Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Θα προσπαθήσω να φτιάξω το τσατ και να μπω και εγώ :D

''Καθάρισε'' το ιστορικό περιήγησης και μετά νομίζω ότι θα μπει..Εγώ με το ccleaner το ''καθαρίζω'' :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
''Καθάρισε'' το ιστορικό περιήγησης και μετά νομίζω ότι θα μπει..Εγώ με το ccleaner το ''καθαρίζω'' :P .
Α ναι, πρέπει να το έχω και εγώ αυτο, θα το δοκιμάσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Καλημερααααα σε ολη την παρεα! Λιγο εμεινε! Παιδια τι ωρα θα πατε στο σχολειο οσοι πατε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Kατά τις 11..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Και εγω καπου εκει λεω! Με καφεδακι και παρεα για να περασει η ωρα! Στο δικο μου σχολειο παντως περσι αργησαν πολυ και τους εβγαλαν 1 και 20! Ελπιζω φετος να κανουν πιο γρηγορα! Πως παει το αγχος? Εγω σημερα ειδα οτι εγραψα εκθεση 86 αλλα τετοιος βαθμος μονο στα ονειρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ επειδή έδινα σχεδιο ακόμα δεν έχω καταλάβει οτι παίρνουμε βαθμούς.. Είμαι τοσο κουρασμένη, θέλω να κοιμάμαι για καμια εβδομάδα, σημερα γυρίζω Βόλο. Λογικα την Τρίτη θα ξυπνήσω με την ησυχία μου, θα μπω λιγο στο Ίντερνετ να δω τι γίνεται και μετα ίσως περάσω μια βόλτα απο το σχολειο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια σαν και εσενα που δινουν σχεδιο και χρειαζεται να κανουν μαθημα ολη τη χρονια οπως και αυτους που κανουν αθληματα πραγματικα σας θαυμαζω! Καλη ξεκουραση τωρα και κοιτα να απολαυσεις ενα απο τα πιο τελεια καλοκαιρια σου! Αααα τι ωραια πολη ο Βολος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Kαλό καλοκαίρι methexys! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δευτέρα βράδυ θα δηλώσω κι εγώ το παρόν. Μέχρι να με πάρει ο ύπνος στο πληκτρολόγιο....:whistle:

ΥΓ Κανένας που να παίζει LoL ή Warface? DumeNuke και στα δύο games.
Θα σε κάνω στο LoL. Sal Petrova το'χω.


Εγώ κατά τις 10 θα πάω σχολείο. 2 μέρες ακόμη. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DeSurreal

Νεοφερμένος

Η DeSurreal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θα ειμαι και εγω chat! :devil: Εν τω μεταξυ χθες που μπηκα με το λογαριασμο μου το ανοιξε αλλα οταν μπηκα ξανα δεν το εβγαζε. Μαλλον θα καθαρισω και εγω τo ιστορικο και θα κανω update to flash player... Παντως αυτη η αναμονη δεν παλευεται :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Σκέφτομαι να πάω με τα πόδια στο σχολείο :P Δε θα χαλαρώσω λίγο αν περπατήσω κανένα 20λεπτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Αγχώνομαι όλο και περισσότερο...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Και φυσικα θα χαλαρωσεις! Μονο μημ γινεις μουσκεμα απο τον ιδρωτα!Peace κανε κατι να ξεχαστεις! Οτι σε ευχαριστει! Ασχετο απο οτι ειδα και εσυ ιατρικη θελεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Θα δω καμιά ταινιούλα μάλλον. Ευχαριστώ..!
Είμαι σε δίλημμα μεταξύ βιολογικού-ιατρικής. Ελπίζω τα μόρια να ξεκαθαρίσουν το τοπίο... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ακομα και ιατρικη να πιανεις με τα μορια σου να δηλωσεις αυτο που σου αρεσει περισσοτερο! Σου μιλαω απο προσωπικη εμπειρια! Την πρωτη χρονια περασα Βιολογικο αλλα δεν ηταν αυτο που περιμενα! Ψαξε το καλα και οτι αποριες εχεις για το βιολογικο ρωτα! Απλως μην το φανταζεσαι οπως την Βιολογια Κατευθυνσης! Τα δυο πρωτα χρονια τα περισσοτερα μαθηματα σχετιζονται με το 2 κεφαλαιο της Βιολογιας Γενικης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tipotas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tipotas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Άμα βαριέμαι θα μπω και εγώ στο chat!

Υ.Γ. Γιατί αγχώνεστε τόσο;
relax, ευχαριστηθείτε το καλοκαίρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Σημερα καθαρισα το δωματιο μου απο τα βιβλια :P κουτες, σακουλες γεμισαν απο σημειωσεις και βοηθηματα! συγκινηση :P :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Ξέρουμε επίσημα ποια ώρα θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα στο σχολείο?...μην πάμε και περιμένουμε 1 ώρα μέσα στον ήλιο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Εγω γεμισα τον καδο της ανακυκλωσης! Νομιζω οτι απο σχολειο σε σχολειο διαφερει η ωρα ανακοινωσης! Αν εισαστε μικρο σχολειο ο ελεγχος θα τελειωσει γρηγορα και θα ανακοινωθουν νωρις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Count me in στο chat για την ολονυχτια :D
Στο σχολείο βγαίνουν κατα τις 11 λογικά ε; Μάλλον λέω να πάω κι ο,τι βγει..
Εμάς τα τοιχοκολλουν ανα μαθημα απ´ο,τι θυμάμαι και μετα απο κάποιες μέρες αν δεν κανω λάθος τα βγάζουν στην εφημερίδα.. (Κουτσομπολιό στο φουλ- η χαρά της καθε νοικοκυράς:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top