Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
αυτα που λες για θεωρια σελ 37 και 97 τα εχεις μαθει απ το βιβλιο? εμας η καθηγητρια μου μας ταεχει με 2 γραμμες στο τετραδιο. δεν μας τα εβαλε παπαγαλια απ το βιβλιο αυτα τα κομματια



ουτε καν

άμα τα ζητήσουν θέλουν ολόκληρο το κομμάτι + τα αντίστοιχα διαγράμματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SoulisMafia

Νεοφερμένος

Ο SoulisMafia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
δεν τα ξερω παπαγαλια...απλως κανω τα διαγραμματα και μετα γραφω τις περιπτωσεις με δικα μου λογια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Παιδιά δεν μπορώ... Τόσο καιρό δεν αγχωθηκα καθόλου κ τωρα το μόνο που σκέφτομαι ειναι οι βαθμοί.
Ακούω κ προβλεψεις από τον κάθε άκυρο για το τι βαθμούς θα φέρει ο καθένας κ μου την εχει δώσει στα νεύρα. Το θέμα είναι ότι έχω φτάσει σε σημείο να με ενοχλεί το τι θα λενε αν "αποτυχω" παρά η ίδια η αποτυχία. Δεν καταλαβαίνω γιατι μερικά άτομα ειναι τόσο ανταγωνιστικα!
Δηλαδή τι; Αν βγαλεις 200 μόρια παραπάνω από μένα θα πάρεις βραβείο;Δε θέλω να μπω κ γω σε αυτό το τρυπακι. Προσπαθω να ασχολούμαι μόνο με μένα αλλα δε με αφήνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδιά δεν μπορώ... Τόσο καιρό δεν αγχωθηκα καθόλου κ τωρα το μόνο που σκέφτομαι ειναι οι βαθμοί.
Ακούω κ προβλεψεις από τον κάθε άκυρο για το τι βαθμούς θα φέρει ο καθένας κ μου την εχει δώσει στα νεύρα. Το θέμα είναι ότι έχω φτάσει σε σημείο να με ενοχλεί το τι θα λενε αν "αποτυχω" παρά η ίδια η αποτυχία. Δεν καταλαβαίνω γιατι μερικά άτομα ειναι τόσο ανταγωνιστικα!
Δηλαδή τι; Αν βγαλεις 200 μόρια παραπάνω από μένα θα πάρεις βραβείο;Δε θέλω να μπω κ γω σε αυτό το τρυπακι. Προσπαθω να ασχολούμαι μόνο με μένα αλλα δε με αφήνουν.

Αυτο με τους βαθμους ολοι το παθαινουν! Βγες εξω, κανονισε τις διακοπες σου και γενικοτερα κανε πραγματα που τοσο καιρο στερηθηκες λογω των πανελληνιων! Ετσι θα ξεχαστεις και ουτε που θα καταλαβεις ποτε περασε ο καιρος! Τα εχω ξαναπερασει και ξερω πως ειναι αυτες οι μερες!Οσο για τους γνωστους αγνωστους που νομιζουν οτι καποιες δεκαδες παραπανω μοριων τους κανουν και σημαντικοτερους απο τους υπολοιπους γραψε τους εκει που δεν πιανει μελανι! ;-) :-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Παιδιά λύνω μερικές ασκησεις αοθ προηγουμενων ετων, συγκεκριμενα επαναληπτικες και μου φαίνονται Παλουκοθεματα ! Ελπιζω να ισχύει ότι οι επαναληπτικες είναι σχετικά δυσκολοτερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Οποίος θέλει να γράψει 2ο θέμα να διαβάσει καταμερισμό των έργων .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Φέτος 2ο θέμα θα πέσει άσκηση!:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Φέτος 2ο θέμα θα πέσει άσκηση!:rolleyes:

Μακάρι να μην πέσει άσκηση...Θα είναι κρίμα να πέσει άσκηση πραγματικά..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arzen13

Νεοφερμένος

Ο arzen13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
@timonierhs πλάκα κανεις? Το μόνο δύσκολο που έχουν οι επαναληπτικές είναι οι πολλές πράξεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Βλέπετε πιθανό το σενάριο αύριο β θέμα να ζητηθούν οι ορισμοί του συνολικού,μέσου και οριακού προιόντος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SoulisMafia

Νεοφερμένος

Ο SoulisMafia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν νομιζω να ξαναπεσει θεωρια απο 3 κεφαλαιο στο θεμα β...ωστοσο εαν εχει ασκηση απο 3 κεφαλαιο μπορουν να το ρωτησουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
@timonierhs πλάκα κανεις? Το μόνο δύσκολο που έχουν οι επαναληπτικές είναι οι πολλές πράξεις..

Εκτος του οτι εχουν πολλες πραξεις που σου παιρνουν πολυ ωρα και συνηθως το καθε θεμα εχει συνηθως περισσοτερα ερωτηματα, τοσο οι ασκησεις οσο και η θεωρια ειναι πιστευω δυσκολοτερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arzen13

Νεοφερμένος

Ο arzen13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ναι και για τη θεωρία πάω πάσο

Επισής μάγκες ειδικές περιπτώσεις καμπύλης ζήτησης και ελαστικότητας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Το φετινό θέμα θεωρίας του ΟΕΦΕ το διαβάσατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τέλος ρε ΤΕΛΟΣ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Το φετινό θέμα θεωρίας του ΟΕΦΕ το διαβάσατε;

Όχι..σε ευχαριστώ και πάλι που μου είχες πει τι έπεσε γιατί προλαβαίνω δεν προλαβαίνω να διαβάσω όλη τη θεωρεία σήμερα (χωρίς φυσικά τα θέμα του οεφε :P ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Το φετινό θέμα θεωρίας του ΟΕΦΕ το διαβάσατε;

Εγώ τα έμαθα..προσωπικά δεν μ'αρέσει να αφήνω τίποτα από θεωρία..έτσι έχω τη συνείδηση μου καθαρή άσχετα που ξέρω κατά 99% ότι δεν θα πέσει :)
Τώρα τέλειωσα τη θεωρία θα δω καμιά ασκησούλα και τέλος βαρέθηκαααααααα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Κι εγω τώρα διαβάζω τα τελευταία του πρώτου κεφαλαίου(ξεκίνησα ανάποδα την επανάληψη) και μετά θα δω καμιά άσκηση αλλά βαριέμαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miakar

Νεοφερμένος

Η miakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ξερει κανεις ποτε δινουμε αγγλικα; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top