Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
:clapup: στα σίγουρα? :p
ναι ρε!ποτε δεν το χουν ζητησει αυτο!!δν αποτελει ορισμο!!αμα ηταν ετσι θα γραφαμε ολο το μαθημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ναι ρε!ποτε δεν το χουν ζητησει αυτο!!δν αποτελει ορισμος!!αμα ηταν ετσι θα γραφαμε ολο το μαθημα :P

Αμήν!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ που απάντησα μόνο άπο...Καθώς η κατοχή γης...συνθήκες! ;(
Σωστό είναι. Αυτή μάλιστα είναι και η ενδεδειγμένη απάντηση. Οι ορισμοί ζητούν σαφήνεια, ζητούν κάτι συγκεκριμένο. Άλλωστε μια χούφτα μονάδες δίνουν, το επιπλέον που θα γράψεις απλά δεν θα βαθμολογηθεί. Άσε που αν πέσεις σε αυστηρό βαθμολογητή μπορεί να σου κόψει κιόλας, γιατί θα πει "παπαγάλος είναι αυτός, δεν ξέρει να ξεχωρίσει τι πρέπει να γράψει".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ τον έχω λιώσει τον υπολογιστή μορίων αλλά έχω ψιλοτρομάξει!Λέτε να ανέβουν πολυ??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά και εγώ τον έχω λιώσει τον υπολογιστή μορίων αλλά έχω ψιλοτρομάξει!Λέτε να ανέβουν πολυ??:worry:
Όχι. Μετά τα σημερινά, όχι :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Όχι. Μετά τα σημερινά, όχι :P.

Λες;;Γενικά όλα τα μαθήματα της θεωρητικής είχαν περίεργα πράγματα,αλλά όχι τραγικά.Η Ιστορία ήταν περισσότερο περίεργη από τα υπόλοιπα όντως.Μεγάλα θέματα και αρκετά συνδυαστικά.

Εγώ βλέπω ή ίδιες βάσεις με πέρσι και άνοδος στις Νομικές/Ψυχολογίες,ή πτώση 100-300 σε όλες και σταθερές Νομικές/Ψυχολογίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λες;;Γενικά όλα τα μαθήματα της θεωρητικής είχαν περίεργα πράγματα,αλλά όχι τραγικά.Η Ιστορία ήταν περισσότερο περίεργη από τα υπόλοιπα όντως.Μεγάλα θέματα και αρκετά συνδυαστικά.

Εγώ βλέπω ή ίδιες βάσεις με πέρσι και άνοδος στις Νομικές/Ψυχολογίες,ή πτώση 100-300 σε όλες και σταθερές Νομικές/Ψυχολογίες.
Κοίτα, η θεωρητική αν εξαιρέσουμε τα αρχαία είχε μέτρια θέματα με κάποια δύσκολα στοιχεία. Ειδικά τα τελευταία δύο. Επομένως δεν θα δούμε - θέλω να πιστεύω - τις εξωπραγματικές βάσεις που περιμέναμε πριν 5-6 μέρες ας πούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.
Οι περισσότεροι θα σε βλέπουν με μισό μάτι αν έβγαλες "καλό" βαθμό:P Αν, μάλιστα, έπιασες πάτο, θα χαίρονται με την αποτυχία σου. Μουαχαχαχαχαχα!!

Noμίζω ότι ανέφερες την Ελληνική μαθητική κοινωνία σε 2 προτάσεις. :hehe: Ειδικά όσοι περίμεναν κανένα 100άρι Μαθηματικά ή Βιολογία Κατεύθυνσης και τους ήρθε κανένα 60άρι. Άντε να σταθούν μετά, διότι μέχρι εκείνη τη μέρα είχαν πάρει ψηλά τον αμανέ. Δεν θυμάμαι ποτέ οι συμμαθητές να είναι τόσο ...καλοί, στα συλλυπητήρια. Το κάρβουνο ο καθένας μόνος του το κατάπινε.


Πολύμνια, ποια είναι η Ίριδα που ρωτάς τον Δία; :P Η αόρατη κοπέλα του, που μπαίνει και διαβάζει στο φόρουμ αλλά δεν έχει λογαριασμό; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Κοίτα, η θεωρητική αν εξαιρέσουμε τα αρχαία είχε μέτρια θέματα με κάποια δύσκολα στοιχεία. Ειδικά τα τελευταία δύο. Επομένως δεν θα δούμε - θέλω να πιστεύω - τις εξωπραγματικές βάσεις που περιμέναμε πριν 5-6 μέρες ας πούμε.

