Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DeSurreal

Νεοφερμένος

Η DeSurreal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

DeSurreal

Νεοφερμένος

Η DeSurreal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Νταξ, για τα αποτελέσματα, πειράζει που δεν προλαβαίνω, όχι να αγχωθώ, αλλά ούτε να τα σκεφτώ καν, λόγω ξαφνικού διαβάσματος που μου προέκυψε και πήζω πιο πολύ κι από τις Πανελλαδικές?... Βασικά, άμα δε μου τηλεφωνήσει, καθηγητής/συμμαθητής, θα τα δω απόγευμα Τρίτης στο νετ, ούτε καφέδες, ούτε τπτ λέμε. Πίκρα μέχρι τέλη Ιουλίου. Κορίτσια, έχω ψηθεί. Λίγη θετική ενέργεια παρακαλώ...

Α, καλύτερα τώρα. Ευχαριστώ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Έχει ανακοινωθεί συγκεκριμένη μέρα αποτελεσμάτων για τα ΕΠΑΛ, ξέρει κανείς;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Νταξ, για τα αποτελέσματα, πειράζει που δεν προλαβαίνω, όχι να αγχωθώ, αλλά ούτε να τα σκεφτώ καν, λόγω ξαφνικού διαβάσματος που μου προέκυψε και πήζω πιο πολύ κι από τις Πανελλαδικές?... Βασικά, άμα δε μου τηλεφωνήσει, καθηγητής/συμμαθητής, θα τα δω απόγευμα Τρίτης στο νετ, ούτε καφέδες, ούτε τπτ λέμε. Πίκρα μέχρι τέλη Ιουλίου. Κορίτσια, έχω ψηθεί. Λίγη θετική ενέργεια παρακαλώ...

Α, καλύτερα τώρα. Ευχαριστώ.:D

Τι διαβασμα αν επιτρεπεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Έχει ανακοινωθεί συγκεκριμένη μέρα αποτελεσμάτων για τα ΕΠΑΛ, ξέρει κανείς;;

την τεταρτη 2 ιουλιου στη 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα και από εμένα παιδιά..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
α) Τις ονειρεύτηκε - β) Έγινε θαύμα. - γ) Άνοιξε για λίγο κατά λάθος - δ) Τις είχε μάθει από "αλλού" και σου έπαιζε τον παπά, - (Διάλεξε τη σωστή απάντηση - Μονάδες 5).

Δία, προσκυνάω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Δία, προσκυνάω. :P

εχει δικιο ο Διας....μου ειπε οτι ηταν τυχερος, γιατι ανοιξε για λιγο το συστημα και, ετσι , ειδε τα αποτελεσματα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Δεν είπα ότι δεν έχει δίκιο. Απλά μου αρέσει ο τρόπος που τα παρουσιάζει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsaris96

Νεοφερμένος

Ο kotsaris96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εχει δικιο ο Διας....μου ειπε οτι ηταν τυχερος, γιατι ανοιξε για λιγο το συστημα και, ετσι , ειδε τα αποτελεσματα...:)

Μήπως θα πρεπε να κάνουμε μια έφοδο την Τρίτη το πρωί στην ιστοσελίδα τους??? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Τελος!! Καλα, σημερα αγχώθηκα παρά πολυ, τα θέματα τα πήραμε στις 9.30. Αφήστε που μας έστειλαν και 3-4 διευκρινίσεις. Ο χρόνος πέρασε τόσο γρήγορα... Τουλάχιστον δεν εκανα μουτζούρες αλλα δεν πρόλαβα τον τίτλο. Κανένας άλλος που έδινε να του στείλω πμ να συζητήσουμε;; Γιατι γενικά κι αλλα παιδιά είχαν κάποια προβλήματα, στην τοποθέτηση πχ...

Μήπως θα πρεπε να κάνουμε μια έφοδο την Τρίτη το πρωί στην ιστοσελίδα τους??? :P:P

Ναιιι :D Λες να είμαστε τόσο τυχεροί (ή ατυχοι;) και να τους δουμε πιο νωρις;
Οι δημοσιογράφοι ειναι τόσο άσχετοι, γράφουν ο,τι να'ναι για τις βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Οι αποδώσεις μου : :P

13.000 μόρια Απόδοση: 10,0
14.000 μόρια Απόδοση: 6,5
15.000 μόρια Απόδοση: 3,4
15.500 μόρια Απόδοση: 1,2
16.000 μόρια Απόδοση: 0,4
16.500 μόρια Απόδοση: 1,2
17.000 μόρια Απόδοση: 6
18.000 μόρια Απόδοση: 10,0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Eγω προσωπικα δε θελω να μπω στο τρυπακι των προεβλεψεων, γιατι, αν πεσω εξω και οι βαθμοι οι βαθμοι μου ειναι πιο χαμηλοι απο οτι τους περιμενα, θα απογοητευτω..

γενικοτερα αυτες τις μερες με εχει πιασει μια ανεξηγητη απαισιοδοξια και δεν εχω διαθεση να κανω τιποτα..δεν ξερω που οφειλεται αυτο:/::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Mόνο εγώ βαριέμαι σε σημείο αηδίας; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Mόνο εγώ βαριέμαι σε σημείο αηδίας; :/:

Ιδια φαση και βαριεμαι κι δεν νιωθω οτι εχει ερθει καλοκαιρι,περιμενω τα αποτελεσματα και ελπιζω να εχω γραψει οσο υπολογιζω δηλαδη 17600-18200
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Όσο και να βγαίνεις το βράδυ (όσο το επιτρέπουν τα οικονομικά), υπάρχουν στιγμές που πεθαίνεις από τη βαρεμάρα.

Δεν θέλω να κάνω προβλέψεις, αλλά για να είμαι ασφαλής στο βιολογικό Αθήνας θέλω 17900+...Μακάρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top