Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Έχουν και τα αγγλικά το ζόρι τους αλλα οι πανελληνιες..καμια σχέση.. Βασικά το πιο δυσκολο δεν είναι η ωρα της εξέτασης, εκτός κι αν αγχωνεσαι εύκολα σαν χαρακτήρας ή δεις δύσκολα θεματα, είναι όλοι αυτοί οι μήνες μέχρι να έρθει ο Μάιος... Εγώ πάντως δεν το ξανά περνάω όλο αυτο, αν δεν περάσω εκεί που θέλω θα δω τι άλλες επιλογές έχω, εκτός απο πανελληνιες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εγω φετος με το προφισιενσι ειδα τα αρνητικα αποτελεσματα του αγχους και το ολο θεμα με τις πανελλαδικες το εχω παρει πιο ζεστα πιστευω. We will see.

Καλο ειναι να έχεις φιλοδοξίες και πείσμα απλώς να ξέρεις ότι μπορεί (μπορεί και όχι βέβαια) να συναντήσεις κάποιες αναποδιές που θα σε πανε πίσω ψυχολογικά αλλα τις αντιμετωπίζεις για να συνεχίσεις. Keep strong μόνο ηρεμία θέλει, προγραμματισμό και το ρητό που θα υιοθετούσα ειναι "ο,τι μπορεί να γίνει σημερα μην το αφήνεις για αυριο". Α και μην τα δώσετε όλα απο το καλοκαίρι, χαλαρά τωρα που μπορείτε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Απλα ειδα οτι το αγχος δεν με ωφελησε πουθενα.
Για να το λες κατι θα ξερεις :P
Μην ακουω τετοια τωρα.. Θα περασεις εκει που θες !!

Καλο ειναι να έχεις φιλοδοξίες και πείσμα απλώς να ξέρεις ότι μπορεί (μπορεί και όχι βέβαια) να συναντήσεις κάποιες αναποδιές που θα σε πανε πίσω ψυχολογικά αλλα τις αντιμετωπίζεις για να συνεχίσεις. Keep strong μόνο ηρεμία θέλει, προγραμματισμό και το ρητό που θα υιοθετούσα ειναι "ο,τι μπορεί να γίνει σημερα μην το αφήνεις για αυριο". Α και μην τα δώσετε όλα απο το καλοκαίρι, χαλαρά τωρα που μπορείτε. :)

Εχω βαλει εναν στοχο και πιστευω αυτο θα ειναι το βασικο μου κινητρο για να μην τα παρατησω.
Ευχαριστω για τις συμβουλες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Έχουν και τα αγγλικά το ζόρι τους αλλα οι πανελληνιες..καμια σχέση.. Βασικά το πιο δυσκολο δεν είναι η ωρα της εξέτασης, εκτός κι αν αγχωνεσαι εύκολα σαν χαρακτήρας ή δεις δύσκολα θεματα, είναι όλοι αυτοί οι μήνες μέχρι να έρθει ο Μάιος... Εγώ πάντως δεν το ξανά περνάω όλο αυτο, αν δεν περάσω εκεί που θέλω θα δω τι άλλες επιλογές έχω, εκτός απο πανελληνιες :P

αυτο ελεγα κι εγω σε μια καθηγητρια μου!!! δεν το ξαναπερναω για κανεναν και για τιποτα!! για ποιο λογο υπαρχει αλλωστε το ΤΕΙ ζαμπονοκοπτικης?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
αυτο ελεγα κι εγω σε μια καθηγητρια μου!!! δεν το ξαναπερναω για κανεναν και για τιποτα!! για ποιο λογο υπαρχει αλλωστε το ΤΕΙ ζαμπονοκοπτικης?????

και γω τα ιδια ελεγα περσι τετοιο καιρο μεχρι να δω τις βαθμολογιες! μεγαλα λογια μη λετε. σας ευχομαι να μπορεσετε να πετυχετε τον στοχο σας αλλα υπαρχει παντα μια πιθανοτητα να μην μπορεσετε και μετα θα σας περασει απο το μυαλο μεχρι και να ξαναδωσετε! καλη ωρα οπως εκανα και γω. αν εχεις καποια ονειρα στη ζωη σου τα κυνηγας χωρις να σκεφτεσαι πανελληνιες κλπ. η δευτερη χρονια χωρις το σχολειο ( και οπως εκανα εγω και χωρις το φροντιστηριο ) ειναι πολυ πιο χαλαρη και ξεκουραστη. γι αυτο μην προτρεχετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί, αλλά περίμενα να νιώθω πιο.....
γαμάτα (?) τώρα που τελείωσαν οι Πανελλήνιες.

