Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
καλη μας επιτυχια παιδια! λιγες ωρες μεινανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Σας αγαπάω όλουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.


:clapup::clapup::clapup:Τ Ε Λ Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Σ :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
καλο καλοκαιρι παιδια και καλα αποτελεσματα να εχουμε!
λιγη υπομονη ακομα σε οσους δινουν αοθ και ειδικα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
καλο καλοκαιρι παιδια και καλα αποτελεσματα να εχουμε!
λιγη υπομονη ακομα σε οσους δινουν αοθ και ειδικα! :D

Ευχαριστούμε που μας σκέφτεστε και μερικοί :D
Καλό καλοκαίρι σε όσους τέλειωσαν ελπίζω να πετύχουν τους στόχους τους και υπομονή σε εμάς που τελειώνουμε την πέμπτη! 2 μερούλες είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juggernaut

Νεοφερμένος

Ο (A) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Οποιος γνωριζει ας απαντησει παρακαλω..

Φετος αποφασισα λιγο πριν τα Χριστουγεννα να δωσω ΑΟΘ ενδοσχολικα και ΟΧΙ πανελλαδικα οπως πιστευα στην αρχη της χρονιας.. Ετσι, παρατησα το ΑΟΘ και πηρα Βιολογια Γ.

Η απορια μου ειναι η εξης.

Εαν φετος αποτυχω να περασω στη σχολη που θελω και αποφασισω να δωσω του χρονου παλι, μπορω να παρω το ΑΟΘ αφου το ειχα ετσι και αλλιως ολη τη χρονια ; Υπαρχει καποιο θεμα που θα το δωσω ενδοσχολικα φετος ;

Παρακαλω απαντησεις απο ατομα που γνωριζουν το θεμα και ΟΧΙ ΕΑΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ πως το γνωριζουν καθως ειναι πολυ κρισιμο ζητημα ! Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Άντε καλά μπάνια παιδιά.... και καλό διάβασμα ΑΟΘ για εμάς τους υπόλοιπους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΠΑΙΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τσιμπημένα τα θέματα στην Ιστορία. Αν εξαιρέσεις λεπτομέρειες ειμαι οκ . :)

Καλα αποτέλεσματααα :D Καλό καλοκαίρι. ^

Καλη συνέχεια σε όσους γράφουν. Σκιστε τους !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
ΓΑΜΩ ΤΟ ΑΟΘ !!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Γνωριζουμε ποτε θα βγουν οι βαθμολογιες και ποτε τα στατιστικα ? Και κατι ακομα τωρα που τελειωσαμε υπολογιζω τα μορια μου(σαφως και μπορει να υπαρχουν αποκλισεις) και σε μια κακη περιπτωση μου βγαινουν 17870,ενω στη καλη 18260..Οι βασικοι μου στόχοι ειναι οδοντιατρικη,φαρμακευτικη και βιολογικο που θεωρειται πιο πιθανο να περναω? Θα εκτιμουσα αν μου λεγαται την αποψη σας,κυριως οι θετικοτεχνολογικοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Steff

Νεοφερμένος

Ο Steff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
guys.. :bot: ΤΕΛΟΣ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Finito la musica!!! Δεν το πιστεύω ότι δε θα ξανά διαβασω -για πανελληνιες τουλάχιστον- :clapup: πανε όλα!! Ήδη τα έκανα delete..!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
freedoooom!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
επιτελους ελευθερια :clapup:αντε και το βραδυ για κανενα ρακομελo μετα απο καιρο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος μβ

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος μβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
καλες διακοπες !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Οποιος γνωριζει ας απαντησει παρακαλω..

Φετος αποφασισα λιγο πριν τα Χριστουγεννα να δωσω ΑΟΘ ενδοσχολικα και ΟΧΙ πανελλαδικα οπως πιστευα στην αρχη της χρονιας.. Ετσι, παρατησα το ΑΟΘ και πηρα Βιολογια Γ.

Η απορια μου ειναι η εξης.

Εαν φετος αποτυχω να περασω στη σχολη που θελω και αποφασισω να δωσω του χρονου παλι, μπορω να παρω το ΑΟΘ αφου το ειχα ετσι και αλλιως ολη τη χρονια ; Υπαρχει καποιο θεμα που θα το δωσω ενδοσχολικα φετος ;

Παρακαλω απαντησεις απο ατομα που γνωριζουν το θεμα και ΟΧΙ ΕΑΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ πως το γνωριζουν καθως ειναι πολυ κρισιμο ζητημα ! Ευχαριστω

Αν ξαναδωσεις, τον Φεβρουάριο θα συμπληρώσεις ξανά την αίτηση που επιλέγεις σε ποιο μάθημα γενικής θα εξεταστείς πανελλαδικά και αν θα δώσεις αοθ ή οχι. Άρα απο εκεί σου δίνεται η δυνατότητα να επιλέξεις Αοθ. Είμαι σχεδόν σίγουρη γι'αυτο αλλα ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος...

Μαύρα χάλια στη φυσικη αλλα στα υπόλοιπα (εκτός ίσως απο ΑΕΠΠ) τα έχω παει καλα. Έχω βολέψει όλα τα βιβλία, νιώθω ελεύθερη! :D μένει το σχέδιο στο οποίο είμαι καλή και βασίζομαι για να νιώθω οτι έχω εξασφαλίσει Βόλο/Κρήτη/Ξάνθη.
Υπομονή αν κ εσείς εχετε ακόμα κάποια μαθήματα, τα δύσκολα πέρασαν!! Καλοκαιράκι, καλοκαιρακιιι!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
καλοοο καλοκαιρι επιτελους!!!!!! ψαχνω κουτες για να χωσω μεσα τα βιβλια!!!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Grn

Νεοφερμένος

Ο Nikos Grn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
με μία μικρή πικρία μείναμε μετά την ιστορία αλλά δεν πειράζει.

Καλή ξεκούραση σε όλους (μέσα σε φυσιολογικά πλαίσια) και καλά αποτελέσματα!
Παιδιά της Β' σειρά σας τώρα. Μην το φοβηθείτε καθόλου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
α, κατι ακομα. Θελω μεσα απο την ψυχη μου να κραξω κατι ακυρους που ολη τη χρονια δεν ανοιξαν βιβλιο, διαβασαν ελαχιστα τωρα στο τελος και διατυμπανιζουν στο φέισμουκ οτι "επιτελους θα νιωσουν καλοκαιρι" ή θα μπορουν πια να ξενυχτανε λες και ολη τη χρονια κουραστηκαν πολυ. ΟΥΣΤ ΡΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top