Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Το διαμάντι έχει κρίσιμη γωνία (σε σχέση με τον αέρα) 24 μοίρες.
Αυτό το πράγμα έχει ζητηθεί σε Πανελλήνιες. Γ**ω τα Σ/Λ.:book:

Νομιζω και το παραπανω πολλαπλης εχει ζητηθει μια χρονια. Νομιζω δεν ειμαι και απολυτα σιγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Αν πέσει ο κόλπος του Fundy θα αυτοκτονήσω.

επεσε στον οεφε.αλλα και παλι,ενα σ-λ ειναι,αν το χεις δει μια φορα το θυμασαι :)


https://drive.google.com/folderview?id=0B_Z7SPGiTCsLSzBGd3lweXhKYUk&usp=sharing&tid=0B_Z7SPGiTCsLaXhQZ210QnJORkE

εδω τε θεματα οεφε για οποιον τα θελει,ειναι ολων των μαθηματων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Νομιζω και το παραπανω πολλαπλης εχει ζητηθει μια χρονια. Νομιζω δεν ειμαι και απολυτα σιγουρος.

Ούτε καν σε Σ/Λ? Δηλαδή, εκτός του ότι μειώνονται δραματικά οι πιθανότητες να το πετύχεις σωστά... Ήθελε και αιτιολόγηση? Έλεος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αν ζητήσουν αυτα για το κουρδιστο ρολόι που λεει στην εικόνα κάτω απο τον κόλπο Fundy ή κατι σχετικό με την στροφορμης της Γης; Εκεί θα μας δω μετα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ούτε καν σε Σ/Λ? Δηλαδή, εκτός του ότι μειώνονται δραματικά οι πιθανότητες να το πετύχεις σωστά... Ήθελε και αιτιολόγηση? Έλεος....

Οχι ρε σε πολλαπλης το χε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Τι λέτε να κάνετε αύριο;; Θάλασσα και ξενύχτι ή χαλαρουιτα ξεκούραση και ύπνος;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Τι λέτε να κάνετε αύριο;; Θάλασσα και ξενύχτι ή χαλαρουιτα ξεκούραση και ύπνος;;

Διάβασμα οικονομία όλη τη μέρα και συχνά διαλλείματα για ξεκούραση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Τι λέτε να κάνετε αύριο;; Θάλασσα και ξενύχτι ή χαλαρουιτα ξεκούραση και ύπνος;;

Ασε τους "οικονομολογους" παιδακι μου!! Εμεις τα "ασχετα" παμε ολη μερα για μπανακιιι και αραγμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Διάβασμα οικονομία όλη τη μέρα και συχνά διαλλείματα για ξεκούραση. :)

Ψυχραιμία θα τελειωσει κι αυτό.. Κι εμείς έχουμε ειδικά αλλά ας μην τα σκεφτόμαστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Ψυχραιμία θα τελειωσει κι αυτό.. Κι εμείς έχουμε ειδικά αλλά ας μην τα σκεφτόμαστε..

Άντε να τελειώσει..καλή δύναμη να έχεις κι εσύ..:)

Επισκέφτηκε ο Μητσοτάκης το iscool? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
προσωπικα εδωσα βιολογια. ομως σημερα πηγα στο φροντ και μου ειπαν πολλα παιδια οτι αυτες τις μερες δεν διαβαζαν φυσικη (ή οτι διαβασαν λιγο) και διαβαζαν αοθ. τους ρωτησα γιατι και μου ειπαν οτι αν διαβασουν φυσικη παιζει να μην πιασει τοπο γτ σιγουρα δν θα γραψουν καλα, ενω στο αοθ που ειναι και βαρυτητας θα πιασει. αν ειναι δυνατον :confused:. ελπιζω να μη το καναν και αλλοι αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
notis_19 το καλοκαιρακι ερχομαι εις τα μερη σου :p (εχουν σπιτι οι θειοι μου εκει και το χωριο μου ειναι πιο πανω προς αμφιλοχια μερια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Τι λέτε να κάνετε αύριο;; Θάλασσα και ξενύχτι ή χαλαρουιτα ξεκούραση και ύπνος;;

chillαρισμα αυριο,και τεταρτη αοθ :P :P ας ειμαστε ρεαλιστες,και σε μια μερα βγαινει η θεωρια!!δεν ειναι αοδε που δεν καταλαβαινεις τι λεει και αποστηθιζεις,η θεωρια του αοθ ειναι αρκετα κατανοητη και ως ενα βαθμο σε αφηνει να τα λες και με δικα σου λογια,καθως δεν αλλαζει τοσο ευκολα το νοημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
notis_19 το καλοκαιρακι ερχομαι εις τα μερη σου :p (εχουν σπιτι οι θειοι μου εκει και το χωριο μου ειναι πιο πανω προς αμφιλοχια μερια)

Ωραίος, ξεκόλλα λίγο από τα καυσαέρια..Καλή η Αθήνα αλλά για μένα είναι λίγο εχθρική πόλη.Όλοι άγνωστοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
chillαρισμα αυριο,και τεταρτη αοθ :P :P ας ειμαστε ρεαλιστες,και σε μια μερα βγαινει η θεωρια!!δεν ειναι αοδε που δεν καταλαβαινεις τι λεει και αποστηθιζεις,η θεωρια του αοθ ειναι αρκετα κατανοητη και ως ενα βαθμο σε αφηνει να τα λες και με δικα σου λογια,καθως δεν αλλαζει τοσο ευκολα το νοημα

Όντως είναι πανεύκολη η θεωρία του ΑΟΘ και μπορείς να τα γράψεις όλα πιο "ελεύθερα"..Πρέπει να δούμε και καμιά άσκηση όμως..(όχι τις κλασσικές..λίγο πιο περίεργες γιατί ποτέ δεν ξέρεις)! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά αύριο θα διαβάσω κοινωνιολογία :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τι λέτε να κάνετε αύριο;; Θάλασσα και ξενύχτι ή χαλαρουιτα ξεκούραση και ύπνος;;
Το μεσημέρι μας έχει καλεσει σπίτι της μια φίλη μου όλους για φαγητό.Μετά θα έρθω σπίτι,ίσως κοιμηθώ λίγο και μετά θα ετοιμαστώ για το βράδυυυ :D Το μόνο που έβλεπα αυτές τις μέρες στο καθρέφτη ήταν κεφτές και πιτζάμες.Απαλεψίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά αύριο θα διαβάσω κοινωνιολογία :whatever:
Εγώ γράφω φυσική γενικής πρώτο μάθημα μαζί με αγγλικά ή το επιλογής,ούτε που θυμάμαι :P

Πάντως εγώ σκεφτόμουν να πάω με μαγιό από κάτω αύριο και μετά τη φυσική κατευθειαν παραλία αλλά δεν το βλέπω τελικά :P Το βράδυ οι φίλες μου κανόνισαν κρασιά και μετά κλαμπ χαχα
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΑΡΑΖΩ ΕΔΩ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Aς μη σκεφτόμαστε αρνητικά! Όλα θα πάνε καλά πιστεύω και μετά άααααραγμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμείς στις 16 ξεκινάμε και θα γράφουμε κάθε μέρα διπλά...Κοινωνιολογία-Αγγλικά πρώτα μαθήματα.
Κοινωνιολογία μια αναγνωση και ΑΝ. Την προηγούμενη μέρα έχω γιορτή και θα το ξενυχτήσω,οπότε χλωμό το κόβω. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top