Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Στο σχολειο βαθμο προσβασης, στο internet αναλυτικα; Χωρις να γνωριζεις τα βαρυτητας δεν μπορεις να βγαλεις μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άκουσα ότι στο σχολείο θα έχει μόνο το βαθμό πρόσβασης και μου φαίνεται πολύ περίεργο. :worry:
Τι εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
στο σχολειο θα εχει πινακες με τη βαθμολογια την τελικη σε καθε μαθημα και αν θελετε πηγαινετε μεσα στους καθηγητες και σας δειχνουν τι σας εβαλε ο καθε ενας και το βαθμο του τριτου σε περιπτωση αποκλισης μεγαλυτερης ή ισης των 12 μοναδων ( στα 100 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Με πηρε η καθηγητρια μου και μου επιβεβαιωσε και εκεονη οτι την τριτη θα βγουν τα αποτελεσματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Εάν ο πρώτος βαθμολογητής μου έχει βάλει 14 και ο δεύτερος 16 παίρνω 15?

Επίσης, αν ο πρώτος μου έχει βάλει 15 και ο δεύτερος 15,5 τι βαθμό παίρνω?

Υπάρχει κάποιο site που να τα εξηγεί αυτά?

Ευχαριστώ πολύ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Εάν ο πρώτος βαθμολογητής μου έχει βάλει 14 και ο δεύτερος 16 παίρνω 15?

Επίσης, αν ο πρώτος μου έχει βάλει 15 και ο δεύτερος 15,5 τι βαθμό παίρνω?

Υπάρχει κάποιο site που να τα εξηγεί αυτά?

Ευχαριστώ πολύ. :)

15,25 παίρνεις, πάντα το ημιάθροισμα.

Αν υπάρχει απόκλιση μεγαλύτερη των 12 μονάδων (στα 100), το γραπτό πάει σε τρίτο βαθμολογητή που, αν δεν κάνω λάθος, από φέτος δε μετράνε οι 2 μεγαλύτεροι βαθμοί αλλά ο μέσος όρος των τριών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παιδιά εσάς πέρσι στο σχολείο σας είχε τον βαθμό και από τους δύο βαθμολογητές; Γιατί σε εμάς δεν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εάν ο πρώτος βαθμολογητής μου έχει βάλει 14 και ο δεύτερος 16 παίρνω 15?

Επίσης, αν ο πρώτος μου έχει βάλει 15 και ο δεύτερος 15,5 τι βαθμό παίρνω?

Υπάρχει κάποιο site που να τα εξηγεί αυτά?

Ευχαριστώ πολύ. :)

Την Τρίτη θα ξέρεις, μην κάνεις υποθέσεις τώρα και αγγχώνεσαι. Ένα τριήμερο έμεινε, υπομονή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ρε παιδια, επειδη εγω δε μπορω να παω σχολειο, αν παρω τηλεφωνο, θα με ενημερωσουν για τη βαθμολογια μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
ρε παιδια, επειδη εγω δε μπορω να παω σχολειο, αν παρω τηλεφωνο, θα με ενημερωσουν για τη βαθμολογια μου;

Πιθανώς, εξαρτάται από τους καθηγητές και τη διεύθυνση πιστεύω. Μπορείς όμως βέβαια να τα δεις μέσω διαδικτύου, χωρίς να χρειάζεσαι την εξυπηρέτηση των καθηγητών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ρε παιδια, επειδη εγω δε μπορω να παω σχολειο, αν παρω τηλεφωνο, θα με ενημερωσουν για τη βαθμολογια μου;
Μα δεν χρειάζεται να πας στο σχολείο για να δεις τους βαθμούς. Γίνεται και μέσω ίντερνετ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εάν ο πρώτος βαθμολογητής μου έχει βάλει 14 και ο δεύτερος 16 παίρνω 15?

Επίσης, αν ο πρώτος μου έχει βάλει 15 και ο δεύτερος 15,5 τι βαθμό παίρνω?

Υπάρχει κάποιο site που να τα εξηγεί αυτά?

Ευχαριστώ πολύ. :)
Δεν νομίζω να γίνεται να σου βάλει 15.5 ο ένας βαθμολογητής.Το 15.5 είναι 77.5 στα 100 και από ότι ξέρω δεν κόβουν το μόριο στη μέση.Ή 15.4 θα σου βάλει ή 15.6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Μα δεν χρειάζεται να πας στο σχολείο για να δεις τους βαθμούς. Γίνεται και μέσω ίντερνετ. :D

ναι...απλως στο σχολειο μας θα τους ανακοινωσουν κατα τις 11..

επισης, εχω ακουσει οτι στο ιντερνετ πεφτει το συστημα και δε μπορουμε να δουμε τις βαθμους μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
σε ποια διευθυνση μπαινουμε για το μηχανογραφικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
ευχαριστωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Πήγε η αδερφή μου να πάρει βαθμούς σήμερα(α λυκείου) και ακολουθεί ο παρακάτω διάλογος με την καθηγήτρια που μου κάνει Α.Ο.Δ.Ε και Α.Ο.Θ:

-Πως έγραψε ο αδερφός σου στις πανελλήνιες;
-Σε γενικές γραμμές καλά..
-Στην πληροφορική(αεππ) χάλια εε..;
-Ε ναι, λίγο...

Που το ήξερε η ρουφιάνα? :P Το μόνο μάθημα που πάτωσα ήταν το αεππ..

Στο σχολείο βεβαία ήμουν πολύ καλός στο αεππ..

Κάτι παίζει εδώ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ 10 θα πάω στο σχολείο. Θα φυλάω έξω από τα γραφεία των καθηγητών. Με παρεα θα πάω αλλά δεν ξερω αν θα εχω όρεξη να μιλάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Πήγε η αδερφή μου να πάρει βαθμούς σήμερα(α λυκείου) και ακολουθεί ο παρακάτω διάλογος με την καθηγήτρια που μου κάνει Α.Ο.Δ.Ε και Α.Ο.Θ:

-Πως έγραψε ο αδερφός σου στις πανελλήνιες;
-Σε γενικές γραμμές καλά..
-Στην πληροφορική(αεππ) χάλια εε..;
-Ε ναι, λίγο...

Που το ήξερε η ρουφιάνα? :P Το μόνο μάθημα που πάτωσα ήταν το αεππ..

Στο σχολείο βεβαία ήμουν πολύ καλός στο αεππ..

Κάτι παίζει εδώ..:P

ισως το υπεθεσε...
δεν μπορει να ξερει κατι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top