ειναι να αγχωσετε ο ενας τον αλλον περισσοτερο και την επομενη μερα να μην μπορειτε να παρετε τα ποδια σας μεχρι το σχολειο :P
Βασικά εγώ για τον αντίθετο λόγο θα μπω. Κάθε βράδυ κοιμάμαι αργά (3-4 ) οπότε αν έχω παρέα θα ξεχαστώ και δε θα σκέφτομαι τους βαθμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Εσεις ξερετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
1) Ζέστη
2) Βαρεμάρα
3) Αγωνία για βαθμούς

Άθλιο καλοκαίρι..το χειμώνα πιο καλά πέρναγα..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Τελικη αποφαση.
Θα δω τους βαθμους στο ιντερνετ.
Θα κοιμηθω στις 5, για να ξυπνησω στις δωδεκαμιση, προκειμενου να μην ειμαι πολυ αγχωμενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
εγω παντως δεν ξερω αν εχω αγχωθει τοσο σε σημειο που να μην μπορω να κοιμηθω το βραδυ. Παντως για να καταλαβω πως γινεται ολη η διαδικασια, παμε στο σχολειο και βλεπουμε το ονομα και τους βαθμους? τι ωρα τους ανακοινωνουν, ειναι η ιδια σε ολα τα σχολεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
εγω παντως δεν ξερω αν εχω αγχωθει τοσο σε σημειο που να μην μπορω να κοιμηθω το βραδυ. Παντως για να καταλαβω πως γινεται ολη η διαδικασια, παμε στο σχολειο και βλεπουμε το ονομα και τους βαθμους? τι ωρα τους ανακοινωνουν, ειναι η ιδια σε ολα τα σχολεια?

Ναι και μετα μπαινεις στον ιντερνετ σε εναν υπολιστη μοριων και υπολογιζεις τα μορια σου. Δεν ξερω αν ανακοινωνονται την ιδια ωρα παντως κατα τις 11 ακουσα πως θα βγουν...
Ειναι σιγουρο οτι θα βγουν την Τριτη ή θα μας τρολλαρουν την ωρα που θα παμε σχολειο και θα πουν: "ελατε αυριο" ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
1) Ζέστη
2) Βαρεμάρα
3) Αγωνία για βαθμούς

Άθλιο καλοκαίρι..το χειμώνα πιο καλά πέρναγα..:(

Και ξεκινάω διακοπές 27 Ιουλίου... πφφφ θα έχω πεθάνει στη ζέστη μέχρι τότε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Και ξεκινάω διακοπές 27 Ιουλίου... πφφφ θα έχω πεθάνει μέχρι τότε :/:

Χαχαχ,σκέψου τους άλλους που δεν θα πάνε καθόλου(πχ εμένα :P ) και πάρε δύναμη.

Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Αναρτούνε σε κάθε σχολείο σε κάποιο εμφανές σημείο (συνήθως πίνακα ανακοινώσεων ή τζάμι) φωτοτυπίες (να το πω) με τα ονόματα των υποψηφίων ανά κατεύθυνση και δίπλα τους βαθμούς σε κάθε μάθημα κατεύθυνσης..οι βαθμοί της έκθεσης και των επιλεγόμενων μαθημάτων είναι σε ξεχωριστές φωτοτυπίες με τον ίδιο τρόπο, με αλφαβητική σειρά όλους τους μαθητές..Τουλάχιστον στο δικό μου σχολείο έτσι γίνεται..δε νομίζω να γίνεται διαφορετικά στα υπόλοιπα
Κάπου διάβασα ότι δε θα ανακοινωθούν την ίδια ώρα σε όλα τα σχολεία..θυμάμαι νομίζω ότι στα νησιά θα αργήσουν να φτάσουν περισσότερο από οπουδήποτε αλλού..αν κάνω λάθος διορθώστε με ή συμπληρώστε κάτι που παρέλειψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Το μηχανογραφικό μπορούμε να το συμπληρώσουμε μέχρι τις 14/7;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Θα είναι ψυχοφθόρο αυτό με τους βαθμούς στο χαρτί. Φανταστείτε ο από κάτω να εχει γράψει 10 κ να το μπερδέψετε με το δικό σας. Εγω θα λιποθυμήσω αν γίνει κατι τέτοιο :Ρ . Πόσο μαλλον αν είναι δικός μου ο βαθμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top