αυτο συμβαινει με οτιδηποτε μυθοποιουμε στην ζωη μας..
αν περιμενει καποιος ολοκληρη την χρονια μια μερα ειναι κατι παραπανω απο σιγουρο οτι αυτη η μερα δεν θα ειναι τοσο επικη οσο περιμενε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παίδες μου είπε μια παλιά μου καθηγήτρια ότι τα αποτελέσματα ίσως βγούν και μέχρι τις 25 γιατί τα γραπτά διορθώνονται πολύ γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
μακάρι.Εμένα ένας καθηγητής μου που είναι βαθμολογητής στην Τρίπολη μου είπε οτι Φυσική έχουν αρχίσει απο Τετάρτη να διορθώνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μακάρι...Να ξεμπερδεύουμε και με αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παίδες μου είπε μια παλιά μου καθηγήτρια ότι τα αποτελέσματα ίσως βγούν και μέχρι τις 25 γιατί τα γραπτά διορθώνονται πολύ γρήγορα.

Μάλλον επειδή δεν τους συμφέρουν να πληρώνουν τους καθηγητές και τον Ιούλη. :redface: :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Πάει το πρώτο μάθημα για τις ενδοσχολικές, πάμε για ιστορία τώρα !!
Υου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ αράζω και απολαμβάνω την ελευθερία μου γιατί ξεκινάω την Δευτέρα! :Ρ
Σκέφτηκα να ανοίξω λίγο βιβλίο Κοινωνιολογία αλλά δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πώς και δεν ξεκινάτε όλοι την ίδια μέρα τις ενδοσχολικές; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δεν ξέρω.Εμείς μάλλον θα δίνουμε κάθε μέρα με διπλό από Δευτέρα...Το σχολείο δεν τις κανονίζει τις ενδοσχολικές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω.Εμείς μάλλον θα δίνουμε κάθε μέρα με διπλό από Δευτέρα...Το σχολείο δεν τις κανονίζει τις ενδοσχολικές;

Δεν έχω ιδέα! :oops: Διπλά μαθήματα;;; :stunned: Καλό κουράγιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nam21r

Νεοφερμένος

Ο nam21r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Όσοι ξαναέδιναν πανελλήνιες αλλά δεν εξετάστηκαν σε κανένα μάθημα πότε μπορούν να πάρουν πίσω τη βεβαίωση πρόσβασης;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα.Ξέρετε πότε μπορούμε να πάρουμε τον κωδικό για την συμπλήρωση του μηχανογραφικού δελτίου? Και κάτι άλλο,μόνοι σας θα το κάνετε το μηχανογραφικό? Εγώ σκέφτομαι να το συμπληρώσω με ένα καθηγητή από το σχολείο μου γιατί μόνος μου το πιο πιθανό είναι να κάνω καμία μαλακία και μετά πάπαλα..:p

Ζητώ συγνώμη αν σας κούρασα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όσοι ξαναέδιναν πανελλήνιες αλλά δεν εξετάστηκαν σε κανένα μάθημα πότε μπορούν να πάρουν πίσω τη βεβαίωση πρόσβασης;:confused:

Πώς γίνεται να ξαναδώσεις πανελλήνιες αλλά ταυτόχρονα να μην εξεταστείς σε κανένα μάθημα; :confused: Μήπως εννοείς το 10%; Αν και σε αυτήν την περίπτωση δε θεωρείται ότι ξαναδίνεις πανελλήνιες...

Παιδιά καλησπέρα.Ξέρετε πότε μπορούμε να πάρουμε τον κωδικό για την συμπλήρωση του μηχανογραφικού δελτίου?

Πολύ απλά πάνε ρώτα τον διευθυντή του λυκείου σου όταν πας να γράψεις ενδοσχολικές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα.Ξέρετε πότε μπορούμε να πάρουμε τον κωδικό για την συμπλήρωση του μηχανογραφικού δελτίου? Και κάτι άλλο,μόνοι σας θα το κάνετε το μηχανογραφικό? Εγώ σκέφτομαι να το συμπληρώσω με ένα καθηγητή από το σχολείο μου γιατί μόνος μου το πιο πιθανό είναι να κάνω καμία μαλακία και μετά πάπαλα..:p

Ζητώ συγνώμη αν σας κούρασα. :)

Και εγώ για σιγουριά στο σχολείο θα πάω να το συμπληρώσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Πολύ απλά πάνε ρώτα τον διευθυντή του λυκείου σου όταν πας να γράψεις ενδοσχολικές. :P

Εντάξει, θα τον ρωτήσω την Δευτέρα αλλά είπα μην ξέρατε στο περίπου. :P

Σε ευχαριστώ πάντως για την απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top