Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Αμα ανεβασουν τις βασεις πολυ δεν περναω ουτε τει ηλιοθεραπιας μυκονου!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Αμα ανεβασουν τις βασεις πολυ δεν περναω ουτε τει ηλιοθεραπιας μυκονου!!! :P


Δεν σε χαλάει ως τόπος διαμονής για το καλοκαίρι :PP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Άκουσα στην τηλεόραση ότι ένας στους δύο έχει γράψει κάτω απ'τη βάση στην έκθεση και ο μεγαλύτερος βαθμός ήταν γύρω στο 15!Γιατί έτσι;Εγώ όποιον ρωτούσα πως τα πήγε στην έκθεση μου έλεγε καλά..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Πριν βγουν τα αποτελέσματα μην πιστεύεις φήμες. Φιλικά... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Άκουσα στην τηλεόραση ότι ένας στους δύο έχει γράψει κάτω απ'τη βάση στην έκθεση και ο μεγαλύτερος βαθμός ήταν γύρω στο 15!Γιατί έτσι;Εγώ όποιον ρωτούσα πως τα πήγε στην έκθεση μου έλεγε καλά..:hmm:

Αναμένονται κλάματα την μέρα των αποτελεσμάτων. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αναμένονται κλάματα την μέρα των αποτελεσμάτων. :P

ας εχει και λιγα κλαματα :) drama .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
μαλακιες..και που το ξερουν αυτοι;; παντα να μας γαμανε τη ψυχολογια ρε πουστη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
ρε παιδια την παρασκευη γραφουμε ιστορια γ.π. και μαθημα επιλογης και δεν μπορω να διαβασω :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Εγώ με αξιόπιστα στοιχεία μπορώ να σας πω ότι αθηναϊκά γραπτά στην έκθεση που εξετάστηκαν σε συγκεκριμένο εξεταστικό κέντρο στη Βόρεια Ελλάδα έχουν τα 2\3 γράψει αίτια αντί για φαινόμενα..και όπως ξέρουμε όλοι αυτό βαθμολογείται αρνητικά.
Η μεγάλη έκπληξη θα είναι στην έκθεση να είστε σίγουροι.

το συζητουσαν στο σχολειο μου το θεμα αιτια-φαινομενα. δεν ακουσα ολη την συζητηση, αλλα ενα κοριτσι ελεγε οτι εγραψε αιτια και οχι φαινομενα και επεμενε οτι ειναι ακριβως το ιδιο :worry:

κι εγω που ημουν σιγουρη οτι τα εκτος θεματος θα ηταν στο δευτερο σκελος της εκθεσης.
παντως θεωρω οτι ειναι απο δυσκολο ως αδυνατον να βαθμολογησει καποιος τον εαυτο του στην εκθεση, εδω ουτε οι βαθμολογητες δεν συμφωνουν. ελπιζω να μην εχω καμια περιεργη εκπληξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
το συζητουσαν στο σχολειο μου το θεμα αιτια-φαινομενα. δεν ακουσα ολη την συζητηση, αλλα ενα κοριτσι ελεγε οτι εγραψε αιτια και οχι φαινομενα και επεμενε οτι ειναι ακριβως το ιδιο :worry:

κι εγω που ημουν σιγουρη οτι τα εκτος θεματος θα ηταν στο δευτερο σκελος της εκθεσης.
παντως θεωρω οτι ειναι απο δυσκολο ως αδυνατον να βαθμολογησει καποιος τον εαυτο του στην εκθεση, εδω ουτε οι βαθμολογητες δεν συμφωνουν. ελπιζω να μην εχω καμια περιεργη εκπληξη.

εγω στο πρωτο σκελος εγραψα φαινομενα, αλλα στο δευτερο σκελος εγραψα για τους πνευματικους ανθρωπους και την ανθρωπιστικη παιδεια...λετε να εχω βγει εκτος θεματος;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
το συζητουσαν στο σχολειο μου το θεμα αιτια-φαινομενα. δεν ακουσα ολη την συζητηση, αλλα ενα κοριτσι ελεγε οτι εγραψε αιτια και οχι φαινομενα και επεμενε οτι ειναι ακριβως το ιδιο :worry:

κι εγω που ημουν σιγουρη οτι τα εκτος θεματος θα ηταν στο δευτερο σκελος της εκθεσης.
παντως θεωρω οτι ειναι απο δυσκολο ως αδυνατον να βαθμολογησει καποιος τον εαυτο του στην εκθεση, εδω ουτε οι βαθμολογητες δεν συμφωνουν. ελπιζω να μην εχω καμια περιεργη εκπληξη.

