Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι πόσα μόρια θα βγάλει κανείς, αλλά αν είναι αρκετά για να μπει εκεί που θέλει προσωπικά κι εκεί που του ταιριάζει - κι ας μπει και τελευταίος, τι σημασία έχει? Το ζήτημα είναι να βρει ποια σχολή θέλει και να περάσει εκεί. Έτσι και κάνει τη μαλακία να επιλέξει βάσει ποζεριάς, θα κλαίει τον π@#$%ο από το 1ο εξάμηνο - και δια βίου. Από την άλλη όμως, αυτό δεν σημαίνει ότι όσοι δηλώνουν ψηλές το κάνουν για μόστρα. Μπορεί αυτό να τους αρέσει, δεν θα απολογηθούν κιόλας!

Κατά ένα περίεργο τρόπο ...τα πολλά μόρια καταλήγουν σε σχολές με μεγάλη βάση εισαγωγής. Τυχαίο; Θες να μου πεις ότι αρέσει σε περισσότερο κόσμο η Ιατρική ή η ΗΜΜΥ από ότι η Φυσική ή η Επιστήμη Υλικών; :P Έχουν δοκιμάσει κάθε μια επιστήμη και είδαν ποια δεν τους κάθεται καλά στο μάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ριξε μια ματια στις αντωνυμιες στα παραθετικα και στα ρηματα fero fio eo nolo volo malo capio

ευχαριστω! ρηματα με μια ματια ακομα τα εχω, αντωνυμιες τις περισσοτερες τις εχω, παραθετικα θα ειναι το πρωτο που θα κοιταξω μολις τελειωσω τα κειμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Επειδή πάντα το ξεχνάω, θυμίστε μου λίγο , ποιο γράμμα είναι το μεγαλύτερο ; Το Α ή το Ω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
To A, αλφαβητικά πάει :P

Είσαι σίγουρη 100% ; Δεν ξέρω αλλά μου έχει κολλήσει ότι μπορεί για κάποιον λόγο να είναι το Ω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Είσαι σίγουρη 100% ; Δεν ξέρω αλλά μου έχει κολλήσει ότι μπορεί για κάποιον λόγο να είναι το Ω

Το Α ειναι.Εχω την εντυπωση οτι καπου αναφερεται κιολας,αλλα δεν θυμαμαι καθολου το πού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Οκ εντάξει, σας ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Στον οεφε ποια κειμενα επεσαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arzen13

Νεοφερμένος

Ο arzen13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
όχι ρε παιδιά στο αεππ το αλφάβητο πάει ανάποδα το Ω είναι μεγαλύτερο από το Α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
LOL ΟΧΙ To μεγαλυτερο ειναι το Ω!!!!!
Είσαι σίγουρη 100% ; Δεν ξέρω αλλά μου έχει κολλήσει ότι μπορεί για κάποιον λόγο να είναι το Ω
καλά έκανε και σου κόλλησε! :p
Η "διάταξη" των γραμμάτων για τη σύγκριση αλφαριθμητικών δεδομένων, δίνεται "άτυπα" στη σελίδα 166 του ΒΜ: "Η σύγκριση ατομικών χαρακτήρων στηρίζεται στην αλφαβητική σειρά.. Η σύγκριση αλφαριθμητικών δεδομένων βασίζεται στη σύγκριση χαρακτήρα προς χαρακτήρα μέχρις ότου βρεθεί κάποια διαφορά, για παράδειγμα η λέξη 'κακός' θεωρείται μικρότερη από τη λέξη 'καλός' αφού το γράμμα κ προηγείται του γράμματος λ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Στον οεφε ποια κειμενα επεσαν;

27,43 αν δεν κάνω λάθος. Το 43 σίγουρα πάντως. 27 στο λέω με επιφυλαξη

Αλλα 5 και τέλος. Βαρέθηκα όλη μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Στο μαθημα 43 η προταση quamvis infesto et minaci....ειναι εναντιωματικη η παραχωρητικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Λετε να μας βάλουν πλάγιο υποθετικό λόγο; Φοβάμαι μην τα κανω μαντάρα...

Στο μαθημα 43 η προταση quamvis infesto et minaci....ειναι εναντιωματικη η παραχωρητικη;

Παραχωρητικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Στο μαθημα 43 η προταση quamvis infesto et minaci....ειναι εναντιωματικη η παραχωρητικη;
Κανονικα ειναι παραχωρητικη.ομως ο quamvis ισοδυναμει με τον quamquam αρα ειναι εναντιωματικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κανονικα ειναι παραχωρητικη.ομως ο quamvis ισοδυναμει με τον quamquam αρα ειναι εναντιωματικη

Παραχωρητικη δε θα την πουμε αν ζητηθεί; Ετσι την εχει το βοήθημα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
LOL ΟΧΙ To μεγαλυτερο ειναι το Ω!!!!!
καλά έκανε και σου κόλλησε! :p
Η "διάταξη" των γραμμάτων για τη σύγκριση αλφαριθμητικών δεδομένων, δίνεται "άτυπα" στη σελίδα 166 του ΒΜ: "Η σύγκριση ατομικών χαρακτήρων στηρίζεται στην αλφαβητική σειρά.. Η σύγκριση αλφαριθμητικών δεδομένων βασίζεται στη σύγκριση χαρακτήρα προς χαρακτήρα μέχρις ότου βρεθεί κάποια διαφορά, για παράδειγμα η λέξη 'κακός' θεωρείται μικρότερη από τη λέξη 'καλός' αφού το γράμμα κ προηγείται του γράμματος λ"

Α καλά,άλλο κατάλαβα, οκ :P Ναι, δίκιο έχετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Τωρα αρχιζω την θεωρια αεππ,δωστε κουραγιο και πειτε οτι οτι δεν προλαβαινω με καμια κυβερνηση.
Νο worries, εγώ και άλλοι πολλοί βρισκόμαστε στα ίδια με σένα, βγαίνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Παραχωρητικη δε θα την πουμε αν ζητηθεί; Ετσι την εχει το βοήθημα.:/:
Εμας μα την εχει δωσει ετσι: δευτ. επιρ. παραχωρητικη πρτ που εισαγεται με τον παραχωρητικο συνδεσμο quamvis ο οποιος ομως ισοδυναμει με τον quamquam που ειναι εναντιωματικος αρα και η προταση ισοδυναμε με εναντιωματικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billie perrakis

Νεοφερμένος

Ο billis p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
έχω ένα προαισθημα ότι αυριο θα βαλουν εύκολα θέματα στη χημεία κατεύθυνσης!! :D ;) καλή επιτυχία σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top