Θεωρώ ότι πέρσι χτύπησαν χοντρά σε 2-3 μαθήματα,ενώ φέτος όλα είχαν από κάτι.Συνολικά δηλαδή η δυσκολία ήταν ίδιου επιπέδου,αλλά σε διαφορετική μορφή και ποσότητα ανά μάθημα.

Δύσκολο να ανέβουν πάνω από 300 οι μεγάλες.(αυτές που είναι πάνω από 17.000)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Καλά εντάξει τη δεδομένη στιγμή οποιαδήποτε πρόβλεψη για το που θα κινηθούν οι βάσεις είναι επισφαλής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Καλά εντάξει τη δεδομένη στιγμή οποιαδήποτε πρόβλεψη για το που θα κινηθούν οι βάσεις είναι επισφαλής.

Εννοείται. -άσκοπη- κουβέντα κάνουμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θεωρώ ότι πέρσι χτύπησαν χοντρά σε 2-3 μαθήματα,ενώ φέτος όλα είχαν από κάτι.Συνολικά δηλαδή η δυσκολία ήταν ίδιου επιπέδου,αλλά σε διαφορετική μορφή και ποσότητα ανά μάθημα.

Δύσκολο να ανέβουν πάνω από 300 οι μεγάλες.(αυτές που είναι πάνω από 17.000)
Ναι, συμφωνώ σ'αυτό. Οι νομικές π.χ. προβλέπω μέχρι 200 μόρια άνοδο.
Καλά εντάξει τη δεδομένη στιγμή οποιαδήποτε πρόβλεψη για το που θα κινηθούν οι βάσεις είναι επισφαλής.
Προφανώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εννοείται. -άσκοπη- κουβέντα κάνουμε. :)

Εγώ με αξιόπιστα στοιχεία μπορώ να σας πω ότι αθηναϊκά γραπτά στην έκθεση που εξετάστηκαν σε συγκεκριμένο εξεταστικό κέντρο στη Βόρεια Ελλάδα έχουν τα 2\3 γράψει αίτια αντί για φαινόμενα..και όπως ξέρουμε όλοι αυτό βαθμολογείται αρνητικά.
Η μεγάλη έκπληξη θα είναι στην έκθεση να είστε σίγουροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Εγώ με αξιόπιστα στοιχεία μπορώ να σας πω ότι αθηναϊκά γραπτά στην έκθεση που εξετάστηκαν σε συγκεκριμένο εξεταστικό κέντρο στη Βόρεια Ελλάδα έχουν τα 2\3 γράψει αίτια αντί για φαινόμενα..και όπως ξέρουμε όλοι αυτό βαθμολογείται αρνητικά.
Η μεγάλη έκπληξη θα είναι στην έκθεση να είστε σίγουροι.

Το άκουσα κι εγώ αυτό για τα αίτια.Κρίμα γιατί ήταν σαφέστατη η εκφώνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Τι easy :P Εγώ πέρσι καθόμουν σε αναμμένα κάρβουνα τέτοιες μέρες :P

Και εγω προπερσυ :P
Οτι ειναι να γινει θα γινει, οποιες προσπαθειες ειχαμε τις κανεμε, αρα τωρα relax ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Το άκουσα κι εγώ αυτό για τα αίτια.Κρίμα γιατί ήταν σαφέστατη η εκφώνηση.


Το λεγε ξεκάθαρα..Τα δικά μας γραπτά έχουν πάει στα Τρίκαλα που λέγεται πως εκεί δεν είναι και πολύ ελαστικοί οι εξεταστές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ με αξιόπιστα στοιχεία μπορώ να σας πω ότι αθηναϊκά γραπτά στην έκθεση που εξετάστηκαν σε συγκεκριμένο εξεταστικό κέντρο στη Βόρεια Ελλάδα έχουν τα 2\3 γράψει αίτια αντί για φαινόμενα..και όπως ξέρουμε όλοι αυτό βαθμολογείται αρνητικά.
Η μεγάλη έκπληξη θα είναι στην έκθεση να είστε σίγουροι.
Λες; Θα έχουν ενδιαφέρον φέτος τα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Λες; Θα έχουν ενδιαφέρον φέτος τα αποτελέσματα.

Ελπίζω να είναι τέτοια τα αποτελέσματα των μαθημάτων που θα κρατήσουν σταθερές τις βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top