εχει ομως καποια λογικη γιατι για παραδειγμα αιτιο κρισης του ανθρωπισμου μπορει να ειναι η καταφωρη καταπατηση των ανθρωπινων δικαιωματων κατι που μπορει να θεωρηθει και ως φαινομενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Κοντός ψαλμός παιδιά ..μόλις μάθουμε βαθμούς . Μπορεί κάποιος να πει συνοπτικά την διαδικασία που θα ακολουθηθεί από δω και πέρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
εγω στο πρωτο σκελος εγραψα φαινομενα, αλλα στο δευτερο σκελος εγραψα για τους πνευματικους ανθρωπους και την ανθρωπιστικη παιδεια...λετε να εχω βγει εκτος θεματος;;

κοιτα αυτο δεν ξερω πως θα το βαθμολογησουν. αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι εγω φοβηθηκα να γραψω γενικα για την παιδεια πχ αν και συμπληρωσα οτι η παιδεια μπορει να βοηθησει κλπ κλπ

οπως και να εχει μην ακους κανεναν, δεν ειναι πολλες οι μερες για τους βαθμους;)

νικο εχει να κανει πως το γραφεις..
αν γραψω ο λογος που μας λειπει ο ανθρωπισμος ειναι αυτος μπλα μπλα ισως κατι κοπει. αν γραψω καθημερινα βλεπουμε να καταπατουνται τα ανθρωπινα δικαιωματα μπλα μπλα ειναι φαινομενο.
και παλι δεν ειμαι βαθμολογητρια, λεω πως το βλεπω εγω και τι εκανα εγω στο δικο μου γραπτο, το οποιο δεν ειμαι καθολου σιγουρη οτι ειναι καλο.

παντως σκεφτομαι και αλλα αιτια που δεν εχουν καμμια σχεση με φαινομενα, δεν ξερω τι μπορει να εγραψε αυτη η κοπελα και γενικα ο καθενας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Είναι αλήθεια: :(

Όπως αποδείχθηκε ήταν “παγίδα” για τους περισσότερους μαθητές το θέμα της έκθεσης, καθώς όπως φαίνεται το θέμα του ανθρωπισμού δυσκόλεψε την πλειοψηφία των υποψηφίων.



Κάτω από τη βάση ο ένας στους δύο στην Έκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Κοντός ψαλμός παιδιά ..μόλις μάθουμε βαθμούς . Μπορεί κάποιος να πει συνοπτικά την διαδικασία που θα ακολουθηθεί από δω και πέρα?

η ανακοινωση ελεγε μετα τις 15 κωδικος μηχανογραφικου. οποτε λογικα την επομενη εβδομαδα πας στο σχολειο και παιρνεις τον κωδικο σου, εκει φανταζομαι σου εξηγουν και οτι αφορα το μηχανογραφικο, αν δεν σας τα εχουν ηδη πει στην ταξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
κοιτα αυτο δεν ξερω πως θα το βαθμολογησουν. αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι εγω φοβηθηκα να γραψω γενικα για την παιδεια πχ αν και συμπληρωσα οτι η παιδεια μπορει να βοηθησει κλπ κλπ

οπως και να εχει μην ακους κανεναν, δεν ειναι πολλες οι μερες για τους βαθμους;)

νικο εχει να κανει πως το γραφεις..
αν γραψω ο λογος που μας λειπει ο ανθρωπισμος ειναι αυτος μπλα μπλα ισως κατι κοπει. αν γραψω καθημερινα βλεπουμε να καταπατουνται τα ανθρωπινα δικαιωματα μπλα μπλα ειναι φαινομενο.
και παλι δεν ειμαι βαθμολογητρια, λεω πως το βλεπω εγω και τι εκανα εγω στο δικο μου γραπτο, το οποιο δεν ειμαι καθολου σιγουρη οτι ειναι καλο.

παντως σκεφτομαι και αλλα αιτια που δεν εχουν καμμια σχεση με φαινομενα, δεν ξερω τι μπορει να εγραψε αυτη η κοπελα και γενικα ο καθενας.

και εγω εχω μπερδευτει γιατι η καθηγητρια μου μού ειπε εισαι μεσα και αλλα φροντιστηρια εδιναν αυτα που εγραψα...
οψομεθα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ωχ άλλο δράμα κι αυτό με τα μηχανογραφικά!Συνειδητοποίησα ότι δεν ξέρω τι θέλω να κάνω στη ζωή μου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εγω παντως παραξενευομαι που λενε πως δεν επρεπε να αναπτυξουμε το θεμα γενικα και να μιλησουμε ειδικοτερα. Αλλα αν δεν γραψεις για την ανθρωπισιτκη παιδεια και την οικογενεια που ειναι και οι πιο βασικοι τροποι αντιμετωπισης της κρισης του ανθρωπισμου τι πιο ειδικο επρεπε να γραψεις δλδ και τι πιο πρωτοτυτο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Τσάμπα τον παιδεύεις. Πέρυσι και εγώ σαν εσένα έβαζα περιπτώσεις, ανώτερα κατώτερα όρια κλπ. Τελικά έβγαλα 600 μόρια παραπάνω απ'όσα περίμενα.

Υ.Γ. Ο χάρης και το παράπονο του... δε ξεχνιέται χαχα

αυτο με τα 600 μορια παραπανω θελω και εγω να το παθω!!!!

αχ ας κανουμε μια ομαδικη ευχη να μην ανεβουν πολυ οι βασεις :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πότε λετε να βγουν ο βαθμοί; Μια επιτηρήτρια μου είπε στις 10 Ιουλίου. Ο.ο
Ούτε καν ετσι;
Έχω αγχωθεί με αυτά που ακούω για την Έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top