Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εγώ μάλλον από ίντερνετ θα τα δω ;) Δεν έχω όρεξη να πάω στο σχολείο και να μιλάω με καθηγητές, παιδιά, φοβούμαι :P Εύχομαι να τα πάνε καλά όλοι οι συμμαθητές μου, αλλά θα νιώσω κάπως άβολα αν το αποτέλεσμά μου δεν είναι το επιθυμητό και βλέπω τους άλλους να πανηγυρίζουν :/: πφφφφ αγχώθηκα τώρα ρε παιδιά με όλα αυτά που λέμε :P και δεν το σκεφτόμουν τόσο καιρό..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Κοιτάτε μη δείτε σε κανένα μήνυμα στο φβ τους βαθμούς..πρόθυμοι φίλοι!! χαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Παει και το ελευθερο..! :D καλα πρέπει να τα έχω παει, το μέτρημα μου βγήκε γρήγορα. Αλλα το πρωί είχα πιο πολυ άγχος απ'οτι είχα για τα αλλα μαθήματα :P Αλλο ένα βήμα πιο κοντά στο καλοκαίρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Παει και το ελευθερο..! :D καλα πρέπει να τα έχω παει, το μέτρημα μου βγήκε γρήγορα. Αλλα το πρωί είχα πιο πολυ άγχος απ'οτι είχα για τα αλλα μαθήματα :P Αλλο ένα βήμα πιο κοντά στο καλοκαίρι!

Σε ποιο σχολείο έδινες? Μήπως είμαστε στο ίδιο?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Επιστρέφοντας στο forum μαθαίνω ότι επίσημα την Τρίτη βγαίνουν τα αποτελέσματα χα;;
:eek::hehe::bye::no::'(:mpinelik:

Αγχώθηκα τωρα.. Ξέρετε ποια ειναι η ιστοσελίδα που θα μπούμε εκείνη τη μερα;
Πραγματικά, σιγά μην κοιμηθώ το βράδυ της Δευτέρας. :stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Alireza, join the ολονυχτία στο chat! Έλα να μαζευόμαστε! :P
Θα μπαίνουμε στο results.it.minedu.gov.gr :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Επιστρέφοντας στο forum μαθαίνω ότι επίσημα την Τρίτη βγαίνουν τα αποτελέσματα χα;;
:eek::hehe::bye::no::'(:mpinelik:

Αγχώθηκα τωρα.. Ξέρετε ποια ειναι η ιστοσελίδα που θα μπούμε εκείνη τη μερα;
Πραγματικά, σιγά μην κοιμηθώ το βράδυ της Δευτέρας. :stunned:

εδω κοιμηθηκαμε το βραδυ πριν δωσουμε εκθεση, τωρα δε θα κοιμηθουμε?? :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
εδω κοιμηθηκαμε το βραδυ πριν δωσουμε εκθεση, τωρα δε θα κοιμηθουμε?? :teasing:

Στο υπογράφω ότι θα εχω μεγαλύτερο, πολύ μεγαλύτερο άγχος. :D θα πάω απο τις 7 σχολείο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Παιδιά αν σας έλεγαν να μάθετε τα αποτελέσματα 1 ημέρα νωρίτερα μόνο τα δικά σας θα λέγατε ναι ή πιστεύετε είναι καλύτερο να τα μάθεις μαζί με όλους τους άλλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Μαζί με τους άλλους, νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Παιδιά αν σας έλεγαν να μάθετε τα αποτελέσματα 1 ημέρα νωρίτερα μόνο τα δικά σας θα λέγατε ναι ή πιστεύετε είναι καλύτερο να τα μάθεις μαζί με όλους τους άλλους;

Εγώ προσωπικά θα ήθελα να τα μάθω νωρίτερα..
Ε δεν έχω άγχος αλλά αγωνία και περιέργεια να δω αν τα πήγα όπως υπολόγιζα ή ...καλύτερα χαχα

10 η ώρα παίρνω καφέ και πάω σχολείο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Επιστρέφοντας στο forum μαθαίνω ότι επίσημα την Τρίτη βγαίνουν τα αποτελέσματα χα;;
:eek::hehe::bye::no::'(:mpinelik:

Αγχώθηκα τωρα.. Ξέρετε ποια ειναι η ιστοσελίδα που θα μπούμε εκείνη τη μερα;
Πραγματικά, σιγά μην κοιμηθώ το βράδυ της Δευτέρας. :stunned:

Υπάρχουν και τα ηρεμιστικά ρε παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Ρωτάω γιατί μου είπε 1 καθηγητής στο σχολείο να τα μάθει νωρίτερα και να με πάρει τηλέφωνο.Ξαφνιάστηκα του το έδωσα αλλά μετά το μετάνιωσα και ελπίζω να έχασε το κινητό μου εκεί που το σημείωσε ή απλά να το ξεχάσει :P σκέφτηκα μετά ότι είναι καλύτερο να έχεις την ίδια αγωνία με τους άλλους έξω από το σχολείο περιμένοντας τα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ρωτάω γιατί μου είπε 1 καθηγητής στο σχολείο να τα μάθει νωρίτερα και να με πάρει τηλέφωνο.Ξαφνιάστηκα του το έδωσα αλλά μετά το μετάνιωσα και ελπίζω να έχασε το κινητό μου εκεί που το σημείωσε ή απλά να το ξεχάσει :P σκέφτηκα μετά ότι είναι καλύτερο να έχεις την ίδια αγωνία με τους άλλους έξω από το σχολείο περιμένοντας τα αποτελέσματα.
Μακαρι να μπορουσα να τα μαθω και εγω νωριτερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
στο ιντερνετ σου λεει αναλυτικα τις βαθμολογιες η μονο στο σχολειο ? επισης τα μορια τα υπολογιζουμε μονοι μας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ παιδιά χθες το βράδυ είχα τη γιορτή της αποφοίτησης στο σχολείο μου, και ήταν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ :) ... Από σήμερα όμως μ έχει πιάσει λίγο άγχος για τα αποτελέσματα που περιμένουμε την Τρίτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Στο υπογράφω ότι θα εχω μεγαλύτερο, πολύ μεγαλύτερο άγχος. :D θα πάω απο τις 7 σχολείο. :P

στις 11 ανακοινωνονται :P

στο ιντερνετ σου λεει αναλυτικα τις βαθμολογιες η μονο στο σχολειο ? επισης τα μορια τα υπολογιζουμε μονοι μας ?

Εξαρταται, τη μια χρονια ετσι και την αλλη γιουβετσι. :P Τα μορια τα υπολογιζουμε στο ιντερνετ εδω https://www.methodiko-frontistirio.gr/exams/exams/marks.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Φυσικά και θα τα μάθαινα νωρίτερα. :P
Εμένα με πιάνει άγχος περιστασιακά όταν το σκέφτομαι. Την προηγούμενη μέρα θα είμαι πολύ αγχωμένη. Πολύ περισσότερο απ' ότι ήμουν στις εξετάσεις. Όλο το βράδυ θα σκέφτομαι πιθανές βαθμολογίες και αντιδράσεις μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ρωτησα χθες την κολλητη μου αν θελει να παμε μαζι τη μερα που ανακοινωνονται τα αποτελεσματα πρωτα για καφε και μετα στο σχολειο και ειπε οχι. Λεει οτι θα στειλει τη μανα της. Ειναι ασχημο που θελω να παμε μαζι και θυμωσα με την επιμονη αρνηση της? :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
στις 11 ανακοινωνονται :P



Εξαρταται, τη μια χρονια ετσι και την αλλη γιουβετσι. :P Τα μορια τα υπολογιζουμε στο ιντερνετ εδω https://www.methodiko-frontistirio.gr/exams/exams/marks.htm
Έχει και εδώ υπολογισμό μορίων. https://ischool.e-steki.gr/page.php?p=moria Εγώ απο 'δω το έκανα.
Πραγματικά θα ναι λίγο περίεργο που δε θα μπορώ να αλλάζω βαθμούς. Μια ολόκληρη χρονιά έβαζα βαθμούς και μετά αν δε μου καθόταν κάτι καλά το άλλαζα .:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top